ok-top.cz

V naší kategorii Vaření najdete fritovací hrnce, které jsou ideální pro přípravu zdravých a chutných pokrmů. Fritovací hrnce jsou zdravější alternativou k smažení, protože místo tuku používají vzduch. Fritovací hrnce jsou snadno ovladatelné a můžete je nastavit, aby se jídlo připravovalo rychle a bezpečně. Fritovací hrnce jsou vybaveny technologií, která vám umožní připravovat potraviny s minimálním množstvím tuku nebo oleje. Také jsou vybaveny moderními funkcemi, jako jsou časovače, termostaty a další. Díky těmto funkcím můžete dosáhnout konzistentních výsledků při přípravě jídel. Fritovací hrnce jsou praktické a snadno se čistí. Díky široké škále produktů si můžete vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Můžete si vybrat mezi fritézou Gorenje AF1409DB o objemu 3,5l nebo fritézou Tefal Air Fryer FW501815 o objemu 11l. Ochutnejte zdravé a chutné jídlo pomocí fritovacích hrnců.

Nejnovější produkty

Fritéza ECG AF 8300 Dual Fry, 8,3l

Horkovzdušná fritéza ECG AF 8300 Dual Fry S horkovzdušnou fritézou od firmy ECG dáte vale přepáleným hranolkům a jiným pokrmům připravovaným v litrech oleje. Přístroj využívá technologii vysokorychlostního cirkulačního vířivého ohřevu horkého vzduchu. Díky tomu si můžete užít vaše oblíbené pokrmy připravené zdravějším způsobem. S AF 8300 Dual Fry navíc získáte pořádnou kapacitu a možnost využití dvou komor, takže rychle připravíte kompletní jídlo pro celou rodinu. Dvě komory pro rychlé vaření Využijte výhody dvou komor a připravte si maso i přílohu najednou. Nebo rovnou k hranolkám upečte dezert k odpolední kávě. Každá ze dvou komor fritézy má samostatné ovládání a můžete tak vařit dva naprosto rozdílné pokrmy. Osmička programů Snadné používání zajišťuje užitečný LED displej s dotykovým ovládáním. S ním budete mít o stavu přípravy potravin vždy přehled. Navíc disponuje i osmi přednastavenými programy, se kterými připravíte právě ten typ jídla, na který máte zrovna chuť. Mražené hranolky, kotletku, grilované kuře, rybu, zeleninu nebo mořské plody. K tomu dokáže fritéza i péct, třeba muffiny. Všechno pod kontrolou Nevybrali jste si mezi programy nebo si chcete teplotu a čas pečení stanovit sami? Klidně můžete. Teplota lze nastavit od 80 do 200 stupňů a jídlo můžete připravovat maximálně hodinu. Po celou dobu přitom uvidíte rovnou do komory větší fritézy. Má totiž okénko. Až se vám budou zdát hranolky dost zlatavé, vyndejte je. Snadné omývání Horkovzdušná fritéza AF 8300 je připravena pro každodenní použití. Její vyjímatelné fritovací koše mají nepřilnavou povrchovou úpravu a optimální objem 5,2 a 3,1 l. Čistit se budou opravdu snadno. Izolovaná madla zase usnadní manipulaci, abyste se při používání přístroje nespálili. Bezpečnost dále zajišťují protiskluzové nožky a ochrana proti přehřátí.

3 489 Kč

Fritéza ECG AF 5500 Crunchy, 5,5l

Horkovzdušná fritéza ECG AF 5500 Crunchy S horkovzdušnou fritézou od firmy ECG dáte vale přepáleným hranolkům a jiným pokrmům připravovaným v litrech oleje. Přístroj využívá technologii vysokorychlostního cirkulačního vířivého ohřevu horkého vzduchu. Díky tomu si můžete užít vaše oblíbené pokrmy připravené zdravějším způsobem. Osmička programů Snadné používání zajišťuje užitečný LED displej s dotykovým ovládáním. S ním budete mít o stavu přípravy potravin vždy přehled. Navíc disponuje i osmi přednastavenými programy, se kterými připravíte právě ten typ jídla, na který máte zrovna chuť. Mražené hranolky, kotletku, grilované kuře, rybu, zeleninu nebo mořské plody. K tomu dokáže fritéza i péct, třeba muffiny. Všechno pod kontrolou Nevybrali jste si mezi programy nebo si chcete teplotu a čas pečení stanovit sami? Klidně můžete. Teplota lze nastavit od 80 do 200 stupňů a jídlo můžete připravovat maximálně hodinu. Po celou dobu přitom uvidíte rovnou do komory fritézy. Má totiž okénko. Až se vám budou zdát hranolky dost zlatavé, vyndejte je. Snadné omývání Horkovzdušná fritéza AF 5500 je připravena pro každodenní použití. Její vyjímatelný fritovací koš má nepřilnavou povrchovou úpravu a optimální objem 5,5 l. Čistit se bude opravdu snadno. Izolovaná madla zase usnadní manipulaci, abyste se při používání přístroje nespálili. Bezpečnost dále zajišťují protiskluzové nožky a ochrana proti přehřátí.

2 489 Kč

Fritéza TESLA AirCook & Grill QG600

Užitečná fritéza TESLA AirCook & Grill QG600 Vychutnejte si všechny pokrmy co nejzdravěji. Mltifunční zařízení od spolčnosti Tesla můžete použít jako horkovzdušnou fritézu, otočný gril, troubu nebo sušičku ovoce. Vše si navíc připravíte díky technogii Heat2Flow s minimem tuků a to až o 85 %. Skrze důmyslný systém proudění teplého vzduchu připraví vše k dokonalosti a zároveň nic neztratí na své chuti. Hranolky i kuře budou křupavé a chutné, jak je máte rádi. Koš, co vše pojme Horkovzdušná fritéza je opatřena inovativní technologií Heat2Flow. Ta zajišťuje přirozenou cirkulaci horkého vzduchu, takže vaše jídlo se připraví asi o 85 % zdravěji, než kdybyste jej smažili. U některých pokrmů dokonce nemusíte přidávat olej vůbec. Vše bude stále chutnat perfektně. Osm programů Přední části přístroje dominuje LCD digitální displej, se kterým můžete pohodlně nastavit nejrůznější funkce přístroje. Lze si tak třeba nastavit časovač až na 60 minut, který vypne přípravu potravin, jen co bude vše hotovo. Také si lze vybrat jeden z osmi automatických programů. Jedná se o předvolby Hranolky, Steak, Kuřecí stehýnka, Ryba, Mořské plody, Kuře, Dezert nebo Sušení. Užitečné funkce Praktickou součástí fritézy je i opravdu slušná řádka příslušenství, která vám zajistí, že si připravíte opravdu velkou škálu jídel. Naleznete tu třeba multifunkční držák s grilovací deskou, 10 jehlic pro přípravu špízu, grilovací vidlici se kterým si připravíte kuře, drátěný rošt i užitečný odkapávací plech. A když buete mít vše hotovo, dvířka fritézy lze vyjmout a velice jednoduše očistit.

