Další produkty z kategorie Notebooky

Klávesnice Connect-IT CI45 Podsvícená klávesnice Connect IT CI45 vás zaujme nejen elegantním designem, ale i praktičností. Stačí ji pomocí USB kabelu připojit k počítači a žasnout, jak snazší bude práce ve špatných světelných podmínkách. Pomocí speciální klávesy můžete aktivovat ledově modré podsvícení, které vám usnadní orientaci v klávesách a zároveň potěší vaše oko. Klávesnice podporuje také multimediální funkci kláves F1-12, takže ještě snáze ovládnete svůj přehrávač médií.

424 Kč

Hyperrychlá práce s vašimi daty Ponořte se do světa nadpozemsky rychlého přenosu dat až 4800 MB/s pomocí externího pevného disku Store ‚n‘ Go 1 TB v červeném provedení od společnosti Verbatim. Takovou vysokou rychlost tento disk poskytuje právě díky zapojení přes rozhraní USB 3.0, které je až desetkrát rychlejší než zastaralé konektory USB 2.0. Velkou výhodou tohoto přenosného disku je také ta skutečnost, že nepotřebuje ke své činnosti žádné další napájení, a nepotřebuje ani žádný dodatečný program, takže ho jen zapojíte do vašeho PC nebo notebooku, a můžete ho bez jakýchkoliv omezení používat k ukládání dat. Široká kompatibilita Ačkoliv tento pevný disk staví právě na tom, že disponuje vysoce rychlým rozhraním USB 3.0, tak se samozřejmě můžete spolehnout i na zpětnou kompatibilitu s rozhraním USB 2.0, což jednoduše znamená, že už u sebe nebudete muset mít zařízení s moderním rozhraním, když se budete chtít náhle dostat ke svým datům. Samozřejmostí je také kompatibilita s jakýmkoliv dnes užívaným operačním systémem Windows od společnosti Microsoft. Krom toho je také kompatibilní se systémy Mac OS a Linux, takže o největší výhodu tohoto pevného disku, rychlost, nebudou ochuzeni ani příznivci jiných operačních systémů, než je Windows. Užitečný software Uživatelskou příručku k disku budete mít uloženou v digitální formě na něm. Tento disk však nabízí mnohem víc. Dostanete s ním totiž i program Nero BackItUp Essentials (Není kompatibilní s Mac OS), díky kterému už se nikdy nebudete bát, že byste ztratili všechna vaše cenná data. Tento software vám totiž umožní zálohovat vaše soubory, systém a klidně i více disku, kdykoliv budete potřebovat nebo chtít. Nebyl by to samozřejmě pevný disk, kdyby se nedodával i se softwarem, který umožňuje jeho formátování nebo mazání dat. Dále máte u tohoto pevného disku možnost snížit spotřebu elektrické energie pomocí vestavěného softwaru, který zastaví po určité době otáčení disku, s názvem Green Button. Samozřejmostí je možnost časového naprogramování tohoto softwaru po desetiminutových úsecích, případně jeho úplné vypnutí či manuální zapnutí poklepáním na tlačítko, které se nachází na vnějšku disku.

1 433 Kč

Luxusní reproduktory Vychutnejte si kvalitní zvuk linoucí se z reproduktorů Genius. Svým moderním designem zapadnou do každého pokoje a postarají se o bezkonkurenční herní zážitek, poslech oblíbené hudby nebo sledování napínavých seriálů. Konektor sem konektor tam Připojte reproduktory k televizi, počítači nebo herní konzoli. Můžete si to dovolit díky široké nabídce konektorů. K dispozici je audio vstup AUX IN, dva RCA vstupní konektory, oddělený vstup sluchátek a mikrofonu a nechybí ani integrovaný zesilovač, kterým si sami navolíte hlasitost zvuku.

