ok-top.cz

HDMI splitter Gembird DSP-2PH4-03, 2 porty

HDMI splitter Gembird DSP-2PH4-03 s 2 porty je ideální pro rozdělení signálu do dvou zařízení. Kategorie: video kabely + konektory.
EAN: 8716309091442
HDMI splitter Gembird DSP-2PH4-03
Do obchodu »
Značka: GEMBIRD
369

Rozbočovač signálu na 2 monitory/TV Umožňuje zobrazování jednoho HDMI signálu na 2 monitorech/TV. Nevyžaduje software. Perfektní digitální video a vysoce kvalitní 3D zvuk. Napájení: 5 V DC, 1 A (adaptér není v balení, pouze USB kabel)

Další produkty z kategorie Video kabely + konektory

Možnosti InHouse MKF Kvalitní propojovací adaptér MKF-1283 má na obou stranách HDMI zdířku, která slouží k prodloužení dvou HDMI kabelů nebo jako redukce pro jiný typ koncovky kabeláže. Možností, jak spojku použít, je mnoho. Nejčastější využití najdete v propojení zmíněného HDMI s HDMI nebo s USB, VGA, DVI, RCA nebo starší SCART.

129 Kč

Redukce MK Floria Redukci HDMI/HDMI oceníte, pokud máte špatný přístup ke konektorům na televizi, a nebo pokud instalujete držák na TV na zeď, a je třeba aby televize měla ode zdi co nejmenší odstup, protože v tomto případě rovné napojení HDMI může znamenat problém. Právě lomená redukce s úhlem 90° a konektory MALE a FEMALE pak může váš problém vyřešit. Redukce podporuje 4K, HD a FULL HD rozlišení, stejně jako 3D zobrazení.

99 Kč

AV kabel SCART/SCART Metrový SCART kabel se hodí v případech, kdy potřebujete propojit například televizi s videorekordérem nebo staršími zařízeními, které nepodporují HD rozlišení. Tento kabel je plně stíněný, což zajišťuje čistý přenos obrazu i zvuku. Kabel je dlouhý 1 metr, tudíž je vhodný pro propojení dvou zařízení, které jsou velmi blízko sebe, typicky třeba v jednom televizním stolku. Specifikace kabel SCART – SCART délka 1 m plně stíněný

99 Kč

Užitečný propojovací kabel VGA na DVI-I Dual S tímto 1,5 m dlouhým kabelem od Winner Group snadno propojíte dvojici vašich zařízení. Své použití najde například při spojení analogového monitoru nebo LCD displeje do grafické karty. Na jednom konci disponuje VGA konektorem, na druhém DVI-I Dual. Může přenášet signál s rozlišením 2560x1600p a frekvenci až 60 Hz.

249 Kč

Užitečný propojovací kabel USB-A na USB micro-B S tímto 1,5 m dlouhým kabelem od Winner Group snadno propojíte dvojici vašich zařízení. Své použití najde například při spojení externího disku s počítačem nebo notebookem. Na jednom konci disponuje konektorem USB-A, na druhém USB micro-B. Standard USB 3.0 zajišťuje přenosovou rychlost až 5GBps.

143 Kč

Propojovací AV kabel Propojovací AV kabel SL2001 s dvěma konektory SCART od společnosti Emos se pyšní kvalitním zpracováním. Je vyroben z poměděného ocelového lanka a disponuje délkou 1,5 metru.

131 Kč

Pokud máte doma zařízení, které má pouze konektor HDMI micro, ale Vy máte doma pouze kabel HDMI, nemusíte si kupovat další kabel. Stačí si pořídit právě tuto redukci z HDMI na HDMI micro. Redukce je v černé barvě a je velmi skladná. Redukce HDMI – HDMI micro Černá barva

99 Kč

Pokud máte doma zařízení, které má pouze konektor HDMI mini, ale Vy máte doma pouze kabel HDMI, nemusíte si kupovat další kabel. Stačí si pořídit právě tuto redukci z HDMI na HDMI mini. Redukce je v černé barvě a je velmi skladná. Redukce HDMI – HDMI mini Černá barva

99 Kč
Další produkty od výrobce GEMBIRD

Podložka pod myš Gembird MP-S-BK Podložka Gembird nabízí povrch, který zlepšuje skluz každé optické myši, přesnost snímání i plynulost ovládání. Budete tak mít maximální kontrolu nad pohybem kurzoru. Spodní pogumovaná vrstva pak zabrání klouzaní podložky.

