ok-top.cz

Cartridge HP C2P23AE, 934 XL, černá

Cartridge HP C2P23AE, 934 XL, černá je kvalitní spotřební materiál pro tiskárny, který poskytuje vysokou výtěžnost a vynikající kvalitu tisku. Objednej si ho ještě dnes a užij si bezproblémové tiskové výsledky!
EAN: 0888182034606
Cartridge HP C2P23AE
Do obchodu »
Značka: HP
909
Detailní popis

Černá kazeta Černá inkoustová kazeta HP 934XL představuje kvalitu, na kterou se můžete spolehnout. Krom toho s XL balením uspoříte až 50% výdajů za náhradní cartridge. Tato kazeta umožňuje domácí tisk ostrého textu v laserové kvalitě. Ve spojení s tiskárnami HP a tiskovým papírem HP Advanced Photo Paper s její pomocí získáte dokumenty odolné vůči vodě, rozmazání a blednutí, takže nebudete muset mít při manipulaci s nimi z ničeho obavy. Zajímáte-li se o životní prostředí, jistě vás potěší, že je tato cartridge snadno recyklovatelná. Výhody Mezi hlavní výhody této barvy patří sytě černý text, který snadno přečte každý bez ohledu na věk. Sytější černá vylepšuje kontrast a ostrost textu. S touto ikoustovou náplní můžete tisknout až dvakrát více černobílých stránek. Můžete s nimi tisknout klidně každý den, vždy máte zaručenu dokonalou spolehlivost a výkon. Barva vám umožňuje vytisknout až 1000 standardních černobílých stran.

Další produkty z kategorie Spotřební materiál pro tiskárny
Cartridge Canon PGI-550 BK

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Originální černý zásobník barvy Canon PGI-550 BK je velkokapacitní inkoustová kazeta s velkou životností. S její pomocí vytisknete až 500 stran A4 při obvyklém 5% zaplnění. Obsahuje 15ml kvalitního inkoustu. Tento pigmentový černý inkoust se používá pro tisk dokumentů na běžný papír. Výměnná cartridge Canon PGI-550 BK zajišťuje výrazný a ostrý text s dlouhou životností. Pořídíte-li si originální výměnnou kazetu, máte záruku, že dostanete přesně to, nač jste od výrobce zvyklí, a riziko, že se budete muset zabývat výměnou vadné cartridge, je mizivé. Tato kazeta si bude rozumět s tiskárnami Canon typu MG5450 / MG6350 / iP7250.

332 Kč
Cartridge HP CN637EE

Tiskněte více. Šetřete více. Černé/tříbarevné inkoustové kazety v sadě HP 300 Combo-pack tisknou textové dokumenty a obrazy v laserové kvalitě a jsou odolné vůči vyblednutí. Tyto originální inkoustové kazety HP jsou navrženy tak, aby poskytovaly snadno použitelné funkce za dostupnou cenu. Vynikající vlastnosti pro tisk Pomocí originálních inkoustů společnosti HP si budete moci archivovat dokumenty, které si zachovají kvalitu textu i barev, aniž by vybledly. Inkoust a papír od společnosti HP vám zaručí, že si uložené právní dokumenty, ocenění a fotografie uchovají kvalitu obrazu po mnoho let. Praktická úspora Ušetřete peníze s úspornou a praktickou sadou inkoustových tiskových kazet HP Combo-Pack. Každá sada obsahuje jednu černou a jednu tříbarevnou inkoustovou kazetu HP, které splňují potřeby každodenního tisku a stojí méně než dvě kazety zakoupené samostatně. Program HP Planet Partners usnadňuje recyklaci inkoustových kazet.

1 099 Kč
3D filament Verbatim

3D filament Verbatim, PLA Ne nadarmo se PLA struna řadí díky svým vlastnostem mezi nejoblíbenější 3D tiskové materiály. Při tisku nezapáchá, po tisku je dobře zpracovatelná a využitelná v řadě oblastí. Pokud by pro vás tyto vlastnosti nebyly dostatečné, snad vás zaujme, že je vyrobena z obnovitelných rostlinných zdrojů.

519 Kč
Brother originální páska do tiskárny

Originální páska do tiskárny štítků, Brother Kdykoliv vašemu zařízení Brother z řady PT začne docházet extrémně adhezivní laminovaná páska, zajisté oceníte, že ji budete mít vždy po ruce. Kazeta obsahuje pásku o délce 8 m a šířce 9 mm, takže znovu jen tak nedojde. Typ podkladu je bílý a barva písma černá.

339 Kč
Další produkty od výrobce HP
Cartridge HP 56

Cartridge HP 56 Černá náplň HP 56 do inkoustových tiskáren je perfektní pro každodenní domácí použití a umožňuje tisk v profesionální kvalitě. Budete ohromeni živostí barev a ostrými detaily. Inkoust na bázi pigmentu s patentovaným složením poskytuje konzistentně špičkové výtisky, které odolávají blednutí.

989 Kč
Podložka pod myš HP Pavilion

Stylové herní podsvícení Profesionální podložka HP Pavilion Gaming 400 vás na první pohled okouzlí svými podsvícenými RGB okraji, které dodají tu správnou atmosféru vašim herním večerům. Podložka má měkký a příjemný povrch, který je antistatický, takže po něm bez problému bude perfektně jezdit každá myš bez ohledu na typ senzoru. Díky velikosti 35 x 28 cm poskytne dostatek prostoru k pohybu vaší myši. Spodní strana podložky je protiskluzová, takže zajistí perfektní stabilitu během hraní. Snadné připojení Podložku HP Pavilion Gaming 400 snadno připojíte ke svému zařízení pomocí kabelu s USB konektorem. Navíc je podložka vybavena jedním USB portem pro připojení myši, klávesnice a jiného příslušenství.

439 Kč
Cartridge HP F6U17AE

Inkoust pro maximální kvalitu Tiskněte velmi kvalitní barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými kazetami HP. Tyto spolehlivé kazety poskytují konzistentní výsledky, takže můžete tisknout živé barvy a ostrý text v průběhu celé životnosti kazety. Vynikající vlastnosti Tiskněte krásně barevné fotografie i běžné dokumenty s levnými originálními inkoustovými kazetami HP, které byly navrženy, aby ve spolupráci s vaší tiskárnou HP poskytovaly konzistentní, spolehlivé výsledky. Skvělá odolnost Spolehněte se na originální inkoustové kazety HP, s nimiž dosáhnete skvělých výsledků tisku. Kazety, které byly navrženy a testovány pro použití s vaší tiskárnou HP, vám trvale zajistí nejlepší možné výtisky pro domácí, školní i pracovní účely. Pomáhá šetřit S originálními inkoustovými kazetami HP, které vyhoví vašim návykům, ušetříte čas a peníze. Získejte vyšší užitnou hodnotu pro častý tisk s vysokokapacitními kazetami. Kazety můžete bezplatně recyklovat prostřednictvím programu HP Planet Partners.

959 Kč
Cartridge HP-Ink CN692AE černá

Originální cartridge HP-Ink CN692AE černá Náhradní cartridge přijde vhod kdykoliv, když vám dojde černý inkoust ve vaší tiskárně od HP. S jednou kazetou bez problémů vytisknete až 480 černobílých listů, takže se nebudete muset obávat, že by nová barva jen tak došla. Velice snadno ji nainstalujete. Je kompatibilní s tiskárnami HP Deskjet Ink Advantage 2060.

279 Kč