ok-top.cz

Herní myš Lenovo IdeaPad Gaming M100

Bojuj o vítězství s herní myší Lenovo IdeaPad Gaming M100! Tento výkonný doplněk pro notebooky ti umožní hrát s maximální přesností a rychlostí. Nebojuj s nekvalitním vybavením, vsaď na Lenovo.
EAN: 0195042619744
Herní myš Lenovo IdeaPad
Do obchodu »
Značka: Lenovo
329

Herní myš Lenovo M100 Ukažte soupeřům svoje herní kvality v plné síle. S vysoce výkonnou dynamickou herní myší Lenovo M100 budete mít ten správný nástroj pro cestu k vítězstvím. Zvolte si svoje ideální nastavení pomocí 7 programovatelných tlačítek, přesný optický senzor s nastavitelným rozlišením od 800 do 3200 DPI se postará o dokonale přesný a plynulý pohyb a ergonomický tvar zajistí ideální komfort pro dlouhé herní maratony. Se svým dvoupásmovým sedmibarevným LED podsvícením navíc myš Lenovo M100 podpoří vaše herní zážitky působivým osvětlením. Technické parametry: Rozlišení myši: 800/1600/2400/3200 DPI Senzor: Optical Pixart PAW3307DL Připojení: Kabelové přes USB 2.0 Počet tlačítek: 7 Hmotnost: 90 g

Další produkty z kategorie Notebooky

Mechanická herní klávesnice SUREFIRE KingPin M2 RGB, US Každý herní nadšenec potřebuje k hraní tu správnou herní klávesnici, která mu pomůže plně ovládat dění ve hře. K tomu je ideální herní klávesnice SUREFIRE KingPin M2, která je vybavena numerickou klávesnicí. Klávesy odolají i náročnějšímu hraní díky životnosti až 50 milionů stisknutí. K dispozici je volitelné osvětlení z výběru 6 režimů, dále je klávesnice vybavena funkcí 100% anti-ghostingu všech kláves a nechybí 12 multimediálních klávesových zkratek. Snadné propojení s počítačem obstará 1,8m dlouhý USB kabel. Ta správná velikost Součástí herní klávesnice KingPin M2 je i numerická část, takže klávesnice nabízí plné vybavení, proto hraní bude naprostá hračka. Výška klávesnice se dá nastavit do dvou poloh pomocí nožiček, které jsou schované ve spodní straně klávesnice. Vysoká odolnost krytu klávesnice je díky pozinkovanému železu, která je v mnoha případech lepší než plast. Jazyk klávesnice je přizpůsoben pro americkou angličtinu, proto je klávesnice vybavena 104 klávesy. Dlouhá životnost Membránová klávesnice je vyrobena z mimořádně kvalitního materiálu, díky kterému vydrží klávesy až 50 milionů úhozů. To je velmi důležitou vlastností, pro kterou si hráči tuto klávesnici vyberou. Červené mechanické spínače mají lineární zdvih, které v kombinaci s minimální sílou pružiny, zajišťují lehký stisk kláves a rychlost odezvy 1ms. Všechny klávesy podporují funkci anti-ghostin, která pomáhá k přesnosti při hraní a dodává náležitou podporu. Nechybí ani 12 multimediálních klávesových zkratek. Připojení k počítači či notebooku je možné díky 1,8m dlouhému kabelu s koncovkou na USB, který je po celé délce opletený a tak chráněný před poškozením. Nastavení barevného podsvícení Správnou atmosféru a prožitek z hry umocní barevné podsvícení klávesnice s možností výběru z 6 aktivních režimů: 5 režimů RGB a 1 přizpůsobitelný režim. Nastavit intenzitu světla lze pomocí 5 úrovní, stejný je i počet stupňů pro rychlost světla. Celkové nastavení osvětlení je jen na vaší volbě. Pro každou hru si můžete nastavit i jiné tematické osvětlení. K nastavení RGB podsvícení je třeba nainstalovat doplňkový software.

