ok-top.cz

Bezsáčkový vysavač TESLA AeroStar T700

Bezsáčkový vysavač TESLA AeroStar T700 je skvělou volbou pro úklid vašeho domova. Bez námahy se zbavíte prachu a nečistot díky vysoké sací síle a modernímu designu. Vyzkoušejte ho ještě dnes!
EAN: 8594163277529
Bezsáčkový vysavač TESLA AeroStar
Do obchodu »
Značka: Tesla
2 089
Detailní popis

Bezsáčkový vysavač TESLA AeroStar T700 Pokud hledáte pomocníka do domácnosti, který je výkonný, poradí si i s malými částečkami nečistot, nezabere moc místa a jeho údržba i ovládání je velice jednoduché, tak neváhejte a pořiďte si bezsáčkový vysavač značky Tesla se kterým vás i vysávání bude bavit! Dokonale čisté podlahy TESLA AeroStar T700 disponuje motorem nové generace s příkonem 900 W, který efektivně odstraní všechny nečistoty z podlahy při nižší spotřebě elektrické energie. A pokud máte ve vaší domácnosti koberce, i s jejich perfektním vyčištěním si vysavač poradí, a to díky speciálnímu TURBO kartáči. Bez sáčku Při vysávání putují veškeré nečistoty do sběrné nádoby, která se svoji kapacitou 3 litry pojme nečistoty z vašeho celého bytu. Výhodou je, že se nemusíte starat o to jestli je již potřeba vyměnit sáček, ale po každém úklidu nádobu jednoduše vysypete, můžete ji omýt i vodou a vysavač je přichystán na další použití. Vysoce účinná filtrace O účinnou filtraci se postará cyklonová technologie se kterou vzduch uvnitř vysavače během jeho chodu neustále rotuje a perfektně se tak odděluje vzduch od nečistot, v kombinaci s vodou omyvatelným filtrem HEPA H13, který zachytí až 99,95 % částic jako je prach, pyl a další alergeny, se tak vysavač stává skvělou volbou i pro alergiky. Snadná regulace i manipulace Výkon vysavače lze snadno regulovat na těle vysavače, s akčním rádiusem 9 metrů uklidíte i větší prostor bez nutnosti přepojování do jiných zásuvek, a pomocí spodního předního kolečka, které se otáčí o 360° bude manipulace s ním hračka. Balení obsahuje TESLA AeroStar T700 – bezsáčkový vysavač TURBO kartáč chromovaná teleskopická trubice sací hadice univerzální podlahová hubice na podlahy a koberce štěrbinová hubice 2v1 dlouhá štěrbinová trubice držák příslušenství uživatelský manuál

Další produkty z kategorie Vysavače
Parní čistič Kärcher SC

Parní čistič Kärcher SC 2 EasyFix Parní čistič SC 2 EasyFix s vysokou účinností zabíjí i viry a bakterie. Je velmi lehký, kompaktní a nabízí 2 regulace páry. Tlak páry dosahuje až 3,2 ba. Součástí příslušenství je ruční hubice, bodová tryska, malý kulatý kartáč a sada na čištění podlah. Ta se skládá z flexibilní podlahové hubice a utěrky z mikrovláken. Tento multifunkční přístroj tak můžete využít jako ruční parní čistič, se kterým vyčistíte například digestoře, dlažbu či zrcadla, anebo jako parní čistič na podlahy, který zcela nahradí vytírání s mopem. * Testy ukázaly, že při bodovém čištění po dobu 30 sekund při maximálním výkonu páry lze s parním čističem Kärcher odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B) na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: virus vakcínie Ankara). ** Při důkladném čištění s parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na standardních hladkých tvrdých površích v domácnostech, pokud bude rychlost čištění 30 cm/s při použití max. výkonu páry (testovaný zárodek: Enterococcus hirae). Prostor pro příslušenství a parkovací poloha Komfortní uložení příslušenství a jednoduché odstavení podlahové hubice při přerušení práce. Sada na čištění podlah EasyFix Optimální výsledky čištění na všech typech tvrdých podlah v domácnosti díky efektivní lamelové technologii. Výměna hadříku bez kontaktu s nečistotami a pohodlné připevnění čisticí utěrky na podlahu díky systému s háčkem a smyčkou. Ergonomické, efektivní čištění při plném kontaktu s podlahou při jakékoli tělesné výšce díky flexibilnímu kloubu hubice. Dětská pojistka na parní pistoli Systém uzávěru nabízí bezpečnou ochranu před neodborným zacházením malými dětmi.

