ok-top.cz

Dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera

Dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera je chytrým zařízením pro domácí mazlíčky, které se řadí do kategorie smart home. Umožňuje vzdálené řízení přes mobilní aplikaci a má integrovanou kameru pro sledování vašeho mazlíčka.
EAN: 8596115855021
Dávkovač krmiva Tesla Smart Pet
Do obchodu »
Značka: Tesla Smart
2 590

Dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera Pokud máte doma zvířecího kamaráda jako je pes nebo kočka, a nechcete, aby se zbytečně během dne, kdy nejste doma přejídal, pak mu pořiďte dávkovač jídla od značky Tesla. Nejen, že váš mazlíček bude dostávat pravidelné dávky krmiva, ale díky kameře budete vždy vědět, co zrovna dělá. Jednoduše s aplikací Díky aplikaci Tesla Smart, která je dostupná jak pro Android tak iOS můžete naplánovat časový harmonogram, kdy se vašemu mazlíčkovi do misky vysype krmná dávka. Pohodlně nastavíte jednotlivé časy, nebo pokud se vám bude zdát, že váš čtyřnohý přítel má hlad, jedním kliknutím mu vydáte porci i mimo stanovený plán. Opravdu velký objem S dostatečně velkou nádobou, která má objem 4 litry a je částečně průhledná, budete mít vždy maximální přehled o tom, jestli je uvnitř krmiva ještě dostatek, nebo jestli jej už musíte doplnit. Dávkovač je určen pro suché krmivo s velikostí jednotlivých kousků od 2 do 10 mm. Neustálý přehled Součástí dávkovače je i HD kamera, reproduktor a mikrofon, takže pokud chcete vědět, co váš miláček právě dělá, jednoduše se v aplikaci podíváte. A pokud bude třeba zrovna zlobit, můžete mu třeba i domluvit.

Další produkty z kategorie Smart Home

Termostat pro podlahové topení Vybavte svou domácnost či kancelář digitálním termostatem pro podlahové vytápění P5601UF od společnosti EMOS. Pyšní se kompaktními rozměry, přehledným displejem a kvalitním zpracováním. Slouží k automatickému řízení otopných soustav podle nastavitelného časového programu. Navíc se v elegantním bílém provedení stane moderním a praktickým doplňkem každé domácnosti.

1 199 Kč

Senzor teploty a vlhkosti SwitchBot Mějte přehled o teplotě a vlhkosti u vás doma s pomocí chytrého teploměru SwitchBot Thermometer & Hygrometer. Ten vám na svém velkém digitálním displeji umožní sledovat 24 hodin denně nejdůležitější hodnoty vašeho domácího prostředí a pomůže tak předejít případným zdravotním problémům způsobenými například nadměrnou vlhkostí. Přesné údaje a dlouhý dosah Teploměr Switchbot je osazen kvalitním senzorem švýcarské výroby, který zajišťuje maximálně přesné měření pokojové teploty a vlhkosti 24 hodin denně. Jejich hodnoty přitom můžete sledovat nejen na velkém digitálním displeji teploměru, ale i prostřednictvím Bluetooth připojení v mobilní aplikaci a to na vzdálenost až 120 metrů. Uchovávání dat v cloudu Veškerá naměřená data pomocí senzoru Switchbot budou uchována po dobu až pěti týdnů v cloudu. Data je navíc možném exportovat do formátu CSV a prohlédnout si je později. Svoje místo si teploměr najde nejen v obývacím pokoji, ale například i ložnici, dětském pokojíčku, skleníku, kanceláři nebo kuchyni.

422 Kč

Nástěnný vypínač SMART Wi-Fi dotykový vypínač Hama S chytrými Wi-Fi vypínači už nikdy nebudete muset vstávat z gauče, pokud budete chtít zhasnout světlo. Pohodlně jen s pomocí vašeho chytrého telefonu nebo tabletu zhasnete nebo zapnete světlo na dálku. Jednoduše s aplikací Pro začlenění vypínače Hama do vaší chytré domácnosti postačí, když si do vašeho mobilu stáhnete bezplatnou aplikaci Hama Smart Solution, kde pak budete moci jednoduše a rychle ovládat osvětlení u vás doma z pohodlí gauče. Funguje i jako klasický vypínač Nebo používejte vypínač jak jste zvyklí, jednoduchým stisknutím. Klasická tlačítka jsou zde nahrazena dotykovými, a u tohoto typu vypínače lze ovládat až dvě svítidla současně. Pro vypínač není nutná žádná řídící jednotka, takže už žádné další náklady navíc. Možnost ovládání hlasem Při aktivaci služby Hama Smart Solution v aplikaci Alexa nebo služby Hama Smart Solution v aplikaci Google Home budete moci ovládat osvětlení dokonce i hlasem.

649 Kč

Fontána pro domácí mazlíčky Tesla Smart Pet Fountain UV Pokud máte doma zvířecího kamaráda jako je kočka, pes nebo klidně i nějaké jiné zvíře, a přejete si, aby měl přístup k čisté a nezávadné vodě, pak mu pořiďte fontánu značky Tesla. S ní totiž bude mít očištěnou vodu neustále k dispozici a díky cirkulaci bude váš mazlíček i více pít. Velký zásobník Nádržka s objemem 2 litry zajistí, že vody bude vždy dostatek, v případě koček třeba i na několik dní, a díky cirkulaci, bude váš mazlík motivován více pít a tím tak bude dostatečně hydratován. Nepřetržitě čistá voda Jedinečný filtrační systém, který se skládá z pryskyřice s aktivní výměnou iontů, aktivního uhlí a bavlněného filtru, bude voda vždy čerstvá a očištěna od zbytkového chlóru a těžkých kovů. A navíc s UV sterilizací bude voda ošetřena i od bakterií a zůstane tak bezpečná po dlouhou dobu. Snadná údržba Vašim zvířecím kamarádům se bude z fontánky krásně pít, a pro vás jako páníčka bude její údržba jednoduchá a rychlá a to í díky jejímu oddělitelnému provedení. Jistě oceníte i velmi tiché čerpadlo, které vás nebude rušit ani při večerním sledování televize.

1 320 Kč

Chytré zásuvky Tesla Smart Plug 3x Bundle Chcete si užít chytré ovládání i obyčejných domácích spotřebičů? Stačí si pořídit trojici chytrých zásuvek Tesla Smart Plug 3x Bundle, s jejichž pomocí budete moci jednoduše zapínat a vypínat spotřebiče ve stanovený čas, sledovat jejich krátkodobou i dlouhodobou spotřebu a využít dalších možností nastavení v mobilní aplikaci Tesla Smart. Ovládejte chytře i obyčejné spotřebiče Chytrá zásuvka Tesla Smart Plug vám otevře cestu k chytrému ovládání i normálních spotřebičů v domácnosti. Po spárování zásuvky pomocí Wi-Fi s mobilním telefonem budete moci v mobilní aplikaci Tesla Smart, která je plně v češtině, nastavovat čas spuštění i vypnutí spotřebičů nebo kontrolovat jejich spotřebu. Využít přitom lze i pohodlné hlasové ovládání pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant.

979 Kč

Senzor teploty a vlhkosti Tesla Smart Vybavte svou domácnost kvalitním senzorem teploty a vlhkosti vzduchu. Zařízení disponuje přehledným LCD displejem i jednoduchým ovládáním. Navíc je široce kompatibilní, díky čemuž si naměřené hodnoty prohlédnete odkudkoli a budete tak mít dokonalý přehled o stavu vzduchu ve vaší domácnosti. Kvalitní zpracování Senzor teploty a vlhkosti vzduchu se pyšní kvalitním zpracováním. Zařízení je velmi úsporné a v kombinaci s dvěma AAA bateriemi se doslova chlubí dlouhou výdrží. Dále vás potěší přehledný LCD displej, jenž vám ihned zobrazí veškeré naměřené hodnoty k vaší maximální spokojenosti. Široká kompatibilita Senzor běží na protokolu ZigBee, který zajistí snadné propojení s chytrou domácností. Taktéž si vše můžete jednoduše nastavit pomocí aplikace přímo ze svého chytrého telefonu nebo prostřednictvím hlasových asistentů a ušetřit si tak spoustu času a námahy.

449 Kč

Chytrý spínač Gosund SW3 Gosund SW3 je chytrý přepínač s umístěním mezi zdrojem napájení a zařízením, které chcete ovládat. Díky možnosti hlasového ovládání nebo ovládání telefonem prostřednictvím Wi-Fi připojení, přináší přepínač Gosund další možnosti ovládání vašich domácích spotřebičů a stane se tak nenahraditelným doplňkem každé moderní domácnosti. Jednoduché použití Ovládejte vaše domácí spotřebiče, i když nejste doma, pomocí mobilní aplikace dostupné v Google Play nebo App Store. Aplikace kompatibilní s operačními systémy Android a iOS vám zajistí pohodlné ovládání vašich domácích zařízení prostřednictvím Wi-Fi připojení, včetně možnosti nastavení jejich spuštění na určitý čas. Snadné hlasové ovládání K ovládání spínače Gosund SW3 můžete jednoduše využít i hlasové ovládání prostřednictvím asistentů Google Assistant nebo Amazon Alexa. Získáte tak další možnosti ovládání chodu spotřebičů, bez nutnosti vstávat ze židle nebo gauče.

209 Kč

Termostat s kapilárovým čidlem Pořiďte si příložný termostat s kapilárovým čidlem P5684 od společnosti Emos. Ten se pyšní kvalitním zpracováním a snadnou povrchovou montáží. Snímá teplotu vody v zásobnících užitkové vody nebo v topných systémech a disponuje přehledným displejem s podsvícením. Dále umožňuje regulaci teploty a hlídá teplotní omezení, a dokonce nabídne možnost nastavení hystereze.

744 Kč
Další produkty od výrobce Tesla Smart

Čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro M TSL-AC-AP2006 Precizní filtrace HEPA je vrstvený filtr, který zachycuje vzdušné částice při průchodu čističkou vzduchu. Rychlost odstraňování menších částic z proudu vzduchu do 0,3 mikronu může být až 99%. Může drasticky omezit šíření alergenů a bakterií v proudu vzduchu, jako je pyl, smog a viry. HEPA filtr byl původně vyvinut pro NASA a byl široce používán v nemocnicích, aby byl vzduch čistý a neškodný. Ionizátor Generátor negativních iontů, pomáhá eliminovat kladně nabité částice jako jsou prach, bakterie, viry, kouř a podobné. Zároveň výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu, působí pozitivně na zdraví, lidskou psychiku a imunitní systém. Uhlíkový filtr + fotokatalytický filtr Uhlíkový filtr je velmi efektivní v absorpci těkavých organických látek, včetně nepříjemných pachů a mnoha dalších druhů škodlivých plynů. TiO2 osazený ve fotokatalytickém filtru má silnou katalytickou reakci při vystavení ultrafialovému záření. Silně rozkládá formaldehyd, toluene, xylene, těkavé látky a ostatní škodliviny.. Omyvatelný předfiltr Používá mikronovou síť, která účinně blokuje vláknité částice vetší než 2,5 mm. Lze jej snadno vyčistit až deset tisíckrát. Díky tomu zabráníte rychlému zanesení dalších filtrů, například HEPA filtru, kterému tak výrazně prodloužíte životnost. UVC Použití ultrafialového záření o vlnové délce 253.7 nm dokáže efektivně zabíjet běžné bakterie i viry, čímž dochází k sterilizaci vzduchu. Zároveň ve spolupráci s fotokatalytickým filtrem pomáhá k rozkladu formaldehydu, benzenu a dalších toxických látek. Pomáhá eliminovat cigaretový kouř i zápach plísní v místnosti.

3 570 Kč

Řídící jednotka Tesla Smart ZigBee Hub K chytrým zařízením Tesla, která ve vaší domácnosti ovládají osvětlení, topení, zabezpečení pomocí okenních a dveřních senzorů je třeba řídící jednotka, především pro to, aby smart zařízení správně fungovala. Propojovací jednotka Jednotka Tesla Smart ZigBee Hub využívá pro komunikaci s dalšími zařízeními technologii ZigBee a bezdrátovou technologii Wi-Fi, propojí tak váš router a chytrá zařízení. Správu jednotlivých smart zařízení pak provádíte jednoduše jen pomocí vašeho chytrého telefonu a aplikace v něm.

