ok-top.cz

Alkohol tester AlcoForce PRIME, elektrochemický

Alkohol tester AlcoForce PRIME je elektrochemický přístroj, který spolehlivě odhalí přítomnost alkoholu v dechu. Tento kvalitní přístroj je skvělým příslušenstvím pro řidiče, kteří se chtějí ujistit, že jsou vždy bezpeční za volantem.
EAN: 8594190030234
Alkohol tester AlcoForce PRIME
Do obchodu »
Značka: Alcoforce
2 399
Detailní popis

Alkohol tester AlcoForce Prime AlcoForce Prime je osobní alkotester s vysoce přesným měřením obsahu alkoholu v dechu pomocí platinového elektrochemického senzoru. Prime je stvořen pro osobní použití, kdy rychle a intuitivně ověřuje koncentraci alkoholu v dechu. Stylový design a snadné ovládání Alkotester Prime zaujme svým elegantním designem v černé barvě s pohodlným ovládáním pomocí kapacitního dotykového tlačítka, zatímco údaj o hodnotě alkoholu v dechu najdete na přehledném digitálním displeji. Kalibrace po 12 měsících Stejně jako každý jiný alkotester, i AlcoForce Prime je třeba jednou za čas nechat nekalibrovat. Konkrétně by měl být alkohol tester každých 12 měsíců nebo po cca 600 měřeních překonfigurován tak, aby nadále poskytoval ty nejpřesnější údaje o měření.

Další produkty z kategorie Příslušenství
Toner PRINT IT MLT-D111L černý

Náhradní toner do tiskáren HP PRINT IT MLT-D111L, černý Neoriginální toner do tiskáren od české firmy Print IT. Přijde vhod, když dojde inkoust s černou barvou. Všechno hravě vyměníte. Zakrátko se tak budete moci znovu těšit ze svých výtisků. Je kompatibilní s tiskárnami Samsung SL-M2020, SL-M2020W, SL-M2022, SL-M2022W, SL-M2026, SL-M2026W, SL-M2070, SL-M2070F, SL-M2070FW, SL-M2070W a SL-M2078W.

729 Kč
Vakubox Status 178631

Uložení potravin do vakuových boxů prodlouží jejích čerstvost a aroma. Pětidílný set Status 178631 se skládá z 2 vakuoboxů (o objemu 3 l a 4,5 l), 2 odkapávacích mřížek a 1 vakuové ruční pumpy. Pro snadnější skladování mají nádoby obdelníkový tvar. Box je vyroben z vysokokvalitního polykarbonátu, těsnění a ventil jsou vyrobeny ze silikonu a ABS plastu. Vakuové boxy lze mýt i v myčce nádobí. Rozměry: 3L – 30,5 x 19 x 12 cm 4,5L – 30,5 x 19 x 15,5 cm

1 329 Kč
Pánev Remoska Quanta P2005/10TSC

Nádobí řady Remoska® Quanta Vybavte si kuchyň profesionálním nádobím a připravujte pokrmy hodné šéfkuchaře. Kvalitní provedení Nepřilnavá pánev řady Remoska® Quanta je vyrobena z 3-vrstvého Trimetalu. Ten se skládá z nerezu, který přispívá na odolnosti a přináší zdravotní nezávadnost. Základním kamenem je však hliník, který zajišťuje tepelnou vodivost. Spolehlivé vaření Pánev vám díky nepřilnavému povrchu poskytne bezstarostné vaření i údržbu. Nehrozí žádné připalování a následný dlouhý čas mytí. Pánev je potažená vrsvou magnetického nerezu, takže ji můžete používat jak na plynovém či elektrickém sporáku, tak zároveň i na indukční varné desce.

613 Kč
Zinkové baterie GP Greencell C

Zinkové baterie GP Greencell C (R14) Jedná se o malé mono baterie s napětím 1,5 V. Baterie se řadí mezi jednorázové baterie GP typu C a vyznačují se svou vysokou kvalitou materiálů, ale i celkového zpracování. Jsou navrženy k použití u přístrojů s malým a středním odběrem proudu, jako jsou například dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, meteostanice, bezdrátová čidla nebo svítilny.V balení naleznete 2 kusy těchto baterií.

