ok-top.cz

Granitový dřez Pyramis Camea Mini 1B, 40×40, tmavě šedý

Granitový dřez Pyramis Camea Mini 1B je praktický a elegantní doplněk k vaší kuchyni. S rozměry 40×40 cm a tmavě šedou barvou se snadno začlení do jakéhokoliv interiéru. Vyberte si kvalitu a spolehlivost od značky Pyramis.
EAN: 5201217236342
Granitový dřez Pyramis Camea Mini 1B
Do obchodu »
Značka: OKAY
4 090

Granitový dřez Pyramis Camea Mini 1B Pořiďte si nadčasový granitový dřez ukrývající se pod názvem Camea Mini 1B od společnosti Pyramis. Ten se pyšní kvalitním zpracováním, dlouhou životností a díky svému elegantnímu vzhledu se stane moderním doplňkem každé kuchyně. Vysoce odolný Granit, z nějž je dřez Camea Mini 1B vyroben, dodává dřezu opravdu velkou odolnost vůči poškození a běžnému opotřebení. Dále zajišťuje jeho stálobarevnost a chrání jej před vysokými teplotami i chemickým poškozením a dřez se tak může pochlubit dlouhou životností. Moderním a praktickým doplňkem Dřezová nádoba o rozměrech 350 x 270 x 160 mm vám poskytne dostatek prostoru pro pohodlnou manipulaci i s objemnějším nádobím. S celkovými rozměry 400 x 400 mm se navíc v elegantním tmavě šedém provedení stane praktickým a moderním doplňkem v každé domácnosti.

Další produkty z kategorie Dřezy a vodovodní baterie

Granitový dřez Alveus Cortina 20 G 55 Podstatnou součástí každé kuchyně je bezesporu kuchyňský dřez. Tento granitový dřez od značky Alveus slibuje výbornou odolnost bez brzkého opotřebení. Díky svému elegantnímu provedení skvěle zapadne do každé kuchyně, a to jak do klasicky zařízené, tak i do moderní. Kvalitní provedení Kuchyňský dřez Cortina 20 G 55 v béžové barvě je vyroben z granitu, což je jeden z velmi kvalitních a pevných materiálů, může se pyšnit odolností proti mechanickému i chemickému poškození, UV záření, vysokým teplotám (krátkodobě až 280 °C) a vzniku skvrn. Dřez nabízí pouze jednu možnost montáže, usazuje se nad pracovní desku a vodovodní baterie se montuje do pracovní desky. Samozřejmostí je také přepad, který se nachází ve vaně dřezu.

3 390 Kč

Granitový dřez a baterie Alveus Cortina 20 G 91 + baterie Tonia Podstatnou součástí každé kuchyně je bezesporu kuchyňský dřez. Tento granitový dřez a baterie od značky Alveus slibuje výbornou odolnost bez brzkého opotřebení. Díky svému elegantnímu provedení skvěle zapadne do každé kuchyně, a to jak do klasicky zařízené, tak i do moderní. Kvalitní provedení Kuchyňský dřez Cortina 20 G 91 v černé barvě je vyroben z granitu, což je jeden z velmi kvalitních a pevných materiálů, může se pyšnit odolností proti mechanickému i chemickému poškození, UV záření, vysokým teplotám (krátkodobě až 280 °C) a vzniku skvrn. Dřez nabízí pouze jednu možnost montáže, usazuje se nad pracovní desku a vodovodní baterie se montuje do pracovní desky. Samozřejmostí je také přepad, který se nachází ve vaně dřezu. Tlaková dřezová baterie Alveus Tonia Black 91 je praktickým doplňkem dřezu ve stejné barvě. Společně tvoří dokonalý set. Baterie je otočná, směšovací a díky páce umístěné na boku si můžete pohodlně nastavit tu správnou teplotu a proud vody. Tvar baterie je vyveden do tvaru písmene U. Montáž se provádí do otvoru o průměru 35 mm a díky přiloženému montážnímu balíčku nebude třeba nic dokupovat.

