ok-top.cz

V naší kategorii Příslušenství najdete širokou nabídku baterií různých značek a velikostí. Baterie jsou nezbytnou součástí většiny spotřebičů, proto je důležité je vybírat správně. U nás můžete vybírat z baterií, které jsou dostupné ve všech běžných velikostech, od AAA po D. Nabízíme také baterie s vyšší kapacitou, které jsou vhodné pro spotřebiče vyžadující vyšší výkon. Kromě baterií můžete v naší kategorii najít i univerzální nabíječky baterií, které jsou schopné nabíjet baterie všech velikostí a typů. Všechny naše baterie jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zaručují dlouhou životnost. Také nabízíme speciální baterie, které jsou vhodné pro použití v extrémních podmínkách. Naše baterie jsou k dispozici ve všech obchodech a jsou k dostání za přijatelnou cenu.

Nejnovější produkty

Knoflíková baterie MediaRange Premium CR1216, 3V, 5ks

Knoflíková baterie MediaRange Premium CR1216, 3V, 5ks Praktické balení pět knoflíkových baterií o rozměrech 12 x 1,6 mm vám zajistí, že budou vždy po ruce, když dojde šťáva ve vašem budíku, kalkulačce nebo čelovce. Oceníte je díky jejich dlouhé výdrži a opravdu snadné výměně. Kvalitní provedení zajišťuje alkalická technologie. Kapacita jedné baterie je 25 mAh, napětí 3 V. Jsou zcela bez kadmia a rtuti.

45 Kč

Alkalická baterie MediaRange Premium Lady N, LR1, 1.5V

Alkalická baterie MediaRange Premium Lady N, LR1, 1.5V Jedna alkalická baterie o velikosti Lady N s rozměry 11,5 x 29 mm bude vždy po ruce, když dojde vašemu přístroji šťáva. Zajisté ji oceníte díky její dlouhé výdrži a opravdu snadné výměně. Kvalitní provedení zajišťuje alkalická technologie. Kapacita jedné baterie je 700 mAh, napětí 1,5 V. Je bez kadmia a rtuti.

36 Kč

Zinková baterie GP Greencell 9V (6F22)

Zinková baterie GP Greencell 9V (6F22) Jedná se o baterie s napětím 9 V, a řadí se mezi jednorázové baterie GP typu 6F22. Vyznačují se svou vysokou kvalitou materiálů, ale i celkového zpracování. Jsou navrženy k použití u přístrojů s malým a středním odběrem proudu, jako jsou například dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, meteostanice, bezdrátová čidla nebo svítilny.

59 Kč

Knoflíková baterie Varta CR-2032

Klasická knoflíková baterie od firmy Vatra o napětí 3 V kapacitě 230 mAh. Akumulátor je lithiový, potažený kovovým obalem. Je vhodná pro použití v hodinkách, kalkulačkách či diářích.

69 Kč

Baterie Philips Power Alkaline, AA, 12ks

Baterie Philips Power Alkaline Alkalické baterie Philips Power Alkaline LR6P12W/10 jsou určená pro zařízení, která jsou náročná na spotřebu energie. Baterie navíc zaručeně neobsahují žádné škodlivé těžké kovy, jako je kadmium, rtuť a olovo. Balení obsahuje 12 AA baterií.

219 Kč

Baterie Philips Power Alkaline, AAA, 32ks

Baterie Philips Power Alkaline Alkalické baterie Philips Power Alkaline LR03P32FV/10 jsou určená pro zařízení, která jsou náročná na spotřebu energie. Baterie navíc zaručeně neobsahují žádné škodlivé těžké kovy, jako je kadmium, rtuť a olovo. Balení obsahuje 32 AAA baterií.

359 Kč

Baterie do naslouchadel Varta 4610745418, HAB10, 8ks

Dopřejte si vysokou kvalitu a pohodlí. Baterie Varta 4610745418 jsou určeny do vašeho přímo do vašeho naslouchátka. Knoflíkové tělo na zinek-vzduch bázi obsahuje výkon 1,4 V. Kapacita je 90 mAh.

