ok-top.cz

Gramofon Crosley Voyager, Amethyst

Gramofon Crosley Voyager v barvě Amethyst je dokonalým doplňkem každého audiofila. Okouzlující design se snoubí s kvalitou zvuku a umožní vám vychutnat si své oblíbené vinylové desky naplno. Objevte zpětný zvukový zážitek s Crosley Voyagerem.
EAN: 0710244249614
Gramofon Crosley Voyager
Do obchodu »
Značka: Crosley
2 189
Detailní popis

Jako za starých časů Jedinečný a okouzlující. Takový je gramofon Crosley Voyager Amethyst. Užijte si svou oblíbenou hudbu z vinylových desek jako za starých časů a zastavte na chvíli čas. Gramofon vám nabídne hned tři různé rychlosti přehrávání, kvalitní motor s řemenovým pohonem, ovládání výšky tónu, hlasité vestavěné reproduktory a možnost přehrávání hudby přímo z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu pomocí technologie Bluetooth. Stačí vložit vaši oblíbenou gramofonovou desku, položit jehlu a nechat se unášet na vlnách nezapomenutelné hudby. Elegantní design Gramofon Voyager je zasazen do praktického elegantního kufříku, díky kterému můžete gramofon snadno přenést kamkoliv, kde ho zrovna budete potřebovat. Navíc kufřík funguje také jako víko gramofonu, které ho chrání před prachem a poškozením.

Další produkty z kategorie Audio
DAB rádio TechniSat DIGITRADIO

DAB+ rádio TechniSat DIGITRADIO 3 Digitální rádio DIGITRADIO 3 od výrobce TechniSat se pyšní nálepkou „vyrobeno v Německu“, čímž se snaží doložit nejen své profesionální zpracování, ale i kvalitu v podobě čistého přednesu, silného zvuku a spolehlivého provozu po dlouhou řadu let. Že jde o přístroj, u kterého inženýři dbali na každý detail, prozradí už jedinečný design nebo na míru navržené reproduktory od společnosti ELAC. Nechybí pak ani moderní funkce jako digitální tuner a Bluetooth streamování nebo klasické FM rádio či CD přehrávač. Špičkový zvuk Základem pro kvalitní přehrávání jsou bezesporu reproduktory. O ty se u nového modelu postarala renomovaná společnost ELAC a kromě konstrukce si pohlídala i ideální uspořádání, díky čemuž máte záruku toho nejlepšího stereo zvuku. CD přehrávač Na rádiu pak ve špičkové kvalitě přehrajete například vaši sbírku cédéček, pro kterou je připravena tradiční CD mechanika. Ta nemá problém ani s komprimovaným formátem MP3, takže zvládne i sbírku těch vypálených. Bluetooth streamování Při poslechu hudby se však nemusíte spoléhat pouze na kompaktní disky, i když jsou stálicí v možnostech bezztrátového přehrávání. Vyměnit je můžete třeba za hudbu uloženou ve vašem mobilu nebo tabletu, který připojíte bezdrátově pomocí technologie Bluetooth. Digitální tuner Jednou z nejzajímavějších věcí, co rádio dokáže nabídnout je bezesporu digitální DAB+ tuner, pomocí kterého můžete naladit mnohem širší spektrum stanic v lepší kvalitě. Navíc je snadno vyhledáte ze zobrazeného seznamu, takže dlouhé minuty strávené laděním budou minulostí. Klasické rádio Nechybí však samozřejmě ani možnost naladit klasické rozhlasové stanice v pásmu FM. Díky funkcionalitě RDS k nim navíc získáte i všechny dostupné doplňující informace, jako je název pořadu, přehrávané skladby nebo interpreta. Aktuální čas Kromě informací o programu se vám na displeji dokáže zobrazit i aktuální čas, přičemž díky jeho automatické elektronické synchronizace bude vždy přesný bez nutnosti cokoliv nastavovat. Integrovaný budík Pro maximální pohodlí je přístroj vybaven časovačem vypnutí, který si nastavíte do požadovaných časů a bez obav můžete usínat s nočním vysíláním. A oblíbený ranní program vás pak může zase naopak vzbudit pomocí programovatelného budíku. USB konektor Možnosti přehrávání zakončuje dnes již prakticky tradiční USB konektor, ke kterému můžete připojit třeba flash disk se staženými alby a pohodlně si je na rádiu přehrát. V případě připojení nabíjecího kabelu však konektor zvládne i bez problému dobít váš telefon či jiná zařízení. Nastavitelný ekvalizér Aby veškerá hudba, ať už z rádia, přes Bluetooth nebo USB, vynikla přesně dle vašich představ, můžete si výsledný zvuk vycházející z rádia upravit pomocí vestavěného ekvalizéru. Můžete tak například rockový koncert podpořit zvýšenými basy nebo naopak mluvené slovo jejich stažením.