4 299 Kč

Fritéza TESLA AirCook Q20, 2l

Multifunkční horkovzdušná fritéza Tesla AirCook Q20 Nechcete se vzdát smažených jídel, ale přesto byste rádi něco udělali pro své zdraví? Není nic jednoduššího, než sáhnout po čím dál oblíbenější horkovzdušné fritéze. S ní dokážete připravit chutné smažené pokrmy zcela bez tuku, případně jen s minimálním množstvím. Výrazně méně kalorií a karcinogenů Rozlučte se s přepáleným olejem i pokrmy nasáklými tukem. Díky technologii Heat2Flow, která je založená na dynamické cirkulaci teplého vzduchu, je možné vařit chutně s až o 85 % nižším obsahem tuku oproti běžnému způsobu smažení. Vychutnejte si výtečné hranolky nebo křupavé stripsy bez výčitek. Neocenitelné funkce Jistě u této fritézy oceníte schopnost rychlého nahřátí na požadovanou teplotu. Jednak tím značně zkrátí přípravu pokrmů, navíc se může hodit pro pouhé ohřátí již hotového jídla. Fritéza je vybavena také funkcí pozastavení ohřevu pro případy, kdy potřebujete z jakéhokoliv důvodu přerušit vaření. Po návratu je možné opět pokračovat se stejným nastavením, jaké jste si zvolili na začátku. Praktický časovač 30minutový časovač dělá z fritézy pomocníka, který ohlídá jídlo za vás. Jakmile je hotovo, dojde k automatickému vypnutí, doprovázenému zvukovým signálem. Snadná údržba Ve dvoulitrové nádobě připravíte večeři i pro víc lidí najednou a ušetříte tak čas. Až budete po jídle, stačí dát fritovací nádobu i koš bez problémů do myčky. Však jste pekli téměř bez tuku, takže se myčka nebude muset vypořádat s kvantem oleje. A z nepřilnavého povrchu půjdou nečistoty skvěle dolů.

1 489 Kč

Fritéza Concept FR2500, 2,5l

Horkovzdušná fritéza Concept FR2500 Máte rádi hranolky nebo smažené řízky? Když je uděláte v horkovzdušné fritéze, nebude vás za to váš žaludek proklínat ještě týden. Fritéza FR2500 vám nabídne zdravou alternativu přípravy smažených pochoutek. Díky cirkulaci horkého vzduchu získáte bez použití oleje chutné a křupavé pokrmy. Zaručí vám rovnoměrné propečení jídla s menším obsahem kalorií, cholesterolu a tuku. Na víc než hranolky Horkovzdušná fritéza FR2500 je univerzální pomocník, se kterým připravíte daleko víc než jen zdravé smažené jídlo. Má totiž hned osm automatických programů. Zvládne křupavou slaninu, ryby, steak, krevety, zeleninu, ale i upéct muffiny. V nádobě o objemu 2,5 l připravíte pohodlně večeři pro dva. Ušetří vám spoustu času, energie i místa v kuchyni. Dokáže zastat práci hned několika spotřebičů a je tak skvělý do malých kuchyní. Intuitivní ovládání Velký dotykový LED displej zaručí přehledné a intuitivní ovládání. Stačí si zvolit program s přednastavenou teplotou a dobou přípravy nebo je nastavit manuálně. Až bude vše hotové, upozorní vás zvukovým signálem. Teplotu můžete regulovat v rozmezí od 80 – 200 °C a využít časovač, který vám pohlídá potřebnou dobu přípravy. Bezpečnost Příprava pokrmů ve fritéze je maximálně bezpečná. Nikde nestříká horký olej, to zaprvé. Dále má bezpečnostní pojistku proti přehřátí a praktickou rukojeť, která i během provozu zůstává chladná na dotek. Vyjímatelný koš je opatřen nepřilnavým povrchem, takže se v něm pokrmy nepřipalují, a lze ho mýt v myčce. Protiskluzová ochrana zajistí maximální stabilitu během práce.

1 699 Kč

Fritéza Concept Family FR5000, 5l

Fritéza Concept Family FR5000, 5 l Zdravý způsob smažení Horkovzdušná fritéza Family FR5000 vám nabídne zdravou alternativu přípravy smažených pochoutek. Díky cirkulaci horkého vzduchu získáte bez použití oleje chutné a křupavé pokrmy. Zaručí vám rovnoměrné propečení jídla s menším obsahem kalorií, cholesterolu a tuku. Rozmanité využití Horkovzdušná fritéza FR5000 je univerzální pomocník do každé kuchyně. Díky velkému 5 l koši v ní pohodlně připravíte jídlo pro celou rodinu. Ušetří vám spoustu času, energie i místa v kuchyni. Dokáže zastat práci hned několika spotřebičů. Kromě zdravého smažení v ní můžete péct nebo grilovat. V okamžiku připravíte téměř jakékoliv jídlo od domácích hranolek, masa, zeleniny až po lahodný dezert. Intuitivní ovládání Velký dotykový LED displej zaručí přehledné a intuitivní ovládání. Stačí si zvolit jeden z 8 přednastavených programů – steak, kuře, mořské plody, ryby, pizza, hranolky, pečení, zelenina. Fritéza sama nastaví čas přípravy a požadovanou teplotu. Až bude vše hotové, upozorní vás zvukovým signálem. Teplotu můžete regulovat také manuálně v rozmezí od 80 – 200 °C a využít časovač, který vám pohlídá potřebnou dobu přípravy. Bezpečnost Horkovzdušná fritéza FR5000 je opatřena bezpečnostní pojistkou proti přehřátí a praktickou rukojetí, která i během provozu zůstává chladná na dotek. Vyjímatelný koš je opatřen nepřilnavým povrchem, takže se v něm pokrmy nepřipalují, a lze ho mýt v myčce. Protiskluzová ochrana zajistí maximální stabilitu během práce.