82 Kč

Knoflíková baterie GP, lithiová CR2032, 5 ks

Lithiová baterie GP B1532 Vynikající lithiová baterie od společnosti GP vám zajistí nečekaný výkon i překvapivou výdrž, kterou si můžete vzít s sebou i do extrémních podmínek. Chlubí se totiž až o 40 % nižší váhou a konstrukcí, která odolá teplotám 20 stupňů pod nulou a 60 nad nulou. To vše pod dobu své životnosti minimálně deset let. Lithiová technologie Moderní lithiové baterie předčí své alkalické kolegyně v mnoha ohledech. Větší výdrž, lepší výkon nebo nižší hmotnost a vyšší bezpečnost. Jsou tak ideální volbou pro zařízení, která vás nesmí zklamat ani v kritických chvílích, jako jsou klíčky od auta, chytrá domácnost nebo bezpečnostní senzory. Odolná konstrukce Baterie odolají i opravdu extrémním podmínkám při zachování jejich výjimečného výkonu. Můžete je vzít do hor s teplotou klesající až k dvaceti stupňům pod nulou nebo naopak na poušť s šedesáti nad nulou. Vždy budou spolehlivým zdrojem energie. Dlouhá životnost Lithiová baterie GP opravdu nestárne. I po deseti letech je stále jako nová a zachovává si stejnou výdrž i výkon. I když ji tak najdete po letech v šuplíku, nemusíte mít strach ze samovolného vybití, bude sloužit stejně, jako byste ji právě donesli z obchodu. Bezpečné použití V neposlední řadě myslí baterie i na maximální bezpečnost. Jsou tak vybaveny ochranným štítem dostatečně silným, aby zabránil vytečení. Plus řadou dalších věcí důkladně otestovaných, aby baterie vyhovovaly všem mezinárodním bezpečnostním standardům. Bez rizika Speciálně navržené balení nelze otevřít jinak než nůžkami, což by mělo baterie účinně ochránit před nenechavýma dětskýma ručkama. I tak je samozřejmě nejlepší zamezit přístupu dětem preventivně vhodným uskladněním baterií.

69 Kč

Knoflíková baterie GP, alkalická A76F (LR44), 5 ks

Alkalické knoflíkové baterie GP A76F Vybavte své svítilny, kalkulačky, hodinky nebo také dětské hračky alkalickými knoflíkovými bateriemi A76F od společnosti GP. Ty se pyšní kvalitním zpracováním a dlouhou výdrží, kterou zcela jistě oceníte. Kvalitní zpracování Alkalické knoflíkové baterie, které také nesou označení LR44, rychle a spolehlivě vyřeší váš problém s vybitými bateriemi ve všech menších zařízeních, ve kterých se klade důraz především na dlouhotrvající výdrž. Odolají teplotám do 45 °C a navíc disponují účinnou ochranou proti vytečení.

49 Kč

Knoflíková baterie MediaRange Premium CR2430, 3V, 5ks

Knoflíková baterie MediaRange Premium CR2430, 3V, 5ks Praktické balení pět knoflíkových baterií o rozměrech 24 x 3 mm vám zajistí, že budou vždy po ruce, když dojde šťáva ve vašem budíku, kalkulačce nebo čelovce. Oceníte je díky jejich dlouhé výdrži a opravdu snadné výměně. Kvalitní provedení zajišťuje alkalická technologie. Kapacita jedné baterie je 280 mAh, napětí 3 V. Jsou zcela bez kadmia a rtuti.

89 Kč

Knoflíková baterie GP, lithiová CR2016, 5 ks

Lithiová baterie GP B1516 Vynikající lithiová baterie od společnosti GP vám zajistí nečekaný výkon i překvapivou výdrž, kterou si můžete vzít s sebou i do extrémních podmínek. Chlubí se totiž až o 40 % nižší váhou a konstrukcí, která odolá teplotám 20 stupňů pod nulou a 60 nad nulou. To vše pod dobu své životnosti minimálně deset let. Lithiová technologie Moderní lithiové baterie předčí své alkalické kolegyně v mnoha ohledech. Větší výdrž, lepší výkon nebo nižší hmotnost a vyšší bezpečnost. Jsou tak ideální volbou pro zařízení, která vás nesmí zklamat ani v kritických chvílích, jako jsou klíčky od auta, chytrá domácnost nebo bezpečnostní senzory. Odolná konstrukce Baterie odolají i opravdu extrémním podmínkám při zachování jejich výjimečného výkonu. Můžete je vzít do hor s teplotou klesající až k dvaceti stupňům pod nulou nebo naopak na poušť s šedesáti nad nulou. Vždy budou spolehlivým zdrojem energie. Dlouhá životnost Lithiová baterie GP opravdu nestárne. I po deseti letech je stále jako nová a zachovává si stejnou výdrž i výkon. I když ji tak najdete po letech v šuplíku, nemusíte mít strach ze samovolného vybití, bude sloužit stejně, jako byste ji právě donesli z obchodu. Bezpečné použití V neposlední řadě myslí baterie i na maximální bezpečnost. Jsou tak vybaveny ochranným štítem dostatečně silným, aby zabránil vytečení. Plus řadou dalších věcí důkladně otestovaných, aby baterie vyhovovaly všem mezinárodním bezpečnostním standardům.

