ok-top.cz

Kategorie filtrů naší kategorie Příslušenství pro vysavače je určena pro ty, kteří chtějí udržet vysavač v čistotě a optimálním stavu. Filtrační patrony, Hepa filtry a další příslušenství jsou důležité pro zachování kvality vysávání a snížení prachu a nečistot. Naše nabídka filtrů je široká a obsahuje řadu různých produktů. Filtry Kärcher WD/SE jsou navrženy tak, aby pohlcovaly prach a nečistoty a udržovaly vysavače v optimálním stavu. Hepa filtr H13 pro robotický vysavač Niceboy ION Charlesi7 je navržen tak, aby zajistil nejlepší možné vysávání a poskytoval čistý vzduch pro vaši domácnost. Filtry se liší podle modelu vysavače, takže si můžete být jisti, že v naší nabídce naleznete vhodný filtr pro vaše vysavače.

Nákup filtru v naší kategorii filtrů je jednoduchý a cenově dostupný. Pokud hledáte kvalitní filtr, který poskytne vynikající filtrační výkon, můžete si být jisti, že naleznete správnou volbu pro vaše potřeby. Filtry jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který se snadno čistí a udržuje, což je důležité pro dlouhodobou životnost filtru. Navíc jsou jednoduché na instalaci a jsou schopny vydržet mnoho let.

Kategorie filtrů naší kategorie Příslušenství pro vysavače je jedinečným místem, kde můžete najít správný typ filtru pro vaše potřeby. U nás si můžete být jisti, že naleznete kvalitní produkty za dostupné ceny. Věříme, že si vyberete správný filtr pro vaše vysavače a můžete se těšit na lepší výsledky vysávání.

Nejnovější produkty

Filtr pro tyčové vysavače Rowenta ZR009006 i Tefal Xforce 8.60

Filtr Rowenta Filtr odlučovače se při vysávání postará o zachycení prachu a dalších drobných částeček. Tento filtr je určen pro vysavače značky Rowenta a je kompatibilní s modely Xforce Flex 8.60 RH963, RH967, RH969, TY963, TY967, TY969. Jedná se o vysoce účinný filtr, který zachytí i ty nejmenší částice prachu, a tím vás tak ochrání před problémy s astmatem a alergiemi.

299 Kč

Filtr pro vysavače Rowenta ZR009005 i Tefal Xforce Flex 8.60

Filtr Rowenta Filtr odlučovače se při vysávání postará o zachycení prachu a dalších drobných částeček. Tento filtr je určen pro vysavače značky Rowenta a je kompatibilní s modely Xforce Flex 8.60 RH963, RH967, RH969, TY963, TY967, TY969. Jedná se o vysoce účinný filtr, který zachytí i ty nejmenší částice prachu, a tím vás tak ochrání před problémy s astmatem a alergiemi.

449 Kč

Filtr Rowenta ZR005202 pro vysavače typu X-Pert

Omyvatelný filtr Rowenta Pokud hledáte náhradní kompatibilní filtr k vašemu vysavači značky Rowenta a modelu X-Pert 160 RH7221 / RH7233, X-Pert 360 MS7233, X-Pert 360 TY7231, X-Pert Easy 160 RH7237, pak tento je ten pravý. Dokonale poslouží při úklidu vaší domácnosti, kdy perfektně zachytí prach a ostatní alergeny a váš domov tak bude dokonale čistý a bez různých nečistot.

299 Kč

HEPA filtr do vysavače Electrolux EFS1W, omyvatelný

S-filter Allergy plus omyvatelný je vysoce účinný filtr v kategorii filtrů HEPA 13. Zachytí až 99,95 % nečistot a to i ty nejjemnější o velikosti 0,06 mikrometrů. Účinně filtruje bakterie, roztoče, pyli a pachy. Je vhodný do domácnosti s velmi citlivými jedinci, jako jsou malé děti, alergici a astmatici. Filtr je kompatibilní s vybranými produkty značky Electrolux, AEG, Philips.

549 Kč

Filtr Rowenta ZR009009 pro Xtouch AC973x

Filtr Rowenta Pro co nejefektivnější chod vysavače, pro jeho dlouhou životnost, ale také pro to, aby vzduch ve vaší domácnosti byl co nejčistší, je třeba filtry u každého vysavače pravidelně měnit. Tento filtr je určen pro vysavač značky Rowenta a je kompatibilní s modelem Xtouch AC973. Jedná se o vysoce účinný filtr, který zachytí i ty nejmenší částice prachu, a tím vás tak ochrání před problémy s astmatem a alergiemi.

