ok-top.cz

Vyberte si z naší kategorie (139 cm) a vybírejte si mezi širokou nabídkou televizí, které jsou vybaveny moderními technologiemi. Vyberte si televizi s úhlopříčkou 139 cm, která vám poskytne skvělý obraz a zvuk. Užijte si špičkovou kvalitu obrazu, kterou nabízí nejnovější technologie, jako je HDR, UHD nebo 4K. Užijte si skvělou kvalitu zvuku, kterou vám poskytnou moderní reproduktory. Vyberte si televizi, která vám poskytne nejlepší zážitek z obrazu i zvuku.

Vyberte si z naší kategorie (139 cm) a vybírejte si mezi širokou nabídkou televizí, které jsou vybaveny moderními funkcemi. Užijte si moderní funkce, jako je například Smart TV, které vám umožní streamovat obsah z internetu, nebo funkce jako je Dolby Vision, které vám poskytnou nejlepší zážitek z filmů a televizních pořadů. Užijte si také moderní funkce, jako je například Wi-Fi, které vám umožní připojit se k internetu bezdrátově.

Vyberte si z naší kategorie (139 cm) a vybírejte si mezi širokou nabídkou televizí, které jsou vybaveny moderními technologiemi. Užijte si moderní technologie, jako je například LED podsvícení, které vám poskytne skvělý obraz s vysokou úrovní jasu, nebo technologie jako je HDR, která vám poskytne nejrealističtější obraz. Užijte si také moderní technologie, jako je například Dolby Atmos, která vám poskytne nejrealističtější zvuk.

Vyberte si z naší kategorie (139 cm) a vybírejte si mezi širokou nabídkou televizí, které jsou vybaveny moderními funkcemi. Užijte si moderní funkce, jako je například Bluetooth, které vám umožní bezdrátově připojit další zařízení, nebo funkce jako je HDMI, které vám umožní připojit další zařízení k vaší televizi. Užijte si také moderní funkce, jako je například USB, které vám umožní připojit další zařízení k vaší televizi.

Nejnovější produkty

Smart televize Hisense 55A6BG (2022) / 55″ (139 cm)

Smart 4K televize Hisense A6BG Nová řada televizí Hisense je plná moderních technologií, které se postarají o ten nejlepší obraz. Mezi všemi vyniká především Ultra HD rozlišení věrně zobrazující každý detail nebo HDR formát hollywoodských studií Dolby Vision. K tomu navíc perfektní zvuk podpořený technologií DTS:X, chytrý operační systém s připojením k internetu nebo špičkový design, který okamžitě zapadne do každé moderní domácnosti. Úchvatné zážitky ve 4K Ultra HD Užijte si při sledování svých oblíbených filmů až čtyřikrát více detailů, než u klasické Full HD televize. Televize Hisense vám umožní vychutnat si váš oblíbený obsah v úžasném 4K Ultra HD rozlišení, které vás okouzlí neuvěřitelnou mírou detailů a přirozeným pohybem. Chytrý operační systém Televizor Hisense běží na nejnovější verzi operačního systému VIDAA, který je nyní ještě přehlednější a rychlejší. Můžete se tak těšit na bleskové spouštění nebo okamžitý přístup k aplikacím. Mezi nimi pak na vás čeká oblíbený Netflix a Youtube, ale i celá řada dalších stažitelných. Obraz jako v kině Kvůli dokonalému obrazu už nyní nemusíte chodit do kina. Televize Hisense přinese kino k vám domů díky podpoře technologie Dolby Vision HDR, která poskytuje přesnější a jasnější obraz, ať už při koukání na filmy, hraní her či sledování videí. Krystalicky čistý přednes Televizi nechybí ani zvuková technologie DTS:X pro utváření dokonalého prostorového zvukového prostředí. Výborně tak ve vašem obývacím pokoji vynikne každá akce, ale lépe se k vašim uším dostanou i hlasy filmových postav. Herní režim Pro co nejlepší výsledky ve vašich hrách, ať už půjde o zběsilé závody nebo střílečky plné výbuchů, oceníte vestavěný Herní režim. Ten snižuje vstupní zpoždění, díky čemuž se můžete vždy spolehnout na ultra rychlou reakci. Zábava jako na stadionu S televizorem Hisense se nyní můžete přenést přímo na stadion právě probíhajícího zápasu. Unikátní sportovní mód při detekci sportovního přenosu během okamžiku automaticky upraví zobrazení i zvuk tak, abyste si dokonale užili každé sportovní utkání. Inteligentní zobrazení Technologie AI Upscaler v reálném čase inteligentně vylepší obraz tak, aby dosáhl těch nejjemnějších detailů, a to i při pohybu. Buďte ve spojení Pomocí bezdrátových technologií Wi-Fi a Bluetooth můžete snadno propojit s televizí váš telefon a streamovat na její velké obrazovce právě přehrávaná videa, pořízené fotografie nebo hudbu a vychutnat si obsah s perfektním obrazem i zvukem.