69 Kč

Knoflíková baterie GP, alkalická 192F (LR41), 5 ks

Alkalické knoflíkové baterie GP 192F Vybavte své dálkové ovladače, hodinky, kalkulačky nebo i jiná elektronická zařízení alkalickými knoflíkovými bateriemi 192F od společnosti GP. Ty se pyšní kvalitním zpracováním a dlouhou výdrží, kterou zcela jistě oceníte. Kvalitní zpracování Alkalické knoflíkové baterie, které také nesou označení LR41, rychle a spolehlivě vyřeší váš problém s vybitými bateriemi ve všech zařízeních, v nichž se klade důraz především na dlouhotrvající výdrž. Odolají teplotám do 45 °C a jejich doba skladování je až 3 roky.

139 Kč

Knoflíková baterie Varta V10GA/LR54

Baterie Varta V10GA/LR54 Varta V10GA/LR54 je lithinová knoflíková baterie, která je určena do dálkových ovladačů, hodinek, elektronických přístrojů, svítilen, autoklíčů a dalších zařízení. Díky použití kvalitních materiálů a dokonale propracovaného výrobního procesu se jedná o baterii s dlouhodobou životností. Její napětí je 1,5 V, průměr 11,6 mm a výška 3,05 mm. V balení se nachází jedna tato baterie.

69 Kč

Baterie do naslouchadel Varta 4606745418, HAB13, 8ks

Varta 4606745418 jsou malé knoflikové baterie určeny primárně pro naslouchátka. Antikorozní povrchový materiál bez obsahu mědi zajišťuje lepší vodivost. Baterie mají výkon 1,45 V s kapacitou 310 mAh.

109 Kč

Lithiová knoflíková baterie GP CR2032, 2ks

Knoflíkové baterie GP CR2032 Vybavte svá elektronická zařízení knoflíkovými bateriemi CR2032 od společnosti GP. Ty se pyšní dlouhou výdrží, kvalitním zpracováním, vysokým výkonem a stanou se tak vašim spolehlivým pomocníkem. Spolehlivým pomocníkem Lithiové knoflíkové baterie jsou vhodné pro veškeré zabezpečovací systémy, čidla, dálkové ovladače a pro mnohá další elektronická zařízení. Těm pak s maximálním výkonem a dvojnásobným napětím 3 V poskytují potřebnou dávku energie a stanou se tak důležitým pomocníkem ve vaší domácnosti. Kvalitní zpracování Knoflíkové baterie CR2032 jsou navrženy tak, aby se mohly pochlubit kvalitním zpracováním. Zásobovat energií zvládnou v teplotním rozmezí od -20 °C až 60 °C. Jsou naprosto bezpečné, protože jsou vybaveny ochranou proti vytečení a nepředstavují tak žádnou hrozbu pro veškerá vaše zařízení.

89 Kč

Knoflíková baterie MediaRange Premium CR1220, 3V, 5ks

Knoflíková baterie MediaRange Premium CR1220, 3V, 5ks Praktické balení pět knoflíkových baterií o rozměrech 12 x 2 mm vám zajistí, že budou vždy po ruce, když dojde šťáva ve vašem budíku, kalkulačce nebo čelovce. Oceníte je díky jejich dlouhé výdrži a opravdu snadné výměně. Kvalitní provedení zajišťuje alkalická technologie. Kapacita jedné baterie je 40 mAh, napětí 3 V. Jsou zcela bez kadmia a rtuti.