149 Kč

Náhradná filtr Bissell 1866F pro CrossWave

Náhradní filtr Náhradní filtr pro BISSELL CrossWave Balení obsahuje 1× náhradní filtr

332 Kč

Náhradní filtr Kärcher, 6.414-498.0, plochý, skládaný

Plochý skládaný filtr pro víceúčelové vysavače WD 4-6. Skládaný filtr uložený v kazetě je možný vyměnit jednoduše a rychle bez kontaktu s nečistotami. Stačí vytáhnout filtrační vložku, vyměnit filtr, zavřít filtrační kazetu a je hotovo. Filtr umožňuje vysávání mokrých a suchých nečistot bez výměny filtru.

369 Kč

Sada filtrů U102 pro vysavače Hoover H-E 700

Sada filtrů Náhradní sada filtrů Hoover U102 obsahuje jeden předmotorový a jeden výstupní filtr k sáčkovým vysavačům Hoover řady H-Energy 700. Pravidelná výměna filtru totiž zajistí maximální výkon vysavače, díky čemuž bude dosaženo skvělých výsledků při práci s ním.

379 Kč

Náhradní filtr Concept 42391179 pro mop CP3000

Kazeta vodního filtru Vodní filtr pomáhá filtrovat minerály obsažené ve vodě, které snižují účinnost parního čističe. Do parního mopu můžete používat obyčejnou vodu z vodovodu. Pro prodloužení životnosti spotřebiče doporučujeme každých 80 – 100 hodin filtr vyměnit.

169 Kč

Náhradní filtr Concept 42391172 pro mop CP2000

Náhradní hadra Už Vás nebaví utrácet spoustu peněz za čisticí prostředky na úklid a používat chemické saponáty, které mohou ohrozit Vaše zdraví? Využijte téměř nadpřirozených účinků páry. Teplota nad 80 °C spolehlivě zahubí všechny domácí bakterie. V tomto měřítku je stostupňová pára nepřekonatelným vítězem. CP2000 širokým příslušenstvím a svou variabilitou nahradí nejen klasický ruční parní čistič, ale zastane i ruční vytírání.

179 Kč

Filtr S138 pro tyčové aku vysavače Hoover H-F 2v1

Náhradní filtr Náhradní filtr Hoover S138 je kompatibilní s tyčovým vysavačem Hoover H-Free HF21F25 011 2v1. Pravidelná výměna filtru totiž zajistí maximální výkon vysavače, díky čemuž bude dosaženo skvělých výsledků při práci s ním.

279 Kč

Univerzální mikrofiltr Jolly M1, výstupní

Mikrofiltr Jolly M1 Univerzální mikrofiltr velmi snadno použijete snad v každém vysavači, jeho rozměr je 252 x 308 mm, takže si pohodlně vystřihnete, třeba podle starého filtru, požadovaný rozměr. Výstupní filtr je vyroben z netkané textilie, která zvládne zachytit prach a další drobné částečky, pro efektivní chod vysavače je však nutné mikrofiltr pravidelně měnit.

33 Kč

Univerzální mikrofiltr Jolly M2, vstupní

Mikrofiltr Jolly M2 Univerzální mikrofiltr velmi snadno použijete snad v každém vysavači, jeho rozměr je 150 x 270 mm, takže si pohodlně vystřihnete, třeba podle starého filtru, požadovaný rozměr. Vstupní filtr je vyroben z netkané textilie, která zvládne zachytit prach a další drobné částečky, pro efektivní chod vysavače je však nutné mikrofiltr pravidelně měnit.

33 Kč

HEPA filtry Jolly HF19, 2ks

Hepa filtr HF19 HF19 je určený pro některé typy vysavačů značky Rowenta. Balení obsahuje 2 ks filtrů.

329 Kč

Filtr pro Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Příslušenství pro robotický vysavač Xiaomi Posláním robotického vysavače je zejména ušetřit váš čas a celkově přispět k vašemu blahobytu a pohodlí. Pokud však jeho příslušenství má nejlepší léta za sebou a vy musíte ještě po vysavači chodit se smetákem, úspora času je ta tam. Proto je třeba zavčas vyměnit jednotlivé díly za takové, díky kterým bude nejen samotný přístroj, ale především vaše podlaha jako nová. Prachový filtr Prachový filtr je jednou z nejdůležitějších součástí vysavače. Účinně zachycuje prachové částice a stará se o to, aby byl váš domov zbaven i těch nejmenších nežádoucích nečistot, prachu či různých alergenů. Po čase však dochází k zanášení a tak i ke snižování výkonu přístroje. Včasnou výměnou si tak zajistíte vždy ty nejlepší výsledky. Tři vrstvy Firma Xiaomi dbá i u svého příslušenství na co nejlepší kvalitu při výrobě. Filtr tak sestává ze třech vrstev, z nichž každá má za úkol zachytit různé druhy nečistot. Nylonová část nejprve odstraní velké částice, bavlněná poté profiltruje prach a HEPA filtrace nepropustí nic většího než 3 mikrony. Vaše podlaha tak bude nejen čistá, ale i bez žádných nežádoucích prvků. Originál Xiaomi Originální náhradní díl je zaručenou známkou kvality, díky které se můžete spolehnout, že díl bude perfektně sedět a fungovat, jak má. Zároveň je tak i zárukou dlouhé výdrže a především toho nejefektivnějšího úklidu.

