ok-top.cz

Kategorie Dětské koberce nabízí širokou škálu kvalitních a bezpečných koberců vhodných pro děti. Koberce jsou vyrobeny z měkkých materiálů pro pohodlí a zajištění bezpečí vašich dětí. Všechny koberce jsou vyrobeny s certifikovanými materiály a splňují nejpřísnější bezpečnostní normy. Koberce mají také mnoho barev a stylů, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Můžete si vybrat z různých velikostí, abyste měli jistotu, že koberec bude vyhovovat vašim potřebám. Kromě toho jsou koberce vybaveny protiskluzovou spodní částí, která zajišťuje bezpečnost vašich dětí. V naší sekci Dětské koberce si můžete být jisti, že najdete koberec, který je bezpečný, kvalitní a bude vyhovovat vašim požadavkům.

Nejnovější produkty

Koberec Universal Moar Hakuna, 160 x 230 cm

Stylový koberec Universal Moar Hakuna, 160 x 230 cm Zvelebte si váš domov s pomocí elegantního koberce od španělské značky Universal. S velikostí 160 x 230 cm se pohodlně vejde kamkoliv, takže jeho kouzelný vzor se tak stane ozdobou každého pokoje. Nebudete se na něj moci vynadívat. Je vyroben z materiálu z kvalitních polypropylenových vláken, která jsou upravena technologií heat-set frisé. Díky tomu bude na dotek opravdu příjemný, ale zároveň se budete moci spolehnout, že bude mít vyšší odolnost a zvýšenou životnost. Delší výdrž také zajistí obšité a podlepené okraje, takže se nemusíte bát, že by se začal třepit. Bude tak vždy vypadat perfektně.

3 190 Kč

Koberec Universal Elle Multi, šedo-béžový, 160 x 230 cm

Koberec Universal Elle Multi Dodejte svému obývacímu pokoji na eleganci s kvalitním kobercem Universal Elle Multi s moderním šedo-béžovým provedením. Koberec s rozměry 160 x 230 cm poskytne vašim nohám maximální pohodlí a současně ochrání vaše parkety nebo jiný povrch před poškrábáním nábytkem. Díky tomu, že byl vyroben metodou Heat-set frisé, navíc nabízí delší životnost barev a materiálů než běžné koberce. Moderní a praktický doplněk Koberec Universal Elle Multi se nejenže stane stylovým doplňkem každého moderního interiéru, ale současně vám zajistí větší pohodlí nejen při pohybu. Díky tomu, že vám nebude zima do nohou, se vyhnete podchlazení a jeho antistatické provedení zajistí snadnější vysání drobků a zvířecí srsti. Specifikace: Délka: 230 cm Šířka: 160 cm Váha: 7,65 kg Výška vlasu: 11 mm Tloušťka: 1,4 cm

4 190 Kč

Dětský koberec Chilai Rainbow, protiskluzový, 85×160 cm

Dětský koberec Rozveselte dětský pokojíček protiskluzovým kobercem Chilai Rainbow, jenž disponuje rozměry 160 x 85 cm. Materiál, kterým je 100% polyester, je antialergenní a velmi příjemný na dotek. Vaše děti však koberec zaujme svým krásným barevným motivem duhy a v případě ušpinění jej také můžete prát i v pračce.

999 Kč

Koberec Universal Aqua Liso, fialový, 100 x 150 cm

Stylový koberec Universal Aqua Liso, 100 x 150 cm Zvelebte si váš domov s pomocí elegantního koberce od španělské značky Universal. S velikostí 100 x 150 cm se pohodlně vejde kamkoliv, takže jeho úchvatný vzor se tak stane ozdobou každého pokoje. Nebudete se na něj moci vynadívat. Je vyroben z materiálu z kvalitních polypropylenových vláken, která jsou upravena technologií heat-set frisé. Díky tomu bude na dotek opravdu příjemný, ale zároveň se budete moci spolehnout, že bude mít vyšší odolnost a zvýšenou životnost. Delší výdrž také zajistí obšité okraje, takže se nemusíte bát, že by se začal třepit. Bude tak vždy vypadat perfektně. (obrázek je ilustrativní)

899 Kč

Dětský ručně vyrobený koberec Nattiot Rainbow, ? 110 cm

Dětský koberec Nattiot Rainbow Dětský ručně tkaný koberec Nattiot Rainbow se stane stylovým a praktickým doplňkem každého dětského pokoje. Díky svému roztomilému designu a kvalitnímu ručně tkanému provedení si jej oblíbí jak děti, tak jejich rodiče. Jeho střídmý barevný vzor navíc nepůsobí rušivě a stane se tak ozdobou moderních dětských pokojíčků. Specifikace: Průměr: 110 cm Tloušťka: 2 cm Umístění: Interiér

1 890 Kč

Koberec Universal Multi Mubis, 160 x 230 cm

Stylový koberec Universal Multi Mubis, 160 x 230 cm Zvelebte si váš domov s pomocí elegantního koberce od španělské značky Universal. S velikostí 160 x 230 cm se pohodlně vejde kamkoliv, takže jeho úchvatný vzor se tak stane ozdobou každého pokoje. Nebudete se na něj moci vynadívat. Je vyroben z materiálu z kvalitních polypropylenových vláken, která jsou upravena technologií heatset. Díky tomu bude na dotek opravdu příjemný, ale zároveň se budete moci spolehnout, že bude mít vyšší odolnost a zvýšenou životnost. Delší výdrž také zajistí obšité a podlepené okraje, takže se nemusíte bát, že by se začal třepit. Bude tak vždy vypadat perfektně.

3 990 Kč

Dětský koberec Chilai Monsters, protiskluzový, 140×190 cm

Dětský koberec Rozveselte dětský pokojíček protiskluzovým kobercem Chilai Monsters, jenž disponuje obdélníkovým tvarem o rozměrech 140 x 190 cm. Materiál, kterým je 100% polyester, je antialergenní a velmi příjemný na dotek. Vaše děti koberec však zaujme svým krásným barevným vzorem a v případě ušpinění jej také můžete prát i v pračce.

1 690 Kč

Dětský koberec Chilai Bears Garden, protiskluzový, pr. 140 cm

Dětský koberec Rozveselte dětský pokojíček protiskluzovým kobercem Chilai Bears Garden, jenž disponuje kulatým tvarem o průměru 140 cm. Materiál, kterým je 100% polyester, je antialergenní a velmi příjemný na dotek. Vaše děti však koberec zaujme především svým krásným barevným vzorem. V případě ušpinění jej také můžete prát i v pračce.

1 390 Kč

Dětský koberec Black City, pr. 140 cm

Dětský koberec Rozveselte dětský pokojíček protiskluzovým kobercem Black City, jenž disponuje kulatým tvarem o průměru 140 cm. Materiál, kterým je 100% polyamid, je velmi příjemný na dotek. Vaše děti však koberec zaujme především svým krásným motivem a v případě ušpinění jej také můžete prát i v pračce.

1 490 Kč

Koberec Zala Living Road Map Charly, dětský, 120 x 170 cm

Dětský koberec Zala Living Road Map Charly Zútulněte dětský pokojíček své ratolesti stylovým dětským kobercem Zala Living Road Map Charly, který nejenže poskytne pohodlí pro bosé nožky vašeho dítěte, ale se svým zábavným designem zajistí i spoustu zábavy při hraní s hračkami. Hravý dětský design Stylový dětský koberec Zala Living nejenže zaujme svým hravým designem v podobě silnic, ale potěší i kvalitním provedením s dlouhou životností. Díky provedení z polypropylenových vláken je odolný vůči chemikáliím, nevlhne a nevytváří žmolky. Specifikace: Délka: 170 cm Šířka: 120 cm Váha: 3 kg Tloušťka: 4 mm Umístění: interiér

1 690 Kč

Běhoun Zala Living Cook & Clean Urban, černo-šedý, 45 x 140 cm

Koberec Zala Living Cook & Clean Urban Doplňte svoji kuchyni o měkký a příjemný koberec Zala Living Cook & Clean Urban. Běhoun s rozměry 45 x 140 cm se se svým designem stane stylovým doplňkem každého interiéru a díky kvalitnímu provedení si svoje místo najde i na vytíženějších místech v domácnosti. Vysoká odolnost proti opotřebení Stylový běhoun značky Zala Living charakterizuje vysoká pevnost a odolnost proti opotřebení, kterou mu dodává kvalitní provedení z polyamidových vláken. Stane se tak vítaným doplňkem do vytíženějších koutů vaší domácnosti a při ušpinění je možné jej snadno vyprat při teplotě 30 °C. Specifikace: Délka: 140 cm Šířka: 45 cm Váha: 1,2 kg Výška vlasu: 5 mm Umístění: interiér

699 Kč

Koberec Universal Aqua Liso, béžový, 57 x 110 cm

Stylový koberec Universal Aqua Liso, 57 x 110 cm Zvelebte si váš domov s pomocí elegantního koberce od španělské značky Universal. S velikostí 57 x 110 cm se pohodlně vejde kamkoliv, takže jeho úchvatný vzor se tak stane ozdobou každého pokoje. Nebudete se na něj moci vynadívat. Je vyroben z materiálu z kvalitních polypropylenových vláken, která jsou upravena technologií heat-set frisé. Díky tomu bude na dotek opravdu příjemný, ale zároveň se budete moci spolehnout, že bude mít vyšší odolnost a zvýšenou životnost. Delší výdrž také zajistí obšité okraje, takže se nemusíte bát, že by se začal třepit. Bude tak vždy vypadat perfektně. (obrázek je ilustrativní)

369 Kč

Koberec Universal Aqua Liso, šedý, pr. 100 cm

Stylový koberec Universal Aqua Liso, průměr 100 cm Zvelebte si váš domov s pomocí elegantního koberce od španělské značky Universal. S průměrem 100 cm se pohodlně vejde kamkoliv, takže jeho úchvatný vzor se tak stane ozdobou každého pokoje. Nebudete se na něj moci vynadívat. Je vyroben z materiálu z kvalitních polypropylenových vláken, která jsou upravena technologií heat-set frisé. Díky tomu bude na dotek opravdu příjemný, ale zároveň se budete moci spolehnout, že bude mít vyšší odolnost a zvýšenou životnost. Delší výdrž také zajistí obšité okraje, takže se nemusíte bát, že by se začal třepit. Bude tak vždy vypadat perfektně. (obrázek je ilustrativní)

599 Kč

Koberec Universal Multi Mubis, 120 x 170 cm

Stylový koberec Universal Multi Mubis, 120 x 170 cm Zvelebte si váš domov s pomocí elegantního koberce od španělské značky Universal. S velikostí 120 x 170 cm se pohodlně vejde kamkoliv, takže jeho úchvatný vzor se tak stane ozdobou každého pokoje. Nebudete se na něj moci vynadívat. Je vyroben z materiálu z kvalitních polypropylenových vláken, která jsou upravena technologií heatset. Díky tomu bude na dotek opravdu příjemný, ale zároveň se budete moci spolehnout, že bude mít vyšší odolnost a zvýšenou životnost. Delší výdrž také zajistí obšité a podlepené okraje, takže se nemusíte bát, že by se začal třepit. Bude tak vždy vypadat perfektně.

2 190 Kč

Koberec Universal Multi Mubis, 140 x 200 cm

Stylový koberec Universal Multi Mubis, 140 x 200 cm Zvelebte si váš domov s pomocí elegantního koberce od španělské značky Universal. S velikostí 140 x 200 cm se pohodlně vejde kamkoliv, takže jeho úchvatný vzor se tak stane ozdobou každého pokoje. Nebudete se na něj moci vynadívat. Je vyroben z materiálu z kvalitních polypropylenových vláken, která jsou upravena technologií heatset. Díky tomu bude na dotek opravdu příjemný, ale zároveň se budete moci spolehnout, že bude mít vyšší odolnost a zvýšenou životnost. Delší výdrž také zajistí obšité a podlepené okraje, takže se nemusíte bát, že by se začal třepit. Bude tak vždy vypadat perfektně.

2 990 Kč

Koberec Universal Moar Hakuna, 140 x 200 cm

Stylový koberec Universal Moar Hakuna, 140 x 200 cm Zvelebte si váš domov s pomocí elegantního koberce od španělské značky Universal. S velikostí 140 x 200 cm se pohodlně vejde kamkoliv, takže jeho kouzelný vzor se tak stane ozdobou každého pokoje. Nebudete se na něj moci vynadívat. Je vyroben z materiálu z kvalitních polypropylenových vláken, která jsou upravena technologií heat-set frisé. Díky tomu bude na dotek opravdu příjemný, ale zároveň se budete moci spolehnout, že bude mít vyšší odolnost a zvýšenou životnost. Delší výdrž také zajistí obšité a podlepené okraje, takže se nemusíte bát, že by se začal třepit. Bude tak vždy vypadat perfektně.

2 490 Kč

Koberec Universal Moar Hakuna, 60 x 120 cm

Stylový koberec Universal Moar Hakuna, 60 x 120 cm Zvelebte si váš domov s pomocí elegantního koberce od španělské značky Universal. S velikostí 60 x 120 cm se pohodlně vejde kamkoliv, takže jeho kouzelný vzor se tak stane ozdobou každého pokoje. Nebudete se na něj moci vynadívat. Je vyroben z materiálu z kvalitních polypropylenových vláken, která jsou upravena technologií heat-set frisé. Díky tomu bude na dotek opravdu příjemný, ale zároveň se budete moci spolehnout, že bude mít vyšší odolnost a zvýšenou životnost. Delší výdrž také zajistí obšité a podlepené okraje, takže se nemusíte bát, že by se začal třepit. Bude tak vždy vypadat perfektně.

649 Kč