ok-top.cz

Anténní koaxiální kabel Hama 205059, 90dB, 10m

Anténní koaxiální kabel Hama 205059 s úrovní odstupu 90 dB a délkou 10 metrů je ideální volbou pro propojení antény s televizí či jiným zařízením. Tento kabel patří do kategorie propojovacích kabelů a konektorů.
EAN: 4047443440396
Anténní koaxiální kabel Hama 205059
Do obchodu »
Značka: Hama
359
Detailní popis

Anténní koaxiální kabel Hama 205059 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 10 m Délka 90 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkných 10 metrů. S kvalitním trojitým stíněním z extra silné hliníkové fólie (2x) a hustého opletení, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

Další produkty z kategorie Propojovací kabely a konektory
HDMI rozbočovač Hama

HDMI rozbočovač Hama 1×2 Kabelový rozbočovač HDMI, který má jeden vstup a 2 výstupy slouží k současnému připojení dvou zařízení jako jsou například dva monitory k počítači. Podporuje rozlišení 4K, takže obraz bude ve vysoké kvalitě.

699 Kč
Rozbočovač pro rádio Hama 122470

Hledáte řešení pro připojení dvou radio přijímačů k antenní zásuvce? Vyzkoušejte rozbočovač pro rádio s koaxiálními vidlicemi a 2 koaxiálními zásuvkami. Jedná se o koaxiální rozbočovač s transformátorem (hybridní). Odolnost rozbočovače zajišťuje jeho plně stíněná kovová konstrukce. Frekvenční rozsah činí 4 až 1000 MHz, příchozí útlum zhruba 3,5 dB a oddělení asi 22 dB.

79 Kč
Audio kabel Baseus Yiven M30 3.5mm

Audio kabel Baseus Yiven Zvukový kabel Baseus, který je na obou stranách zakončen konektorem 3,5 mm jack vám spolehlivě poslouží pro propojení třeba vašeho chytrého telefonu a autorádia, takže si budete moci pustit oblíbenou hudbu, co máte uloženou v mobilu, při každé jízdě autem. Kabel můžete dále použít pro propojení MP3 přehrávačů, reproduktorů, domácích kin a podobně s dalšími zařízeními. Elegance a funkčnost Kabel je vyroben z velmi kvalitních materiálu v elegantním provedení, kde koncovky jsou zesíleny hliníkem, aby nedošlo k jejich prasknutí. Pozlacené konektory poskytnou stabilní a jasný přenášený signál bez rušení.

169 Kč
Audio kabel AQ OK030J 3

Audio kabel AQ OK030J Stereo audio kabel AQ OK030J s konektory 3,5 mm Jack – 3,5 mm Jack se stane ideálním pomocníkem pro připojení přenosných audio zařízení. Kabel disponuje stíněním, zajišťujícím skvělý přenos signálu bez rušení a délkou 3 metry.

99 Kč
Další produkty od výrobce Hama
Rozbočovač pro rádio Hama 122470

Hledáte řešení pro připojení dvou radio přijímačů k antenní zásuvce? Vyzkoušejte rozbočovač pro rádio s koaxiálními vidlicemi a 2 koaxiálními zásuvkami. Jedná se o koaxiální rozbočovač s transformátorem (hybridní). Odolnost rozbočovače zajišťuje jeho plně stíněná kovová konstrukce. Frekvenční rozsah činí 4 až 1000 MHz, příchozí útlum zhruba 3,5 dB a oddělení asi 22 dB.

79 Kč
Pero Hama pro dotykové

Pero Hama pro dotykové displeje Jednoduché zadávací pero, vám výrazně usnadní ovládání vašeho tabletu. Skvěle interaguje s kapacitním dotykovým displejem, přičemž díky měkké gumové špičce máte jistotu, že se obrazovka nějak nepoškodí a hlavně na ní nebude dělat otisky. Díky malé velikosti zase budete mít jistotu, že se vleze kamkoliv, tudíž jej budete mít vždy po ruce.

79 Kč
SMART LED žárovka Hama

SMART LED žárovka Hama 176583 S chytrými Wi-Fi žárovkami už nikdy nebudete muset vstávat z gauče, pokud budete chtít zhasnout světlo. Pohodlně jen s pomocí vašeho chytrého telefonu nebo tabletu zhasnete/zapnete světlo, upravíte barvu nebo nastavíte jas. Jednoduše s aplikací Pro začlenění žárovky Hama do vaší chytré domácnosti postačí, když si do vašeho mobilu stáhnete bezplatnou aplikaci Hama Smart Solution, a pak si už jen pár kliky nastavíte osvětlení přesně podle vašich představ. Několik světel v jednom mobilu S aplikací navíc můžete ovládat i více smart světel najednou. Hravě tak zhasnete světlo v kuchyni, když už jste si nastavili osvětlení třeba v obývacím pokoji. Pro žárovku není nutná žádná řídící jednotka, takže ani žádné další náklady navíc. Ovládejte hlasem Při aktivaci služby Hama Smart Solution v aplikaci Alexa nebo služby Hama Solution v aplikaci Google Home budete moci ovládat žárovku dokonce i hlasem.

284 Kč
SAT kabel Hama 122510

SAT kabel Hama 122510 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení antény a satelitního přijímače. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. F-konektory Provedení *** Kvalita 1,5 m Délka 95 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na délku 1,5 metru. S kvalitním trojitým stíněním z hliníkové fólie (2x) a hustého opletení, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

239 Kč