ok-top.cz

Filtr k fontáně Tesla Smart Pet Fountain Filter

Filtr k fontáně Tesla Smart Pet Fountain Filter zajistí čistou vodu pro vašeho mazlíčka. Patří do kategorie smart home a pomáhá udržet zdraví vašeho domácího mazlíčka.
EAN: 8596115890107
Filtr k fontáně Tesla Smart
Do obchodu »
Značka: Tesla Smart
229
Detailní popis

Filtr k fontáně Tesla Pokud jste pořídili vašemu mazlíčkovi, ať už kočičce, nebo pejskovi fontánu na pití, tak její součástí jsou i filtry, které zachycují případné nečistoty ve vodě. Tyto filtry je však třeba pravidelně měnit, aby jejich funkčnost byla co nejefektivnější. Filtry jsou určeny pro fontány Tesla, a jsou kompatibilní s modely Smart Pet Fountain a Smart Pet Fountain UV. Tak dopřejte svému zvířecímu kamarádovi denně čerstvou a chutnou vodu.

Další produkty z kategorie Smart Home
Termostat pro podlahové topení

Termostat pro podlahové topení Vybavte svou domácnost či kancelář digitálním termostatem pro podlahové vytápění P5601UF od společnosti EMOS. Pyšní se kompaktními rozměry, přehledným displejem a kvalitním zpracováním. Slouží k automatickému řízení otopných soustav podle nastavitelného časového programu. Navíc se v elegantním bílém provedení stane moderním a praktickým doplňkem každé domácnosti.

1 079 Kč
Fontána pro domácí mazlíčky Tesla

Fontána pro domácí mazlíčky Tesla Smart Pet Fountain Pokud máte doma zvířecího kamaráda jako je kočka, pes nebo klidně i nějaké jiné zvíře, a přejete si, aby měl přístup k čisté a nezávadné vodě, pak mu pořiďte fontánu značky Tesla. S ní totiž bude mít očištěnou vodu neustále k dispozici a díky cirkulaci bude váš mazlíček i více pít. Velký zásobník Nádržka s objemem 2,5 litru zajistí, že vody bude vždy dostatek, v případě koček třeba i na několik dní, a díky cirkulaci, bude váš mazlík motivován více pít a tím tak bude dostatečně hydratován. Nepřetržitě čistá voda Jedinečný filtrační systém, který se skládá z pryskyřice s aktivní výměnou iontů, aktivního uhlí a bavlněného filtru, bude voda vždy čerstvá a očištěna od zbytkového chlóru a těžkých kovů. Snadná údržba Vašim zvířecím kamarádům se bude z fontánky krásně pít, a pro vás jako páníčka bude její údržba jednoduchá a rychlá a to í díky jejímu oddělitelnému provedení. Jistě oceníte i velmi tiché čerpadlo, které vás nebude rušit ani při večerním sledování televize.

1 229 Kč
Pokojový termostat Emos P5614

Pokojový termostat Emos P5614 S pokojovým termostatem značky EMOS budete moci regulovat teplotu ve vašem domě nebo bytě přesně podle vašich představ. Elektronický termostat je určen pro vnitřní použití a jeho ovládání je manuální. Požadovanou teplotu jednoduše nastavíte pomocí kolečka v rozmezí od 5 °C do 35 °C a podsvícený displej vám zobrazí aktuální i nastavenou teplotu. Jednoduché nastavení Komunikace mezi ovládácí a spínací jednotkou je provozována bezdrátově s dosahem na otevřeném prostoru až 100 m, ve vnitřních prostorách musíte počítat se sníženým dosahem kvůli překážkám. Ovládání termostatu zvládne opravdu každý, jednoduše totiž otočíte kolečkem a topení začne topit nebo se naopak vypne. Termostat disponuje ochranou proti zamrznutí, proto jej můžete používat třeba i na chatě, kde celý rok nepobýváte. Termostat je napájen pomocí dvou 1,5V AAA baterií, které jsou součástí balení a na jejich případnou výměnu vás upozorní indikátor stavu baterie.