2 024 Kč

Fritéza Clatronic FR 3587, 3l

Výkonný pomocník Vychutnejte si smažené hranolky, křupavá křidélka či vaše jiné oblíbené smažené pochutiny. Fritéza Clatronic FR 3587 přináší úctyhodný objem 3 litry, se kterým si hravě poradí s večeři pro celou rodinu. Snadná obsluha Použití tohoto výkonného pomocníka je velmi snadné. Fritovací nádobu naplňte olejem a spotřebič zapněte na vámi požadovanou teplotu. Do rozpáleného oleje následně vložte hranolky či jiný pokrm, nádobu celou položte zpět do fritézy tak, aby vámi zvolené suroviny byly ponořeny v oleji. Za občasného míchání můžete i díky průhlednému víku průběh fritování kontrolovat. Až bude vaše jídlo připraveno tak, jak si představujete, opatrně vyjměte nádobu, nechce ji chvíli okapat a následně přesypejte na talíř. Bezpečné použití Fritovací hrnec disponuje také topným tělesem, které je ponořeno přímo v oleji, takže je ohřev velmi rychlý a navíc dochází ke snížení zápachu. Nechybí také prachový a kouřový filtr, které je možné vyměnit. K bezpečnému provozu přispívá ochrana proti přehřátí a také tepelně izolovaná madla, která zůstávají i za provozu chladná. Zda je spotřebič v provozu snadno zkontrolujete pomocí světelné kontrolky na ovládacím panelu.

1 559 Kč

Fritéza TESLA AirCook DualZone Q450 XXL, 7,6l

Duální horkovzdušná fritéza Tesla AirCook DualZone Q450 XXL Nechcete se vzdát smažených jídel, ale přesto byste rádi něco udělali pro své zdraví? Není nic jednoduššího, než sáhnout po čím dál oblíbenější horkovzdušné fritéze. S ní dokážete připravit chutné smažené pokrmy zcela bez tuku, případně jen s minimálním množstvím. Tento model značky Tesla dokonce umožňuje přípravu pokrmů ve dvou prostorných koších najednou, takže můžete směle vařit pro celou rodinu bez dlouhého čekání. Výrazně méně kalorií a karcinogenů Rozlučte se s přepáleným olejem i pokrmy nasáklými tukem. Díky technologii Heat2Flow, která je založená na dynamické cirkulaci teplého vzduchu, je možné vařit chutně s až o 85 % nižším obsahem tuku oproti běžnému způsobu smažení. Vychutnejte si výtečné hranolky nebo křupavé stripsy bez výčitek. 2 nezávislé koše Pokud tato fritéza něčím vyniká mezi ostatními, tak jsou to dvě nádoby, u kterých lze samostatně nastavit teplotu i délku ohřevu. Vnitřní objem každé z nich činí 3,8 litrů. Dohromady tak máte k dispozici celkem 7,6 litrů štědrého prostoru, ve kterém můžete připravit až 2 jídla najednou, aniž by se mísily chutě, nebo jeden pokrm ve větším množství. Nádoby mají průzorové okénko a osvětlení, abyste mohli kontrolovat pokrmy bez otevírání fritézy. Neocenitelné funkce Fritéza disponuje řadou funkcí, které vám zpříjemní vaření. Například s funkcí Sync Cook lze nastavit teplotu a délku ohřevu pro oba koše současně. Funkce Sync Finish zase umožňuje nastavit konec ohřevu obou košů ve stejnou chvíli, i když má každý z nich zvolený jiný program. A když bude protřeba jídlo v koši promíchat, upozorní vás fritéza zvukovým signálem. Hodit se vám může i funkce sušení. Dotykový displej Na digitálním displeji si můžete ručně nastavit požadovanou teplotu vaření od 80 do 200 stupňů a až 60minutový časovač nebo si vybrat některý z osmi přednastavených programů. Snadná údržba Až budete s jídlem hotovi, stačí dát fritovací nádoby i koše bez problémů do myčky. Však jste pekli téměř bez tuku, takže se myčka nebude muset vypořádat s kvantem oleje. A z nepřilnavého povrchu půjdou nečistoty skvěle dolů.

3 789 Kč

Fritéza TESLA AirCook Q20, 2l

Multifunkční horkovzdušná fritéza Tesla AirCook Q20 Nechcete se vzdát smažených jídel, ale přesto byste rádi něco udělali pro své zdraví? Není nic jednoduššího, než sáhnout po čím dál oblíbenější horkovzdušné fritéze. S ní dokážete připravit chutné smažené pokrmy zcela bez tuku, případně jen s minimálním množstvím. Výrazně méně kalorií a karcinogenů Rozlučte se s přepáleným olejem i pokrmy nasáklými tukem. Díky technologii Heat2Flow, která je založená na dynamické cirkulaci teplého vzduchu, je možné vařit chutně s až o 85 % nižším obsahem tuku oproti běžnému způsobu smažení. Vychutnejte si výtečné hranolky nebo křupavé stripsy bez výčitek. Neocenitelné funkce Jistě u této fritézy oceníte schopnost rychlého nahřátí na požadovanou teplotu. Jednak tím značně zkrátí přípravu pokrmů, navíc se může hodit pro pouhé ohřátí již hotového jídla. Fritéza je vybavena také funkcí pozastavení ohřevu pro případy, kdy potřebujete z jakéhokoliv důvodu přerušit vaření. Po návratu je možné opět pokračovat se stejným nastavením, jaké jste si zvolili na začátku. Praktický časovač 30minutový časovač dělá z fritézy pomocníka, který ohlídá jídlo za vás. Jakmile je hotovo, dojde k automatickému vypnutí, doprovázenému zvukovým signálem. Snadná údržba Ve dvoulitrové nádobě připravíte večeři i pro víc lidí najednou a ušetříte tak čas. Až budete po jídle, stačí dát fritovací nádobu i koš bez problémů do myčky. Však jste pekli téměř bez tuku, takže se myčka nebude muset vypořádat s kvantem oleje. A z nepřilnavého povrchu půjdou nečistoty skvěle dolů.

1 389 Kč

Fritéza TESLA AirCook & Grill QG600

Užitečná fritéza TESLA AirCook & Grill QG600 Vychutnejte si všechny pokrmy co nejzdravěji. Mltifunční zařízení od spolčnosti Tesla můžete použít jako horkovzdušnou fritézu, otočný gril, troubu nebo sušičku ovoce. Vše si navíc připravíte díky technogii Heat2Flow s minimem tuků a to až o 85 %. Skrze důmyslný systém proudění teplého vzduchu připraví vše k dokonalosti a zároveň nic neztratí na své chuti. Hranolky i kuře budou křupavé a chutné, jak je máte rádi. Koš, co vše pojme Horkovzdušná fritéza je opatřena inovativní technologií Heat2Flow. Ta zajišťuje přirozenou cirkulaci horkého vzduchu, takže vaše jídlo se připraví asi o 85 % zdravěji, než kdybyste jej smažili. U některých pokrmů dokonce nemusíte přidávat olej vůbec. Vše bude stále chutnat perfektně. Osm programů Přední části přístroje dominuje LCD digitální displej, se kterým můžete pohodlně nastavit nejrůznější funkce přístroje. Lze si tak třeba nastavit časovač až na 60 minut, který vypne přípravu potravin, jen co bude vše hotovo. Také si lze vybrat jeden z osmi automatických programů. Jedná se o předvolby Hranolky, Steak, Kuřecí stehýnka, Ryba, Mořské plody, Kuře, Dezert nebo Sušení. Užitečné funkce Praktickou součástí fritézy je i opravdu slušná řádka příslušenství, která vám zajistí, že si připravíte opravdu velkou škálu jídel. Naleznete tu třeba multifunkční držák s grilovací deskou, 10 jehlic pro přípravu špízu, grilovací vidlici se kterým si připravíte kuře, drátěný rošt i užitečný odkapávací plech. A když buete mít vše hotovo, dvířka fritézy lze vyjmout a velice jednoduše očistit.

