ok-top.cz

Dóza na potraviny Lock&Lock HPL817C, přihrádky, 1l

Dóza na potraviny Lock&Lock HPL817C s přihrádkami a kapacitou 1l. Uchovávejte potraviny déle čerstvé a organizované s tímto praktickým skladovacím řešením.
EAN: 8803733181709
Dóza na potraviny Lock&Lock HPL817C
Do obchodu »
Značka: LOCK&LOCK
149
Detailní popis

LOCK&LOCK HPL817C Dóza na potraviny s přihrádkami 1l Plastová dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin ve 100% vzduchotěsném prostředí, které se postará o jejich dlouhodobou čerstvost, zachování chuti a vůně. Její víčko je opatřeno čtyřmi klipy a má silikonové těsnění. 1000 ml Dóza je vyrobena z BPA free materiálů, které neobsahují žádné škodlivé látky. Vhodná pro uchování potravin v ledničce, mrazničce a skvěle se hodí i do mikrovlnné trouby. Hravě se postará o přenos potravin a její objem je 1000 ml.

Další produkty z kategorie Skladování potravin
Chlebník Banquet Grande

Chlebník Banquet Grande S praktickým chlebníkem nejen, že se už koupené pečivo nebude jen tak povalovat po stole nebo kuchyňské lince a bude vždy na jednom místě a dokonale schované před hmyzem nebo domácími mazlíčky, ale především nebude tolik docházet k jeho okorávání a déle si udrží čerstvost a měkkost. Elegantní provedení chlebníku perfektně zapadne do každé kuchyně či jídelny a dokonalá kombinace nerezi, gumovníkového dřeva a víka z plastu váš interiér skvěle doladí.

919 Kč
Zátka na láhve pro vakuovačku potravin

Severin ZU3624 Zátka na láhve pro vakuovačku potravin, 2 ks V případě, že se chcete perfektně postarat o kvalitu vašeho oblíbeného vína, které jste již otevřeli, je zátka na láhev Severin ZU3624 perfektní volbou. Tato zátka je speciálně určené pro použití společně s vakuovačku potravin. Stačí ji tedy propojit s varovacím zařízením a z láhve odstranit přebytečný vzduch, který může poškodit kvalitu vína. V balení se nachází dva kusy. Vychutnejte si každý okamžik Dá se však používat i pro různé druhy aromatických olejů, které by mohly časem ztrácen na své specifické chuti. Díky své ergonomii se skvěle hodí na různé velikosti hrdla láhví. Její použití je velice jednoduché, efektivní a rychlé. Neobsahuje BPA.

339 Kč
Chlebník Banquet Brillante

Chlebník Banquet Brillante S praktickým chlebníkem nejen, že se už koupené pečivo nebude jen tak povalovat po stole nebo kuchyňské lince a bude vždy na jednom místě a dokonale schované před hmyzem nebo domácími mazlíčky, ale především nebude tolik docházet k jeho okorávání a déle si udrží čerstvost a měkkost. Elegantní provedení chlebníku perfektně zapadne do každé kuchyně či jídelny a netradiční bambusové dřevo váš interiér skvěle doladí.

979 Kč
Máslenka Banquet Brillante

Máslenka Banquet Brillante Pokud máte v oblibě máslenku, protože neradi neustále rozděláváte máslo z obalu a při krájení omylem občas ukrojíte i samotný obal, pak by u vás v kuchyni neměla chybět máslenka Banquet, která je vyrobena z kvalitního gumovníkového dřeva s poklopem z acrylu. Na podnosu je praktická drážka, se kterou vám poklop jen tak nesjede a potraviny pod ním ať už máslo nebo různé sýry nebudou tak rychle osychat.

209 Kč
Další produkty od výrobce LOCK&LOCK
Dóza na potraviny Lock&Lock LBF808

Dóza na potraviny Lock&Lock LBF808 Stackable, 850ml Dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin, postará o jejich dlouhodobou čerstvost, zachování chuti a vůně. Dóza o objemu 850 ml je vyrobena z kvalitních materiálů, které neobsahují žádné škodlivé látky a vy se tak nemusíte bát o své zdraví. Potraviny v dóze je možno uchovávat v ledničce a skvěle se hodí i do mikrovlnné trouby. S čirým provedením těla okamžitě uvidíte co v které krabičce máte a nebudete je muset ani otevírat. Celkově jsou dózy vyrobeny tak, aby šly skladovat na sobě, a tím vám tak ušetřily spoustu místa.

109 Kč
Dóza na potraviny Lock & Lock

Dóza na potraviny Dóza na potraviny s objemem 1 l je vyrobena z odolného nezávadného plastu, díky kterému lze dózu dát do mikrovlnné trouby či myčky, a splňuje nejpřísnější normy o zdravotní nezávadnosti. Silikonové těsnění zaručí 100 % vzduchotěsnost a dlouhodobé uchování vůně a chuti potravin. Pomocí čtyř plastových klipů po stranách je uzavírání velmi snadné.

129 Kč
Dóza na potraviny Lock&Lock LLS113

LOCK&LOCK LLS113 Dóza na potraviny TWIST, kulatá, 330ml Dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin ve 100 % vzduchotěsném prostředí, které se postará o jejich dlouhodobou čerstvost, zachování chuti a vůně. S jejich pomocí si budete moci zorganizovat skladování potravin dle svých představ. 330 ml Vhodná pro uchování potravin v ledničce a mrazničce. Hravě se postará o přenos potravin a její objem je 330 ml. Je možné ji vkládat do mikrovlnné trouby a myčky nádobí. Lehce šroubovatelné víčko zajistí spolehlivé uzavření dózy, aby nedocházelo k žádnému úniku potravin.

69 Kč
Dóza na potraviny Lock&Lock

LOCK&LOCK HPL822D Dóza na potraviny 1,2l, 15,5×15,5×8,7cm Plastová dóza na potraviny LOCK&LOCK je ideální pro uchování potravin ve 100% vzduchotěsném prostředí, které se postará o jejich dlouhodobou čerstvost, zachování chuti a vůně. Její víčko je opatřeno čtyřmi klipy a má silikonové těsnění. 1200 ml Dóza je vyrobena z BPA free materiálů, které neobsahují žádné škodlivé látky. Vhodná pro uchování potravin v ledničce, mrazničce a skvěle se hodí i do mikrovlnné trouby. Hravě se postará o přenos potravin a její objem je 1200 ml.

119 Kč