ok-top.cz

Anténní koaxiální kabel Hama 205329, 75dB, 10m

Anténní koaxiální kabel Hama 205329 s útlumem 75dB a délkou 10m je ideálním řešením pro propojení vaší antény s televizí. Kvalitní materiály zajišťují vysokou odolnost a stabilitu signálu. Kategorie: propojovací kabely a konektory.
EAN: 4047443445407
Anténní koaxiální kabel Hama 205329
Do obchodu »
Značka: Hama
159
Detailní popis

Anténní koaxiální kabel Hama 205329 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 10 m Délka 75 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkných 10 metrů. S kvalitním dvojitým stíněním z hliníkové fólie a opletením, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

Další produkty z kategorie Propojovací kabely a konektory
HDMI splitter Baseus Matrix

HDMI splitter Baseus Matrix Zařízení značky Baseus umožňuje zobrazování jednoho HDMI signálu na 2 monitorech/TV anebo sdílení jedné obrazovky se dvěma zařízeními. Podporuje přenos zvuku a obrazu až do rozlišení 4K, takže se můžete spolehnout na opravdu kvalitní přenos. Nevyžaduje externí napájení a jeho světelný displej zajistí jeho maximální přehlednost.

449 Kč
Převodník digitálního signálu na analog

Převodník signálu Konvertor digitálního signálu na analogový od společnosti Winner Group umožňuje připojit zařízení s audio výstupem k analogovým zesilovačům, reproduktorům nebo ke sluchátkům. Výstupním zdrojem signálu je 2x RCA stereo. Obsah balení – konvertor – USB napájecí kabel – optický kabel – manuál

699 Kč
Optický audio kabel AQ

Optický audio kabel AQ OK015O Optický stereo audio kabel AQ OK015O se stane ideálním pomocníkem pro propojení TV, soundbaru nebo zesilovače. Kabel disponuje čistými optickými vlákny, zajišťujícími vysoce kvalitní přenos signálu a dostatečnou délkou 1,5 metru.

149 Kč
Anténní koaxiální kabel Hama 205046

Anténní koaxiální kabel Hama 205046 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 3 m Délka 90 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkné 3 metry. S kvalitním dvojitým stíněním z extra silné hliníkové fólie a hustého opletení, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

129 Kč
Další produkty od výrobce Hama
HDMI kabel Hama 122101

HDMI kabel vidlice-vidlice HDMI kabel Hama 122101 s délkou 3 m pro plně digitální audio-video propojení, např. přehrávače a televizoru. Nové provedení s originálním designem Hama. Kabel obsahuje integrovaný Ethernet kanál (HEC, 100 Mb/s) pro připojení zařízení k Internetu a zpětný audio kanál (ARC) pro obousměrný přenos audio signálu. Podporuje 3D zobrazení a 4K Ultra HD rozlišení. Specifikace: délka: 3 m 19pólový konektor barva: černá kategorie: * (Standard) HDMI specifikace: High Speed with Ethernet (HDMI 2.0b kompatibilní)

189 Kč
Hama kabel HDMI DVI 1

Hama kabel HDMI na DVI S tímto kabelem pro přenos digitálního video signálu si bez sebemenších potíží propojíte HDMI z vaší televize, monitoru nebo projektoru do jiného zařízení s DVI portem. Díky kvalitním materiálům snadno přenese videa v kvalitě až ve Full HD rozlišení 1080p bez sebemenších chyb. Navíc s délkou 1,5 m se nemusíte bát, že nedosáhne, kam potřebujete.

299 Kč
HDMI rozbočovač Hama

HDMI rozbočovač Hama 1×2 Kabelový rozbočovač HDMI, který má jeden vstup a 2 výstupy slouží k současnému připojení dvou zařízení jako jsou například dva monitory k počítači. Podporuje rozlišení 4K, takže obraz bude ve vysoké kvalitě.

699 Kč
HDMI kabel Hama 205005

HDMI kabel Kabel Hama HDMI je ideální volbou pro vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi přehrávačem a televizí, popřípadě mezi notebookem a projektorem. Těšit se můžete na podporu vysokého rozlišení, rychlost přenosu až 18 GB/s nebo například na integrovaný zpětný zvukový kanál ARC. Třešničkou na dortu je pak optimalizovaná ochrana proti zalomení a 1,5metrový kabel pro snadný dosah.

199 Kč