2 798 Kč
Bezsáčkový vysavač ECG Independent

Bezsáčkový vysavač ECG VP BS6115 Independent Sháníte kvalitní moderní vysavač, který si poradí i s mikroskopickými nečistotami? Tak to jste tu správně. ECG Independent má kvalitní filtraci, díky které je vhodný i pro alergiky. Navíc nepoužívá sáčky, takže s ním ušetříte dodatečné náklady za jejich pořizování a je tak i ekologický. Jeho ovládání je snadné a štědrý akční rádius vám zajistí snadnou manipulaci. Záruka čistoty Základem všeho je kvalitní moderní filtr. Ten totiž zajistí, že se vám nebudou drobné částečky nečistot, alergenů a mikrobů vracet zpět do místnosti. ECG Independent má účinný filtr HEPA 10, který si poradí i s droboulinkými částečkami o velikosti 600 nanometrů. Moderní cyklonová filtrace zase oddělí odstředivou silou větší částečky, které potom filtr nezanášejí a neničí. Do nádobky na prach se přitom vejde 2,5 l. Snadná manipulace Vysavač má všechny drobné funkce, které vám umožní pohodlně s ním manipulovat. Akčním rádiem 7,5 m a možností navíjení kabelu počínaje. Také má velká pogumovaná kola, která nebudou dělat šmouhy a vysavač se s nimi nepřevrátí. A v neposlední řadě jsou tu pojistka proti přehřátí, manuální nastavení výkonu a kontrolka indikující plnou prachovou nádobu. Je to zkrátka šikovný chlapík.

2 690 Kč
Sáčkový vysavač Hoover H-ENERGY 700

Sáčkový vysavač Hoover H-ENERGY 700 Home Hledáte vysavač, který můžete zapnout i v noci? Když při šátrání pozdě večer po kuchyni rozbijete skleničku, nemusíte s úklidem čekat do rána. Hoover H-Energy 700 je tichý a přitom výkonný, takže nebudete rušit sousedy a rannímu návštěvníkovi kuchyně neskončí střep v noze. Navíc je vysávání s ním díky kvalitním sáčkům a výkonné filtraci velmi hygienické. S vysavačem od Hooveru vsadíte na kvalitu a vaše podlahy vám poděkují. Výkon, co se přizpůsobí Hoover H-Energy 700 využije vždy přesně tolik energie, kterou potřebuje, aby všechny nečistoty zahučely v trubici. Dokáže totiž detekovat množství nečistot na podlaze. Na hladké téměř čisté podlaze výkon sníží a na hromádce rozsypaného popcornu zase zvýší. Můžete také přepnout na manuál a vybrat si z celkem čtyřech rychlostí. Hygiena především O hygienický úklid se postarají kvalitní pětilitrový sáček s aktivním uhlím a EPA filtr, který nepropustí zpět pachy, prach ani nečistoty. Filtr také účinně eliminuje až 99,98 % alergenů. Díky úchytce s uvolňovacím mechanismem nemusíte navíc při vynášení na sáček vůbec sahat. Stačí ho za plastové ucho donést nad popelnici a stisknout tlačítko. Bum! Specialista na parkety Speciální parketová hubice dělá vysavač zvláště vhodným na úklid dřevěných, laminátových a parketových podlah. Buďte si jistí, že měkké štětiny ani kolečka pokrytá filcem nepoškrábou ani zámeckou mahagonovou podlahu. Vysavač si ale poradí také s koberci, čalouněním i záclonami. Pro noční úklid Na jakémkoliv povrchu nepřekročí hlasitost 64 dBA. Klidně tedy můžete vysávat i v noci, aniž by na vás bušili sousedi. Navíc má vysavač ještě jednu možnost ovládání, přímo na ergonomické rukojeti hubice. Nebudete tedy muset v šeru šátrat po těle vysavače. Ovládání budete mít hned pod rukou, hotovo bude během chvíli a o noční nehodě s rozbitou sklenicí se nikdo nic nedozví.