1 147 Kč

Optimální zakřivení Monitor Samsung C27T550FDU s sebou přináší tu nejodvážnější prohnutí, kterého kdy bylo kdy dosaženo. Díky optimálnímu prohnutí 1000R, které kopíruje zorné pole lidského oka, bude vaše práce na počítači mnohem efektivnější. Přivítejte technologii budoucnosti. Eye Comfort certifikát = konec únavy vašich očí Díky unikátní výrobní technologii, která umožnila vznik tohoto prohnutého monitoru ve spojení s kvalitním Full HD rozlišení, se může navíc Samsung C27T550FDU pyšnit certifikátem Eye Comfort od přední mezinárodní testovací organizace TÜV, takže se nemusíte bát nepříjemné únavy vašich očí při práci na počítači. Po čem hráči touží Ať už se rozhodnete tento monitor využívat k práci či zábavě, nikdy nebudete zklamaní. Můžete se totiž těšit na unikátní technologii AMD FreeSync poskytující plynulé hraní a obnovovací frekvenci 75 Hz, která skoncuje s nepříjemným trháním obrazu. Maximální pohodlí v každém směru a spousta možností připojení Monitor je vybaven technologií Flicker Free, která nepřetržitě odstraňuje nepříjemné a únavné blikání a společně s režimem Eye Saver minimalizuje vyzařované modré světlo. Vaše oči tak nebudou tolik unavené.

5 990 Kč

Malé a praktické laserové ukazovátko Connect IT Staňte se králem prezentací s tímto užitečným pomocníkem od firmy Connect IT. Je lehký a bezdrátový, takže s ním budete maximálně mobilní. S praktickou schránkou na USB přijímač jej budete mít připraven k použití prakticky kdykoliv. Zbytek už bude jen na vás. Pro snadné prezentování S tímto elegantním prezentérem dáte každé přednášce i poradě punc profesionality. Zařízení disponuje řadou funkcí, které umožní s celou prezentací manipulovat podle vašich potřeb. Můžete si tak bez problémů posouvat slajdy, pouštět videa i regulovat jejich hlasitost. Je lehký a skladný, takže bude kdykoliv po ruce. Snadné připojení Vaše zařízení si jednoduše propojíte skrze Nano USB přijímač, který můžete pohodlně ukrýt ve schránce přímo na těle zařízení. Funkce Plug&Play zaručí, že se vše okamžitě spustí a načte. S dosahem téměř 30 m budete mít dostatečný manévrovací prostor i v opravdu velkých místnostech. Laser samotný pak můžete namířit až do vzdálenosti 200 m. Nic vás tedy při prezentování nezastaví.

339 Kč

Skartovačka Hama Premium M8+ (50548) Pokud se chcete bezpečně zbavit vašich nepotřebných dokumentů, zajisté oceníte skartovačku od firmy Hama. Se všemi papíry si poradí kvalitní ocelové nože, které pořežou všechny tisky na potřebnou velikost dle potřebné bezpečnostní normy. Když se 20l koš naplní, jednoduše jej vyjmete ven a jeho obsah vyhodíte pryč. Bude tak užitečným strojem ve firmách i domácnostech. Bezpečnostní stupěň P5 Se skartovačkou Hama Premium M8+ si hravě poradíte s každým papírem. Když do ní třeba nějaký list vložíte, automaticky se spustí, udělá svoji práci a následně se vypne. Její křížový micro řez rozseká papíry na opravdu malé kousky (2×12 mm). To garantuje bezpečnost stupně P5, takže si vaše vyřazené dokumenty jen tak někdo znovu nepřečte. Můžete rozsekat až osm papírů současně. Vedle toho si hravě poradí i s plastovými kartami nebo sešívacími sponkami. Veškerý odpad pohltí 20l koš. Jeho naplnění můžete snadno kontrolovat pomocí praktického okénka. Pohodlné používání Používání zařízení bude opravdu jednoduché. Je tu řada bezpečnostních pojistek, se kterými vyřešíte nejednu svízel. V případě zaseknutí papíru oceníte praktický zpětný chod. Před možným přehřátím či přetížením vás chrání bezpečnostní vypnutí. O všem vás pak informuje řada praktických LED kontrolek. Dalším užitečným prvkem je, že zabrání spuštění zařízení, pokud není správně nasazena hlava na koš.