4 189 Kč

Fritéza Concept FR2500, 2,5l

Horkovzdušná fritéza Concept FR2500 Máte rádi hranolky nebo smažené řízky? Když je uděláte v horkovzdušné fritéze, nebude vás za to váš žaludek proklínat ještě týden. Fritéza FR2500 vám nabídne zdravou alternativu přípravy smažených pochoutek. Díky cirkulaci horkého vzduchu získáte bez použití oleje chutné a křupavé pokrmy. Zaručí vám rovnoměrné propečení jídla s menším obsahem kalorií, cholesterolu a tuku. Na víc než hranolky Horkovzdušná fritéza FR2500 je univerzální pomocník, se kterým připravíte daleko víc než jen zdravé smažené jídlo. Má totiž hned osm automatických programů. Zvládne křupavou slaninu, ryby, steak, krevety, zeleninu, ale i upéct muffiny. V nádobě o objemu 2,5 l připravíte pohodlně večeři pro dva. Ušetří vám spoustu času, energie i místa v kuchyni. Dokáže zastat práci hned několika spotřebičů a je tak skvělý do malých kuchyní. Intuitivní ovládání Velký dotykový LED displej zaručí přehledné a intuitivní ovládání. Stačí si zvolit program s přednastavenou teplotou a dobou přípravy nebo je nastavit manuálně. Až bude vše hotové, upozorní vás zvukovým signálem. Teplotu můžete regulovat v rozmezí od 80 – 200 °C a využít časovač, který vám pohlídá potřebnou dobu přípravy. Bezpečnost Příprava pokrmů ve fritéze je maximálně bezpečná. Nikde nestříká horký olej, to zaprvé. Dále má bezpečnostní pojistku proti přehřátí a praktickou rukojeť, která i během provozu zůstává chladná na dotek. Vyjímatelný koš je opatřen nepřilnavým povrchem, takže se v něm pokrmy nepřipalují, a lze ho mýt v myčce. Protiskluzová ochrana zajistí maximální stabilitu během práce.

1 599 Kč

Fritéza TESLA EasyCook AE300

Olejová fritéza Tesla EasyCook AE300 O Američanech se říká, že neexistuje nic, co by nedokázali ponořit do fritézy. Je to totiž rychlá cesta k teplé večeři a výsledek je křupavý a k nakousnutí. Hranolky, kuře, zelenina, koblihy nebo ryba. To vše získá rychlým teleným zpracováním výraznou plnou chuť. Děti tak motivujete sníst i jídlo, které se jinak ostýchají vzít do pusy. Ta správná teplota Jsou jídla, která vyžadují co nejvyšší teplotu. A potom taková, která byste s ní vypražili na uhel. Proto má fritéza EasyCook nastavitelnou teplotu 150- 190 stupňů. Hranolky tak budou správně křupavé a ryba se nevysuší. Bezpečnost na místě Když už manipulujete se spoustou horkého oleje, je na místě jistá obezřetnost. Naštěstí má EasyCook řadu pojistek, které vás před nehodou uchrání. Plášť je tepelně izolovaný, takže se o něj nepopálíte. Pogumované nožičky udrží fritézu pevně na místě a světelná kontrolka naznačí, kdy je olej uvnitř horký. Díky polohovatelnému koši se sklopnou rukojetí se vám potom bude s horkým jídlem snadno manipulovat. Snadné uskladnění Nikdo přeci neříká, že se budete odteď živit jen smaženým jídlem. Fritézu díky kompaktnímu designu snadno uložíte do kuchyňské skříňky, když zrovna nebude potřeba. Také se jednoduše myje díky vnitřní 2,5l nádobě s nepřilnavým povrchem. A bude tak hned připravená, až vás popadne mlsná.

1 189 Kč

Fritéza Concept FR3500, 3,5l

Fritéza Concept FR3500, 3,5 l Zdravý způsob smažení Horkovzdušná fritéza FR3500 vám nabídne zdravou alternativu přípravy smažených pochoutek. Díky cirkulaci horkého vzduchu získáte bez použití oleje chutné a křupavé pokrmy. Zaručí vám rovnoměrné propečení jídla s menším obsahem kalorií, cholesterolu a tuku. Rozmanité využití Horkovzdušná fritéza FR3500 je univerzální pomocník do každé kuchyně. Díky velkému 3,5 l koši v ní pohodlně připravíte jídlo pro celou rodinu. Ušetří vám spoustu času, energie i místa v kuchyni. Dokáže zastat práci hned několika spotřebičů. Kromě zdravého smažení v ní můžete péct nebo grilovat. V okamžiku připravíte téměř jakékoliv jídlo od domácích hranolek, masa, zeleniny až po lahodný dezert. Intuitivní ovládání Velký dotykový LED displej zaručí přehledné a intuitivní ovládání. Stačí si zvolit jeden z 8 přednastavených programů – steak, kuře, mořské plody, ryby, pizza, hranolky, pečení, zelenina. Fritéza sama nastaví čas přípravy a požadovanou teplotu. Až bude vše hotové, upozorní vás zvukovým signálem. Teplotu můžete regulovat také manuálně v rozmezí od 80 – 200 °C a využít časovač, který vám pohlídá potřebnou dobu přípravy. Bezpečnost Horkovzdušná fritéza FR3500 je opatřena bezpečnostní pojistkou proti přehřátí a praktickou rukojetí, která i během provozu zůstává chladná na dotek. Vyjímatelný koš je opatřen nepřilnavým povrchem, takže se v něm pokrmy nepřipalují, a lze ho mýt v myčce. Protiskluzová ochrana zajistí maximální stabilitu během práce.