3 647 Kč
Tyčový vysavač Rowenta Versatile X-PERT

Tyčový vysavač Rowenta Versatile X-PERT 6.60 Animal RH6878WO Bezdrátový tyčový vysavač X-PERT 6.60 Animal RH6878WO se rychle stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Díky vysoce výkonnému motoru efektivně sbírá veškeré nečistoty a prach, a skvěle se také hodí do domácností se čtyřnohými kamarády, protože výborně zachytí i zvířecí chlupy. Výkonná baterie Vysavač Rowenta X-PERT 6.60 Animal se skvěle hodí na všechny typy povrchů, s nimiž si hravě poradí. Díky 18V lithiové baterii vám umožní vysávat až 45 minut, což vám poskytne dostatečné množství času pro úklid potřebných místností. Po vybití baterii opět plně nabijete za čtyři hodiny. Konec nečistotám Příslušenství, které je dodáváno společně s vysavačem vám umožní pohodlný úklid. Nečistoty a prach velmi dobře odstraníte z rohů a jiných špatně přístupných míst, ale třeba i ze sedačky nebo postele. Kompaktní provedení Přístroj je velice kompaktní a snadno se instaluje na stěnu, tak aby zabral co nejmenší množství prostoru. V balení se dále nachází dva jemné kartáče pro vysávání povrchů, se kterými nedojde k poškrábání nábytku, nebo motorizovaný kartáč, který zachytí i hluboko usazené vlasy. Tyčový vysavač je velice lehký a vhodný pro každodenní používání. Snadné čištění Nádoba na prach o objemu 0,5 l uskladní veškeré nečistoty při vysávání, a na vás pak jen je nádobu vysypat, není zde tedy třeba žádných sáčků. Jak nádoba tak filtry jsou omyvatelné, takže pro čištění postačí umýt díly pod tekoucí vodou a vysavač funguje efektivně dál. Stop&Go Díky praktické poloze Stop&Go už nemusíte přemýšlet nad tím, kam trubici s nástavcem položit, když vysavač zrovna potřebujete využít jako ruční, trubice s kartáčem totiž dokáže stát samostatně na místě.

4 199 Kč
Další produkty od výrobce Tesla
Bezsáčkový vysavač Tesla AeroStar

Bezsáčkový vysavač Tesla AeroStar T500 Vysoká účinnost úklidu Bezsáčkový podlahový vysavač TESLA AeroStar T500 je užitečným pomocníkem v každé domácnosti. Vyznačuje se vysokou účinností úklidu AAA s využitím ekologického motoru nové generace, který zaručuje efektivnější čistění podlahy při nižší spotřebě elektrické energie. Cyklónová technologie Nečistoty nasávané vysavačem směřují přímo do nádoby na nečistoty, a proto se nemusíte zdržovat vyměňováním prachových sáčků. Kapacita nádoby 3 litry vystačí na nečistoty z celého bytu. Po ukončení vysávání lze nádobu jednoduše umýt vodou a nachystat pro další použití. Cyklonová technologie filtrace poskytuje vysoký sací výkon, při kterém dochází k neustálé rotaci vzduchu uvnitř vysavače a tím k oddělení vzduchu a nečistot. Spolu s následnou filtrací pomocí výstupního HEPA filtru tak dochází k vyšší kvalitě filtrace než u klasických vysavačů. Pohodlné vysávání Podlahový vysavač TESLA je dodáván s teleskopickou trubicí, s jejíž pomocí dosáhnete na akční rádius až 10 metrů. S přehledem tak uklidíte i velké místnosti. Spodní kolečko se otáčí o 360° a umožní tak snadnou manipulaci do všech stran. Díky kompaktním rozměrům a malé hmotnosti se i snadno skladuje. Regulace výkonu Sací výkon vysavače je možné velmi pohodlně regulovat. Sací výkon můžete měnit dvěma způsoby, elektronickým regulátorem na těle vysavače nebo nastavením proudu vzduchu v rukojeti. Bohaté příslušenství V balení naleznete několik kusů praktického příslušenství. Štěrbinová trubice použijete pro čištění úzkých prostor jako jsou radiátory, rohy místností nebo žaluzie. Hubice na čalounění zase poslouží na úklid sedaček, postelí nebo čalouněných křesel.