2 539 Kč

Černobílá laserová tiskárna B432dn A4 Hledáte tiskárnu, která vám umožní profesionální kvalitu tisku za příznivou cenu? Poté, je zařízení B432dn ideální volbou pro vás. Jedná se o kompaktní drátovou i bezdrátovou laserovou A4 tiskárnu, vyrobenou z robustních a odolných materiálů, ideální nejen do kanceláří, ale také domácnosti. Je určena pro černobílý tisk. Vysoký výkon i kvalita Nastavení k použití během několika minut. Tiskárna disponuje vysokou rychlost tisku 40 stran za minutu, automatickým oboustranným tiskem a velkým zásobníkem papíru na 250 listů a volitelně druhý zásobník na 530 listů. V kombinaci s drátovým i bezdrátovým připojením ušetříte čas i peníze. Výrazná úspora S volitelným spotřebním materiálem s vysokou výtěžností, který zvládne vytisknout až 12 000 stran, umožňuje tiskárna B432dn tisknout více a déle. Režim automatického vypnutí automaticky vypíná napájení, snižuje spotřebu energie na méně než 0,5 W, když se tiskárna nepoužívá, a funkce úspory toneru snižuje spotřebu toneru při tisku konceptů nebo interních dokumentů. Bezpečný tisk Flexibilní manipulace s médii a digitální technologie LED dělají z tiskárny B432dn všestranného pomocníka, který dokáže tisknout na velikosti papíru od A6 až po reklamní bannery o délce až 1,3 m a kartón až 163 g/m², zatímco bezpečný tisk pomáhá chránit důvěrné dokumenty.

5 990 Kč

Mechanická herní klávesnice SUREFIRE KingPin M1 60% RGB, US Každý herní nadšenec potřebuje k hraní tu správnou herní klávesnici i v případě, že nemá dostatečný prostor na stole. K tomu je ideální herní klávesnice SUREFIRE KingPin M1, která díky chybějící numerické části má ty správné rozměry. Klávesy odolají i náročnějšímu hraní díky životnosti až 50 milionů stisknutí. K dispozici je volitelné osvětlení z výběru z 6 aktivních režimů a 8 barev. Všechny klávesy mají funkci anti-ghosting, nechybí ani 3 multimediální klávesové zkratky. Klávesnice se dá lehce propojit s počítačem díky USB kabelu o délce 1,8m. Ta správná velikost I přesto, že herní klávesnici KingPin M1 chybí numerická část, pořád dosahuje stejných kvalit jako jakákoliv jiná herní klávesnice. Přestože je komprimovaná do 60% formátu, stále nabízí všechny důležité funkce pro hraní na akcích, LAN párty, turnajích nebo pro samostatného hráče, který preferuje minimalistický design. Výška klávesnice se dá nastavit do dvou poloh pomocí nožiček, které jsou schované ve spodní straně klávesnice. Jazyk klávesnice je přizpůsoben pro americkou angličtinu, proto je klávesnice vybavena 61 klávesy. Dlouhá životnost Membránová klávesnice je vyrobena z mimořádně odolného plastového materiálu, díky kterému vydrží klávesy až 50 milionů úhozů. To je velmi důležitou vlastností, pro kterou si hráči tuto klávesnici vyberou. Červené mechanické spínače mají lineární zdvih, které v kombinaci s minimální silou pružiny, zajišťují lehký stisk kláves a rychlost odezvy 1ms. Všechny klávesy podporují funkci anti-ghostig, která pomáhá k přesnosti při hraní a dodává náležitou podporu. Nechybí ani 3 multimediální klávesové zkratky. Připojení k počítači či notebooku je možné díky 1,8m dlouhému kabelu s koncovkou na USB, který je po celé délce opletený a tak chráněný před poškozením. Nastavení barevného podsvícení Správnou atmosféru a prožitek z hry umocní barevné podsvícení klávesnice s možností výběru z 6 aktivních režimů, z toho je 5 režimů RGB a 1 přizpůsobitelný, a 8 barev. Nastavit intenzitu světla lze pomocí 16 úrovní, stejný je i počet stupňů pro nastavení rychlosti. Celkové nastavení osvětlení je jen na vaší volbě. Pro každou hru si můžete nastavit i jiné tematické osvětlení. K nastavení RGB podsvícení je třeba nainstalovat doplňkový software.