2 030 Kč

Fritéza TESLA AirCook Q40

Horkovzdušná fritéza Tesla AirCook Q40 Rádi hřešíte smaženým jídlem? A co kdybyste jím nehřešili tak moc? Horkovzdušná fritéza nabízí zdravější alternativu k jídlu smaženém v oleji. Vaše jídlo z ní bude mít až o 85 % méně tuku. Na rozdíl od pečení v troubě si hranolky z horkovzdušné fritézy zachovají křupavost i zlatavou barvu. Budou prostě takové, jaké je milujete. AirCook Q40 je moderní fritéza s mnohými nadstandardními funkcemi, které vám usnadní život a udělají vaše jídlo ještě lepší. Zkosený displej Vaši novou fritézu nejspíš umístíte na kuchyňskou linku. Displej umístěný nahoře by tedy mohl být přes hranu horních skříněk hůře viditelný. Na straně byste se k němu zase museli sklánět. Proto má AirCook Q40 displej zkosený. Můžete si na něm pohodlně nastavit až 60min časovač, teplotu vaření od 40 do 200 stupňů nebo jednu z praktických funkcí. Neocenitelné funkce Také po příchodu domů už nechcete nic moc rozmýšlet a chcete teplou večeři rychle? Nastavení fritézy vám ulehčí 8 rychlých předvoleb – hranolky, drůbež, steak, ryba nebo třeba dezert. Určitě si vyberete a ve chvíli si budete pochutnávat na skvělém jídle. Pokud chcete dosáhnout ještě lepších výsledků, využijte funkci předehřátí. Udrží vaši rybu šťavnatou a ne vysušenou. Nebo čas na protřepání, to zaručí, že se vám hranolky nespečou dohromady. Rychlý úklid Ve čtyřlitrové nádobě připravíte večeři i pro víc lidí najednou a ušetříte tak čas. Na displeji přitom vžy uvidíte, kolik času ještě zbývá. Až budete po jídle, stačí dát fritovací nádobu i koš bez problémů do myčky. Však jste pekli téměř bez tuku, takže se myčka nebude muset vypořádat s kvantem oleje. A z nepřilnavého povrchu půjdou nečistoty skvěle dolů.

1 989 Kč

Fritéza ECG AF 6000, 7l

Horkovzdušná fritéza ECG AF 6000, 7l S horkovzdušnou fritézou od firmy ECG dáte vale přepáleným hranolkům a jiným pokrmům připravovaným v litrech oleje. Přístroj využívá technologii vysokorychlostního cirkulačního vířivého ohřevu horkého vzduchu (720 °C). Díky tomu si můžete užít vaše oblíbené pokrmy připravené zdravějším způsobem. Osmička programů Snadné používání zajišťuje užitečný LED displej s dotykovým ovládáním. Budete tak mít přehled o stavu přípravy potravin. Navíc disponuje i osmi přednastavenými programy, se kterými připravíte právě ten typ jídla, na který máte zrovna chuť. Jedná se o Mražené hranolky, Kotletka, Pečení, Kuřecí křídla a stehna, Ryba, Hovězí steak, Sušení potravin a Mořské plody. Pohodlně si vše usušte Máte rádi sušené ovoce? S fritézou si je můžete připravit více než snadno. Při teplotě 30 až 80 °C můžete pohodlně prosoušet nejrůznější potraviny jako jsou ovoce, houby nebo bylinky. Časovač navíc zajistí, že může pohodlně pracovat celý den. Výsledky tak budou dokonalé. Snadné omývání Horkovzdušná fritéza ECG AF 6000 je připravena pro každodenní použití. Její vyjímatelný hrnec s mřížkou je opatřen povrchovou úpravou, která mu zajistí, že se na ni jen tak něco nepřipeče. Bude se tedy čistit opravdu snadno. Izolovaná madla zase usnadní manipulaci, abyste se při používání přístroje nespálili. Napájecí kabel dlouhý 90 cm zaručí dostatečnou vzdálenost od zásuvky.

2 959 Kč

Fritéza ECG AF 3500, 3,5l

Horkovzdušná fritéza ECG AF 3500, 3,5l S horkovzdušnou fritézou od firmy ECG dáte vale přepáleným hranolkům a jiným pokrmům připravovaným v litrech oleje. Vše půjde připravit mnohem zdravěji. A to netýká jen smažení. Jednoduše v ní totiž můžete péct, restovat i grilovat horkým vzduchem. Vychutnáte si tak své oblíbené pokrmy v tom nejlepším provedení. Snadná příprava potravin Pohodlně si ji nastavíte podle svých preferencí. S intuitivními otočnými ovladači to půjde opravdu jednoduše. Můžete si zvolit vhodnou teplotu od 80 do 200 °C nebo využít užitečný časovač do 30 minut. Připravíte si tak nejen grilovanou zeleninu nebo hranolky, ale můžete se pustit i do hovězích steaků, cibulových kroužků či pečení housek. Před přípravou ji stačí jen nahřát. Jakmile se indikační světlo změní z oranžové na zelenou, je plně připravena do akce. Snadné omývání Horkovzdušná fritéza ECG AF 3500 je připravena pro každodenní použití. Její vyjímatelný vnitřní koš je opatřen povrchovou úpravou, která mu zajistí, že se na ni jen tak něco nepřipeče. Bude se tedy čistit opravdu snadno. Izolovaná madla zase usnadní manipulaci, abyste se při používání přístroje nespálili. V absolutním bezpečí Funkce automatického vypnutí a ochrany proti přehřátí ji zabezpečí, kdyby nastala nečekaná svízel. Napájecí kabel dlouhý 80 cm zaručí dostatečnou vzdálenost od zásuvky. A aby přístroj nečekaně nespadl ze stolu, protiskluzové nožičky ji pevně připoutají k povrchu.

1 989 Kč

Fritéza Severin FR2431, 3l

Fritovací hrnec Severin FR 2431 Hledáte šikovného pomocníka, který vám pomůže připravit lahodné hranolky, bramboráčky či jiné smažené pochutiny? Pokud ano, tak určitě oceníte fritovací hrnec Severin FR 2431. Již na první pohled vás zaujme svým moderním provedením, které se skvěle hodí do každé kuchyně. Plášť je vyrobený z broušené nerezové oceli, která je zárukou dlouhé životnosti, a především propůjčuje tomuto pomocníkovi honosnější vzhled. Díky tomu, budete moci nechat stát fritézu na kuchyňské lince a nebát se toho, že vás návštěva pomluví, právě naopak. Nejen, že hrnec dobře vypadá, ale postará se i o to, že o vašem kuchařském umění si budou povídat všichni sousedi (samozřejmě, jen v dobrém slova smyslu). Výkonný pomocník Nemusíte se bát, že vás fritovací hrnec Severin naláká pouze na svoji vizáž a dále vám nic nenabídne. V tomto chytrém pomocníkovi se snoubí jak moderní vzhled, tak neuvěřitelné schopnosti. Jeho objem činní 3 litry, takže vám poskytne dostatek prostoru pro přípravu pokrmu a díky výkonu 2000 W a nastavitelnému termostatu až do 190 °C, nebudete muset dlouho čekat. Velkou výhodou je Cool zone technology = topné těleso je umístěno přímo v oleji, což zaručuje rychlejší ohřev a minimalizaci přepalování napadaných zbytků. Bezpečnost na prvním místě O bezpečnost se postará funkce automatického vypnutí, která se aktivuje v okamžiku, kdy se začne s ohřívacím tělesem manipulovat. Samozřejmostí je také kontrolka zapnutí a připravenosti, díky které budete vždy přesně vědět, kdy je vhodný čas na to, vložit suroviny do fritézy. Jakmile budete s přípravou pokrmu hotovi, jednoduše nádobu na olej a fritovací koš vložíte do myčky a nemusíte se o nic dalšího starat.

