ok-top.cz

Vyberte si formu na koláč pro váš dortový zážitek! V kategorii Potřeby na pečení najdete formy na koláče, které vám pomohou vytvořit dokonalý koláč. Formy na koláče jsou nezbytné pro přípravu koláčů, quiche a jiných sladkých i slaných dobrot. Můžete si vybrat z různých velikostí a tvarů, jako je kulatá forma na koláč de Buyer 470524, 24 cm nebo kruhový rám na koláče a quiche de Buyer 309112N, nerez, 12 cm. Formy na koláče se vyrábí z kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel, která je odolná vůči vysokým teplotám a dlouhodobému používání. Díky tomu můžete mít jistotu, že váš koláč bude mít krásnou a rovnoměrnou formu. Formy na koláče jsou také vybaveny protiskluzovým povrchem, který zajistí, že se váš koláč snadno vyjme z formy. Vyberte si formu na koláč, která splní vaše potřeby a připravte si dokonalý koláč!

Nejnovější produkty

Forma na donuty Toro 390157, 12 ks

Forma na donuty Upečte si výtečné donuty z pohodlí domova. Uhlíková forma, která je nepřilnavá, umožňuje snadné pečení a přípravu pokrmů jak na sladko tak na slano. Údržba je velmi jednoduchá, forma se snadno čistí.

269 Kč

Forma na koláč TORO , 27,5 cm

Forma na koláč Toro, 27,5 cm Praktickou formu na pečení muffinů od značky Toro si oblíbí každý milovník pečení. Forma je vyrobena z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem, díky tomu se v ní těsto nepřipálí, a výsledný pokrm se z formy snadno vyklopí. Kulatý tvar umožňuje péct klasické sladké koláče, ale i slané, bez problému ve formě můžete upéct i domácí pizzu, což určitě ocení vaše rodina. Ocelový materiál je snadný na údržbu, je lehce omyvatelný a vhodný do myčky na nádobí. Černá barva zapadne do každé kuchyně. Rozměry 27,5×3 cm.

109 Kč

Forma na koláč TORO , 29,5X4Cm

Forma na koláč Toro, 29,5×4 cm Praktickou formu na pečení muffinů od značky Toro si oblíbí každý milovník pečení. Forma je vyrobena z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem, díky tomu se v ní těsto nepřipálí, a výsledný pokrm se z formy snadno vyklopí. Kulatý tvar umožňuje péct klasické sladké koláče, ale i slané, vlnkovaný kraj vtiskne koláčům stylový tvar. Bez problému ve formě můžete upéct i domácí pizzu, což určitě ocení vaše rodina. Ocelový materiál je snadný na údržbu, je lehce omyvatelný a dobře se čistí. Černá barva zapadne do každé kuchyně. Rozměry 29,5×4 cm.

98 Kč

Kruhový rám na koláče a quiche de Buyer 309112N, nerez, 12 cm

Kruhový rám 12 cm Kruhový rám je určený především pro přípravu koláčů. Kroužek je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a je vhodný do lednice i mrazáku. Pro snadné čištění můžete rám vložit do myčky.

106 Kč

Forma na koláč de Buyer 470528, kulatá, 28 cm

Kulatá forma na koláč 28 cm Silná žlábkovaná forma na koláč pro přípravu koláčů nebo quichů. Praktická nepřilnavá forma zaručuje rovnoměrné pečení. Formu snadno umyjete pod tekoucí vodou, není vhodná do myčky! Na formu nepoužívejte kovové předměty.

349 Kč

Forma na koláč de Buyer 470628, kulatá s odnímatelným dnem, 28cm

Forma na koláč Kulatá vroubkovaná forma na koláč má díky materiálu ze železa rovnoměrný rozptyl tepla a rovnoměrné pečení. Odnímatelné dno zajišťuje snadnou manipulaci. Praktická nepřilnavá forma vám zaručí perfektní vzhled koláčů. Průměr formy 28 cm.

899 Kč

Forma na koláč de Buyer 470632, kulatá s odnímatelným dnem, 32cm

Forma na koláč Kulatá vroubkovaná forma na koláč má díky materiálu ze železa rovnoměrný rozptyl tepla a rovnoměrné pečení. Odnímatelné dno zajišťuje snadnou manipulaci. Praktická nepřilnavá forma vám zaručí perfektní vzhled koláčů. Průměr formy 32 cm.

699 Kč

Kruhový rám na koláče a quiche de Buyer 309122N, nerez, 22 cm

Kruhový rám 22 cm Kruhový rám je určený především pro přípravu koláčů. Kroužek je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a je vhodný do lednice i mrazáku. Pro snadné čištění můžete rám vložit do myčky.

199 Kč