1 752 Kč
True Wireless sluchátka Tesla SOUND

True Wireless sluchátka Tesla Sound EB10 Opravdu bezdrátová sluchátka od českého výrobce firmy Tesla přináší svým uživatelům nevídaný komfort a svobodu pohybu, za což se zaslouží nejen fakt, že se kompletně zbavila veškerých drátů, ale zároveň i jejich lehká konstrukce a anatomický tvar. Těšit se můžete samozřejmě i na skvělý zvuk, dlouhou výdrž nebo pohodlné dotykové ovládání. Výkonný přednes Aby sluchátka zněla v uších, co nejlépe se starají velké a výkonné měniče i pečlivě navržená konstrukce. Ke skvělému vyznění přispívá i nová, pátá verze technologie Bluetooth s nižší ztrátovostí a tak i lepším přednesem. Užijete si tak veškerou hudbu, audioknihy i podcasty. Dlouhá výdrž Užijte si celodenní poslech díky baterii s dlouhou výdrží a možnosti ji během chvilky znovu dobít. Samotná sluchátka vám vydrží přehrávat hudbu celé čtyři hodiny a dokovací pouzdro vám umožní je třikrát znovu dobít, přičemž sluchátka zároveň ochrání při přenosu v kapse nebo batohu. Maximální pohodlí O co největší pohodlí se u sluchátek stará jejich nízká váha, anatomický tvar, který pěkně drží v uších, nevypadává a zároveň nikde netlačí a také dotykové ovládání. Díky němu nemusíte mačkat žádná tlačítka a s nimi i sluchátka nepříjemně do uší a budete mít okamžitě po ruce možnost úpravy hlasitosti, přeskočení skladby a dalších funkcí.

269 Kč
Fritéza TESLA AirCook & Grill

Horkovzdušná fritéza Tesla AirCook and Grill QG800 WiFi S horkovzdušnou fritézou TESLA AirCook & Grill QG800 už nemusíte řešit pokrmy nasáklé olejem. Technologie horkého vzduchu Heat2Flow vám jídlo usmaží s použitím skoro nulového množství oleje. Výsledkem jsou hranolky, kuře nebo řízek křupavé navenek a vláčné uvnitř. Spotřebič kromě samotného smažení nabízí také funkci otočného grilu, trouby a sušičky. Jednoduché ovládání Na přehledném digitálním displeji si jednoduše nastavíte požadovaný čas i teplotu vaření, nebo si můžete zvolit jeden z 8 přednastavených programů, jako jsou hranolky, maso, drůbež nebo ryba. Díky dvířkům se sklem budete mít perfektní přehled o přípravě pokrmů. Spolupráce s aplikací Chcete přejít na nový stupeň přípravy pokrmů? Propojte fritézu s aplikací. Můžete tak provést všechna nastavení i na dálku. Upravit otáčení rožňů, dobu ohřívání, zapnout a vypnout přístroj… Nejenom, že se nemusíte zvednout z gauče. Fritézu můžete zapnout třeba ve chvíli, kdy se vracíte z venčení psa. A servírovat, hned jak si zujete boty. Velký objem Fritéza TESLA AirCook & Grill QG800 přináší objem 12 l, se kterým snadno a rychle připravíte pokrm pro rodinnou oslavu. Nemusíte tak nic chystat nadvakrát, udělejte to najednou. Do pečicí komory se vám vejde i celé kuře nebo ho můžete pomocí roštů nastavitelných v pěti výškách naopak přepažit a získat víc prostoru například na pečení muffinů. Bohaté příslušenství Fritéza k vám přijde s velkou výbavou, která vám pomůže připravit každý pokrm prostě dokonale. Naleznete zde 3 drátěné rošty, otočný fritovací košík skvělý na hranolky, grilovací vidlice na kuře, odnímatelný držák, držák na špíz/ražniči a barevnou tištěnou kuchařku s recepty. Všechny vyjímatelné části fritézy můžete dát do myčky.