4 390 Kč

Nerezový dřez a baterie Alveus BASIC fi 90 + baterie Karina Chrom Podstatnou součástí každé kuchyně je bezesporu kuchyňský dřez. Tento nerezový dřez a baterie od značky Alveus slibuje výbornou odolnost bez brzkého opotřebení. Díky svému elegantnímu provedení skvěle zapadne do každé kuchyně, a to jak do klasicky zařízené, tak i do té moderní. Kvalitní provedení Kuchyňský dřez Alveus BASIC 170 fi 90 je vyroben z nerezu a je otočný, takže je jen na vás zda odkap umístíte vpravo nebo vlevo. Vana je dostatečně velká, takže i umývání objemnějších kusů nádobí nebude žádný problém. Přepad je umístěn ve vaně dřezu a pro odvod vody slouží výpusť, která se otevírá a zavírá zamáčknutím sítka. Dřez se usazuje na pracovní desku. Tlaková dřezová baterie Alveus Karina Chrom je praktickým doplňkem k dřezu ve stejném provedení. Společně tvoří dokonalý set. Baterie je otočná, směšovací a díky páce umístěné na boku si pohodlně můžete nastavit tu správnou teplotu a proud vody. Tvar baterie je vyveden do tvaru písmene U. Montáž se provádí do otvoru o průměru 35 mm a díky přiloženému montážnímu balíčku nebude třeba nic dokupovat.

2 690 Kč

Granitový dřez Pyramis Mido 1B 1D Pořiďte si nadčasový granitový dřez ukrývající se pod názvem Mido 1B 1D od společnosti Pyramis. Ten se pyšní kvalitním zpracováním, dlouhou životností a díky svému elegantnímu vzhledu se stane moderním doplňkem každé kuchyně. Vysoce odolný Granit, z nějž je dřez Mido 1B 1D vyroben, dodává dřezu opravdu velkou odolnost vůči poškození a běžnému opotřebení. Dále zajišťuje jeho stálobarevnost a chrání jej před vysokými teplotami i chemickým poškozením a dřez se tak může pochlubit dlouhou životností. Moderním a praktickým doplňkem Skládá se z dřezové nádoby o rozměrech 380 x 420 x 190 mm a odkapávací plochy. Dřez vám tedy poskytne dostatek prostoru pro pohodlnou manipulaci či snadné odložení i objemnějšího nádobí. S celkovými rozměry 620 x 500 mm se navíc v elegantním tmavě šedém provedení stane praktickým a moderním doplňkem v každé domácnosti.

4 399 Kč

Nerezový dřez Vybavte svou kuchyni elegantním nerezovým dřezem s názvem Kiba od společnosti Pyramis. Ten se může pochlubit dlouhou životností, jelikož je velmi odolný vůči běžnému opotřebení. S průměrem 385 mm a hloubkou 160 mm vám nabídne dostatek prostoru pro pohodlnou manipulaci i s objemnějším nádobím a stane se tak praktickým a moderním doplňkem v každé domácnosti.

1 950 Kč

Baterie Alveus A1129053 Dřezové baterie se mnohdy stanou nejen podstatnou součástí kuchyně, ale také bodem, který dokáže ihned zaujmout. Vodovodní baterii značky Alveus si právě díky elegantnímu provedení okamžitě oblíbíte. Kvalitní provedení Baterie Alveus Tonia je otočná, takže vždy najdete tu nejlepší pozici natočení podle aktuálních potřeb. Chromové provedení pak poskytne možnost umístit ji do jakékoliv kuchyně, ať už do moderní nebo klasické. Montáž se provádí do otvoru o průměru 35 mm a díky přiloženému montážnímu balíčku nebude třeba nic dokupovat. Balení obsahuje: Baterii Připojovací hadičky Montážní balíček