235 Kč

Hepa filtr H13 pro robotický vysavač Niceboy ION Charles i7

HEPA filtr HEPA filtr, jenž je kompatibilní s robotickým vysavačem Niceboy ION Charles i7, dokáže zachytit i ten nejjemnější prach a částečky a pomůže tak udržet vaši domácnost v perfektní čistotě. HEPA filtr pak stačí po nějaké době opláchnout pod tekoucí vodou, takže údržba je jednoduchá a rychlá, díky čemuž zajistí maximální spokojenost.

99 Kč

Hepa filtr H13 pro robotický vysavač Niceboy ION Charles i4

HEPA filtr HEPA filtr, jenž je kompatibilní s robotickým vysavačem Niceboy ION Charles i4, dokáže zachytit i ten nejjemnější prach a částečky a pomůže tak udržet vaši domácnost v perfektní čistotě. HEPA filtr pak stačí po nějaké době opláchnout pod tekoucí vodou, takže údržba je jednoduchá a rychlá, díky čemuž zajistí maximální spokojenost.

99 Kč

Sada náhradních filtrů pro čističku vzduchu Concept CAP3000

Náhradní filtry do čističky vzduchu Smart Concept CA3000 Sada náhradních filtrů do čističky vzduchu CA3000 se může pochlubit čtyřstupňovou filtrací. První vrstvu tvoří katalytický filtr – ten zachycuje a rozkládá čpavek, benzen, případně jiné nebezpečné látky, které se uvolňují z nového nábytku či koberců. Karbonový filtr pohlcuje formaldehyd, cigaretový kouř a další zapáchající plyny a výpary. O účinnou likvidaci bakterií z ovzduší se postará antibakteriální filtr, který současně zabraňuje tvorbě plísní. Posledním a nejdůležitějším článkem filtrace je samotný HEPA filtr 13. Ten zachycuje prach, kouř, pyl, bakterie, viry, plísně, obecně tedy částice o velikosti min. 0,1 mikrometru s účinností 99,9 %.

1 499 Kč

Sada HEPA filtrů VRP0020, 2ks

Sada HEPA filtrů VRP0020 Pokud u vás doma vysává robotický vysavač značky Concept je dobré mít vždy k dispozici náhradní filtry, protože pro opravdu efektivní úklid je třeba je pravidelně čistit nebo měnit. Výborná filtrace HEPA filtry pro robotický vysavač Concept zajišťují účinnou filtraci během vysávání, a efektivně zachytí až 99,9 % částic, včetně různých alergenů. Originální příslušenství je to nejlepší co můžete pro svoje spotřebiče pořídit, máte u nich totiž jistotu maximální kompatibility a dlouhé životnosti. V balení naleznete 2 kusy pěnových a 2 kusy HEPA filtrů 13, které jsou oba omyvatelné.

329 Kč

HEPA filtr do vysavače Electrolux EFH12W, omyvatelný

HEPA filtr je nejdokonalejší filtr pro filtrování vzduchu. Byl vyvinut NASA na ochranu osob při radioaktivním zamoření. Filtr zadrží až 99,97 % nečistot ze vzduchu a to včetně bakterií, roztočů, pylů a pachů.Omyvatelný HEPA 12 se řadí mezi HEPA filtry s vyšší účinností zachycení nečistot až 99,97%. Výhodou je jeho omyvatelnost, díky které vám filtr vydrží po mnohem delší dobu.

389 Kč

HEPA filtr Jolly HF13 pro Rowenta:Silence Force, X-Tream Power

HEPA filtr dokonale filtruje vzduch procházející vysavačem a zachycuje prachové částice a roztoče. Náhradní prachový Hepa filtr od výrobce JOLLY je vhodný do podlahových vysavačů ROWENTA, konkrétně pro modely Rowenta Silence Force, Rowenta Silence Force Compact, Rowenta Silence Force Extreme, Rowenta Silence Force Extreme Compact, Rowenta X-Trem Power. Filtr je neomyvatelný, a je určen k jednorázovému použití. Je nutné alespoň jednou za rok filtr vyměnit, jinak může dojít k poškození vysavače. Vysavače s HEPA filtrem se hodí pro domácnosti, v nichž má některý ze členů alergii na prach.

