ok-top.cz

HDMI rozbočovač Hama 1×2

HDMI rozbočovač Hama 1x2 vám umožní snadno připojit a zobrazit stejný obraz na dvou zařízeních současně. Ideální pro domácí kino nebo prezentace. Kategorie: video kabely + konektory.
EAN: 4047443434609
HDMI rozbočovač Hama
Do obchodu »
Značka: Hama
699
Detailní popis

HDMI rozbočovač Hama 1×2 Kabelový rozbočovač HDMI, který má jeden vstup a 2 výstupy slouží k současnému připojení dvou zařízení jako jsou například dva monitory k počítači. Podporuje rozlišení 4K, takže obraz bude ve vysoké kvalitě.

Další produkty z kategorie Video kabely + konektory
HDMI/mikroHDMI TV kabel MK

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal.Kabel HDMI – mini HDMI využijete především v případech, kdy potřebujete propojit například televizi s videokamerou nebo jiným zařízením, které disponuje konektorem typu C (mini HDMI). Využívá se pro plně digitální audio-video propojení. Podporuje také 3D zobrazení.Kabel má pozlacené kontakty, které zamezují oxidaci a zajišťují optimální přenos signálu. Délka kabelu 1,8 metru plně dostačuje na klasické propojení bez nějakých větších vzdáleností. Kabel je 19-pólový. HDMI kabel s koncovkami typu A – C (mini) Délka 1,8 m Pozlacené kontakty Podpora 3D zobrazení 19-pólový

161 Kč
Redukce MK Floria HDMI/HDMI Female-Male.

Redukce MK Floria Redukci HDMI/HDMI oceníte, pokud máte špatný přístup ke konektorům na televizi, a nebo pokud instalujete držák na TV na zeď, a je třeba aby televize měla ode zdi co nejmenší odstup, protože v tomto případě rovné napojení HDMI může znamenat problém. Právě lomená redukce s úhlem 90° a konektory MALE a FEMALE pak může váš problém vyřešit. Redukce podporuje 4K, HD a FULL HD rozlišení, stejně jako 3D zobrazení.

99 Kč
AV kabel Emos SB2101

AV kabel SCART Redukční kabel s konektorem SCART na jedné straně a 3 konektory cinch (RCA) na straně druhé. Slouží k propojení zařízení, jako je například PC a televize. Směr signálu lze navíc snadno přepnout. Kabel nabízí délku 1,5 m, což postačí k připojení nepříliš vzdálených zařízení.

179 Kč
HDMI splitter Baseus Matrix

HDMI splitter Baseus Matrix Zařízení značky Baseus umožňuje zobrazování jednoho HDMI signálu na 2 monitorech/TV anebo sdílení jedné obrazovky se dvěma zařízeními. Podporuje přenos zvuku a obrazu až do rozlišení 4K, takže se můžete spolehnout na opravdu kvalitní přenos. Nevyžaduje externí napájení a jeho světelný displej zajistí jeho maximální přehlednost.

449 Kč
Další produkty od výrobce Hama
SMART Wi-Fi světlo Hama s

SMART Wi-Fi světlo Hama 176588 Chytré stropní svítidlo poslouží jako skvělý doplněk domácnosti všem, kteří netouží jen po obyčejném svícení, ale chtějí mít nad světlem v místnosti kontrolu. Ovládat jej můžete například přes mobilní aplikaci, ale i pomocí chytrých asistentů a dovolí vám nastavit plynulé stmívání, teplotu bílé barvy i jen třeba vypnout světlo z pohodlí křesla. Ovládání v aplikaci Základním stavebním kamenem světla je zejména možnost jej začlenit do vaší Wi-Fi sítě a ovládat jej bezdrátově pomocí mobilu. K tomu poslouží intuitivní aplikace Hama Smart Home dostupná pro Android i iOS. Klidně tak můžete zhasnout svítící světlo, i když už jste půl hodiny v práci či na dovolené v zahraničí. Spolupráce s asistenty Velkou výhodou světla je, že nepotřebuje žádnou další řídicí jednotku a funguje samostatně. Využít však můžete chytrých asistentů, ať už od Googlu či Amazonu. Ty vám pak dovolí upravovat nastavení, zhasínat a rozsvěcovat pomocí vašeho hlasu. Co může být příjemnější než se v noci pohodlně uložit do postele beze strachu ze zakopnutí a následně jen pomocí jednoho příkazu zhasnout?

