ok-top.cz

Bezdotykové odpadkové koše jsou ideálním řešením pro každou domácnost. Díky jejich modernímu designu a bezdotykovému systému senzoru jsou nejen praktické, ale také velmi hygienické. Bezdotykové odpadkové koše vám umožní snadno a bezpečně odkládat odpadky a odpadky, aniž byste se museli dotýkat přímo do koše. Bezdotykový systém senzoru je navíc velmi účinný a zajišťuje, že se odpadky pohybují bezpečně a přesně do koše. Bezdotykové odpadkové koše jsou dostupné ve všech velikostech, takže si můžete vybrat ten správný pro vaši domácnost. Vyberte si mezi modely Toro 50l a Toro 42l, které nabízejí vysokou kapacitu a kvalitu zpracování. Díky bezdotykovému systému senzoru budete mít jistotu, že odpadky a odpadky budou bezpečně a přesně odkládány do koše. Užijte si pohodlí a hygienu bezdotykových odpadkových košů, které jsou ideální pro každou domácnost.

Nejnovější produkty

Bezdotykový koš Helpmation CUBE WIDE AK5110, 30l

Pohybový IR senzor Bezdotykový koš v elegantním provedení skvěle zapadne do vaší domácnosti. Díky pohybovému IR senzoru se víko koše automaticky otevře vždy, když zaznamená pohyb ruky a zůstane otevřené tak dlouho, dokud se ruka neoddálí. Na přehledném displeji můžete sledovat čas, konkrétně dobu 5 sekund, během kterých se víko opět zavře. Na displeji najdete také tlačítko Open/Close, se kterým můžete koš otevřít a zavřít manuálně. Pojistný kruh Pro zajištění odpadkového pytle slouží pojistný kruh, který zamezí nechtěnému vypadnutí pytle. Výměna je tak velmi snadná. Elegantní provedení Na moderním designu má velkou zásluhu nerezové provedení, který je opatřen ochranou Fingerprint Proof, která zamezuje otiskům prstů.

2 290 Kč

Odpadkový Kôš se senzorem na tříděný odpad Toro, nerez, 50l

Odpadkový koš se senzorem na tříděný odpad Toro Pokud rádi pečujete o životní prostředí tím, že třídíte odpad, pak vás jistě zaujme odpadkový koš značky Toro, který obsahuje dvě samostatné nádoby se kterými bude třídění odpadu hračka. I přesto, že se nádoby snadno udržují, lze dovnitř vložit sáček a tak nebudete muset nádoby umývat a čas, který byste museli strávit pravidelným mytím, můžete využít jinak. Velmi snadné je i otevírání koše, díky senzoru je naprosto bezdotykové a maximálně pohodlné. Nádoby mají objem 28 a 22 litrů, které ovšem nelze samostatně vyndat a celkové rozměry koše jsou 67,7 x 41,5 x 29,3 cm.

3 449 Kč