1 249 Kč
SMART jednokanálový spínač

Chytrý jednokanálový spínač MKF-TSW175 Plánujete si vytvořit chytrou domácnost? S pomocí inteligentního jednokanálového spínače sítě MKF-TSW175 můžete dálkově ovládat pomocí svého mobilního telefonu i běžné domácí spotřebiče. Stačí spínač elektrického obvodu nainstalovat do pojistkové skříně, spárovat s domácí Wi-Fi sítí a ovládat jeho funkce pomocí mobilní aplikace Tuya nebo Smart Life. Malý a inteligentní spínač Malý a chytrý spínač síťového napětí se stane skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Nejenže umožňuje snadné ovládání i několika spotřebičů najednou, ale současně zajišťuje i efektivnější využití elektrické energie. Spínač je určen pro síťové napětí 90 – 250 V / 50 – 60 Hz a je možné jej zatížit proudovým odběrem až 10A, díky čemuž při napětí 220 V zvládne zátěž o výkonu až 2200 W. Díky tomu jej můžete používat pro světelné okruhy v domácnosti i jiné spotřebiče, které v souhrnu nepřesáhnou zmíněné zatížení. Dálkové ovládání nebo časovač Jednokanálový spínač disponuje několika praktickými funkcemi, se kterými můžete chytře ovládat i naprosto obyčejné spotřebiče. Stačí jej připojit do domácí Wi-Fi sítě, prostřednictvím které jej můžete dálkově ovládat pomocí mobilní aplikace Tuya nebo Smart Life, dostupných pro operační systémy Android i iOS. Pomocí aplikace přitom můžete spínač nejen vypínat a zapínat, ale využít i praktický časovač a naplánovat jeho spuštění či vypnutí v určitý čas. Stejně tak lze zapínání a vypínání ovládat i manuálně pomocí tlačítka. Podpora hlasového ovládání K ovládání spínače vám stačí pouze váš hlas. Díky tomu, že zařízení i mobilní aplikace podporují hlasové asistenty Amazon Alexa a Google Assistant či službu IFTTT, můžete nejdůležitější funkce ovládat hlasovými pokyny. Stačí tedy jednoduchý povel pro zapnutí nebo vypnutí klimatizace nebo rozsvícení osvětlení na zahradě.

249 Kč
Další produkty od výrobce Tesla Smart
Chytrý vypínač Tesla Smart Switch

Chytrý vypínač Tesla Smart Switch Dual Battery Ovládejte světla u vás doma bez nutnosti vstávat z gauče. Chytrý bateriový vypínač Tesla Smart Switch Dual Battery vám ve spojení s mobilní aplikací Tesla Smart umožní pohodlné dálkové ovládání dvou světel nebo zařízení i možnost jejich automatického zapnutí nebo vypnutí v určitou dobu, i pokud nejste doma. Díky tomu, že jej napájí vyměnitelné baterie, navíc odpadnou starosti s instalací a vypínač můžete kdekoli přilepit na zeď. Pohodlné ovládání světel na dálku S chytrým vypínačem můžete ovládat světla nebo spotřebiče u vás doma bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte. Stačí vypínač spárovat s mobilní aplikací Tesla Smart, která je k dispozici v češtině pro operační systémy Android i iOS a ovládat světla prostřednictvím Wi-Fi. Nastavení automatických režimů S mobilní aplikací Tesla Smart nejenže můžete ovládat osvětlení u vás doma přímo z gauče, ale vypínač lze propojit i s dalšími chytrými zařízeními a nastavit jejich automatické zapnutí nebo vypnutí ve stanovený čas i další scénáře. Můžete si tak jednoduše vytvořit romantickou atmosféru při sledování televize nebo nastavit automatické rozsvícení světel když nikdo není doma, jako ochranu před zloději. Podpora hlasových asistentů Vypínač Tesla Smart Switch Dual Battery se stane ideálním doplňkem každé moderní chytré domácnosti. Vypínač si rozumí s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa, díky čemuž jej lze připojit k vaší chytré domácnosti a ovládat vše hlasem z jednoho místa. Snadné ovládání s programovatelnými tlačítky Díky programovatelným tlačítkům s rozeznáváním třech poloh v podobě stisku, dvojitého stisku a dlouhého stisku, vám vypínač Tesla Smart Switch Dual Battery umožní přiřadit každé poloze jinou funkci. Můžete tak krátkým stiskem vypnout světa a dlouhým je například přepnout do nočního režimu.