49 Kč

Knoflíková baterie GP, lithiová CR2032, 4 ks + bezp. nálepky

Lithiová baterie GP B15324V Vynikající lithiová baterie od společnosti GP vám zajistí nečekaný výkon i překvapivou výdrž, kterou si můžete vzít s sebou i do extrémních podmínek. Chlubí se totiž až o 40 % nižší váhou a konstrukcí, která odolá teplotám 20 stupňů pod nulou a 60 nad nulou. To vše pod dobu své životnosti minimálně deset let. Lithiová technologie Moderní lithiové baterie předčí své alkalické kolegyně v mnoha ohledech. Větší výdrž, lepší výkon nebo nižší hmotnost a vyšší bezpečnost. Jsou tak ideální volbou pro zařízení, která vás nesmí zklamat ani v kritických chvílích, jako jsou klíčky od auta, chytrá domácnost nebo bezpečnostní senzory. Odolná konstrukce Baterie odolají i opravdu extrémním podmínkám při zachování jejich výjimečného výkonu. Můžete je vzít do hor s teplotou klesající až k dvaceti stupňům pod nulou nebo naopak na poušť s šedesáti nad nulou. Vždy budou spolehlivým zdrojem energie. Dlouhá životnost Lithiová baterie GP opravdu nestárne. I po deseti letech je stále jako nová a zachovává si stejnou výdrž i výkon. I když ji tak najdete po letech v šuplíku, nemusíte mít strach ze samovolného vybití, bude sloužit stejně, jako byste ji právě donesli z obchodu. Bezpečné použití V neposlední řadě myslí baterie i na maximální bezpečnost. Jsou tak vybaveny ochranným štítem dostatečně silným, aby zabránil vytečení. Plus řadou dalších věcí důkladně otestovaných, aby baterie vyhovovaly všem mezinárodním bezpečnostním standardům. Bez rizika Speciálně navržené balení nelze otevřít jinak než nůžkami, což by mělo baterie účinně ochránit před nenechavýma dětskýma ručkama. I tak je samozřejmě nejlepší zamezit přístupu dětem preventivně vhodným uskladněním baterií. K zafixování vložených baterií do přístroje pak poslouží sada přibalených ochranných samolepek.

79 Kč

Knoflíková baterie GP, alkalická 189F (LR54), 10 ks

Alkalické knoflíkové baterie GP 189F Vybavte své dálkové ovladače, hodinky, kalkulačky nebo i jiná elektronická zařízení alkalickými knoflíkovými bateriemi 189F od společnosti GP. Ty se pyšní kvalitním zpracováním a dlouhou výdrží, kterou zcela jistě oceníte. Kvalitní zpracování Alkalické knoflíkové baterie, které také nesou označení LR54, rychle a spolehlivě vyřeší váš problém s vybitými bateriemi ve všech zařízeních, v nichž se klade důraz především na dlouhotrvající výdrž. Odolají teplotám do 45 °C a jejich doba skladování je až 3 roky.

129 Kč

Speciální baterie GP 23AF (MN21, V23GA) 12 V, 5 ks

Speciální alkalická baterie GP 23AF Vybavte své zabezpečovací systémy, čidla nebo dálkové ovladače speciálními alkalickými bateriemi 23AF od společnosti GP. Ty se pyšní kvalitním zpracováním a dlouhou výdrží, kterou zcela jistě oceníte. Inovativní řešení Alkalické baterie GP 23AF se od těch standardních liší především svou konstrukcí. Obsahují totiž více knoflíkových baterií, díky čemuž nabízí vyšší napětí a dlouhotrvající výkon. Odolají teplotám do 45 °C a disponují také účinnou ochranou proti vytečení.

199 Kč

Speciální baterie Varta V23GA/MN21

Vysokonapěťové baterie se používají zejména v dálkových ovládáních pro centrální zamykání vozidel, otevírání garáží atd.

47,20 Kč

Nabíječka baterií GP Pro P461 + 4× AA ReCyko 2700 + DOCK

Baterie s nabíjecím dokem GP ReCyko Pro Charger Unikátní sada dobíjecích baterií společně s dokovací stanicí zajistí, že energie, kterou potřebují vaše přístroje, bude vždy k dispozici. Využije k tomu například přehledný displej, který poskytne informaci o momentální kapacitě či analýzu stavu, technologii super rychlého nabíjení nebo řadu ochran prodlužujících životnost baterií. Inovativní dok Dobíjecí baterie jsou kromě klasické nabíječky doplněny i speciálním dokem s řadou doplňkových funkcí. Ten díky svému vertikálnímu designu ušetří místo na stole a díky LED displeji poskytne důležité informace o stavu baterií. Nabíječka však dokáže fungovat bez problémů i bez doku, pokud se vám například nevejde do kufru před dovolenou. Nejrychlejší nabíjení Profi nabíječka dokáže vaše 2100mAh GP baterie dobít z nuly na sto za neuvěřitelných osmdesát minut (pro čtveřici baterií je to pak dvě a půl hodiny). Pokud máte však času dostatek a na nabíjení nechvátáte, můžete jej přepnout do takzvaného Eco režimu, který zabere hodiny čtyři, ale je šetrnější. Optimální péče Displej dokovací stanice prozradí celou řadu důležitých informací. Samozřejmostí je stav nabíjení a současná kapacita. LED dioda vás také upozorní, pokud jste vložili baterii špatně či nesprávnou. Nechybí však ani analýza jejich stavu a živnosti nebo chytrá obnova. K ovládání veškerých funkí je připravena pětice pohodlně dostupných tlačítek. Bez obav Nabíječka je vybavena hned několika různými druhy ochran, aby nemohla poškodit ani vaši domácnost, ani sebe či vložené baterie. Časovač například automaticky vypne zařízení po určitém čase, takže i když vyrazíte na týden na chatu, nemusíte přemýšlet, zda jste nenechali nabíječku zapojenou. Ochrana proti přebití, pak nedovolí dobíjet baterie s plnou kapacitou.