1 104 Kč

Volba opravdových hráčů Rádi podnikáte válečné akce v multiplayerových hrách a chcete si zajistit tu nejpřesnější mušku, na kterou budou všichni vaši soupeři krátcí? Díky podložce pod myš C-TECH ANTHEA CYBER s nejnovější technologií 3D textilie získáte maximální přesnost snímání pohybu a perfektní stabilitu pro optické i laserové myši. 3D textilie se speciální texturou Podložka C-TECH ANTHEA CYBER je vyrobena z měkkého materiálu, který nejenže poskytuje oporu zápěstí, ale díky speciální textuře zajišťuje i to nejpřesnější snímání pohybu. 3D textilie s vysokou hustotou je vhodná jak pro optické, tak laserové myši. Obšité kraje zabraňují třepení okrajů a prodlužují tak životnost podložky, jejíž pogumovaná zadní strana zabraňuje skluzu. Hlavní vlastnosti technologie 3D textilie speciální textura pro nejpřesnější snímání pohybu pogumovaná spodní strana podložky zabraňující skluzu vyrobeno z měkkého materiálu, který navíc poskytuje oporu zápěstí obšité okraje Rozměry: 320x270x4mm

94 Kč

Pozlacený HDMI kabel HAMA Pozlacený HDMI kabel Hama 11931 s délkou 3 m pro plně digitální audio-video propojení, např. přehrávače a televizoru. Atraktivní opletené provedení s černo-stříbrnými konektory a nylonovým pláštěm. Kabel obsahuje integrovaný Ethernet kanál (HEC, 100 Mb/s) pro připojení zařízení k Internetu a zpětný audio kanál (ARC) pro obousměrný přenos audio signálu. Podporuje 3D zobrazení a 4K Ultra HD rozlišení. Specifikace: délka: 3 m barva: černá/stříbrná HDMI specifikace: High Speed with Ethernet (HDMI 2.0b kompatibilní) Pozlacené kontakty

249 Kč
Další produkty od výrobce Lenovo

Nabíječka Lenovo USB-C Adaptér Lenovo s konektorem USB-C připojíte kdekoliv na světě. Nabíjí baterii a napájí zařízení současně. Je kompatibilní s notebooky Lenovo IdeaPad, Yoga 720 13″.

394 Kč

Herní notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 Pokud jste hráč, který zároveň ocení i mobilitu, je notebook z řady IdeaPad od Lenova tím vhodným řešením. Hrajte své oblíbené hry kdekoliv, a to s příjemným výkonem a rychlým SSD diskem. K tomu je tu ještě skvělá obnovovací frekvence, se kterou si maximálně vychutnáte celistvý obraz a to v příjemném FullHD rozlišení. Užijete si tak zábavu na maximum. Skvělý výkon Připravte se na úchvatné herní zážitky s herním notebookem obdařeným výkonným procesorem AMD Ryzen 5 5600H a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1650 a rychlým SSD o kapacitě 512 GB s pamětí DDR4. Každá hra tak poběží plynule a bez sekání, takže si můžete být jisti, že váš výkon bude zcela bezchybný. Výborný obraz Dokonalý zážitek zaručí i parádní obraz, který díky obnovovací frekvenci 120 Hz bude zcela uzpůsoben každému virtuálnímu dobrodružství. Displej tak bude plynule zobrazovat i ty nejobtížnější scény. Navíc s úhlopříčkou 15,6″ a FullHD rozlišením máte jistotu, že vás herní světy zcela pohltí. A pokud vám taková velikost monitoru nestačí, skrze port HDMI 2.0 se snadno připojíte k televizi nebo monitoru. Rychlé dobíjení Na klávesnici vám půjde hraní ve dne, v noci, jelikož díky bílému podsvícení budete mít vždy přehled o každé klávese. Jeho baterie má skvělou výdrž, a pokud se začne vybíjet, vězte, že za pouhou půlhodinu máte zase 50 % energie zpět.