2 031 Kč

Malé a skladné PC HP AiO 27-cb0002nc Elegantní zařízení typu All-in-One od společnosti HP disponuje příjemným výkonem počítače, ale zároveň je natolik malé a skladné, že absolutně nezabere místo na vašem stole. Integrovaný mikrofon, webkamera i dodávaná klávesnice s myší pak z přístroje učiní uživatelsky jednoduché zařízení. Příjemný výkon pro každou činnost Počítač disponuje procesorem AMD Ryzen 5, který mu zajišťuje příjemný výkon pro jakoukoliv činnost. Rychlý SSD disk s kapacitou 512 GB zase zajistí dostatečnou kapacitu i rychlé načtení celého zařízení. A pro hladké uživatelské rozhraní je opatřen nejnovějším operačním systémem Windows 11 Home. Nechá váš stůl volný Můžete si vychutnat překrásný obraz ve FHD kvalitě z jakéhokoliv úhlu a bez rušení díky úzkému rámečku na třech stranách. Tento požitek ještě posílí dva reproduktory důmyslně schované přímo v počítači. Zároveň nebude zabírat téměř žádné místo, takže váš stůl bude vždy perfektně upravený.

17 875 Kč

K čemu slouží? Adaptér slouží k nabíjení a zároveň k synchronizaci dat. Zařízení také umožňuje snadný přenos dat, například hudby nebo fotografií. Odolné provedení Adaptér je vyroben z kvalitních materiálů, které perfektně chrání například před pádem z malé výšky nebo opotřebením při častém přenášení a používání. Díky tomuto provedení je také kompaktní a velice lehký.

149 Kč

Projektor Technaxx Mini-LED HD Beamer S pomocí mini LED projektoru od firmy Technaxx si budete moci naplno užívat videa, hudbu i vaše oblíbené fotky, kdy jen budete chtít. Přes velké množství portů si pak snadno připojíte jakékoliv zařízení. Dálkové ovládání vám pak celkové používání ještě více usnadní. Velký obraz I přes jeho malou velikost si můžete být jisti, že si s projektorem užijete skutečně skvělou zábavu. Velikost obrazu mezi 27 a 150 palci zajistí, že si budete moci užívat obraz v takové velikosti, která se bude zrovna hodit. Vše si pak ručně zaostříte k dokonalosti. Zvukový zážitek vám zajistí integrovaný 3W reproduktor. Zároveň se nebudete muset obávat o životnost přístroje. Výkonné LED lampy vám totiž mohou promítat bezmála 40 000 hodin. Skvělá připojení Aby se Mini-LED HD Beamer snadno používal, zajisté oceníte řadu portů, skrze něž si budete moci připojit širokou škálu vašich zařízení. Přes VA, VGA nebo HDMI kabely si bez problémů propojíte projektor s počítačem, tabletem nebo chytrým telefonem. USB nebo MicroSD port zase načte pohodlně vaše obrazové nebo zvukové soubory. Multimediální přehrávač pak zajistí, že si všechna svá videa pohodlně spustíte přímo skrze zařízení. Vše navíc můžete pohodlně používat skrze dálkové ovládání.

4 606 Kč

HDMI kabel Kabel Hama HDMI je ideální volbou pro vysokorychlostní přenos digitálních audio a video dat mezi přehrávačem a televizí, popřípadě mezi notebookem a projektorem. Těšit se můžete na podporu vysokého rozlišení, rychlost přenosu až 18 GB/s nebo například na integrovaný zpětný zvukový kanál ARC. Třešničkou na dortu je pak optimalizovaná ochrana proti zalomení a 1,5metrový kabel pro snadný dosah.

169 Kč

Bezdrátová myš Canyon CNE-CMSW11 Užijte si maximálně pohodlnou a produktivní práci i zábavu s bezdrátovou myší Canyon CNE-CMSW11B v černé barvě, určenou pro praváky a poháněnou přesným optickým senzorem Pixart 3065. Špičkový optický senzor s rozlišením 1200 dpi pracuje na každém povrchu, zatímco bezdrátové připojení pomocí USB přijímače 2,4 GHz zajišťuje nepřerušované spojení a maximální volnost pohybu bez kabelů. Myš, která něco vydrží Myš Canyon nabízí odolné provedení, díky kterému se stane ideálním pomocníkem pro každodenní práci na počítači. Její povrch je díky použité technologii UV Matt odolný proti prasklinám a poškrábání. Produktivitu při práci pak zajišťují 3 odolná tlačítka se špičkovou životností až 3 miliony kliknutí.

219 Kč