159 Kč

Filtrační patrona Kärcher WD/SE

Patronový filtr Pořiďte si patronový filtr, jenž umožňuje vysávání bez nutnosti další výměny filtru. Lze vždy snadno nasadit a otočením i vyjmout, přičemž nejsou potřeba žádné další uzamykací prvky. Zajišťuje vynikající zadržování prachu a je vhodný pro mokré i suché vysavače Kärcher WD 1 Compact Battery, WD 2, WD 2 Plus, WD 3, WD 3 Battery, KWD 1-3. Dále je kompatibilní se sprejovými extrakčními čističi Kärcher SE 4001 a SE 4002.

349 Kč

Náhradní filtr Electrolux EF155 do vysavače EasyGo, 2ks

Náhradní filtry Tato sada náhradních filtrů obsahuje HEPA filtr a mikrofiltr v rámu pro vysavače společnosti Elektrolux. Tyto originální filtry odfiltrují i ty nejmenší nečistoty (až do velikosti 0,06 mikrometrů) např. spory plísní, pyl, výtrusy a zbytky roztočů a mnoho dalších alergenů. Vyčištěním vzduchu, který při vypouštění prochází těmito filtry, se snižuje nebezpečí vzniku alergických reakcí. Filtry se vyznačuje dlouhou životností a výměna je doporučena zhruba 2x do roka, nebo tehdy, snižuje-li se sací výkon vysavače, nebo jsou-li filtry viditelně znečištěny. Sada filtrů je určena pro vysavače EEG41IW, EEG41CB, EEG42EB, EEG43WR, EEG44IGM Easy Go.

349 Kč

Pěnový filtr Vigan Mammoth FP1 pro VNPW20X

Náhradní pěnový filtr Omyvatelný pěnový filtr FP1, pro opakované použití do vysavače Vigan VPNW20X. Umístění na sací koš motorové části vysavače.

69 Kč

Originální EPA filtr Rowenta ZR904501 k vysavačům řady RH91xx

Originální filtr Rowenta Pokud hledáte náhradní kompatibilní filtr k vašemu vysavači značky Rowenta řady RH91xx, pak tento je ten pravý. Dokonale poslouží při úklidu vaší domácnosti, kdy perfektně zachytí prach a ostatní alergeny a váš domov tak bude dokonale čistý a bez různých nečistot.

269 Kč

Trojúhelníková hlavice pro Rovus Nano Floor Steamer Plus

Náhradní hlava k mopu Rovus Náhradní hlavice k mopu značky Rovus má perfektní trojúhelníkový tvar, díky kterému se dostane do každého koutu a skvěle ho vyčistí. Pára, kterou mop využívá k čištění spolehlivě odstraní nečistoty, bakterie a mikroby. Tak neváhejte a dopřejte vašemu domovu maximální čistotu, a bez starostí si užívejte každý den.

340 Kč

Náhradní filtr Lenovo E1-L k vysavači E1-L 665306

Náhradní filtr Dopřejte vašemu robotickému vysavači značky Lenovo, ale především i sobě nový filtr. Vždy jednou za čas, byste měli filtr vyměnit, nejen proto aby váš vysavač byl stále stejně výkonný a abyste mu zajistili dlouhou životnost, ale i proto aby dokázal zachycovat díky kvalitním filtrům i různé alergeny, které jsou nežádoucí a zdraví škodlivé. Filtr je určen pro robotický vysavač řady E1-L.

132 Kč

Čistící textílie k vysavači Concept VP4200

Náhradní hadra Čisté podlahy bez kbelíku se špinavou vodou už nebudou jen snem. Jednoduše stačí naplnit 150ml nádržku vodou a jednoduchým pohybem na ni nasadit sací hubici vysavače. Lehkým sešlápnutím tlačítka na nádržce navlhčíte mop a už můžete pohodlně vytírat i vysávat zároveň.

191 Kč

Sada filtrů Rowenta ZR 005901 pro RO37

Rowenta sada filtrů ZR0059 je kompatibilní s vysavačem Rowenta Compact power cyclonic RO37. Jedná se o 1x High filtration filtr, který zachytí alergeny a bakterie vašich domácích mazlíčků a 1x pěnový filtr. Pravidelnou údržbou filtrů prodloužíte jejich životnost a zajistíte stálý sací výkon vysavače. Pěnový filtr je omyvatelný. Doporučená výměna filtrů je po 1 roce používání.

399 Kč