ok-top.cz

Indukční vařič Vivax HPI-2000TP

Indukční vařič Vivax HPI-2000TP je moderní a praktický pomocník do každé kuchyně. Díky indukční technologii nabízí rychlé a efektivní vaření, přičemž umožňuje nastavení 10 úrovní výkonu. Bezpečnost zajišťuje funkce automatického vypnutí a detekce nádobí.
EAN: 3856005179053
Indukční vařič Vivax
Do obchodu »
Značka: Vivax
1 299

Indukční vařič Vivax HPI-2000TP Zase tak moc nevaříte nebo ve své kuchyni bojujete s prostorem? Potom vás potěší, že indukční deska nemusí trvale zabírat celou jednu skříňku linky. Jednoplotýnková deska Vivax HPI-2000TP není trvale zabudovaná do linky a můžete ji tak přenést, kam potřebujete, nebo uklidit. Má ale všechny funkce plnohodnotné indukční desky a mnohé navíc. Skladný rozměr Tento vařič bude skvělý na chatu, chalupu či studentskou kolej, protože s velikostí 280 x 360 x 46 mm se vejde i na tu nejmenší linku nebo prostě na stůl. Kabel dlouhý 1,5 m totiž dosáhne i do vzdálenější zásuvky. Potěší vás také snadno čitelný displej s velkými písmeny. Mnoho funkcí v malém Se svou velikostí mnoho místa nezabere, umí toho ale dost. Na přehledném LED displeji budete mít přehled o výkonu, času i teplotě vařiče. Navíc má vestavěnou funkci časovače, takže nemusíte hlídat, aby byla vejce opravdu na hniličku. Plotýnka má také nastavené automatické vypínání a můžete si vybrat mezi pěti předdefinovanými funkcemi, například smažení nebo ohřev vody.

Další produkty z kategorie Vařiče

Indukční vařič Orava VP-21i Šikovný přenosný vařič Díky tomuto kompaktnímu vařiči Orava VP-21i si můžete připravit dobré jídlo, kdekoli si zamanete. Samozřejmě za předpokladu, že na vybraném místě je možnost elektrického připojení. Můžete si jej vzít na venkovní grilování, na chalupu, na ubytovnu či kolej. Velký plusem spotřebiče je indukční technologie, která krátí čas vaření a šetří energii. Vytváří totiž teplo přímo v nádobě, samotná plotýnka však zůstává studená na dotek. Indukce tedy přináší skvělé výhody v podobě nízké spotřeby a zároveň zvyšuje vaši bezpečnost. