ok-top.cz

Anténní koaxiální kabel Hama 205047, 90dB, 5m

Anténní koaxiální kabel Hama 205047 s kvalitou přenosu 90dB a délkou 5m je ideální pro propojení vaší antény s televizorem či set-top boxem. Patří do kategorie propojovacích kabelů a konektorů a zajistí vám kvalitní signál bez rušení.
EAN: 4047443433985
Anténní koaxiální kabel Hama 205047
Do obchodu »
Značka: Hama
169
Detailní popis

Anténní koaxiální kabel Hama 205047 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 5 m Délka 90 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkných 5 metrů. S kvalitním dvojitým stíněním z extra silné hliníkové fólie a hustého opletení, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

Další produkty z kategorie Propojovací kabely a konektory
Anténní koaxiální kabel Hama 205325

Anténní koaxiální kabel Hama 205325 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 1,5 m Délka 75 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkných 1,5 metru. S kvalitním dvojitým stíněním z hliníkové fólie a opletením, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

89 Kč
Kabel prodlužovací VGA (male) na VGA

Užitečný propojovací kabel VGA (male) na VGA (female) S tímto 2 m dlouhým kabelem od Winner Group snadno propojíte dvojici vašich zařízení. Své použití najde například při spojení počítače s monitorem, projektorem či televizorem. Na jednom konci disponuje VGA konektorem typu male, na druhém VGA female.

179 Kč
AUX kazetový adaptér Connect

AUX kazetový adaptér Tento AUX kazetový adaptér od společnosti Connect IT je ideálním řešením pro vlastníky klasického rádia s kazetovým přehrávačem. Umožní vám totiž pomocí 3,5mm Jack konektoru k rádiu připojit externí digitální přehrávače a vy si tak vychutnáte chvíle strávené kvalitním poslechem vaší hudby.

199 Kč
Audio kabel Philips SWA2302W/10

Audio kabel Philips Pokud hledáte kvalitní audio kabel, pak neváhejte a pořiďte si ten od značky Philips. Kabel umožní přenos audio signálu mezi danými zařízeními a to především díky vysoce kvalitním optickým vláknům. Protiskluzová rukojeť zajistí velmi snadné používání a díky pružnému plášti a pryžové ochraně nebude docházet k poškození nebo lámání kabelu, které by mohlo ovlivnit jeho funkčnost. Praktická je i jeho délka 1,5 m se kterou hravě propojíte požadovaná zařízení. Tak neváhejte, a dopřejte si čistý přenos zvuku pro váš maximální zážitek.

269 Kč
Další produkty od výrobce Hama
HDMI kabel Hama 122117

Hama HDMI kabel Kabel 122117 má na obou stranách HDMI konektory a slouží tak například přehrávače a televizoru nebo monitoru s počítačem. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. 18 Gbit/s Rychlost přenosu 3*** Kvalita 1,5 m Délka 600 MHz Šířka pásma Vynikající vlastnosti Jedna z vychytávek kabelu je viditelná už na první pohled. Tím je plochý design kabelu, který je ideální při umístění v rohu nebo pod kobercem. Nedocenitelným se pak ukáže i integrovaný Ethernet kanál, který poslouží pro připojení zařízení k Internetu bez nutnosti LAN kabelu. Kvalitní stínění pak navíc zamezí rušení signálu. Skvělá podpora Můžete se těšit na skvělou podporu oblíbených formátů, díky kterým vynikne vaše video i zvuk: podpora 3D zobrazení podpora UHD (4k) rozlišení do výše až 4096 x 2160/24 Hz podpora komprimovaných audioformátů, jako je DD, DTS, DolbyTrueHD, DTS-HD atd. podpora CEC (řídící signály) a ACE (rozpoznání zařízení)

159 Kč
Anténní koaxiální kabel Hama 205328

Anténní koaxiální kabel Hama 205328 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 7,5 m Délka 75 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkných 7,5 metru. S kvalitním dvojitým stíněním z hliníkové fólie a opletením, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

159 Kč
Dynamický mikrofon Hama DM

Dynamický mikrofon Hama DM 60 Zažijte večer plný zábavy s mikrofonem Hama. Můžete s ním jak moderovat, tak uspořádat karaoke večírek. K připojení využijete 6,3mm jack konektor a redukci XLR. Délka kabelu 3 m pak zajistí, že se s ním budete moct volně pohybovat.

599 Kč
Hama rámeček dřevěný WAVES

Dřevěný rámeček Dřevěný rámeček Hama Waves o rozměrech 13 x 18 cm se stane dokonalým dekorativním prvkem každé moderní domácnosti či kanceláře. Rámeček v elegantní šedohnědé barvě zaujme svým moderním vzhledem a nechá tak maximálně vyniknout jakoukoli fotku nebo obrázek o rozměrech 9 x 13 cm. Dále umožňuje velmi snadné umístění, neboť samotný rámeček lze lehce vystavit či zavěsit.

119 Kč