ok-top.cz

Gramofon Teac TN-180BT-A3, třešeň

Gramofon Teac TN-180BT-A3 v třešňovém provedení přináší dokonalý zvuk a moderní technologie. Bezdrátové připojení Bluetooth umožňuje streamování hudby z mobilních zařízení. Ideální volba pro milovníky vinylů a kvalitního zvuku.
EAN: 4907034223497
Gramofon Teac TN-180BT-A3
Do obchodu »
Značka: TEAC
5 219
Detailní popis

Bluetooth Gramofon Taec TN-180BT-A3 Krásný a stylový gramofon od profesionálů z japonské firmy Teac nejen skvěle vypadá, ale hlavně skvěle zní. Jeho konstrukce mu totiž propůjčuje kromě líbivého designu i vlastnosti jako je minimalizace vibrací a rezonance nebo protiskluzový mechanismus pro co nejpřesnější přehrávání. Skvělá konstrukce Šasi gramofonu je vyrobeno z kvalitního MDF materiálu s lakovaným povrchem, které už na první pohled působí doslova luxusně. Navíc i minimalizuje vibrace a značně přispívá k čistému přednesu. Nechybí ani plexi kryt, který poslouží především jako ochrana proti prachu. Profi přehrávání O převod točivé síly se u modelu stará řemínek, který dokáže masivní hliníkový talíř roztočit ve všech třech nejčastějších rychlostech 33, 45 a 78 otáček za minutu. Ať už tak máte doma jakoukoliv desku, gramofon ji bez starostí přehraje. Bluetooth připojení Poslouchat své vinylové desky můžete nejen v klasickém zapojení se zesilovačem, ale i naprosto jednoduše bez nutnosti vlastnit hi-fi soupravu. Díky integrované technologii Bluetooth totiž stačí připojit jakýkoliv bezdrátový reproduktor nebo sluchátka a užít si poslech bez jediného drátu.

Další produkty z kategorie Audio
Držák reproduktoru B-tech BT 15

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Držák centrálního reproduktoru Nechcete mít váš reproduktor jen tak postavený na stole nebo skříňce, protože by vám zbytečně zabíral místo? Pak jistě oceníte možnost zavěsit jej na zeď s pomocí držáku od společnosti B-tech. Instalace držáku je snadná a určitě ji zvládne úplně každý, už jen pro to, že součástí balení je i montážní materiál, takže ho nebudete muset kupovat zvlášť. Držák je určen pro reproduktor do hmotnosti 15 kg.

813 Kč
Denver TWE-36MK3

True Wireless sluchátka Denver TWE-36MK3 Ve světe opravdu bezdrátových sluchátek se snaží prosadit čím dál více společností a ani firma Denver si nechce nechat ujít příležitost. Přichází tak se svým modelem, který zaujme už na první pohled více než dostupnou cenovkou, za kterou vám přinese opravdu hodně muziky. Těšit se můžete například na párování přes moderní Bluetooth 5.0, krásnou výdrž 3 hodiny nebo handsfree telefonování. Pohodlné nošení Základním stavebním kamenem sluchátek je bezesporu jejich konstrukce bez jediného kabelu. Ta vám zajistí naprostou svobodu, ať už budete poslouchat jen tak doma nebo venku za chůze, kdy opravdu oceníte absenci otravných kabelů. Párování probíhá přes bezdrátovou technologii Bluetooth v nejnovější verzi 5.0, která je zárukou bezztrátového přenosu, takže zajistí stejnou kvalitu písniček, jakou máte uloženou v mobilu a také stabilní připojení na vzdálenost až deset metrů bez výpadků. S integrovaným mikrofonem pak můžete se sluchátky i pohodlně volat. Vynikající výdrž Další vynikající vlastností sluchátek je i neuvěřitelná výdrž baterie. Dovolí vám totiž poslouchat bez přestání celé tři hodiny, což vám vystačí i na opravdu dlouhou cestu dopravou například do práce a zpět. V případě vybití baterie pak nemusíte pro nabíjení sluchátek chodit daleko. Jednoduše je vložíte do dokovacího pouzdra, kde se samy dobijí. I dobíjení je tak bez nutnosti připojení nějakým drátem neuvěřitelně pohodlné. A když sluchátka přepravujete v kapse či batohu, poskytne pouzdro dokonalou ochranu.

