ok-top.cz

U nás v kategorii Formy na led naleznete širokou nabídku produktů, které Vám pomohou usnadnit výrobu ledu. Vyberte si formu na led z řady plastových produktů, které Vám nabízíme. Formy na led jsou dostupné v různých velikostech a barvách. Můžete si vybrat formu na led se 14 nebo 37 kostkami.

Formy na led jsou velmi užitečné, protože pomáhají vytvářet kostky ledu o stejné velikosti, což je důležité pro efektivní využití prostoru ve Vaší lednici nebo mrazáku. Kromě toho je snadné formy na led čistit, takže můžete vždy udržovat čistotu.

Pokud hledáte formy na led, u nás najdete produkty, které splňují veškeré Vaše požadavky. Nabízíme formy na led za dostupnou cenu s vysokou kvalitou a spolehlivostí. U nás můžete vybírat z široké škály produktů, takže si můžete vybrat tu správnou formu pro Vaše potřeby.

Vyberte si formu na led z naší kategorie a užívejte si pohodlné vytváření kostek ledu. Kvalitní formy na led Vám pomohou vytvářet kostky ledu, které jsou stejné velikosti a rovnoměrně se roztaví. Můžete si být jistí, že kvalitní formy na led Vám poskytnou dlouhotrvající spolehlivost a pohodlí.

Nejnovější produkty

Tvořítko na led TORO 267530, plast, 37 kostek, různé barvy

Tvořítko na led Toro 267530, různé barvy Zchlaďte se v parném létě osvěžujícím nápojem s ledem. S tvořítkem z plastu od značky Toro si vyrobíte až 37 ledových kostek. Stačí jen prázdné otvory naplnit vodou a dát je pár hodin do mrazáku. Budou tak po ruce, kdykoliv se vám bude hodit. Třeba během rodinných oslav, nebo když si budete chtít užít příjemný letní večer se skleničkou alkoholu.

114 Kč

Tvořítko na zmrzlinu Toro 267333, 4 zmrzliny, plameňák

Tvořítko na zmrzlinu Toro 267333, plameňák Chcete svým ratolestem dopřát domácí zmrzlinu nebo sorbet? S praktickým tvořítkem z plastu si jí můžete namrazit habaděj. Skládá se ze dvou částí. Do jedné z nich vložíte obsah, druhou jí následně přiklopíte. Když jej budete rozpojovat, můžete je opláchnout vlahou vodou a domácí nanuk bude na světě. Zároveň je opatřena užitečným držátkem s motivem plameňáka, takže zajisté zaujmou i vaše děti.

69 Kč

Tvořítko na led TORO 267159, plast, 14 kostek, různé barvy

Tvořítko na led Toro 267159, různé barvy Zchlaďte se v parném létě osvěžujícím nápojem s ledem. S tvořítkem z plastu od značky Toro si vyrobíte až 14 ledových kostek. Stačí jen prázdné otvory naplnit vodou a dát je pár hodin do mrazáku. Praktické víčko navíc zajistí, že se voda jen tak nevyleje, když jej budete plnit. Budou tak po ruce, kdykoliv se vám bude hodit. Třeba během rodinných oslav, nebo když si budete chtít užít příjemný letní večer se skleničkou alkoholu.

69 Kč