59 Kč
Další produkty od výrobce Alcoforce
Náhradní náustky pro alkohol tester

Náustky AlcoForce Vhodné k alkohol testerum AlcoForce: COBRA Náustky měňte nejlépe po každém použití Počet kusů: 10 ks

99 Kč
Alkohol tester AlcoForce

Maximální spolehlivost AlcoForce Galaxy je elektrochemický alkohol tester, který je určený k měření množství alkoholu v dechu. Tento unikátní přístroj využívá pokročilý měřící systém s platinovým elektrochemickým senzorem, který se vyznačuje vysokou přesností a maximální spolehlivostí. AlcoForce Galaxy měří v rozsahu od 0 do 4 promile a přesnost měření dosahuje plus/mínus 6 setin promile, takže dokáže odhalit i velmi nízké množství alkoholu v dechu. Celý proces měření trvá několik málo sekund a výsledek se zobrazí na přehledném displeji. Obsah balení V balení kromě samostatného zařízení naleznete také 2 kusy náustků, 2 tužkové AAA baterie nebo například přehledný manuál.

2 599 Kč
Alkohol tester AlcoForce Raptor

Rychlý a spolehlivý Alkohol tester k provádění hromadných prověřovacích měření je spojení militantního vzhledu s neuvěřitelnou rychlostí fungování. Díky rychlému, modernímu elektrochemickému senzoru měření trvá jen 4 vteřiny! RAPTOR je také výjimečně odolný přístroj – může fungovat i čtyři hodiny v kuse. Aktivní a pasivní režim Raptor AT7000 nabízí dva pracovní režimy – aktivní, kdy testovaná osoba vydechuje vzduch do kalichu senzoru, a pasivní – alkoholtester sám odebírá vzorek. Pasivní režim je užitečný pro otestování osoby, která není schopna sama vydechnout potřebné množství vzduchu nebo k testování nápojů a kapalin na přítomnost alkoholických výparů. Pohodlný a praktický Barevný LCD displej ukazuje orientační koncentraci alkoholu v dechu. Po zjištění alkoholu se rozsvítí červené signalizační světlo, a LCD displej. Dynamický vzhled a ergonomický tvar zaručují, že je RAPTOR pohodlný a praktický alkohol tester. Doporučení Nenechávat přes léto v autě, vysokou teplotou by mohlo dojít k poškození elektrochemické jednotky. Nepoužívejte okamžitě po konzumaci alkoholu. To může způsobit nenapravitelné škody. Vždy počkejte alespoň 15-20 minut před měřením příjmu po poslední dávce alkoholu. Kalibrace by měla být prováděna jednou ročně, a to v odborné laboratoři Alco Force, a jistě oceníte, že během prvního roku od zakoupení ji máte zdarma.

7 399 Kč
Set alkohol tester AlcoForce PRIME +

Set alkoholtester + autokamera AlcoForce Prime + A500 Praktický set alkoholtesteru Alcoforce Prime a autokamery CarForce A500 se stane ideálním pomocníkem každého řidiče. Stylový osobní alkoholtester Alcoforce Prime zajišťuje vysoce přesné měření obsahu alkoholu v dechu pomocí platinového elektrochemického senzoru. Kamera do auta A500 pak pořídí vysoce kvalitní záběry vašich cest ve vysokém HD rozlišení při 30 fps a umožňuje jednoduchou instalaci a ovládání na 2“ displeji. Alkoholtester Alcoforce Prime AlcoForce Prime je osobní alkotester s vysoce přesným měřením obsahu alkoholu v dechu pomocí platinového elektrochemického senzoru. Prime je stvořen pro osobní použití, kdy rychle a intuitivně ověřuje koncentraci alkoholu v dechu. Stylový design a snadné ovládání Alkotester Prime zaujme svým elegantním designem v černé barvě s pohodlným ovládáním pomocí kapacitního dotykového tlačítka, zatímco údaj o hodnotě alkoholu v dechu najdete na přehledném digitálním displeji. Kalibrace po 12 měsících Stejně jako každý jiný alkotester, i AlcoForce Prime je třeba jednou za čas nechat nekalibrovat. Konkrétně by měl být alkohol tester každých 12 měsíců nebo po cca 600 měřeních překonfigurován tak, aby nadále poskytoval ty nejpřesnější údaje o měření. + Autokamera CarForce A500 Užijte si maximálně bezpečné cesty automobilem s kompaktní kamerou do auta CarForce A500. Zařízení, kterému se někdy přezdívá Černá skříňka, umožňuje pořizovat záznamy vašich cest ve vysokém rozlišení, díky čemuž budete mít v případě nehody v rukou důležitý důkaz proti viníkovi. Záznamy ve vysokém rozlišení Kamera pořizuje vysoce detailní záznamy jízd ve špičkovém Full HD rozlišení při 30 snímcích za sekundu, stejně tak ale zvládne také pořizování fotografií. Velký a přehledný 2“ displej navíc umožňuje jednoduchou obsluhu a nastavení kamery, kterou zvládnou i začátečníci.

3 019 Kč