1 219 Kč

Fritéza Severin FR 2455, 1,8l

Fritovací hrnec Severin FR 2455 Hledáte šikovného pomocníka, který vám pomůže připravit lahodné hranolky, bramboráčky či jiné smažené pochutiny ale zdravěji? Pokud ano, tak určitě oceníte horkovzdušný fritovací hrnec Severin FR 2455. Již na první pohled vás zaujme svým moderním provedením, které se skvěle hodí do každé kuchyně. Plášť je vyrobený z broušené nerezové oceli v černé barvě, která je zárukou dlouhé životnosti, a především propůjčuje tomuto pomocníkovi honosnější vzhled. Díky tomu, budete moci nechat stát fritézu na kuchyňské lince a nebát se toho, že vás návštěva pomluví, právě naopak. Výkonný pomocník Nemusíte se bát, že vás fritovací hrnec Severin naláká pouze na svoji vizáž a dále vám nic nenabídne. V tomto chytrém pomocníkovi se snoubí jak moderní vzhled, tak neuvěřitelné schopnosti. Jeho objem činní 1,8 litrů, takže vám poskytne dostatek prostoru pro přípravu pokrmu a díky výkonu 900 W bude jídlo hotové hned. Intuitivní ovládání pouhým dotykem na LED dotykovém displeji vám usnadní nastavení, které zvládne opravdu každý.

1 409 Kč

Fritéza TESLA AirCook & Grill QG800 WiFi, 12l

Horkovzdušná fritéza Tesla AirCook and Grill QG800 WiFi S horkovzdušnou fritézou TESLA AirCook & Grill QG800 už nemusíte řešit pokrmy nasáklé olejem. Technologie horkého vzduchu Heat2Flow vám jídlo usmaží s použitím skoro nulového množství oleje. Výsledkem jsou hranolky, kuře nebo řízek křupavé navenek a vláčné uvnitř. Spotřebič kromě samotného smažení nabízí také funkci otočného grilu, trouby a sušičky. Jednoduché ovládání Na přehledném digitálním displeji si jednoduše nastavíte požadovaný čas i teplotu vaření, nebo si můžete zvolit jeden z 8 přednastavených programů, jako jsou hranolky, maso, drůbež nebo ryba. Díky dvířkům se sklem budete mít perfektní přehled o přípravě pokrmů. Spolupráce s aplikací Chcete přejít na nový stupeň přípravy pokrmů? Propojte fritézu s aplikací. Můžete tak provést všechna nastavení i na dálku. Upravit otáčení rožňů, dobu ohřívání, zapnout a vypnout přístroj… Nejenom, že se nemusíte zvednout z gauče. Fritézu můžete zapnout třeba ve chvíli, kdy se vracíte z venčení psa. A servírovat, hned jak si zujete boty. Velký objem Fritéza TESLA AirCook & Grill QG800 přináší objem 12 l, se kterým snadno a rychle připravíte pokrm pro rodinnou oslavu. Nemusíte tak nic chystat nadvakrát, udělejte to najednou. Do pečicí komory se vám vejde i celé kuře nebo ho můžete pomocí roštů nastavitelných v pěti výškách naopak přepažit a získat víc prostoru například na pečení muffinů. Bohaté příslušenství Fritéza k vám přijde s velkou výbavou, která vám pomůže připravit každý pokrm prostě dokonale. Naleznete zde 3 drátěné rošty, otočný fritovací košík skvělý na hranolky, grilovací vidlice na kuře, odnímatelný držák, držák na špíz/ražniči a barevnou tištěnou kuchařku s recepty. Všechny vyjímatelné části fritézy můžete dát do myčky.

4 489 Kč

Fritéza TESLA AirCook Q55 XL, 5,7l

Horkovzdušná fritéza Tesla AirCook Q55 XL Chcete si vychutnat smažená jídla a přijdou vám moc nezdravá? S horkovzdušnou fritézou TESLA AirCook Q55 XL už nemusíte řešit zdraví škodlivé přepálené oleje ani jídlo nasáknuté tukem. Technologie horkého vzduchu Heat2Flow usmaží jídlo s použitím skoro nulového množství oleje. Výsledkem jsou hranolky, kuře nebo řízek křupavé navenek a vláčné uvnitř. Digitální dotykový ovládací panel Na digitálním displeji si můžete ručně nastavit požadovaný čas a teplotu vaření nebo si vybrat ze sedmi přednastavených programů jako jsou hranolky, maso, drůbež nebo ryba. Fritéza má funkci předehřátí a protřepání, se kterými bude jídlo dokonale křupavé a rovnoměrně propečené. Hlídá za vás Na velkém LCD digitálním displeji můžete sledovat zbývající čas přípravy. Po dokončení smažení se ale horkovzdušná fritéza automaticky vypne, takže běžte klidně dělat něco jiného. Na nutnost asistence nebo konec cyklu upozorní zvukovým signálem. Velký objem TESLA AirCook Q55 XL je vybavena velkým 5,7l vyjímatelným košem. Pokud objem fritézy i přesto potřebujete zvětšit, stačí tento koš vyjmout a ohřívat potraviny přímo ve vnitřní nádobě, čímž získáte dostatek prostoru například pro přípravu celého kuřete. Pohodlná údržba Vnitřní vyjímatelná nádoba je vyrobena z nepřilnavého a zdravotně nezávadného materiálu (BPA FREE). Je možno mýt ji v myčce. S údržbou horkovzdušné fritézy ale nebude moc starostí, využívá o 85 % méně tuku a bez něj se myje lépe.