529 Kč
Aroma difuzér Tesla Smart

Aroma difuzér Tesla Smart TSL-AC-JS01W Dopřejte si chvíle relaxace a navoďte si jedinečnou atmosféru při odpočinku nebo sledování televize. Díky aroma přístroji provoníte daný prostor, a jistě si jakoukoliv činnost při spuštěném difuzéru užijete. Pro prostory do 20 m2 Difuzér vypouští do ovzduší velice jemnou mlhu, díky čemuž se vůně dostane do každého koutu místnosti. Pro co nejefektivnější rozptyl vůní se doporučuje přístroj používat v místnostech do 20 m2. Bezpečnost především Objem nádržky na vodu je 200 ml, a jakmile dojde k vyčerpání veškeré vody, difuzér se vypne, nemusíte tak mít obavy o vaši bezpečnost a ani o jeho poškození. Zvolte si barvu Pro maximální navození klidu a pohody při odpočinku slouží vůně, ale světlo. Difuzér je tak doplněn o LED osvětlení, u kterého si můžete zvolit jeho barvu, třeba podle aktuální nálady. Dva režimy U přístroje si také můžete vybrat, jak chcete, aby fungoval. Nabízí buď nepřetržitý provoz v délce pěti hodin, anebo provoz s přestávkami, kdy může běžet až 10 hodin. Zvolte si tedy režim, jaký vám nejvíce vyhovuje. Ovládejte na dálku Pomocí aplikace Tesla Smart a vašeho chytrého telefonu, pak lze ovládat přístroj i na dálku, ať už z gauče nebo rovnou z práce, pokud budete chtít přijít do voňavého domu. Aplikace navíc umožňuje i ovládání hlasem osobními asistenty Google Assistant a Amazon Alexa.

1 019 Kč
Set IP kamer Tesla Smart Camera

Set IP kamer Tesla Smart Camera PIR Battery, 2ks Dvě venkovní kamery značky Tesla perfektně poslouží k ochraně vašeho domu. Zařízení disponuje možností náklonu a rotace, inteligentní detekcí zvuků a pohybu, pyšní se dokonale čistým a jasným obrazem, ale třeba také sensorem teploty a vlhkosti. Balení obsahuje dvě kamery, takže si můžete vytvořit opravdu komplexní síť, takže budete mít přehled opravdu o všem. Praktický PIR senzor Můžete se těšit na perfektní obraz, který zachytí každý detail. Postará se o něj 1/2,9‘‘ CMOS senzor s rozlišením 2 megapixely. Infračervené LED světlo zase zajistí, že váš majetek bude v bezpečí i za snížených světelných podmínek. To ještě utvrdí pasivní infračervený PIR senzor, který zaznamená pohyby za každého počasí a to včetně bouřek či silných poryvů větru. Výhodou pak zůstává nízká spotřeba energie. Baterie, co vás nezklame Kamera je opatřena baterií o kapacitě 9600 mAh, která má skutečně příjemnou výdrž a to až téměř 3 měsíce. Bude vám tak sloužit po opravdu dlouhou dobu. V momentě kdy jí dojde energie, není nic jednoduššího ji připojit do sítě a za 4 hodiny znovu nabít do maxima. Aplikace Tesla Smart Všechny změny ve vaší domácnosti můžete sledovat v reálném čase, přímo na vašem mobilním telefonu. Pomocí užitečné aplikace Tesla Smart ji totiž propojíte s operačními systémy iOS i Android. Je plně v češtině, takže nebude sebemenší problém ji ovládat podle svých potřeb a možností.

4 065 Kč
Čidlo Tesla Smart Sensor Temperature

Senzor teploty a vlhkosti Tesla Smart Sensor Zajistěte si u vás doma maximálně komfortní prostředí s pomocí čidla Tesla Smart Sensor Temperature and Humidity. Chytrý senzor teploty a vlhkosti vám umožní v reálném čase zjistit, jakou máte doma teplotu či vlhkost a díky spolupráci s dalšími chytrými zařízeními vám pomůže zajistit, že se doma již nikdy nebudete potit, nebo naopak třást zimou. Chytrý pomocník ve vašem domě Senzor Tesla i během vaší nepřítomnosti pohlídá prostředí ve vašem domě a ve chvíli, kdy dojde ke změně teploty nebo vlhkosti, vám dá vědět a doporučí řešení situace. Je jen na vás, jakou si zvolíte teplotu u vás doma. Chytrý senzor vám ale pomůže zajistit, aby zůstala stále stejná. Řídící centrum chytré domácnosti Pomocí technologie ZigBee můžete čidlo propojit s dalšími chytrými zařízeními u vás doma a mít tak celou svoji domácnost pod palcem v mobilní aplikaci. Ve chvíli, kdy u vás doma klesne, nebo naopak stoupne teplota, se tak může současně zapnout topení nebo klimatizace. Ovládání pomocí hlasu Senzoru nemusíte zadávat úkoly pouze prostřednictvím mobilní aplikace. Díky jeho kompatibilitě s osobními asistenty Google Home a Amazon Alexa je možné jej ovládat i pomocí svého hlasu. Výdrž až dva roky Senzor zaujme až překvapivě dlouhou výdrží. Na jednu baterii totiž zvládne až dva roky provozu a ve chvíli, kdy se baterie vybije, vám senzor dá vědět, že potřebuje novou.

549 Kč