5 579 Kč
DAB rádio na kolo TechniSat

DAB+ rádio na kolo TechniSat DIGITRADIO Bike 1 Digitální rádio od výrobce TechniSat se pyšní nálepkou „vyrobeno v Německu“, čímž se snaží doložit nejen své profesionální zpracování a odolnou konstrukci, ale i kvalitu v podobě čistého přednesu, silného zvuku a spolehlivého provozu po dlouhou řadu let. Že jde o přístroj, u kterého inženýři dbali na každý detail, prozradí už jeho jedinečný design, výkonné reproduktory, velké ovládací prvky nebo přehledný displej. Skvělý zvuk Aby bylo rádio dobře slyšet, je vybaveno silným reproduktorem s výkonem 5 W, který obohatí jakýkoliv žánr. Navíc oplývá i integrovaným ekvalizérem, který umožní upravit hloubky i výšky a tak dá lépe vyniknout třeba rockové hudbě nebo naopak mluvenému slovu. Dlouhá výdrž Základem dlouhé výdrže je u rádia nejen dobíjecí baterie s kapacitou pro až 10 hodin nepřetržitého provozu, ale i speciální kryt odpuzující vodu s povlakem proti UV záření. Bez nutnosti dobíjení tak můžete vyrazit i na celodenní výlet, na kterém se nemusíte obávat ani slunečního záření, deště či prašných cest. Digitální tuner Jednou z nejzajímavějších věcí, které rádio dokáže nabídnout je bezesporu digitální DAB+ tuner, pomocí kterého můžete naladit mnohem širší spektrum stanic v lepší kvalitě. Navíc je snadno vyhledáte ze zobrazeného seznamu, takže dlouhé minuty strávené laděním budou minulostí. Klasické rádio Nechybí však samozřejmě ani možnost naladit klasické rozhlasové stanice v pásmu FM. Díky funkcionalitě RDS k nim navíc získáte i všechny dostupné doplňující informace, jako je název pořadu, přehrávané skladby nebo interpreta. Bluetooth streamování Při poslechu hudby se nemusíte spoléhat pouze na radiové stanice, i když výběr těch digitálních skýtá široké možnost. Vyměnit je můžete třeba za hudbu uloženou ve vašem mobilu nebo tabletu, který připojíte bezdrátově pomocí technologie Bluetooth. Aktuální čas Kromě informací o programu se vám na displeji dokáže zobrazit i aktuální čas, přičemž díky jeho automatické elektronické synchronizaci bude vždy přesný bez nutnosti cokoliv nastavovat, ani po vybití baterie. Nastavitelný ekvalizér Aby veškerá hudba, ať už z rádia, přes Bluetooth nebo USB, vynikla přesně dle vašich představ, můžete si výsledný zvuk vycházející z rádia upravit pomocí vestavěného ekvalizéru. Můžete tak například rockový koncert podpořit zvýšenými basy nebo naopak mluvené slovo jejich stažením. Jednoduchá montáž Velkou výhodou přístroje je i dvojí možnost přichycení, a to buď na řídítka, nebo na držák nápojů podle toho zda chcete vidět na velký a přehledný OLED displej nebo se naopak nechcete ničím rozptylovat. V každém případě je pro vás v balení přichystána montážní sada.

3 069 Kč
Mikrofon Nedis MICTJ100BK

Stolní mikrofon Nedis MICTJ100BK Všesměrový mikrofon Nedis MICTJ100BK je určen pro hlasové chatování na internetu, pracovní videokonference nebo nahrávání zpěvu s prvotřídním přenosem vašeho hlasu. Díky všesměrovému provedení dokáže mikrofon zachytit zvuk ze všech směrů, zatímco funkce odstranění šumu zajišťuje dokonale čistý přenos zvuku. Ať už nahráváte podcasty, chatujete nebo zpíváte přes internet, máte zajištěno, že vaši sledující porozumí každému vašemu slovu. Snadné připojení Mikrofon disponuje neuvěřitelně snadným připojením, které zvládnete v řádu minut. Stačí umístit mikrofon na plně nastavitelný tříramenný stojan a připojit jej k notebooku nebo stolnímu PC pomocí 1,8 metru dlouhého kabelu s 3,5mm portem. Nejsou potřeba žádné další aplikace a konfigurace.