9 490 Kč

Smart televize Hisense 55A69K (2023) / 55″ (139cm)

Smart TV Hisense 55A69K Nechte se i ve vašem obývacím pokoji ohromit při sledování vašich oblíbených filmů špičkovými detaily jako při návštěvě kina. Vychutnejte si na televizoru Hisense 55A69K parádní vizuální zážitky ve špičkovém 4K Ultra HD rozlišení s oslnivými detaily technologie Dolby Vision HDR, nechte se obklopit ohromujícím zvukem DTS Virtual:X a užijte si spoustu zábavy v oblíbených aplikacích Netflix, Prime Video nebo YouTube v operačním systému Vidaa U6.0. Špičkové 4K Ultra HD rozlišení Vychutnejte si každý detail vašich oblíbených filmů a seriálů. Televizor Hisense vám se svým špičkovým 4K Ultra HD rozlišením zajistí naprosto ohromující vizuální zážitky, díky kterým si sledování filmů i hraní her užijete jako nikdy dříve. Černá jak má být Konečně černá, která je skutečně černá. Na rozdíl od běžných LED obrazovek s osvětlením na okrajích, nabízí televize Hisense rovnoměrné osvětlení Direct Full Array po celé obrazovce, díky čemuž zajišťuje rovnoměrnou a stabilní černou. Pestrá paleta čistých barev Užijte si sledování jakéhokoli obsahu s pestrou paletou barev jako z reálného světa. Technologie Precision Colour pomocí pokročilých vestavěných algoritmů produkuje živější a přirozenější barvy. Oslnivé detaily Dolby Vision HDR Ať už dáváte přednost sledování filmů nebo hraní her, můžete si jakýkoli obsah vychutnat v těch nejlepších detailech. Technologie Dolby Vision s dekódováním HDR 10+ a HLG produkuje při sledování obsahu kvalitnější detaily i ve stínech a jasném světle. Obklopující zvuk DTS Virtual:X Co by to bylo za filmové zážitky bez pořádného zvuku? Televize Hisense se svou technologií DTS Virtual:X produkuje obklopující zvuk se silnými basy, který vychází ze všech míst kolem vás a vy si tak užijete naprosto pohlcující zážitky při sledování akčních filmů, hraní her i poslechu koncertu. Důležitý krok k výhře Užijte si dokonale plynulé herní zážitky bez jediného zaškobrtnutí. Se svým herním režimem Game Mode Plus, který se skládá z rychlé 60Hz VRR a ALLM si užijete naprosto plynulé herní momenty, které vám pomohou k nejlepším výsledkům. AI sportovní režim Vychutnejte si sledování sportovních utkání jako přímo na stadionu. AI sportovní režim se stará o tu nejlepší kvalitu obrazu a zvuku, díky čemuž si budete moci užít ty nejplynulejší sportovní zážitky i v pohodlí vašeho obývacího pokoje. Operační systém VIDAA Televize Hisense vám pomocí svého chytrého operačního systému Vidaa Smart OS poskytne přístup k tisícům filmů a seriálů přímo z vašeho obývacího pokoje. Díky oblíbeným streamovacím platformám Netflix, Prime Video nebo YouTube si můžete užít spoustu zábavy, i když na vaší oblíbené televizní stanici zrovna nic zajímavého nedávají.

10 989 Kč