4 199 Kč
Multifunkční elektrický tlakový hrnec TESLA

Pokročilé funkce pro pohodlné vaření pro celou rodinu! S multifunkčním elektrickým tlakovým hrncem TESLA EliteCook K70 můžete vařit pod tlakem, vyrobit si vlastní jogurt, vařit na páře, využít pomalé vaření nebo odložený start nebo si pochutnat na například na klasickém vývaru, guláši, hovězí/vepřové pečeni, kuřeti, těstovinách, masových kuličkách, zelí, perkeltu, bramborách, rýži, luštěninách a dalších – podobně jako v klasickém tlakovém hrnci. TESLA EliteCook K70 je navržený tak, aby byl bezpečný, pohodlný a spolehlivý. Navíc je přizpůsobený českým zákazníkům, protože ovládací tlačítka na předním panelu jsou v českém jazyce. Obsluha přístroje je tak velmi snadná a zvládne ji opravdu každý. Prémiová nerez ocel Velký šestilitrový vyjímatelný vnitřní hrnec je vyroben z kvalitní nerezové oceli a proto se snadno čistí a dlouho vydrží jako nový. Vnitřní strana nerezového hrnce obsahuje značky na 1/2 a 2/3 pro bezpečné vaření. Odložený start Snadno si nastavíte požadované zpoždění spuštění vaření ve 30 minutových krocích. Maximální doba zpoždění startu je 24 hodin. Bezpečné vaření Moderní mikroprocesor monitoruje tlak a teplotu, udržuje čas a nastavuje intenzitu ohřevu. Tlakový hrnec je vybaven množstvím bezpečnostních prvků včetně bezpečnostního systému uzamykání krytu, který umožňuje vytvářet tlak pouze tehdy, když je kryt hrnce bezpečně uzavřen a nedovolí otevření krytu, dokud není bezpečně snížen tlak uvnitř hrnce. Velký digitální displej Přehledný digitální displej s modrým podsvícením a dotyková tlačítka vám usnadní rychlé nastavení programu pro vaření. Zvolený program automaticky udržuje správnou teplotu při vaření, reguluje tlak a displej zobrazuje zbývající dobu vaření. Po dokončení programu je jídlo udržováno teplé, vhodné k servírování na stůl. Pomalé vaření Pomalé vaření dusí jídla při nízkých teplotách po dobu několika hodin, aby získaly bohatou chuť. Výchozí doba pomalého vaření je 6 hodin, maximální délka je 20 hodin. Jogurtovač Příprava vlastního jogurtu nebyla nikdy snazší, k jeho výrobě potřebujete pouze mléko a pár lžiček bílého jogurtu. Během pár hodin si sami vyrobíte lahodný a zdravý jogurt pro celou rodinu. Pára Můžete napařovat například zeleninu, mořské plody nebo ohřívat jídlo s držákem pro vaření v páře. Tento program využijete také pro sterilizaci např. kojenecké lahve apod. Smažení se třemi úrovněmi teploty Můžete si vybrat teplotu smažení dle vašich potřeb – Méně: 135 ~ 160°C; Střed: 160 ~ 180°C, Více: 180 ~ 200°C. Dvě úrovně tlaku, až o 70% rychlejší než běžné způsoby vaření Vaření s vysokým tlakem výrazně zkrátí přípravu oblíbených jídel, přidejte suroviny a nastavte program, zbytek už je automatika, ušetřete čas, energii a peníze. Vaření s nízkým tlakem zabrání rozvaření jemnějších surovin. Programy pro vaření Pokročilý mikroprocesor kontroluje vaření včetně vysokého tlaku, nízkého tlaku, pomalého vaření, restování, osmahnutí, jogurtovače, odloženého startu nebo udržení teploty. Délku vaření a volbu tlaku můžete upravit také sami, dle vašich potřeb. Součástí balení je také tištěná kuchařka s recepty pro vaši inspiraci: Bramborová kaše, Rychlá quinoa se zeleninou, Kokosová jasmínová rýže, Vajíčka natvrdo, Ovesná kaše se skořicí a javorovým sirupem, Vaječné casserole, Veganská rajčatová polévka, Krabí polévka, Špagety s boloňskou omáčkou, Paprikové kuře, Mexické kuřecí burrito, Kari kuře, Dušené hovězí maso, Masové kuličky, Vepřové kotlety se zelím, Makaróny se sýrem, Rýžový pudink, Klasický nebo řecký jogurt, Tvarohový koláč, Banánový chléb.

3 259 Kč