Závěsné Křeslo Ateny Hnědý Polštář

Závěsné křeslo Ateny hnědý  polštář

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zahradní nábytek
Dodavatel:BAUMAX
Cena:6799.00 Kč
Závěsné křeslo Ateny hnědý polštář 3,5 (70%) 24 hodnocení

Závěsné křeslo je hitem několika posledních sezón. Houpačka pro dospělé, které se díky svému vzhledu řiká kokon nebo vajičko, je stabilním sedadlem zavěšeným ve vzduchu na silné pružině namontované na stabilním kovovém rámu. Můžete je umítsit na své oblíbené místo k relaxaci v zahradě nebo na terase. Nepochybnou výhodou zavěšeného sedadla je jeho velké pohodlí. V takovém křesle můžeme pohodlně sedět a relaxovat jemným houpaním koše. Křeslo bude vyhovovat jakémukoli - i malému - interiéru, protože rozsah jeho houpaní je mnohem menší ve srovnání s pevnou houpačkou montovanou ke stropu. Křeslo je vyrobeno z plochého, tkaného technorattanu s kovovým rámem, a proto je tento typ nábytku perfektním doplňkem relaxačního koutku na zahradě nebo na terase. Je to velmi dobrá volba, pokud se chcete se na chvilku schovat a relaxovat při oblíbené knížce nebo hudbě v průběhu dlouhého večera. Moderní úprava ve tvaru polokoule, univerzalní barvy umělého ratanu a polštaři zajistí, že vaše zahrada bude jedinečná a vynikné svým tradičním stylem. Zakoupení zavěšeného křesla Vám zaručeně otevře dveře do světa pohodlí a relaxace. DOBŘE VĚDĚT: *Technoratan (jinak umělý ratan) - je uměle vyrobený z vyztuženého polyethylenového vlákna HDPE nebo polyuretanu, modelovaného podle vzhledu, barev a vlastností přírodního ratanu. Nábytek vyrobený z technoratanu je vysoce odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, zejména UV záření.


 • Židle Kanada černé
  Židle Kanada černé

  Geometrické a moderní křeslo do interiéru i exteriéru. Díky výrobě křesla z kovu a slaměných PE jde o produkt, který vydrží více let...

  1049.00 Kč
 • Sada skleněný stůl  6 židlí černá
  Sada skleněný stůl 6 židlí černá

  Matné, tvrzené sklo, rám stříbrné barvy, práškově lakovaný, 150*90*70 , rám 42x14x0,9mm Křeslo pro exterier i interier, šedý potah,..

  4413.00 Kč
 • Sada skleněný stůl  6 židlí šedá
  Sada skleněný stůl 6 židlí šedá

  Matné, tvrzené sklo, rám stříbrné barvy , práškově lakovaný, 150*90*70 , rám 42x14x0,9mm Křeslo pro exterier i interier, tmavo..

  4413.00 KčVybavení pro: Zahradní nábytek Zahrada a stavebniny? V sekci zahrada a stavebniny | zahradní nábytek | zahradní křesla | zahradní závěsná křesla zahrada a stavebniny | zahradní nábytek | zahradní křesla zahrada a stavebniny je možné objevit závěsné křeslo ateny hnědý polštář!
© 2021 Kontakt