ok-top.cz

Kategorie (81 cm) je ideální volbou pro ty, kteří hledají televizi střední velikosti. Tyto televize mají úhlopříčku 81 cm, což je ideální pro místnosti o střední velikosti. V této kategorii naleznete širokou škálu televizí, které jsou vybaveny moderními technologiemi a funkcemi. Užijte si kvalitu obrazu a zvuku s televizemi z této kategorie a užijte si skvělou zábavu. U televizí z této kategorie si můžete být jisti, že budou mít dostatečný výkon a kvalitu obrazu, abyste si mohli užívat oblíbené pořady a filmy. Kromě toho můžete využít širokou škálu funkcí, jako je například Wi-Fi připojení, internetové aplikace a další. Vyberte si z široké škály televizí v této kategorii a užijte si skvělý zážitek z obrazu a zvuku.

Nejnovější produkty

Televize Orava LT-847 / 32″ (80 cm)

Orava LT-847 Od slovenského výrobce televizí Orava se můžeme pokaždé těšit na vynikající kvalitu s příznivou cenovkou. Nejinak je tomu u modelu LT-847, který se chlubí zejména vysokým HD Ready rozlišením a vynikajícím zobrazením, ale i několika praktickými funkcemi, jako je například nahrávání televizního vysílání. Špičkový obraz Televizor značky Orava se sériovým označením LT-847 se může pochlubit především 32″ obrazovkou s HD Ready rozlišením 1366 x 768 pixelů. Nabídne tak dokonalé detaily při pozorování oblíbených pořadů, ať už se bude jednat o sportovní přenosy nebo televizní seriály. Zároveň se přístroj pyšní i nízkou odezvou a vysokým kontrastem. Široké možnosti připojení Pro připojení dalších periferií slouží řada konektorů. Využijte například dvojici HDMI pro připojení herní konzole a užijte si vaše oblíbené videohry na HD Ready obrazovce. Přes USB port dostanete do televize obsah uložený na vašem flash disku nebo externím HDD

3 589 Kč

Smart televize Akai LT-3233SM (2022) / 32″ (81 cm)

SMART televize Akai LT-3233SM V novém modelu společnosti Akai se skrývá chytrá Android televize s elegantní konstrukcí, decentními rámečky a řadou funkcí, které maximálně vylepší pocit ze sledování. Těšit se tak můžete na detailní HD Ready rozlišení nebo skvělý zvuk. Nechybí ani USB port pro přehrávání i nahrávání médií. Skvělý obraz Krásný obraz plný detailů poskytne obrazovce vysoké HD Ready rozlišení s 1366 x 768 pixely. Užijete si tak krásnou podívanou podpořenou malým rámečkem kolem displeje, který zajistí, že obraz bude vynikat o to víc. Chytré funkce Díky chytrému operačnímu systému VIDAA a připojení k internetu přes Wi-Fi nebo síťový konektor si můžete vychutnat řadu chytrých funkcí včetně streamování videí a filmů nebo propojení s vaším telefonem. Přehrávání multimédií Díky integrovanému USB portu můžete ke své televizi připojit například flash disk nebo externí HDD. V takovém případě vám pak dovolí z něj přehrávat nejrůznější média včetně filmů, hudby či fotek. Navíc, i opačně je na něj možné nahrávat a zabezpečit tak, že nepřijdete o svůj oblíbený pořad. Hotelový režim Pomocí hotelového módu můžete určit, které stanice se smí pouštět, zabezpečit, aby vám nikdo nerozházel jejich pořadí nebo stanovit maximální hlasitost. Digitální příjem Ať už se připojíte k televiznímu vysílání pomocí kabelu, satelitu či antény, vždy budete mít záruku dokonalého příjmu. Postará se o to trojitý digitální tuner DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S2, který je připravený pro bezstarostný příjem ve vysoké kvalitě.

5 799 Kč