479 Kč
Hama hliníkový držák tabletu

Elegantní držák tabletu Hama pro uhlopříčku 7-12,9″ Moderní držák na tablet můžete využít jak v práci, tak v domácnosti. Manipulace s držákem je velmi jednoduchá díky dvěma kloubům, pomocí kterých si můžete nastavit správnou polohu tabletu do horizontální či vertikální polohy, gumové plochy zajistí, že tablet z držáku nesklouzne. Držák je velmi stabilní, proti klouzání po stole je vybaven ze spodní strany gumovými nožičkami. Do flexibilních čelistí se hodí všechny tablety o velikosti 7 až 12,9″. Moderní držák tabletu Elegantní držák na tablet se stane skvělým pomocníkem ve vaší domácnosti či v práci. Disponuje dvěma klouby, díky kterým si můžete nastavit ten správný úhel tabletu či horizontální nebo vertikální polohu. Držák se hodí pro tablety s velikostí uhlopříčky 7-12,9″ (17,78-32,76cm), který se uchytí do flexibilních čelistí. Používání a rychlý přístup k zařízení je velmi snadné. Vysokou kvalitu držáku propůjčuje pevné hliníkové provedení ve stříbrné barvě s černými prvky. Snadné používání Bezpečnost tabletu proti spadnutí z držáku zajišťují gumové prvky, kterým je držák vybaven. Ve spodní části se nachází otvor pro konektor nabíječky tabletu, takže se nemusíte bát, že se vám tablet vybije uprostřed sledování receptu, podle kterého zrovna vaříte. Kabel nabíječky se dá uchytit po obou stranách kloubu, kde se na to nachází speciální otvor, takže vám kabel nebude nikde zbytečně překážet. Dobrá stabilita Spodní strana držáku je vybavena gumovými nožičkami, které zabraňují držáku, aby se při vašem používání tabletu pohyboval, a zároveň ochraňuje stůl či pracovní plochu před poškrábáním. Najít zde můžete i imbusový klíč, který slouží pro permanentní dotažení šroubů v určené pozici.

649 Kč
Skartovačka Hama Premium AutoM120

Skvělá skartovačka Hama Premium AutoM120 Pokud se chcete bezpečně zbavit vašich nepotřebných dokumentů, zajisté oceníte skartovačku od firmy Hama. Ať už budete papíry dávat do stroje automaticky nebo manuálně, kvalitní ocelové nože pořežou všechny tisky na potřebnou velikost dle potřebné bezpečnostní normy. Když se 25l koš naplní, jednoduše jej vyjmete ven a jeho obsah vyhodíte pryč. Bude tak užitečným strojem ve firmách i domácnostech. Jednoduchá manipulace Papír lze skartovat automaticky i manuálně a to dokonce ve stejnou chvíli současně. Do podavače jednoduše umístíte až 120 papírů do velikosti A4, s nimiž si zařízení bez potíží poradí. Takto může pracovat téměř 60 minut bez zastavení. Když máte papírů méně, otvorem pro manuální skartování jich lze v jednu chvíli rozřezat až 5. A pokud se chcete zbavit své staré platební karty, kvalitní ocelové nože si s ní jednoduše poradí. Žádný problém nebudou mít ani se sešívacími sponkami. Své nepotřebné dokumenty tak rozsekáte bez sebemenších problémů. Tichý chod Motor je mimořádně tichý – pouhých 60 dB – tudíž ani při plném výkonu nebude skartovačka hučet na celé kolo. A kdyby se náhodou začala přehřívat či přetěžovat, bezpečnostní vypnutí vás ochrání před případnými nepříjemnostmi. Automaticky se také zastaví, když dojdou papíry, tudíž nepojede zbytečně. Zaseknutý papír lze zase pomocí zpětného chodu elegantně vyjmout. Trojice indikačních LED –⁠ o zapnutí, plném koši a přehřátí –⁠ vám navíc zajistí dostatečné informace o celém stavu stroje. Obsah snadno vyhodíte S křížovým mikro řezem zpracuje AutoM120 všechny papíry podle vaší libosti. Čím menší kousky, tím víc se jich vejde do sběrné nádoby o kapacitě 25 l. Když pak pomocí kontrolního okénka uvidíte, že je nádoba naplněna, lehce ji vytáhnete a obsah vyhodíte. Pro absolutní bezpečnost Skartovačka vám umožní dodržovat normu DIN 66399. Se stupněm bezpečnosti až P-4 tak můžete adekvátně rozřezat dokumenty na částice do velikosti 160 mm2. Lze tak směle dodržovat pravidla v souladu s GDPR a to jak ve firemním prostředí, tak i u sebe doma. Nemusíte se tedy obávat, že by se citlivější dokumenty dostaly k někomu, ke komu nemají.

4 619 Kč
Meteostanice Hama Black Line

Dokonalý přehled o aktuálním i budoucím vývoji počasí Hama Black Line Plus je spolehlivá meteostanice do každé domácnosti. Skládá se ze základny a bezdrátového venkovního senzoru, který přesně změří aktuální teplotní podmínky. Domácí základna je vybavena přehledným VA displejem, který se vyznačuje perfektními pozorovacími úhly a vysokým kontrastem. Na displeji je pak zobrazen aktuální čas řízený radiovým DCF signálem, vnitřní a venkovní teplota a vlhkost vzduchu, datum, den, fáze měsíce, tlak nebo třeba předpověď počasí. Třešničkou na dortu je funkce duálního buzení, která je ideální pro páry, které stávají do práce v různých časech nebo například indikátor rizika plísní, který vás informuje ve čtyřech hodnotách (žádné riziko až vysoké riziko) na základě teploty a vlhkosti v místnosti o riziku vzniku plísní. Snadné ovládání Přepínejte mezi venkovními senzory nebo třeba změňte stupně Celsia na Fahrenheity díky intuitivnímu dotykovému ovládání na bočních stranách základny. Venkovní senzor Bezdrátový senzor vám vždy spolehlivě změří venkovní teplotu. Navíc jeho dosah k základně činí až 50 metrů, takže jej můžete připevnit i na odlehlejší místo (například garáž, pergolu apod.). Meteostanici Hama Black Line Plus můžete spárovat až se třemi samostatnými venkovními senzory (v balení pouze jeden, další je nutné dokoupit zvlášť).

1 249 Kč