42 Kč

3D tiskárna Gembird Flashforge Adventurer3 Kovová a stabilní 3D tiskárna od firmy Gembird vám díky technologii FFF s automatický podavačem vlákna umožní vytvořit perfektní trojrozměrné modely. Data pro tisk snadno dodáte přes flash disk nebo SD a s LED dotykovým displej s nimi můžete snadno manipulovat. Dvojitá tryska dokonce zajistí, že můžete tisknout dvojbarevně. Pak už se jen můžete kochat svými nápady. Vytiskněte si cokoliv Nechte naplno upustit uzdu své fantazie a zpříjemněte si život zcela originálními výtisky ze své vlastní 3D tiskárny. Skvělé výsledky budou zajištěny technologií FFF (Fused Filament Fabrication). Zahřáním roztaví termoplastický materiál ABS, ABS Pro, PLA, PVA nebo HIPS a začne tvořit. Jednoduchá manipulace Ať už toužíte vytvořit stylové figurky do své deskové hry nebo užitečný plastový stojánek, vše zvládnete naprosto jednoduše. Snadno si totiž jejich data vložíte přímo do Flashforge Creator PRO2, a to buď přes USB port, nebo SD kartu. A pro snadnou manipulaci pak přijde vhod LED dotykový displej s pěti tlačítky a kontrolka přehřátí, aby se vašemu zařízení něco nestalo. Pro domácnost i vzdělávání Vzhledem k velikosti tiskárny si vytvoříte modely o rozměrech až 200 x 148 x 150 mm. Navíc je vybavena dvojitou tryskou, takže můžete tisknout i dvě barvy současně. A pokud se tryska nějak poškodí, velice snadno ji vyměníte. Kompaktní vzhled pak zajišťuje i uzavíratelná komora, která zajistí tichý chod. To vše ji dělá ideálním zařízením pro domácnost, obchod i vzdělávání.

23 070 Kč

Ergonomická a přesná Podložka pod myš Gembird Ergo Maxi je ideálním řešením pro všechny, kteří celý den používají počítačovou myš a namáhají tak své zápěstí. Nabídne vám unikátní ergonomický polštářek, který poskytuje dokonalou oporu pro vaši ruku a současně díky gelové výplni snižuje tlak na zápěstí. Těšit se můžete také na vysoce přesné snímání pohybu myši díky speciálnímu látkovému povrchu podložky. Dokonalá stabilita Zapomeňte na klouzání podložky po stole. Na její spodní straně se totiž nachází protiskluzová vrstva, která zajistí, že podložka dokonale přilne k povrchu vašeho stolu.

137 Kč

3D tiskárna Gembird Flashforge Adventurer3 Malá a tichá 3D tiskárna od firmy Gembird vám díky technologii FFF s automatický podavačem vlákna umožní vytvořit perfektní trojrozměrné modely. Data pro tisk snadno dodáte přes flash disk nebo bezdrátově a s 2,8″ LED dotykovým displej s nimi můžete snadno manipulovat. Pak už se můžete jen kochat svými nápady. Pro perfektní tisk Nechte naplno upustit uzdu své fantazie a zpříjemněte si život zcela originálními výtisky ze své vlastní 3D tiskárny. Skvělé výsledky budou zajištěny technologií FFF (Fused Filament Fabrication). Zahřáním roztaví termoplastický materiál PLA nebo ABS a začne tvořit. Navíc disponuje i automatickým podavačem a zasouvačem vlákna, takže můžete bez obav nechat zařízení běžet, dokud nebude dílo hotovo. Jednoduchá manipulace Ať už toužíte vytvořit elegantní figurky do své deskové hry nebo užitečný plastový stojánek, vše zvládnete naprosto jednoduše. Snadno si totiž jejich data vložíte přímo do Flashforge Adventurer3, a to buď bezdrátově skrze Wi-Fi nebo přes síťový port RJ-45 a USB flash disk. Pro snadnou manipulaci pak přijde vhod 2,8″ LED dotykový displej a 8 GB úložiště, kde můžete mít vaše nejoblíbenější modely vždy připraveny. Na domácí užití Vzhledem k velikosti tiskárny si vytvoříte modely o rozměrech až 150 x 150 x 150 mm. Tisk navíc probíhá uvnitř uzavíratelné komory, tudíž celý proces bude zcela tichou záležitosti. Celkový hluk vydávaný zařízením tak bude pouhých 45 dB. A pokud se tisková tryska nějak poškodí, velice snadno ji vyměníte. To vše ji dělá ideálním zařízením pro domácí použití.

10 203 Kč

Gelová podložka pod myš ERGO MAXI Gelová podložka pod myš Gembird nabízí maximální pohodlí při práci. Díky opěrce zápěstí zajišťuje podložka pohodlné držení zápěstí a přilnavé gumové dno s protiskluzovým povrchem se stará o to, aby podložka držela na svém místě.

127 Kč

Podložka pod myš Gembird MP-S-BK Podložka Gembird nabízí povrch, který zlepšuje skluz každé optické myši, přesnost snímání i plynulost ovládání. Budete tak mít maximální kontrolu nad pohybem kurzoru. Spodní pogumovaná vrstva pak zabrání klouzaní podložky.

42 Kč

Kvalitní záznam Mikrofon lze díky montážnímu klipu snadno připevnit ke košili a vy se tak můžete bez omezení volně pohybovat. Váš hlas bude navíc snímán z dostatečné blízkosti, což zvyšuje kvalitu záznamu. Skvělé připojení K připojení využijete u tohoto modelu tradiční 3,5mm audio konektor. Připojíte se tak opravdu ke každému počítači a vždy budete mít jistotu maximální kvality.

42 Kč