1 791 Kč

Granitový dřez Pyramis Mido 1B 1D Pořiďte si nadčasový granitový dřez ukrývající se pod názvem Mido 1B 1D od společnosti Pyramis. Ten se pyšní kvalitním zpracováním, dlouhou životností a díky svému elegantnímu vzhledu se stane moderním doplňkem každé kuchyně. Vysoce odolný Granit, z nějž je dřez Mido 1B 1D vyroben, dodává dřezu opravdu velkou odolnost vůči poškození a běžnému opotřebení. Dále zajišťuje jeho stálobarevnost a chrání jej před vysokými teplotami i chemickým poškozením a dřez se tak může pochlubit dlouhou životností. Moderním a praktickým doplňkem Skládá se z dřezové nádoby o rozměrech 380 x 420 x 190 mm a odkapávací plochy. Dřez vám tedy poskytne dostatek prostoru pro pohodlnou manipulaci či snadné odložení i objemnějšího nádobí. S celkovými rozměry 620 x 500 mm se navíc v elegantním bílém provedení stane praktickým a moderním doplňkem v každé domácnosti.

4 390 Kč

Nerezový dřez Pořiďte si nadčasový nerezový dřez ukrývající se pod názvem Core 1B 1D od společnosti Pyramis. Ten se může pochlubit dlouhou životností, jelikož je vyroben z kvalitního materiálu a je tak velmi odolný vůči běžnému opotřebení. Skládá se z dřezové nádoby o rozměrech 370 x 410 x 150 mm a odkapávací plochy. Dřez vám tedy poskytne dostatek prostoru pro pohodlnou manipulaci či snadné odložení i objemnějšího nádobí. S celkovými rozměry 800 x 600 mm se navíc stane praktickým a elegantním doplňkem v každé domácnosti.

1 359 Kč
Další produkty od výrobce OKAY

Háčky Toro, samolepící, hranaté, 4ks Jednoduché háčky Toro se stanou praktickým pomocníkem ve vaší domácnosti. Dají se využít v jakékoliv místnosti, díky samolepící pásce ze zadní strany háčku se snadno přichytí na kterýkoliv povrch. Jsou vyrobeny z bílého plastu, v hranatém tvaru a velice snadno se s nimi manipuluje. Sada obsahuje 4 ks. Šířka 3x3x2 cm.

59 Kč

Stylová deka SHEI1 Měkká a hřejivá deka SHEI1 se stane vašim novým oblíbencem pro chladné zimní večery. Z jedné strany hladká a z druhé strany nadýchaná deka s imitací ovčí vlny zajistí příjemné chvíle strávené v teple a navíc zaujme svým moderním designem v zelené barvě, který se stane originálním doplňkem každého interiéru. Měkké a příjemné provedení Deka SHEI nadchne svým příjemným provedením. Její extrémně měkký povrch připomínající ovčí vlnu vás doslova obejme a zajistí tepelný komfort ideální pro trávení chladných večerů v obývacím pokoji, v ložnici nebo na chatě. Stylový design Deka je vyrobená z kvalitních materiálů, díky kterým si udrží svoji podobu i při častém používání. Zaujme navíc svým stylovým designem, jenž se stane originální dekorací moderních interiérů.

649 Kč

Ložní povlečení Set bavlněného povlečení v bíložluté barvě s motivem smajlíků vám umožní navodit tu správnou atmosféru v každém dětském pokojíčku i ložnici. Pyšní se kvalitním zpracováním a elegantním vzhledem. Je vyrobeno ze stoprocentní bavlny a zajistí vám pohodlný a klidný spánek. Elegantní vzhled Toto stylové ložní povlečení bylo vyrobeno ze stoprocentní bavlny, jež zajistí vysokou odolnost vůči poškození. Materiál je vzdušný, poddajný a velmi příjemný na dotek. Tato ložní souprava s motivem smajlíků v elegantní bíložluté barvě kopíruje aktuální trendy, a proto se stane moderním a praktickým doplňkem vaší ložnice či dětského pokojíčku. Specifikace Barva: bíložlutá se smajlíky Materiál: 100% bavlna Rozměry přikrývky: 1x 140×200 cm Rozměry polštáře: 1x 70×90 cm Zapínání: zip