615 Kč

Set IP kamer Tesla Smart Camera 360 (2022), 2ks Dvě kamery značky Tesla perfektně poslouží k ochraně vašeho domu. Zařízení disponuje možností náklonu a rotace, inteligentní detekcí zvuků a pohybu, pyšní se dokonale čistým a jasným obrazem, ale třeba také sensorem teploty a vlhkosti. Balení obsahuje dvě kamery, takže si můžete vytvořit opravdu komplexní síť, takže budete mít přehled opravdu o všem. Dokonalý obraz Kamera je opatřena řadou užitečných funkcí, které vám zajistí perfektní přehled o všem, co děje u vás doma. Je tu kupříkladu praktický soukromý režim, jenž vám garantuje, že bude snímat jen v době, kdy budete pryč, případně jen v určitou zvolenou dobu. Praktickou funkcí je i snímání pohybu pouze v případě, kdy se bude něco dít v zorném poli kamery. Můžete ji tedy umístit třeba ke dveřím či oknu a mít tak přehled o každém návštěvníkovi. Obraz, ale i zvuk Můžete se těšit na perfektní obraz, který zachytí každý detail. Postará se o něj 1/2,9‘‘ CMOS senzor s rozlišením 2 megapixely. Infračervené světlo s dosahem až 10 metrů zase zajistí, že váš majetek bude v bezpečí i za snížených světelných podmínek. A to není vše. Kamera zprostředkovává i zvuk. Můžete tak nejen poslouchat, co se děje na druhé straně, ale také i promlouvat. Můžete tak třeba na dálku okřiknout vašeho mazlíčka. Pohodlně jej můžete ovládat Všechny změny ve vaší domácnosti můžete sledovat v reálném čase, přímo na vašem mobilním telefonu. Pomocí užitečné aplikace ji totiž propojíte s operačními systémy iOS i Android. Pohodlně je tak můžete ovládat a to i třeba skrze asistenty Google Assistant či Amazon Alexa. Přístroj energii získává ze sítě. Záznam se ukládá na cloud nebo paměťovou kartu. Jeho používání tak bude opravdu jednoduché.

1 623 Kč

Senzor teploty a vlhkosti Tesla Smart Vybavte svou domácnost kvalitním senzorem teploty a vlhkosti vzduchu. Zařízení disponuje přehledným LCD displejem i jednoduchým ovládáním. Navíc je široce kompatibilní, díky čemuž si naměřené hodnoty prohlédnete odkudkoli a budete tak mít dokonalý přehled o stavu vzduchu ve vaší domácnosti. Kvalitní zpracování Senzor teploty a vlhkosti vzduchu se pyšní kvalitním zpracováním. Zařízení je velmi úsporné a v kombinaci s dvěma AAA bateriemi se doslova chlubí dlouhou výdrží. Dále vás potěší přehledný LCD displej, jenž vám ihned zobrazí veškeré naměřené hodnoty k vaší maximální spokojenosti. Široká kompatibilita Senzor běží na protokolu ZigBee, který zajistí snadné propojení s chytrou domácností. Taktéž si vše můžete jednoduše nastavit pomocí aplikace přímo ze svého chytrého telefonu nebo prostřednictvím hlasových asistentů a ušetřit si tak spoustu času a námahy.

449 Kč

IP kamera Tesla Smart Camera PIR Battery Pokud máte špatné zkušenosti nebo zatím jen obavy, že by váš dům či firmu mohl navštívit nějaký nezvaný host, pak svůj majetek ohlídejte s bezpečnostní kamerou Tesla! Kamera disponuje ochranou proti stříkající vodě, inteligentní detekcí pohybu a pyšní se dokonale čistým a jasným obrazem. Dokonalý obraz O perfektní obraz, který zachytí každý detail, se postará 1/2.9‘‘ CMOS senzor s rozlišením 2 megapixely. Pasivní infračervené čidlo detekuje pohyb i za snížených světelných podmínek do vzdálenosti až deseti metrů při minimu spotřeby elektrické energie. Zobrazení záznamu odkudkoli Pořízené záznamy si můžete přehrát kdykoli budete chtít, protože o jejich ukládání se postará buď microSD karta, nebo si je bez starostí nechejte stahovat na cloudové úložiště. Záznamy si tak budete moci procházet, i když budete zrovna na dovolené. Dlouhá výdrž na jedno nabití Součástí kamery je dobíjecí baterie s kapacitou 9000 mAh, se kterou dokáže být zařízení v neustálém provozu až 90 dní. Baterie také umožní umístit kameru i na místa, kde není přístup k elektrické energii, jako jsou třeba stromy nebo ploty, a tím vám tak poskytnout mnoho možností.

