Závěsné Křeslo Ateny černá Polštář

Závěsné křeslo Ateny černá  polštář

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:BAUMAX
Cena:6799.00 Kč
Závěsné křeslo Ateny černá polštář 3,25 (65%) 23 hodnocení

Závěsné křeslo je hitem několika posledních sezón. Houpačka pro dospělé, které se díky svému vzhledu řiká kokon nebo vajičko, je stabilním sedadlem zavěšeným ve vzduchu na silné pružině namontované na stabilním kovovém rámu. Můžete je umítsit na své oblíbené místo k relaxaci v zahradě nebo na terase. Nepochybnou výhodou zavěšeného sedadla je jeho velké pohodlí. V takovém křesle můžeme pohodlně sedět a relaxovat jemným houpaním koše. Křeslo bude vyhovovat jakémukoli - i malému - interiéru, protože rozsah jeho houpaní je mnohem menší ve srovnání s pevnou houpačkou montovanou ke stropu. Křeslo je vyrobeno z plochého, tkaného technorattanu s kovovým rámem, a proto je tento typ nábytku perfektním doplňkem relaxačního koutku na zahradě nebo na terase. Je to velmi dobrá volba, pokud se chcete se na chvilku schovat a relaxovat při oblíbené knížce nebo hudbě v průběhu dlouhého večera. Moderní úprava ve tvaru polokoule, univerzalní barvy umělého ratanu a polštaři zajistí, že vaše zahrada bude jedinečná a vynikné svým tradičním stylem. Zakoupení zavěšeného křesla Vám zaručeně otevře dveře do světa pohodlí a relaxace. Nutné vědět * Technoratan (eko-ratan, syntetický ratan, umělý ratan) - je to plast vyrobený z vyztužené polyetylénové vlákniny HDPE nebo polyuretanu s vysokou hustotou modelovaného na přírodním ratanu. Vyznačuje se vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám, zejména UV záření. Technoratan je také vodotěsný. * S použitím nejnovějších trendů, rám sedadla lze snadno odstranit a pověsit až ke stropu v domě v zimním období, pokud pro rám není prostor.


 • Sada skleněný stůl  6 židlí šedá
  Sada skleněný stůl 6 židlí šedá

  Matné, tvrzené sklo, rám stříbrné barvy , práškově lakovaný, 150*90*70 , rám 42x14x0,9mm Křeslo pro exterier i interier, tmavo..

  4413.00 Kč
 • Židle s dřevěnými opěrkami
  Židle s dřevěnými opěrkami

  Elegantní křeslo pro moderní terasy, balkon nebo zahradu. Díky univerzálnímu vzhledu se dá použít do  vnitřního prostoru. Hliníkový..

  1145.00 Kč
 • Zahradní kovová židle
  Zahradní kovová židle

  Největší výhodou kovových židlí je jejich celoroční využití. S odpovídající impregnací je lze používat po mnoho let. Moderní vzhled,..

  929.00 KčVybavení pro: Zahradní nábytek Zahrada a stavebniny? V sekci zahrada a stavebniny | zahradní nábytek | zahradní křesla | zahradní závěsná křesla zahrada a stavebniny | zahradní nábytek | zahradní křesla zahrada a stavebniny je možné objevit závěsné křeslo ateny černá polštář!
© 2021 Kontakt