ok-top.cz

Bitdefender Antivirus Plus – 1PC na 1 rok

Ochrání váš notebook před viry a malwarem s Bitdefender Antivirus Plus - 1PC na 1 rok. Získáte klid a bezpečí při surfování na internetu.
EAN: 5949958020119
Bitdefender Antivirus Plus - 1PC
Do obchodu »
Značka: Bitdefender
329
Detailní popis

Bitdefender Antivirus Plus ochrana pro vaše soukromí Bitdefender je komplexní antivirový program, který chrání váš počítač se systémem Windows před nežádoucími hrozbami internetového věku. Je navržen tak, aby posílil maximální výkon, takže si své běžné počítačovéčinnosti naplno užijete. Zároveň vám dopomáhá si udržet vaše soukromí, takže se můžete ve virtuálním světě cítit zcela bezpečně. Komplexní zabezpečení Vícevrstevná ochrana chrání v reálném čase před elektronickými hrozbami, jako jsou viry, červi, ransomware, trojany, rootkity či spyware. Analyzuje a identifikuje podezřelé aktivity a pomáhá je zastavit přímo v zárodku. Zaceluje díry v systému a upozorňuje na zastaralý software. Nedůvěryhodné weby v případě potřeby i blokuje. Vaše osobní údaje tak budou zcela v bezpečí. Bezpečnost bez rušení Pro jednoduché ovládání je tu program Autopilot. Ten je navržen tak, aby doporučil nejlepší zabezpečení na základě systémových potřeb a vzorců používání, které se zařízením provádíte. Dobrou rychlost a výkon navíc zajistí technologie Bitdefender Photon. Na notebooku jistě oceníte režim baterie, který vyladí systém tak, abyste využili její maximální potenciál. Pokud hrajete vaši oblíbenou hru nebo sledujete film, program vás neurguje a čeká, až svoji činnost dokončíte. Skenování hrozeb navíc probíhá v cloudu, takže na vaše systémové zdroje nemá dopad. Bezpečné online platby Antivirus také chrání vaše soukromí v online prostředí. S Bitdefender VPN si zajistíte anonymitu při brouzdání internetem tím, že šifruje vaši přítomnost. Anti-tracker zase blokuje sledovače, které shromažďují vaše data. Se specializovaným prohlížečem pak zajistíte naprosto bezpečné internetové platby a vaše hesla si můžete ochránit se správcem hesel pomocí kybernetického trezoru. S nástrojem skartovačka jde permanentně vymazat soubory z vašeho počítače.

Další produkty z kategorie Notebooky
SDXC karta Kingston Canvas Select

Ideální pro pořizování videí a fotografií ve vysoké kvalitě Paměťová SD karta Kingston Canvas Select Plus v 512GB provedení je navržena tak, aby poskytovala stabilní výkon, vysokou rychlost a odolnost pro pořizování fotografií a videí ve vysokém rozlišení. Rozhraní UHS-I Díky rozhraní UHS-I dosahuje karta Canvas Select Plus rychlosti až 100 MB/s a dokáže tak ukládat videa ve FullHD i 4K kvalitě. Karta je navíc vysoce odolná a vyrobena tak, aby fungovala i v těch nejnáročnějších podmínkách.

1 319 Kč
Podložka pod myš Niceboy

Podložka pod myš Niceboy ORYX PAD Žádnému hráči počítačových her by neměla chybět kvalitní podložka pod myš pro zajištění co nejplynulejšího pohybu myši. Podložka Niceboy ORYX PAD bez ohledu na to, zda máte optickou či laserovou myš, zajišťuje tu nejlepší možnou přesnost snímače a pohyb myši, abyste před vašimi herními soupeři byli vždy o krok napřed. Roztržení podložky zabraňují opletené kraje a díky jednoduchému designu zapadne podložka skvěle do vašeho herního setu.

229 Kč
Grafický tablet Genius EasyPen

Jednoduchý grafický tablet Genius EasyPen i405x je určen pro grafiky, ilustrátory a vůbec lidi, kterým vadí nepřesnost a nedokonalost klasické myši. Tento grafický tablet má rozlišení 2540 LPI, díky čemuž budou vše kvalitně a přesně přeneseno do digitální formy.K práci využijete pracovní plochu o rozměrech 10 x 13,75 cm. V jejích okrajích je k dispozici 28 programovatelných tlačítek pro snazší přístup k některým funkcím. Ať používáte tablet pro jakoukoliv činnost, využijete možnost rozpoznání až 1024 úrovní tlaku, pro dosažení co nejpřesnějších výsledků s různými tloušťkami tahu.Součástí balení je praktický stylus, pro přesné kreslení i psaní se dvěma tlačítky.

759 Kč
Držák na monitor

Držák na monitor Upevněte si monitor či malou televizi na stůl pomocí univerzálního kloubového držáku MK Floria MKF-21DP113S. Je naprosto vhodný pro zařízení do úhlopříčky 32“ s VESA roztečí 75 x 75 nebo 100 x 100 mm. Samotný držák je vyroben z masivní oceli a hliníku. Umožňuje efektivní naklápění a otáčení obrazovky do stran, přičemž nastavení správného pozorovacího úhlu nebylo nikdy snazší. Zcela inovativní Díky integrovanému pístu si budete moct také přizpůsobit i výšku v rozmezí od 160 do 410 mm. V neposlední řadě potěší i inovativní technologií vyvažování, funkcí pivot a nosností až 9 kilogramů. Dekorativní krytky poté hravě uschovají veškerou kabeláž, díky čemuž se držák stane praktickým a elegantním doplňkem každé domácnosti či kanceláře. Připevnit jej můžete na okraj stolu, kdy tloušťka pracovní desky musí být v rozsahu od 10 do 85 mm nebo kdekoliv na ploše stolu, tak, aby vám to co nejvíce vyhovovalo.

799 Kč
Další produkty od výrobce Bitdefender
Antivir Bitdefender Internet Security

Bitdefender Internet Security Antivirus Bitdefender Internet Security na jeden rok pro jedno zařízení přichází s nejlepší možnou ochranou pro operační systém Windows bez zpomalování či zasekávání zařízení. Dokonale vás ochrání proti všem internetovým hrozbám – od virů, červů a trojských koní, až po ransomware, zero-day exploity, rootkity a spyware. Můžete si tak být jistí, že vaše data a soukromí jsou v maximálním bezpečí. Kromě toho antivirus pomocí služby Bitdefender VPN aktivně šifruje vaši internetovou komunikaci, takže vaše zprávy, hesla a vše, co každý den zadáváte do webových stránek je dokonale chráněno.

399 Kč