359 Kč
DAB rádio TechniSat DIGITRADIO 1990

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. DAB+ rádio s CD přehrávačem TechniSat DIGITRADIO 1990 Digitální rádio DIGITRADIO 1990 od výrobce TechniSat se pyšní nálepkou „vyrobeno v Německu“, čímž se snaží doložit nejen své profesionální zpracování, ale i kvalitu v podobě čistého přednesu, silného zvuku a spolehlivého provozu po dlouhou řadu let. Že jde o přístroj, u kterého inženýři dbali na každý detail, prozradí už jedinečný design nebo velké a výkonné reproduktory. Nechybí pak ani moderní funkce jako digitální tuner a Bluetooth streamování nebo klasické FM rádio či CD přehrávač. CD přehrávač Na rádiu ve špičkové kvalitě přehrajete například vaši sbírku cédéček, pro kterou je připravena tradiční CD mechanika. Ta nemá problém ani s komprimovaným formátem MP3, takže zvládne i sbírku těch vypálených. Bluetooth streamování Při poslechu hudby se však nemusíte spoléhat pouze na kompaktní disky, i když jsou stálicí v možnostech bezztrátového přehrávání. Vyměnit je můžete třeba za hudbu uloženou ve vašem mobilu nebo tabletu, který připojíte bezdrátově pomocí technologie Bluetooth. Digitální tuner Jednou z nejzajímavějších věcí, co rádio dokáže nabídnout je bezesporu digitální DAB+ tuner, pomocí kterého můžete naladit mnohem širší spektrum stanic v lepší kvalitě. Navíc je snadno vyhledáte ze zobrazeného seznamu, takže dlouhé minuty strávené laděním budou minulostí. Klasické rádio Nechybí však samozřejmě ani možnost naladit klasické rozhlasové stanice v pásmu FM. Díky funkcionalitě RDS k nim navíc získáte i všechny dostupné doplňující informace, jako je název pořadu, přehrávané skladby nebo interpreta. Aktuální čas Kromě informací o programu se vám na displeji dokáže zobrazit i aktuální čas, přičemž díky jeho automatické elektronické synchronizace bude vždy přesný bez nutnosti cokoliv nastavovat. Integrovaný budík Pro maximální pohodlí je přístroj vybaven časovačem vypnutí, který si nastavíte do požadovaných časů a bez obav můžete usínat s nočním vysíláním. A oblíbený ranní program vás pak může zase naopak vzbudit pomocí programovatelného budíku. USB konektor Možnosti přehrávání zakončuje dnes již prakticky tradiční USB konektor, ke kterému můžete připojit třeba flash disk se staženými alby a pohodlně si je na rádiu přehrát. V případě připojení nabíjecího kabelu však konektor zvládne i bez problému dobít váš telefon či jiná zařízení.

1 979 Kč
Subwoofer Pioneer TS-A250S4 OBAL

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Subwoofer Pioneer TS-A250S4 Dopřejte si kvalitní poslech hudby s pořádně silnými basy a čistými a vyváženými výškami. Velký 25cm subwoofer Pioneer TS-A250S4 se postará o tu správnou zábavu, ať už jedete na výlet nebo do práce. S neskutečným výkonem až 1300 W nechá vyniknout všechny tóny vašich oblíbených skladeb. Nezáleží na úrovni hlasitosti – vždy budou hrát čistě.

2 421 Kč
Další produkty od výrobce TEAC
Kazetový magnetofon TEAC W-1200

Kazety jsou zase v módě Kazetový magnetofon TEAC W-1200 se dvěma kazetovými jednosměrnými doky s možností nahrávání karaoke z mikrofonu, digitálním výstupem USB a dalšími všestrannými funkcemi je kombinací výkonu a digitálního rozhraní. Nabízí nejen originální zvuk, ale také možnost karaoke a digitalizaci analogových kazet. Digitalizujte si svou sbírku kazet Přehrajte si své staré kazety a upravte si jejich tón a rychlost přehrávání podle sebe. Kromě toho můžete digitalizovat své kazety do počítače pomocí kabelu USB, což umožňuje archivaci vašich kazetových pásek. Potom si stačí vaše staré nahrávky pustit kdykoli a kdekoli prostřednictvím přehrávače nebo smartphonu. Klíčové vlastnosti Duální na sobě nezávislé kazetové doky pro REC / PLAY. Systém potlačení šumu během přehrávání pro ještě lepší hudební zážitek. Vstup mikrofonu pro karaoke. Nastavení výšek a opakování. Paralelní nahrávání pro záznam na dvě pásky současně. USB výstup pro digitální nahrávání na PC v kvalitě CD (48 kHz / 16-bit PCM). Dálkové ovládání na dvě baterie typu AAA.