22 999 Kč

Spolehlivý notebook Lenovo IdeaPad 5 14ITL05 Užijte si maximální produktivitu při práci i sledování filmů s elegantním notebookem od společnosti Lenovo. Tenké a lehké zařízení se stane vašim novým oblíbencem nejen na cestách, protože kromě svého kompaktního provedení nadchne i prvotřídním zobrazením na 14“ IPS displeji. S rychlým SSD diskem se vám do něj vše pohodlně vejde. Bude tak skvělým společníkem doma i v práci. Pro vaše pracovní výkony Procesor Intel Core i7-1165G7 dodá přístroji dostatečný výkon, abyste si mohli užít vaše oblíbené aplikace i filmy. To je navíc ještě doprovázeno grafickou kartou NVIDIA GeForce MX450, operační pamětí s 16 GB a SSD o kapacitě 512 GB. Dlouhou výdrž pro vaši práci zase dodá baterie s kapacitou 56,5 Wh. Příjemný obraz Lenovo IdeaPad 3 je obdařen TN FHD obrazovkou o velikosti 14“. Úzké rámečky navíc zajišťují, že vás nebudou při sledování rušit, takže se můžete dostatečně vynadívat na každý svůj oblíbený pořad. Jeho povrch je antireflexní, takže můžete pohodlně pracovat i venku. Webkamera pro snadnou komunikaci Součástí přístroje je i HD webkamera, skrze kterou můžete pohodlně mluvit s vašimi kamarády a známými. Dodá každému digitálnímu setkání perfektní obraz i zvuk, takže se budet emoci bavit opravdu s kýmkoliv a kdekoliv. Kamera má praktickou krytku, která zajistí vaši bezpečnost. Podobně je tu pro ochranu vašich dat i praktická čtečka otisků prstů. Pro snadné připojení Notebook disponuje řadou portů, díky kterým si můžete pohodlně připojit nejrůznější periferie. Oporou tak budou třeba vstupy pro HDMI, čtečka otisků prstů (4v1) USB či USB-C. Jednoduché bezdrátové připojení zase zajišťuje Wi-Fi 802.11 ac, a Bluetooth 5.0. Disponuje operačním systémem Windows 11 Home 64.

24 689 Kč

Lenovo Tab M8 Moderní a stylový tablet Lenovo Tab M8 (ZA5F0011CZ) je stylový a tenký tablet pro každého člena rodiny. Užijte si spoustu zábavy při sledování filmů na krásném 8″ Full HD displeji se skvělým zvukem produkovaným reproduktory Dolby Audio. Díky rychlému čtyřjádrovému procesoru a špičkové výdrži baterie až 18 hodin se můžete bavit s aplikacemi z obchodu Google Play klidně celý den. Neuvěřitelně kompaktní Vezměte si jej na dovolenou nebo do školy. Tab M8 nabízí tak kompaktní provedení, že vám nikdy nebude překážet. Tablet je pouze 8,15 mm tenký a nabízí stylový kovový zadní kryt, díky čemuž se pohodlně drží v rukou a dobře vypadá. Špičkový obraz i zvuk Vychutnejte si sledování vašich oblíbených filmů bez kompromisů v kvalitě obrazu nebo zvuku. Tab M8 přináší přehledný 8“ IPS displej s detailním Full HD rozlišením, jenž zabírá 82 % plochy tabletu pro ty nejlepší vizuální zážitky při hraní her nebo sledování videí. Ty navíc doplňuje do detailu propracovaný zvuk produkovaný reproduktory Dolby Audio. Výdrž na celý den Bavte se celý den na jedno nabití. Tablet pohání výkonný čtyřjádrový procesor MediaTek Helio P22T a správu aplikací má na starosti operační systém Android 9 Pie. Díky špičkové výdrži baterie s kapacitou 5000 mAh můžete prohlížet sociální sítě, sledovat seriály nebo poslouchat hudbu až 18 hodin bez nutnosti hledat nabíječku. Chrání vaše oči Vy i vaše rodina se nyní můžete dívat na videa a hrát hry klidně celé hodiny bez pocitu unavených očí. Tablet disponuje certifikací TÜV, díky čemuž redukuje množství škodlivého modrého světla, takže chrání zrak váš i vašich dětí.