2 169 Kč

Knoflíková baterie Electronics CR2025

Lithiová baterie vhodná pro širokou řadu dálkových ovládání, čteček knih, fitness přístrojů, zdravotnických přístrojů, fotoaparátů, hodinek, elektronických kalkulaček a mnoho dalšího.

55,20 Kč

Speciální baterie Varta CR2

Baterie Varta CR2 Baterie Varta CR2 je lithiová baterie, která je určena do budíků, svítilen, hodin a dalších zařízení. Díky použití kvalitních materiálů a dokonale propracovaného výrobního procesu se jedná o baterii s dlouhodobou životností. Její napětí je 3 V a pyšní se kapacitou 920 mAh. V balení se nachází 1 kus této baterie.

179 Kč

Knoflíková baterie Varta CR2450

Baterie Varta CR2450 Baterie Varta CR2450 je lithinová knoflíková baterie, která je určena do dálkových ovladačů, hodinek, elektronických přístrojů, svítilen, autoklíčů a dalších zařízení. Díky použití kvalitních materiálů a dokonale propracovaného výrobního procesu se jedná o baterii s dlouhodobou životností. Její napětí je 3 V, průměr 24,5 mm a celkková kapacita 560 mAh. V balení se nachází jedna tato baterie.

89 Kč

Baterie do naslouchadel Varta 4607745418, HAB312, 8ks

Výrobce baterií Vatra dodává knoflíkové baterie do naslouchátek s označením Reyovac Minicell 312. Akumulátry jsou postaveny na zinek-vzduch systému. Mají výkon 1,4 V a kapacitu 160 mAh.

99 Kč

Knoflíková baterie Varta Electronics CR 2032, 2ks

Klasická knoflíková baterie od firmy Vatra o napětí 3 V kapacitě 230 mAh. Akumulátor je lithiový, potažený kovovým obalem.Je vhodná pro použití v hodinkách, kalkulačkách či diářích.

103,20 Kč

Baterie Raver, AA, 600mAh, 2 ks

Nabíjecí baterie RAVER typu AA jsou navrženy speciálně pro použití v zahradních solárních svítidlech. Svými technickými parametry bezvadně odpovídají nárokům těchto svítidel, a to především z hlediska celkové výdrže. Kapacitou (min. 600 mAh) zaručuje maximální dobu svitu svítidla a baterie jsou uzpůsobeny každodennímu cyklu nabíjení. Tyto tužkové baterie NiMH poslouží všem, kdo neradi kupují neustále nové a chtějí se spolehnout na jistotu nabíjecích baterií s pořádnou kapacitou. Potěší také dlouhá životnost 500 nabíjecích cyklů. V balení blistr naleznete 2 ks 1,2 V baterií.

119 Kč

Nabíječka na baterie Varta 57652101401 Quattro pro 4x AA/AAA

Nabíječka na baterie Varta Baterie se staly téměř každodenní součástí našeho života, a pokud chcete alespoň malinko přispět k ochraně životního prostředí, pořiďte si opakovaně dobíjitelné baterie pomocí nabíječky. Nabíječka slouží pro dobíjení až čtyř baterií typu AA nebo AAA současně, disponuje ochranou proti zkratu, proti špatné polaritě a také dokáže detekovat jednorázové nebo vadné baterie. S LED indikátorem poznáte kdy jsou baterie plně nabity a s jejími praktickými rozměry si ji budete moci vzít kamkoli.

359 Kč

Nabíjecí baterie GP B2116 Recyko, 650mAh, AAA, 2ks

Nabíjecí baterie GP ReCyko Společnost GP se vydala na novou cestu jak ještě více šetřit životní prostředí a naši planetu. Vyvinuli novou řadu baterií ReCyko se kterou ušetříte finance a zároveň dopomůžete snížit uhlíkovou stopu. Recyklovatelné Každý za rok spotřebuje velké množství baterií, protože jen v ovladačích, hodinách, ale i v dětských hračkách a dalších zařízení je měníme často. Díky dobíjecím bateriím proto můžete ušetřit opravdu velké peníze, které můžete investovat jinam. Co vás jistě zaujme je i to, že baterie samotné jsou vyrobené z recyklovaných materiálů a pak jsou i dále recyklovatelné. Neuvěřitelná výdrž a životnost Baterie lze opakovaně dobíjet, takže se vám už nikdy nestane to, jako u klasických baterií, že je buď nebudete mít vůbec, anebo budou vybité. A i když baterie budou delší dobu ležet ladem, úplně se nevybijí, protože jejich součástí je technologie, která dokáže udržet energii po velmi dlouhou dobu.

