ok-top.cz

Anténní koaxiální kabel Hama 205046, 90dB, 3m

Anténní koaxiální kabel Hama 205046, 90dB, 3m je kvalitní propojovací kabel pro přenos signálu mezi anténou a televizorem. S vysokou úrovní odolnosti proti rušení zajišťuje kvalitní přenos signálu bez ztráty kvality. Vhodný pro každého, kdo hledá spolehlivý kabel pro své anténní potřeby.
EAN: 4047443433978
Anténní koaxiální kabel Hama 205046
Do obchodu »
Značka: Hama
129
Detailní popis

Anténní koaxiální kabel Hama 205046 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 3 m Délka 90 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkné 3 metry. S kvalitním dvojitým stíněním z extra silné hliníkové fólie a hustého opletení, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

Další produkty z kategorie Propojovací kabely a konektory
Audio kabel InAkustik STAR 1x 3

Phono kabel InAkustik Star MP3 Audio Kvalitní audio kabel ověřené německé firmy InAkustik oplývá jedním 3,5mm jackem a dvěma RCA výstupy, takže ho upotřebíte například, pokud potřebujete propojit hi-fi systém či autorádio s počítačem nebo telefonem a užít si hudbu, filmy i hry s pořádným zvukem. Kvalitní materiály Společnost InAkustik si u každého výrobku zakládá na kvalitě, což u tohoto kabelu poznáte už na první pohled například na pozlacených konektorech. 24 karátové zlato je totiž zárukou značně sníženého odporu, lepšího přenosu informací a tak i kvalitnějšího zvuku. Hliníkový obal pak chrání před elektromagnetickým rušením například z bezdrátových sítí nebo mobilních zařízení.

529 Kč
HDMI splitter PremiumCord

HDMI Splitter PremiumCord KHSPLIT2B HDMI Splitter od výrobce PremiumCord je zařízení, které vám umožní k zdroji signálu připojit hned několik obrazovek. Port HDMI 1.4a je kompatibilní s rozlišeními 480i, 480p, 720i, 720p, 1080i ,1080p a 3840×2160. Navíc podporuje i 3D. Perfektní přenos Splitter KHSPLIT2B kromě toho obsahuje aktivní zesilovač signálu, který vám umožňuje připojit k němu kabely až do délky 15 m, pokud se bude jednat o kvalitní měděné vodiče s dostatečným průřezem.

799 Kč
Audio kabel Philips SWA2527W/10

Audio kabel Philips Pokud hledáte kvalitní audio kabel, pak neváhejte a pořiďte si ten od značky Philips. Kabel umožní přenos audio signálu mezi danými zařízeními a to především díky vodičům z vysoce čisté mědi. Protiskluzová rukojeť zajistí velmi snadné používání a díky pružnému plášti a pryžové ochraně nebude docházet k poškození nebo lámání kabelu, které by mohlo ovlivnit jeho funkčnost. Dokonce nemusíte mít strach, že bude docházet ke ztrátě signálu, stínění z holé mědi totiž poskytne bezproblémový přenos. Praktická je i jeho délka 1,5 m, se kterou hravě propojíte požadovaná zařízení. Tak neváhejte, a dopřejte si čistý přenos zvuku pro váš maximální zážitek.

170 Kč
Kabel prodlužovací VGA (male) na VGA

Užitečný propojovací kabel VGA (male) na VGA (female) S tímto 2 m dlouhým kabelem od Winner Group snadno propojíte dvojici vašich zařízení. Své použití najde například při spojení počítače s monitorem, projektorem či televizorem. Na jednom konci disponuje VGA konektorem typu male, na druhém VGA female.

179 Kč
Další produkty od výrobce Hama
Držák do auta Hama

Držák mobilu s uchycením na palubní desku Hama držák mobilního telefonu do vašeho automobilu lze jednoduše a bezpečně připevnit na palubní desku. Těšit se můžete na stabilní a pevné uchycení vašeho mobilu a díky gumové části s výčnělky chrání držák palubní desku i mobil před poškrábáním. Vhodné pro zařízení s šířkou do 9 cm.

420 Kč
Anténní koaxiální kabel Hama 205328

Anténní koaxiální kabel Hama 205328 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 7,5 m Délka 75 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkných 7,5 metru. S kvalitním dvojitým stíněním z hliníkové fólie a opletením, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

159 Kč
Držák TV Hama 108771

Nástěnný držák TV Hama Ušetřete místo ve svém obývacím pokoji připevněním své televize na stěnu s pomocí fixního držáku Hama. Držák pro všechny ploché obrazovky s úhlopříčkou 32“ až 65“ (81 až 165 cm) a roztečí VESA max 600 x 400 mm, přináší snadnou montáž vaší televize na stěnu pomocí dvou nastavitelných ramen. Držák umožňuje zavěšení televizí s hmotností do 35 kg. V balení nechybí vodováha a montážní příslušenství. Vlastnosti: fixní držák pro ploché obrazovky s úhlopříčkou cca 32″ až 65″ (81 až 165 cm) VESA max. 600×400, nastavitelná ramena pro jakoukoliv menší rozteč závitů snadné zavěšení TV pomocí dvou ramen max. velikost upevňovacích závitů na TV: M8 rozměry nástěnného modulu: 64,5 x 10,5 cm hloubka: 2,5 cm nosnost: max. 35 kg kategorie: 1* (základní řada) barva: černá včetně vodováhy a montážního příslušenství

359 Kč
Hama univerzální síťový napájecí zdroj

Univerzální adaptér Hama 1000 mA Pokud i vy máte problém s nacházením té správné nabíječky k mobilu či k notebooku, nebo jich doma máte naopak přemíru a všude o ně zakopáváte, díky univerzálnímu síťovému adaptéru Hama to bude už jen minulost. Adaptér má k dispozici 7 konektorů různých provedení, mezi kterými si určitě najdete ten správný, který zrovna budete potřebovat. Bez dozoru si můžete nabít mobil, adaptér je chráněný proti zkratu a přepětí a šetří spotřebu energie ve standby režimu. Adaptér Hama se ve vaší domácnosti určitě neztratí. Sedm možností Kompaktní síťový adaptér lehce nahradí všechny nabíječky, které doma máte. K dispozici je 7 konektorů, které jsou rozděleny na USB a DC zakončení. USB konektor je zastoupen dvakrát v podobě micro USB vidlice a USB-A zásuvky, zatímco DC konektorů je hned 5 a v různých velikostech: 1,35×3,5mm/ 1,7x4mm/ 2,1x5mm/ 1,5×5,5mm/ 2,5×5,5mm. Technické informace Efektivní síťový adaptér je vhodný pro zařízení napájené stejnosměrným napětím 3-12 V. Vstupní napětí je v rozmezí 100-240 V, zatímco výstupní napětí se pohybuje v hodnotách 3,0/ 4,5/ 5,0/ 6,0/ 7,5/ 9,0 a 12 V. V celém rozsahu působí výstupní proud 1000mA (12W). Samozřejmostí je měnitelná polarita, zatímco o stavu adaptéru informuje LED kontrolka. Adaptér v režimu standby spotřebovává málo energie, čímž šetří vaši peněženku, zároveň je chráněný proti zkratu, přepětí a přehřátí. Součástí adaptéru je 1,7m dlouhý kabel, který se dá velmi snadno natáhnout, v balení najdete i klíč pro nastavení napětí.

279 Kč