2 189 Kč

Fritéza Tesla AirCook Q60 XL

Fritéza Tesla AirCook Q60 XL Horkovzdušná fritéza smaží zdravě Chcete si vychutnat smažená jídla a přijdou vám moc nezdravá? S horkovzdušnou fritézou TESLA AirCook Q60 XL už nemusíte řešit zdraví škodlivé přepálené oleje ani jídlo nasáknuté tukem. Technologie horkého vzduchu Heat2Flow usmaží jídlo s použitím skoro nulového množství oleje. Výsledkem jsou hranolky, kuře nebo řízek křupavé navenek a vláčné uvnitř. Digitální dotykový ovládací panel Na digitálním displeji si můžete ručně nastavit požadovaný čas a teplotu vaření nebo si vybrat z osmi přednastavených programů jako jsou hranolky, maso, drůbež nebo ryba. Praktický časovač Na velkém LCD digitálním displeji můžete sledovat zbývající čas přípravy. Po dokončení smažení se horkovzdušná fritéza automaticky vypne. Velký objem TESLA AirCook Q60 XL je vybavena velkým vyjímatelným košem. Pokud objem fritézy i přesto potřebujete zvětšit, stačí tento koš vyjmout a ohřívat potraviny přímo ve vnitřní nádobě, čímž získáte dostatek prostoru například pro přípravu celého kuřete. Pohodlná údržba Vnitřní vyjímatelná nádoba je vyrobena z nepřilnavého a zdravotně nezávadného materiálu (BPA FREE). Je možno mýt ji v myčce.

2 599 Kč

Fritéza a trouba ProfiCook FR 1200 H, 11l

Horkovzdušná fritéza ProfiCook FR 1200 H Toužíte po zdravém smaženém jídle? A to ještě doma nemáte horkovzdušnou fritézu? Jídlo z ní chutná i vypadá jako z té klasické, jen ho připravíte s minimem nebo žádným olejem, takže je mnohem zdravější. Pokud vás ta myšlenka navnadila, sáhněte třeba po téhle fritéze od Proficook. Je to inovativní moderní spotřebič zajišťující kvalitu za dostupnou cenu. Tento model je navíc skvělý i pro velkou rodinu. Připravíte si v něm celé kuře na rožni nebo usušíte svou úrodu hub. Krevety, steak, hranolky i muffin Hranolky z fritézy budou zlaté a křupavé, steak šťavnatý a krevety se nevysuší. To vše díky teplotě nastavitelné na 80-200 stupňů a časovači na max. 60 min, který za vás vše pohlídá. Když vás popadne chuť na sladké, upečete ve fritéze i muffin. Kvůli malé dobrotě přece netřeba rozehřívat celou troubu. Na přehledném LED displeji si budete moci vybrat jeden z jedenáctiprogramů, takže netřeba si studovat, jak dlouho se pečou kuřecí křídla. Funkce sušení Houbaříte? Potom vás potěší funkce sušení. Díky ní snadno vysušíte potraviny a zajistíte si tak jejich trvanlivost. Zvládnete nejenom svou úrodu hub a křížaly, poradí si i se sušeným masem. Kuře na rožni a spol. Do čtyř výškových úrovní si můžete podle potřeby umístit otočnou rožeň, čtyři špízy, plech nebo dva rošty. Využít můžete také otočný koš, díky kterému se hranolky ve fritéze upečou vždy rovnoměrně. S tak bohatým příslušenstvím bude příprava každého pokrmu hračka. S důrazem na úsporu Horkovzdušná technologie šetří čas a energii. Cirkulace vzduchu v malém prostoru jídlo frituje či peče rychle a šetrně bez zbytečného vysušení. Plejáda jídel, které můžete v 11l fritovací komoře připravit, je navíc opravdu široká. Fritéza se tak brzo stane vaším oblíbeným společníkem pro přípravu rychlé teplé večeře.

4 989 Kč

Multifunkční tlakový hrnec a fritéza Tesla EliteCook K80 Deluxe

Multifunkční tlakový hrnec a fritéza Tesla EliteCook K80 Deluxe Uvařte si každý den jiné chutné a zdravé jídlo, klidně i pro celou rodinu s použitím jen jediného multifunkčního hrnce Tesla. Nabízí vám několik možností vaření od pomalého, přes funkci smažení nebo restování, až po funkci jogurtovače. Spolehlivě tak uspokojíte jak děti, tak dospělé, ale i vyznavače zdravého životního stylu. Smažení Zdravější verzi smažených jídel jako jsou třeba hranolky nebo řízky si teď připravíte buď jen s malou lžičkou oleje, nebo úplně bez něj. U smažení si navíc můžete vybrat hned ze tří teplot 150 °C; 175 °C nebo 190 °C. Program sušení Hrnec také nabízí i praktickou funkci sušení, hravě si tak usušíte ovoce ze zahrádky, které se vám pak bude hodit v zimních měsících do jogurtů nebo müsli, a pokud máte v oblibě sušené maso, tak i to si můžete dopřát. Zdravé smažení Fritování, pečení, ale i sušení probíhá horkým vzduchem o efektivní proudění horkého vzduchu se stará technologie Heat2Flow se kterou i smažená jídla budou obsahovat až o 85% méně tuku v porovnání s těmi klasickými smaženými jídly. Jídla lze připravit pod tlakem, v páře nebo metodou Sous vide a následně jej nechat dopéct horkým vzduchem, který se postará o jejich správnou křupavost. Metoda Sous-vide Pomocí metody Sous-vide připravíte jedinečný pokrm, který jednoznačně oslní každého pozvaného hosta. S multifunkčním hrncem Tesla a metodou Sous-vide totiž docílíte vynikající šťavnatosti a výrazné chuti masa, ryb nebo zeleniny. Pomalé vaření V případě pomalého vaření si připravovaný pokrm taktéž zachová vysoké nutriční hodnoty. Tato metoda se vyznačuje několikahodinovým vařením při nízké teplotě. Tento typ vaření je ideální pro polévky, omáčky, ale i dezerty. O 70% rychlejší než běžné způsoby vaření Při vaření s vysokým tlakem dosáhnete perfektních výsledků za výrazně kratší čas, čímž si ušetříte nejen energie, ale především peníze. U vaření s nízkým tlakem se zase nemusíte obávat ani rozvaření jemnějších surovin. Pokrmy v páře Další možností je napařování, to ocení milovníci zdravého životního stylu, protože právě díky vaření jídel v páře zůstávají zachovány vitamíny a minerály, které jsou přirozeně obsaženy v rybách nebo zelenině. Pomocí tohoto programu navíc můžete i sterilizovat třeba kojenecké lahve. Jogurtovač Rádi byste si připravili domácí jogurt, ale doteď jste k tomu neměli žádný speciální přístroj? Tak v tomto multifunkčním hrnci si jej budete moci jednoduše vyrobit. Během pár hodin pak můžete mít lahodný domácí jogurt pro vaše děti. Bezpečnost především Vaření s hrncem je naprosto bezpečné díky mikroprocesoru, který monitoruje vnitřní tlak i teplotu a reguluje intenzitu ohřevu po celou dobu vaření. Samozřejmostí jsou také bezpečnostní prvky jako je například uzamykání poklice, systém nedovolí otevřít hrnec, dokud není tlak uvnitř na bezpečných hodnotách. Přehledný displej Díky přehlednému LCD digitálnímu displeji s podsvícením budete mít vždy maximální přehled o zbývajícím čase. Pomocí časovače pak snadno nastavíte dobu, kdy má být pokrm hotov. Samozřejmostí je také ruční nastavení času a teploty pro individuální požadavky při vaření. Jistě vás potěší i ovládací panel s tlačítky v češtině. Balení obsahuje: TESLA EliteCook K80 Deluxe – multifunkční elektrický tlakový hrnec a horkovzdušná fritéza TESLA silikonové víko (pro pevné utěsnění vnitřní nádoby z nerezové oceli) vnitřní nerezová varná nádoba vnitřní nádoba pro horkovzdušné vaření nerezová nádoba na přílohy fritovací košík nerezový držák pro vaření v páře plastová odměrka plastová lžíce nádobka na kondenzát odpojitelný napájecí kabel tištěná barevná kuchařka uživatelský manuál