149 Kč

Nabíjecí baterie GP B2218V ReCyko Professional, 800mAh, AAA, 6ks

Nabíjecí baterie GP ReCyko Professional Společnost GP se vydala na novou cestu jak ještě více šetřit životní prostředí a naši planetu. Vyvinuli novou řadu baterií ReCyko Professional se kterou ušetříte finance a zároveň dopomůžete snížit uhlíkovou stopu. Recyklovatelné Každý za rok spotřebuje velké množství baterií, protože jen v ovladačích, hodinách, ale i v dětských hračkách a dalších zařízení je měníme často. Díky dobíjecím bateriím proto můžete ušetřit opravdu velké peníze, které můžete investovat jinam. Co vás jistě zaujme je i to, že baterie samotné jsou vyrobené z recyklovaných materiálů a pak jsou i dále recyklovatelné. Neuvěřitelná výdrž a životnost Baterie lze opakovaně dobíjet, takže se vám už nikdy nestane to, jako u klasických baterií, že je buď nebudete mít vůbec, anebo budou vybité. A i když baterie budou delší dobu ležet ladem, úplně se nevybijí, protože jejich součástí je technologie, která dokáže udržet energii po velmi dlouhou dobu.

449 Kč

Nabíječka baterií GP B51211 Eco E211 + 2xAAA ReCyko

Praktické provedení Baterie se staly téměř každodenní součástí našeho života, a pokud chcete alespoň malinko přispět k ochraně životního prostředí, pořiďte si opakovaně dobíjitelné baterie pomocí nabíječky. Zaujme vás svými kompaktními rozměry, ale i USB dobíjením. Bezpečnost Nabíječka od společnosti GP spolehlivě dobije baterie a zároveň se nemusíte bát, že by se přebily. Je určena pro typ baterií AA nebo AAA a v případě, že byste do nabíječky vložili vadné nebo klasické jednorázové baterie, nabíječka vás na to upozorní, stejně tak vás bude informovat o aktuálním stavu nabíjení.

299 Kč

Univerzální nabíječka baterií GP B631

Nabíječka baterií GP ReCyko Skvělá nabíječka baterií se spoustou vynikajících vlastností přichází od špičky v oboru – firmy GP a postará se o bleskové nabití baterií libovolných velikostí. Navíc k tomu skvěle vypadá a je podpořena řadou ochran, například proti přebíjení, které udržují baterie stále v té nejlepší kondici. Pro všechny baterie Asi málokdo v domácnosti využívá pouze jeden typ baterií a v takovém případě není nejpohodlnější pro každý vlastnit separátní nabíječku. Proto v té od GP můžete nabíjet všechny velikosti od AA, AAA, C, D až po ty 9V. Najednou navíc můžete nabíjet hned šest baterií zároveň. Třeba dvě devítivoltové a čtyři tužkové. Kompaktní design Se svým moderním vzhledem se i taková nabíječka baterií může stát stylovým doplňkem domácnosti. Skvěle zapluje na každou poličku, s kompaktními rozměry si pro sebe nezabere příliš místa a díky horní krytce nedovolí prachu dostat se k nabíjecím plochám. Nemusíte ji tak pokaždé schovávat a poté hledat ve skříni. Nabíjení bez obav Nabíječka je vybavena technologií chytrého nabíjení, která automaticky stanoví proud podle typu vložené baterie a zastaví jeho tok při plném nabití. Několik dalších druhů ochran včetně časovače, který zastaví nabíjení po určitém čase nebo ochrany proti přebíjení se postará, aby vaše baterie nebyly nadměrně zatíženy a byly vždy v té nejlepší kondici. Šetrné k prostředí Nabíječka svými vlastnostmi a možností vložit libovolné baterie přímo vybízí k využívání v každé domácnosti. Jeden přístroj na vše, skvěle vypadající a pečující o stav baterií vám značně usnadní život a navíc i odlehčí životnímu prostředí. Používání nabíjecích baterií, které za měsíc nevyhodíte totiž bez debat napomáhá udržitelnosti.

