ok-top.cz

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou elektrickou desku, jste na správném místě. V naší sekci elektrických desek najdete širokou škálu produktů, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Vyberte si mezi širokou škálou elektrických desek různých velikostí a tvarů. Vyberte si mezi různými materiály, jako je litina, sklo nebo nerezová ocel.

Vyberte si mezi různými možnostmi ovládání, jako jsou dotykové panely, mechanické knoflíky nebo elektronické ovládání. U některých modelů můžete dokonce nastavit různé teploty pro každou plotýnku. Vyberte si mezi různými typy elektrických desek, jako jsou vestavné desky, přenosné desky nebo indukční desky. Užijte si bezpečné a pohodlné vaření s elektrickou deskou, která vám poskytne dlouhou životnost a spolehlivost.

Vybírejte elektrickou desku, která odpovídá vašim potřebám a požadavkům. Vyberte si mezi různými kombinacemi, jako jsou dvě plotýnky, čtyři plotýnky nebo šest plotýnek. Užijte si všechny výhody elektrické desky, jako je snadné čištění, úspora energie a snadné ovládání. Vyberte si mezi širokou škálou produktů, které uspokojí vaše potřeby a požadavky.

Nejnovější produkty

Sklokeramická varná deska Vivax BH-042VC

Sklokeramická deska Vivax BH-042VC Výkonná sklokeramická deska od společnosti Vivax snadno zapadne do každé kuchyně, kterou obohatí o nepostradatelného pomocníka pro pohodlné vaření, smažení i bleskové ohřívání. Komfort a především pak bezpečnost pak podpoří i funkcemi, jako je automatické vypnutí, indikátor zbytkového tepla či dětská pojistka. Vysoký výkon Důležitým indikátorem každé varné desky je bezesporu výkon, který má přímý vliv na rychlost vaření. U desky Vivax se můžete spolehnout na více než dostatečný výkon podpořený dvojitou varnou zónou, která se přizpůsobí velikosti pánve či hrnce. Skvělé funkce K maximálnímu pohodlí při vaření přispěje kromě rychlosti a výkonu i praktické dotykové ovládání a nastavitelný časovač od jedné do 99 minut. O vaše bezpečí se nakonec postará automatické vypnutí při nepoužívání, indikátor zbytkového tepla nebo dětská pojistka.

3 699 Kč

Vestavný gril Siemens ET475FYB1E

Vestavný gril Siemens ET475FYB1E Pokud přemýšlíte o nové kuchyni a milujte japonský styl vaření, pak by u vás určitě neměl chybět vestavný gril Teppanyaki od značky Siemens. S ním vás totiž vaření lehkých a netučných pokrmů bude opravdu bavit, a plně si je zamilujte. Snadné ovládání Jednoduché zapnutí varné zóny a následná regulace jen jedním prstem díky funkci touchSlider pro vás bude znamenat maximální komfort. Udržování teploty Ať už vaříte pro sebe a partnera nebo pro celou rodinu, tak podle potřeby lze aktivovat buď dvě menší, nebo jednu velkou varnou zónu. A v případě, že se u stolu ještě nesešla celá rodina, je možné udržovat stabilní teplotu 70 °C pro stále teplý pokrm. Splyne s okolím Jednoduchá je i údržba. Jestliže se vám pokrm připálí, se zahřátím na 40 °C připáleniny velmi jednoduše odstraníte. A ve chvílích kdy gril nepoužíváte, na něj položte sklokeramický kryt a spotřebič tak krásně splyne s linkou. Vařte úsporně Výhodou je i to, že spotřebič disponuje ukazatelem spotřeby energie a tak při každém vaření uvidíte, kolik jste za dobu od zapnutí po vypnutí grilu spotřebovali energie. Tím se pak lze naučit vařit úsporněji – jako třeba udržovat co nejvíce stabilní teplotu a zbytečně ji neměnit.

28 999 Kč