3 449 Kč

Moderní a stylový tablet Lenovo Tab M9 Stylový a tenký tablet od Lenova pro každého člena rodiny. Užijte si spoustu zábavy při sledování filmů na krásném 9″ Full HD displeji se skvělým zvukem produkovaným dvojicí reproduktorů s Dolby Atmos. Díky rychlému čtyřjádrovému procesoru a špičkové výdrži baterie až 15 hodin se můžete bavit celý den. Špičkový obraz i zvuk Tab M9 přináší přehledný 9“ IPS displej s HD (1340 x 800) rozlišením pro perfektní zobrazení vámi prohlížených věcí. A aby se vaše oči při používání jen tak neunavily, disponuje certifikací TÜV, díky čemuž redukuje množství škodlivého modrého světla, takže chrání zrak váš i vašich dětí. Výdrž na celý den Bavte se celý den na jedno nabití. Tablet pohání výkonný čtyřjádrový procesor MediaTek Helio G80 a správu aplikací má na starosti operační systém Android 12 (Go Edition). Díky špičkové výdrži baterie s kapacitou 5100 mAh můžete prohlížet sociální sítě, sledovat seriály nebo poslouchat hudbu až 15 hodin bez nutnosti hledat nabíječku. Chrání vaše oči Pohodlně si zaznamenáte všechny vaše zážitky pomocí dvojice fotoaparátů. Předního s 2 Mpx a zadního s 8 Mpx. A aby byla zábava s tabletem kompletní, disponuje i dvojicí reproduktorů s technologií Dolby Atmos, pro skvělý zvuk. Pro případné videohovory zase oceníte i praktický mikrofon.

3 489 Kč

Herní notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3 Pokud jste hráč, který zároveň ocení i mobilitu, je notebook z řady IdeaPad od Lenova tím vhodným řešením. Hrajte své oblíbené hry kdekoliv, a to s příjemným výkonem a rychlým SSD diskem. K tomu je tu ještě skvělá obnovovací frekvence, se kterou si maximálně vychutnáte celistvý obraz a to v příjemném FullHD rozlišení. Užijete si tak zábavu na maximum. Skvělý výkon Připravte se na úchvatné herní zážitky s herním notebookem obdařeným výkonným procesorem AMD Ryzen 5 5600H a grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 3050 a rychlým SSD o kapacitě 512 GB s pamětí DDR4. Každá hra tak poběží plynule a bez sekání, takže si můžete být jisti, že váš výkon bude zcela bezchybný. Výborný obraz Dokonalý zážitek zaručí i parádní obraz, který díky obnovovací frekvenci 120 Hz bude zcela uzpůsoben každému virtuálnímu dobrodružství. Displej tak bude plynule zobrazovat i ty nejobtížnější scény. Navíc s úhlopříčkou 15,6″ a FullHD rozlišením máte jistotu, že vás herní světy zcela pohltí. A pokud vám taková velikost monitoru nestačí, skrze port HDMI 2.0 se snadno připojíte k televizi nebo monitoru. Rychlé dobíjení Na klávesnici vám půjde hraní ve dne, v noci, jelikož díky bílému podsvícení budete mít vždy přehled o každé klávese. Jeho baterie má skvělou výdrž, a pokud se začne vybíjet, vězte, že za pouhou půlhodinu máte zase 50 % energie zpět.

25 999 Kč

Náhradní filtr Dopřejte vašemu robotickému vysavači značky Lenovo, ale především i sobě nový filtr. Vždy jednou za čas, byste měli filtr vyměnit, nejen proto aby váš vysavač byl stále stejně výkonný a abyste mu zajistili dlouhou životnost, ale i proto aby dokázal zachycovat díky kvalitním filtrům i různé alergeny, které jsou nežádoucí a zdraví škodlivé. Filtr je určen pro robotický vysavač řady E1-L.

132 Kč

Monitor Lenovo Y25-25 Herní zážitky v FHD Hledáte herní monitor, který vám pomůže k vítězství v online bitvách? Pořiďte si herní monitor Lenovo Y25-25, který je se svou obnovovací frekvencí 240 Hz, zářivými barvami, nízkou odezvou 1 ms a detailním FHD rozlišením jako stvořen pro každého příznivce E-sportu. Vizuál, který vás pohltí Užijte si vaše hry ve špičkové obrazové kvalitě. Monitor Lenovo disponuje úhlopříčkou 24,5“, na které vám se svým rozlišením 1920 x 1080 přinese úchvatné detaily, které vás pohltí svou hloubkou. Díky technologii IPS si navíc budete moci vychutnat živý obraz s širokou paletou barev a dokonalým zobrazením detailů i ve stínech a na světlých místech. Dokonale plynulý obraz Nejenže monitor díky své odvážné konstrukci dobře vypadá, ale zároveň skvěle funguje. Díky téměř bezrámečkovému displeji si užijete velký obraz. Navíc technologie AMD FreeSync Premium s obnovovací frekvencí 240 Hz a nízkou odezvou 1 ms zajišťuje maximální plynulost obrazu bez trhání a zpoždění.

5 616 Kč