799 Kč

Knoflíková baterie MediaRange Premium AG13, LR44, 1.5V, 10ks

Knoflíková baterie MediaRange Premium AG10, LR54, 1.5V, 10ks Praktické balení deseti knoflíkových baterií o velikosti AG13 s rozměry 11,6 x 5,4 mm vám zajistí, že budou vždy po ruce, když dojde vašemu přístroji šťáva. Oceníte je díky jejich dlouhé výdrži a opravdu snadné výměně. Kvalitní provedení zajišťuje alkalická technologie. Kapacita jedné baterie je 145 mAh, napětí 1,5 V. Jsou zcela bez kadmia a rtuti.

39 Kč

Knoflíková baterie MediaRange Premium AG4, LR626, 1.5V, 10ks

Knoflíková baterie MediaRange Premium AG4, LR626, 1.5V, 10ks Praktické balení deseti knoflíkových baterií o velikosti AG4 s rozměry 6,8 x 2,6 mm vám zajistí, že budou vždy po ruce, když dojde vašemu přístroji šťáva. Oceníte je díky jejich dlouhé výdrži a opravdu snadné výměně. Kvalitní provedení zajišťuje alkalická technologie. Kapacita jedné baterie je 13 mAh, napětí 1,5 V. Jsou zcela bez kadmia a rtuti.

39 Kč

Knoflíková baterie MediaRange Premium AG10, LR54, 1.5V, 10ks

Knoflíková baterie MediaRange Premium AG10, LR54, 1.5V, 10ks Praktické balení deseti knoflíkových baterií o velikosti AG10 s rozměry 11,6 x 3,1 mm vám zajistí, že budou vždy po ruce, když dojde vašemu přístroji šťáva. Oceníte je díky jejich dlouhé výdrži a opravdu snadné výměně. Kvalitní provedení zajišťuje alkalická technologie. Kapacita jedné baterie je 72 mAh, napětí 1,5 V. Jsou zcela bez kadmia a rtuti.

39 Kč

Baterie Varta Max Tech, AAA, 8ks

Alkalické baterie Baterie MAX TECH od společnosti Varta jsou jedinečné jak svojí kvalitou, tak výdrží. Jedná se o baterie vhodné pro použití v přístrojích, jako jsou blesky, digitální fotoaparáty, herní konzole a podobně. Zárukou kvality je země původu, kterou je Německo. V balení naleznete 8 baterií typu AAA (průměr 10,5 mm a výška 44,5 mm). Jedná se o primární alkalické články, které nelze dobíjet, ale za to mají velkou výdrž a zvládnou dodat i větší proud, než dobíjecí akumulátory. Jejich napětí je 1,5 V. Doba skladovatelnosti je u těchto článků až 10 let.

60 Kč

Knoflíková baterie Philips, CR2032, 6ks

Knoflíkové baterie Lithiové knoflíkové baterie Philips CR2032P6/01B jsou určeny spíše pro napájení menších zařízení. Při výrobě baterií Philips je totiž použita špičková technologie pro dosažení co nejvyšší kvality, díky čemuž přístrojům poskytují maximální a dlouhotrvající výkon. Balení obsahuje 6 kusů knoflíkových baterií.

169 Kč

Knoflíková baterie MediaRange Premium CR2450, 3V, 5ks

Knoflíková baterie MediaRange Premium CR2450, 3V, 5ks Praktické balení pět knoflíkových baterií o rozměrech 24 x 5 mm vám zajistí, že budou vždy po ruce, když dojde šťáva ve vašem budíku, kalkulačce nebo čelovce. Oceníte je díky jejich dlouhé výdrži a opravdu snadné výměně. Kvalitní provedení zajišťuje alkalická technologie. Kapacita jedné baterie je 600 mAh, napětí 3 V. Jsou zcela bez kadmia a rtuti.

89 Kč

Knoflíková baterie GP, lithiová CR2450, 5 ks

Lithiová baterie GP B1585 Vynikající lithiová baterie od společnosti GP vám zajistí nečekaný výkon i překvapivou výdrž, kterou si můžete vzít s sebou i do extrémních podmínek. Chlubí se totiž až o 40 % nižší váhou a konstrukcí, která odolá teplotám 20 stupňů pod nulou a 60 nad nulou. To vše pod dobu své životnosti minimálně deset let. Lithiová technologie Moderní lithiové baterie předčí své alkalické kolegyně v mnoha ohledech. Větší výdrž, lepší výkon nebo nižší hmotnost a vyšší bezpečnost. Jsou tak ideální volbou pro zařízení, která vás nesmí zklamat ani v kritických chvílích, jako jsou klíčky od auta, chytrá domácnost nebo bezpečnostní senzory. Odolná konstrukce Baterie odolají i opravdu extrémním podmínkám při zachování jejich výjimečného výkonu. Můžete je vzít do hor s teplotou klesající až k dvaceti stupňům pod nulou nebo naopak na poušť s šedesáti nad nulou. Vždy budou spolehlivým zdrojem energie. Dlouhá životnost Lithiová baterie GP opravdu nestárne. I po deseti letech je stále jako nová a zachovává si stejnou výdrž i výkon. I když ji tak najdete po letech v šuplíku, nemusíte mít strach ze samovolného vybití, bude sloužit stejně, jako byste ji právě donesli z obchodu. Bezpečné použití V neposlední řadě myslí baterie i na maximální bezpečnost. Jsou tak vybaveny ochranným štítem dostatečně silným, aby zabránil vytečení. Plus řadou dalších věcí důkladně otestovaných, aby baterie vyhovovaly všem mezinárodním bezpečnostním standardům. Bez rizika Speciálně navržené balení nelze otevřít jinak než nůžkami, což by mělo baterie účinně ochránit před nenechavýma dětskýma ručkama. I tak je samozřejmě nejlepší zamezit přístupu dětem preventivně vhodným uskladněním baterií.