10 999 Kč
Gramofon Teac TN-180BT-A3

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Bluetooth Gramofon Taec TN-180BT-A3 Krásný a stylový gramofon od profesionálů z japonské firmy Teac nejen skvěle vypadá, ale hlavně skvěle zní. Jeho konstrukce mu totiž propůjčuje kromě líbivého designu i vlastnosti jako je minimalizace vibrací a rezonance nebo protiskluzový mechanismus pro co nejpřesnější přehrávání. Skvělá konstrukce Šasi gramofonu je vyrobeno z kvalitního MDF materiálu s lakovaným povrchem, které už na první pohled působí doslova luxusně. Navíc i minimalizuje vibrace a značně přispívá k čistému přednesu. Nechybí ani plexi kryt, který poslouží především jako ochrana proti prachu. Profi přehrávání O převod točivé síly se u modelu stará řemínek, který dokáže masivní hliníkový talíř roztočit ve všech třech nejčastějších rychlostech 33, 45 a 78 otáček za minutu. Ať už tak máte doma jakoukoliv desku, gramofon ji bez starostí přehraje. Bluetooth připojení Poslouchat své vinylové desky můžete nejen v klasickém zapojení se zesilovačem, ale i naprosto jednoduše bez nutnosti vlastnit hi-fi soupravu. Díky integrované technologii Bluetooth totiž stačí připojit jakýkoliv bezdrátový reproduktor nebo sluchátka a užít si poslech bez jediného drátu.

5 201 Kč
Gramofon TEAC TN-280BT-A3

Bluetooth Gramofon TEAC TN-280BT-A3 Krásný a stylový gramofon od profesionálů z japonské firmy Teac nejen skvěle vypadá, ale hlavně skvěle zní. Jeho konstrukce mu totiž propůjčuje kromě líbivého designu i vlastnosti jako je minimalizace vibrací a rezonance nebo protiskluzový mechanismus pro co nejpřesnější přehrávání. Skvělá konstrukce Šasi gramofonu je vyrobeno z kvalitního MDF materiálu s lakovaným povrchem, které už na první pohled působí doslova luxusně. Navíc i minimalizuje vibrace a značně přispívá k čistému přednesu. Nechybí ani plexi kryt, který poslouží především jako ochrana proti prachu. Profi přehrávání O převod točivé síly se u modelu stará řemínek, který dokáže masivní 300mm hliníkový talíř roztočit ve dvou rychlostech 33 a 45 otáček za minutu. Raménko je pak vybaveno takzvanou anti skating technologií, která zajistí přesné snímání. Bluetooth připojení Poslouchat své vinylové desky můžete nejen v klasickém zapojení se zesilovačem, ale i naprosto jednoduše bez nutnosti vlastnit hi-fi soupravu. Díky integrované technologii Bluetooth totiž stačí připojit jakýkoliv bezdrátový reproduktor nebo sluchátka a užít si poslech bez jediného drátu.

8 159 Kč
Gramofon Teac TN-180BT-A3

Bluetooth Gramofon Taec TN-180BT-A3 Krásný a stylový gramofon od profesionálů z japonské firmy Teac nejen skvěle vypadá, ale hlavně skvěle zní. Jeho konstrukce mu totiž propůjčuje kromě líbivého designu i vlastnosti jako je minimalizace vibrací a rezonance nebo protiskluzový mechanismus pro co nejpřesnější přehrávání. Skvělá konstrukce Šasi gramofonu je vyrobeno z kvalitního MDF materiálu s lakovaným povrchem, které už na první pohled působí doslova luxusně. Navíc i minimalizuje vibrace a značně přispívá k čistému přednesu. Nechybí ani plexi kryt, který poslouží především jako ochrana proti prachu. Profi přehrávání O převod točivé síly se u modelu stará řemínek, který dokáže masivní hliníkový talíř roztočit ve všech třech nejčastějších rychlostech 33, 45 a 78 otáček za minutu. Ať už tak máte doma jakoukoliv desku, gramofon ji bez starostí přehraje. Bluetooth připojení Poslouchat své vinylové desky můžete nejen v klasickém zapojení se zesilovačem, ale i naprosto jednoduše bez nutnosti vlastnit hi-fi soupravu. Díky integrované technologii Bluetooth totiž stačí připojit jakýkoliv bezdrátový reproduktor nebo sluchátka a užít si poslech bez jediného drátu.

5 790 Kč