219 Kč
Bezdrátová sluchátka NuraPhone

Bezdrátová sluchátka Nuraphone Nepřizpůsobujte se sluchátkům, nechte jejich zvuk přizpůsobit se vám. Bezdrátová sluchátka Nuraphone představují revoluční personalizovaný zvuk, který se přizpůsobuje vašemu sluchu a přináší tak dosud nejvýraznější zvukové zážitky při poslechu vaší oblíbené hudby. Ty ještě umocňuje technologie aktivního potlačení okolního hluku, funkce nastavitelné intenzity basů a špičková výdrž až 20 hodin bezdrátového poslechu na jedno nabití. Zvuk, který se přizpůsobí vašemu sluchu Pryč jsou doby, kdy jste se museli přizpůsobovat sluchátkům. Protože každý máme trochu jiný sluch, který ovlivňuje prožitky při poslechu hudby, přináší sluchátka Nuraphone jako vůbec první na světě revoluční personalizovaný zvuk, který se přizpůsobí vašemu sluchu a přinese vám zvuk na míru pro ty nejintenzivnější zážitky při poslechu. Krystalicky čisté zážitky při poslechu Sluchátka Nuraphone přináší zvuk, který nejen slyšíte, ale i cítíte. Díky dotykovým měničům přes uši a speciální architektuře přináší sluchátka pohlcující zvuk s krystalicky čistými detaily a nastavitelnou intenzitou basů, který pozvedne vaše zážitky při poslechu oblíbené hudby na novou úroveň. Aktivní potlačení okolního hluku Nenechte se ničím rušit při poslechu vaší oblíbené hudby. Díky technologii aktivního potlačení okolního hluku ANC si můžete vychutnat ničím nerušené zvukové zážitky, nebo v případě potřeby zapnout Social Mode, se kterým uslyšíte zvuky i hlasy kolem vás. Nastavitelné ovládání hudby Upravte si ovládání hudby přesně podle svých potřeb. Pomocí nastavitelného ovládání jednoduchým nebo dvojitým klepnutím si můžete usnadnit přeskakování skladeb, ovládání hlasitosti, aktivaci hlasového asistenta a další funkce přehrávání. Výdrž až 20 hodin na jedno nabití Bavte se poslechem hudby klidně celý den na jedno nabití. Užívejte si až 20 hodin nepřetržitého bezdrátového přehrávání hudby, díky čemuž si užijete poslech i toho nejdelšího playlistu na jeden zátah. A když sluchátkům přeci jen dojde energie, jednoduše je připojte pomocí dodávaného analogového kabelu nebo je během pouhých tří hodin znovu plně dobijte.

7 639 Kč
Další produkty od výrobce Crosley
Gramofon Crosley Portfolio

Jako za starých časů Jedinečný a okouzlující. Takový je gramofon Crosley Portfolio. Užijte si svou oblíbenou hudbu z vinylových desek jako za starých časů a zastavte na chvíli čas. Gramofon vám nabídne hned tři různé rychlosti přehrávání, kvalitní motor s řemenovým pohonem, ovládání výšky tónu, hlasité vestavěné reproduktory a možnost přehrávání hudby přímo z vašeho mobilního telefonu nebo tabletu pomocí technologie Bluetooth. Stačí vložit vaši oblíbenou gramofonovou desku, položit diamantovou jehlu a nechat se unášet na vlnách nezapomenutelné hudby. Elegantní design Gramofon Portfolio je zasazen do praktického elegantního kufříku, díky kterému můžete gramofon snadno přenést kamkoliv, kde ho zrovna budete potřebovat. Navíc kufřík funguje také jako víko gramofonu, které ho chrání před prachem a poškozením.

2 879 Kč
Kartáč na čištění gramofonové

Kartáč na čištění gramofonové jehly Jste milovníci vinylových desek a chcete se o ně náležitě starat? Poté je AM Cleansound Stylus Cleaner ideální volbou právě pro vás. Využijte tento kartáč, který zajistí, aby vaše jehla zněla stejně dokonale jako v den, kdy jste ji poprvé nainstalovali. Jehla jako nová Zabraňte poškrábání a opotřebení stylusu a prodlužte celkovou životnost vašeho vinylu. Samotná aplikace roztoku na stylus je rychlá a jednoduchá, díky kartáčku, který je pro tuto operaci určen. Čistící roztok na bázi vody má objem 20 ml. Účinně ostraní prach, písek a částice opotřebované z hrotu stylusu.

239 Kč
Gramofon Crosley Sterling

Crosley Sterling Green Jste-li milovníky vinylu a hledáte pro sebe stylový gramofon, který potěší nejen svou vysokou kvalitou přehrávání, ale zároveň svým designem, poté je Crosley Sterling Green zařízením právě pro vás. Je inspirován módou 60. let, proto je vyhotoven kombinací tří pastelových barev a stojí na dřevěných nohou, které je však možné odmontovat. Plný a čistý zvuk Samotné dřevěné pouzdro lze umístit na libovolný stůl u vás doma. Právě díky tomuto pouzdru gramofon perfektně nese zvuk po celé místnosti. Dynamický reproduktor nabízí přehrávání ve dvou rychlostech 33 a 45 otáček za minutu, pomocí diamantové jehly přenáší nádherný zvuk. Bluetooth K použití je zde přichystán i AUX výstup 3,5 mm pro připojení dalších zdrojů signálu, například CD přehrávače, MP3 nebo chytrého telefonu. Podporuje technologii Bluetooth a zvukový výstup je uskutečňován pomocí vestavěných reproduktorů nebo sluchátek.

4 909 Kč
Kompletní sada na čištění

Čisté gramofonové desky Snižte povrchový šum, odstraňte statický náboj a zvyšte věrnost svých záznamů pomocí této kompletní sady na čištění. Sada obsahuje: 200 ml čistící prostředek na gramofon, vinylový kartáč, stylusový čistič, pick-up kartáč a dvě bavlněné látky, které nezanechávají vlákna.

739 Kč