349 Kč

Baterie Varta Longlife Extra, AA, 6ks

Praktický 6pack tužkových alkalických baterií typu AA od světoznámého výrobce Varta patří do řady Longlife. Tato řada je charakteristická především velkou výdrží. Například oproti Varta Zinc Power disponuje až trojnásobnou výdrží.Baterie jsou vhodné do nástěnných hodin, svítilen či dálkových ovladačů. V balení se nachází 6 kusů těchto baterií. 6ks alkalických baterií velikosti AA Varta Tužkové baterie Velká výdrž

119 Kč

Baterie Varta Longlife Power, AA, 12ks

Kvalitní baterie Nebaví vás stále měnit baterie ve svém příslušenství? Tato nikdy nekončící rutina je nyní pryč s bateriemi Varta High Energy AA, které vám nabídnou o 14% více elektrické energie, než běžné alkalické baterie, což oceníte zejména u počítačových myší, MP3 přehrávačů nebo hraček, jakou jsou auta na dálkové ovládání, které mají spotřebu baterií opravdu velkou, a věčná výměna baterií vás už unavuje. Varta je prémiový výrobce baterií sídlící v Německu, který si zakládá na nápisu „Made in Germany“ a nenechává baterie vyrábět levně v Číně. Díky tomu se vám dostane prvotřídní kvality a prodloužené výdrže každé zakoupené baterie. Skvělé vlastnosti Baterie je vyrobena z kvalitních materiálů, elektrody jsou ze zinku a oxidu manganičitého (MnO2). Další výhodou je snadné použití díky ilustracím na obalu baterie, které vás povedou krok po kroku při výměně. Praktický uzavíratelný box s 12 kusy zajišťuje ideální uskladnění nepoužitých baterií, které už nebudete muset přebírat od použitých, které se vám ve skříni smíchaly. Balení je navíc cenově výhodné.

249 Kč

Speciální baterie Varta LR1/N/Lady

Baterie Varta LR1/N Baterie Varta LR1/N je alkalinová baterie, která je určena do budíků, svítilen, hodin a dalších zařízení. Díky použití kvalitních materiálů a dokonale propracovaného výrobního procesu se jedná o baterii s dlouhodobou životností. Její napětí je 1,5 V a její celková kapacita je 880 mAh. V balení se nachází 1 kus této baterie.

69 Kč

Baterie Varta Max Tech, AA, 8ks

Alkalické baterie Baterie MAX Power od společnosti Varta jsou jedinečné jak svojí kvalitou, tak výdrží. Jedná se o baterie vhodné pro použití v přístrojích, jako jsou blesky, digitální fotoaparáty, herní konzole a podobně. Zárukou kvality je země původu, kterou je Německo. V balení naleznete 8 baterií typu AA (průměr 14,5 mm a výška 50,5 mm). Jedná se o primární alkalické články, které nelze dobíjet, ale za to mají velkou výdrž a zvládnou dodat i větší proud, než dobíjecí akumulátory. Jejich napětí je 1,5 V. Doba skladovatelnosti je u těchto článků až 10 let.

116 Kč

Knoflíková baterie Varta BVCR1632 CR1632

VARTA BVCR1632 Baterie knoflíková CR1632 Varta BVCR1632 je lithinová knoflíková baterie, která je určena do dálkových ovladačů, hodinek, elektronických přístrojů, svítilen, autoklíčů a dalších zařízení. Díky použití kvalitních materiálů a dokonale propracovaného výrobního procesu se jedná o baterii s dlouhodobou životností. Její napětí je 3 V, průměr 16 mm a výška 3,2 mm. V balení se nachází jedna tato baterie.

99 Kč