ok-top.cz

Vyberte si formy na muffiny, které vám usnadní pečení. V naší kategorii formy na muffiny najdete formy TORO ve velikosti 12 ks nebo 6 ks. Tyto formy jsou vyrobeny z nerezové oceli, která je odolná proti vysokým teplotám, a proto jsou vhodné pro pečení. Formy jsou navíc velmi snadno čistitelné a uchovávají si svůj tvar. Formy na muffiny jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí udělat své oblíbené muffiny. Můžete si vybrat mezi formami TORO, které jsou k dispozici ve velikostech 12 ks nebo 6 ks. Formy na muffiny jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí udělat své oblíbené muffiny. Formy jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou odolné proti vysokým teplotám. Uchovávají si svůj tvar a jsou velmi snadno čistitelné. Vyberte si formy na muffiny, které vám usnadní pečení.

Nejnovější produkty

Forma na muffiny TORO , 12 ks

Forma na muffiny Toro, 12 ks Praktickou formu na pečení muffinů od značky Toro si oblíbí každý milovník pečení. Forma je vyrobena z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem, umožňuje snadné pečení jak sladkých, tak slaných variant pokrmů, díky tomu se v ní těsto nepřipálí, a výsledný pokrm se z formy snadno vyklopí. Forma nabízí péct naráz až 12 muffinů, místa můžete vyplnit papírovými košíčky. Ocelový materiál je snadný na údržbu, je lehce omyvatelný a dobře se čistí. Černá barva zapadne do každé kuchyně. Průměr muffinu 6,8 cm. Rozměry 35×26,5×3,2 cm.

189 Kč

Forma na mini muffiny TORO , 32 ks

Forma na mini muffiny Toro, 32 ks Praktické košíčky na pečení muffinů od značky Toro si oblíbí každý milovník pečení. Košíčky různých tvarů jsou ze silikonového materiálu, takže se v nich těsto nepřipálí a snadno se z nich vyklopí upečené dobroty. Naráz můžete péct až 32 mini muffinů, hodí se do plynových, elektrických, horkovzdušných a mikrovlnných trub. Silikon je snadný na údržbu, lehce se čistí a dá se mýt i v myčce na nádobí, zároveň odolá teplotám od -40°C do +240°C. Silikon je perfektní materiál na pečení, protože neváže chutě a ani pachy pokrmů. Krémová barva lehce zapadne do každé kuchyně. Balení obsahuje 32 ks. Rozměry 3,5×3,5×1,7 cm.

139 Kč

Nepřilnavá forma na 12 muffinů de Buyer 484300, 5,3 cm/7,8 cm

DeBuyer 484300 Nepřilnavá forma,12 muffinů, 5,3 cm/7,8 cm Nepřilnavá forma na muffiny od společnosti DeBuyer se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Je vyhotovena z kvalitní oceli, která podporuje rovnoměrnou cirkulaci horkého vzduchu. Do formy se vejde 12 muffinů podle vaší chuti. Nepřilnavý povrch Speciálně upravený nepřilnavý povrch umožní snadnější vyjmutí muffinů z formy, proto není vhodné používat kovové předměty, jež by mohly poškodit nepřilnavou vrstvu. Dále je formu vhodné mýt ručně bez použití neabrazivní houbičky.

599 Kč