499 Kč

Rohožka Zala Living Ornamento Rohožka je obvykle první věcí, kterou vaši hosté při návštěvě vašeho domova uvidí. Se stylovou rohožkou Zala Living Ornamento nejenže uděláte díky jejímu provedení skvělý první dojem, ale zásluhou kvalitního provedení navíc vydrží i náročnější používání. Kvalitní a odolné provedení Moderní rohožka Zala Living Ornamento potěší kvalitním provedením z polyamidových vláken, díky kterým se stane skvělým doplňkem i na místa se zvýšenou zátěží. Rohožku navíc můžete používat jak v interiéru, tak například před vaším domem. Specifikace: Délka: 70 cm Šířka: 50 cm Váha: 1 kg Tloušťka: 7 mm

499 Kč

Dětská deka MILI4 Pořiďte svým dětem měkkoučkou deku MILI4 s roztomilým růžovým designem s jednorožci, díky které si užijí příjemně strávené chvíle odpočinku. Mimořádně měkká deka s imitací ovčí vlny na druhé straně zaujme svým pohodlím a nadýchaným povrchem, který přinese příjemný tepelný komfort. Měkké a útulné provedení Chlupatá a měkká deka se stane originální dekorací dětského pokojíčku. Díky jejímu příjemnému provedení a veselému designu si ji navíc vaše dítě okamžitě zamiluje a bude používat od miminka až po předškolní věk. Ideální dárek pro děti Deka zaujme i jako ideální dárek nejen pro vaše děti, ale například i pokud máte vnoučata nebo neteře. Zabalená je totiž do krásné dárkové krabičky, která díky svému provedení jistě udělá radost.

399 Kč

Vonná svíčka ve skle Provence Mango, 510g Elegantní vonná svíčka Provence se stane oblíbenou dekorací ve vaší domácnosti. Má příjemnou oranžovou barvu s vůní manga, která krásně provoní váš domov. Díky délce hoření 85-95 hodin si svíčku užijete dlouhou dobu. Vosk ze svíčky nikde nevytéká díky skleněné dóze, kterou po vyhoření vosku a důkladném vyčištění můžete i nadále využít ve svém domově. Svíčka je vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Ke svíčce si můžete přikoupit i další doplňky se stejnou vůni. Rozměry 19,8×14,3cm. Hmotnost 510g.

199 Kč

Zatemňovací závěs Závěs Logan Krásný a kvalitní závěs Logan elegantně doplní vaše okno a zamezí ostrým slunečním paprskům i nežádoucím pohledům cizích lidí proniknout do vašeho pokoje. Elegantní vzhled Jemný sametový design perfektně zapadne do každého pokoje, ve kterém vykouzlí jedinečnou atmosféru a zároveň jej po zatažení spolehlivě zatemní. Kvalitní materiál Solidní zpracování a kvalitní 100% polyester zajistí, že závěs bude investicí na řadu dlouhých let, po které si udrží svou barvu, neprostupnost i eleganci. Pevné upevnění Velice snadné a dostatečně pevné upevnění poskytne osm kroužků, kterými se jednoduše provleče záclonová tyč, takže nasazeno máte v řádu minut.

499 Kč

Ručně malovaný obraz Luční květy PB372ZI StarDeco Nebaví vás už koukat na prázdné bílé stěny vašeho pokoje? Zvelebte si jej třeba překrásným obrazem s motivem lučních květin. Dílo je ručně malované, což mu dodává plastičnost, takže bude na vaší zdi vypadat opravdu působivě. Jeho konstrukci zase tvoří masivní dřevěný rám, na kterém je plátno napnuto, tudíž bude mít pevný a stabilní tvar. Rozměr obrazu je 80 x 80 cm.

1 599 Kč