1 712 Kč

Toaleta pro kočky Tesla Smart Cat Toilet Sdílí s vámi domácnost kočičí kamarád nebo dokonce i několik a vy přemýšlíte jak si co nejvíce usnadnit práci při starání se o kočičí toaletu? Pak vám jistě přijde vhod tato chytrá toaleta značky Tesla Smart, která na základě vašeho nastavení zvládne čištění steliva téměř sama. Pro 3 l steliva Toaletu tvoří zásobník na stelivo s kapacitou 3 litry, a je jen na vás jaké stelivo použijete nebo na jaké je váš kočičí miláček zvyklý, doporučováno je však používat samohrudkující, u něhož se po použití vytvoří hrudky a které toaleta následně velmi dobře separuje od zbytku. Rozměry toalety: 64×60,5×65,5 cm (šxvxh). Přehled o váze Jestliže musí váš čtyřnohý mazlíček držet dietu, třeba kvůli zdravotním problémům, a vy chcete mít jeho váhu maximálně pod kontrolou, pak určitě oceníte i to, že toaleta nabízí možnost vážení v rozsahu od 0,5 do 20 kg. Jednoduše s aplikací Nastavení čisticího cyklu provedete jednoduše v aplikaci Tesla Smart. Aplikace je v češtině, ale zvolit si můžete i jiný jazyk. V této aplikaci navíc můžete spravovat všechny vaše produkty Tesla Smart a mít je tak všechny na jednom přehledném místě. Přístup téměř odkudkoliv Propojení toalety a aplikace funguje na základě Wi-Fi připojení. Její nastavení nebo správu tak budete moci provádět odkudkoliv s přístupem k internetu. A právě to, kdy si přejete spustit čisticí cyklus, si hravě nastavíte právě v aplikaci. Snadná údržba Toaletu navíc snadno rozeberete a vnitřní části lehce vyjmete. Uvnitř toalety se nachází silikonová vložka, která je vyměnitelná, takže nemusíte mít obavy, že by ji vaše kočička zničila svými drápky.

9 490 Kč

Chytré relé Tesla Smart Switch Module Dual Chcete si užít pohodlné dálkové ovládání světel u vás doma, ale máte pouze běžné vypínače, které je vám líto měnit? Stačí si pořídit chytré relé Tesla Smart Switch Module Dual, které promění i obyčejný vypínač v chytrý a zajistí vám pohodlné ovládání až dvou světel pomocí mobilní aplikace nebo hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa, včetně možnosti nastavení automatických scénářů. Skrytý pomocník do domácnosti Užijte si veškeré výhody chytrého osvětlení bez nutnosti měnit současné běžné vypínače a pořizovat si jejich chytré náhrady. Chytré relé Tesla Smart Switch Module Dual připojíte do instalační krabičky ve zdi pod současný vypínač, takže váš interiér zůstane netknutý a vy přitom budete moci ovládat světla bez nutnosti vstávat z gauče. Pohodlné ovládání přes aplikaci Proč opouštět sedačku, když kvůli rozsvícení nebo zhasnutí světel stačí váš mobilní telefon? S aplikací Tesla Smart, která je pro operační systémy Android a iOS dostupná v češtině, můžete prostřednictvím Wi-Fi dálkově ovládat osvětlení u vás doma nebo si nastavit automatické vypínání nebo zapínání světel v určitý čas. Možnost hlasového ovládání Patříte mezi milovníky moderních technologií? Díky tomu, že si chytré relé Tesla rozumí i s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa, můžete vypínač zapojit do své chytré domácnosti a ovládat světla pomocí svého hlasu. Ovládání dvou obvodů Chytré relé Tesla Smart Switch Module Dual můžete připojit ke dvěma obvodům. Díky tomu lze s jeho pomocí ovládat například hlavní světlo i ventilátor ve vašem obývacím pokoji.

390 Kč

Pohybové čidlo Tesla Smart Sensor Motion Pro maximální přehled nad vaší domácností, pro praktické rozsvěcení světel, nebo pro spolupráci i s jinými zařízeními, tak přesně k tomu vám perfektně poslouží pohybový senzor Tesla. Jednoduše s aplikací Správa a veškerá nastavení senzoru probíhají v aplikaci Tesla Smart, která je dostupná jak pro Android, tak iOS. Aplikace je přehledná a intuitivní, takže vám nebude dělat problém ovládat veškerá připojená zařízení. Spolupracuje s chytrými asistenty Další možností je i hlasové ovládání, senzor totiž spolupracuje s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home. Dále si také čidlo perfektně rozumí i s dalšími produkty řady Tesla Smart, tak neváhejte, a vytvořte si jedinečně chytrou domácnost. Snadná instalace Pro správný chod senzoru je však nutné dokoupit hlavní řídící jednotku Tesla Smart ZigBee Hub, se kterou senzor komunikuje. Instalaci pohybového čidla jistě zvládne každý, protože to není nic složitého ani časově náročného.

499 Kč