3 991,20 Kč

Fritéza Severin FR 2430, 3,2l

Fritovací hrnec Severin FR 2430 Hledáte šikovného pomocníka, který vám pomůže připravit lahodné hranolky, bramboráčky či jiné smažené pochutiny ale zdravěji? Pokud ano, tak určitě oceníte horkovzdušný fritovací hrnec Severin FR 2430. Již na první pohled vás zaujme svým moderním provedením, které se skvěle hodí do každé kuchyně. Plášť je vyrobený z broušené nerezové oceli v černé barvě, která je zárukou dlouhé životnosti, a především propůjčuje tomuto pomocníkovi honosnější vzhled. Díky tomu, budete moci nechat stát fritézu na kuchyňské lince a nebát se toho, že vás návštěva pomluví, právě naopak. Výkonný pomocník Nemusíte se bát, že vás fritovací hrnec Severin naláká pouze na svoji vizáž a dále vám nic nenabídne. V tomto chytrém pomocníkovi se snoubí jak moderní vzhled, tak neuvěřitelné schopnosti. Jeho objem činní 3,2 litrů, takže vám poskytne dostatek prostoru pro přípravu pokrmu a díky výkonu 1500 W a nastavitelnému termostatu až do 2000 °C, nebudete muset dlouho čekat. Velkou výhodou je i technologie Air Fryer – horkovzdušná technologie pro zdravé fritování, smažení, pečení apod. BEZ přidání oleje či tuku. Fritovací hrnec má 6 přednastavených programů (pro hranolky, kuře, maso, rybu, krevety a pečení), díky kterým si snadno vyberete přesně ten, který momentálně potřebujete. Pomocí LCD displeje jde nastavení opravdu samo. Bezpečnost na prvním místě O bezpečnost se postará funkce automatického vypnutí, která se aktivuje v okamžiku, kdy se začne s ohřívacím tělesem manipulovat. Samozřejmostí je také kontrolka zapnutí a připravenosti, díky které budete vždy přesně vědět, kdy je vhodný čas na to, vložit suroviny do fritézy. Čištění je velmi snadné, díky nepřilnavému povrchu.

2 037 Kč

Fritéza Ardes K33, 5l

Fritéza Ardes K33 Vařte chutně a zdravě Horkovzdušná fritéza bez oleje a tuku Ardes využívá ke smažení místo oleje horký vzduch. Až o 80 % méně tuku než tradiční fritéza. Bez tuku nebo jen s minimem škodlivého oleje a tím pádem zdravější jídla. Horký vzduch v jádru fritézy rychle a přesně cirkuluje a udržuje tak optimální teplotu grilovacího tělesa, které pokrmy následně peče, smaží či frituje. Hlavní vlastnosti: Kapacita koše 5 l, automatické vypínání, ochrana proti přehřátí, nepřilnavý povrch nádoby, koš vhodný do myčky, 7 přednastavených programů, LCD digitální ovládácí panel, tepelně izolovaná rukojeť, regulace teploty, rozmezí teplot 80 – 200 °C, 60 minutový časovač s vypínacím signálem, protiskluzové provedení.

1 799 Kč

Fritéza Gorenje AF1409DB, 3,5l

Fritéza Gorenje AF1409DB, 3,5l Zdravé fritování Horkovzdušná fritéza bez oleje a tuku Gorenje AF1409DB využívá ke smažení místo oleje horký vzduch. Až o 80 % méně tuku než tradiční fritéza. Fritování jen s pár kapkami oleje a tím pádem zdravější jídla. Horký vzduch v jádru fritézy rychle a přesně cirkuluje a udržuje tak optimální teplotu grilovacího tělesa, které pokrmy následně peče, smaží či frituje. Velká kapacita Díky praktické fritovací nádobě s objemem 3,5 l můžete připravit mnohem více jídla najednou. Navíc disponuje nepřilnavým povrchem, které vám usnadní vaření i následné čištění. Nastavitelná teplota Manuální ovládání teploty během provozu vám umožní regulovat opečení a vzhled jídla. Můžete si také vybrat z 9 přednastavených programů, které automaticky nastaví perfektní teplotu. Potěší vás i funkce časovače, který lze nastavit až na 60 minut.

1 869,15 Kč

Multifunkční poklice pro horkovzdušný ohřev Tesla AirCook Q10

Multifunkční poklice pro horkovzdušný ohřev Tesla AirCook Q10 Přeměňte tlakový hrnec na horkovzdušnou fritézu! Multifunkční víko pro horkovzdušný ohřev TESLA AirCook Q10 je ideální doplněk pro elektrický tlakový hrnec TESLA EliteCook K50 a TESLA EliteCook K70, ale také pro elektrické tlakové hrnce jiných značek nebo klasické hrnce s průměrem nádoby 22 cm nebo 24 cm. Univerzální řešení pro horkovzdušné fritování Pokud tlakový nebo klasický hrnec o průměru 22 nebo 24 cm již máte, je to vše, co k vaření zdravého jídla potřebujete. Jednoduše vložte jídlo do hrnce, zakryjte jej TESLA AirCook Q10, vyberte režim ohřevu a získejte lahodné křupavé jídlo! Digitální dotykový ovládací panel Na digitálním displeji si můžete ručně nastavit požadovaný čas a teplotu vaření nebo si vybrat z několika programů jako jsou hranolky, maso, drůbež nebo ryba.

1 230,40 Kč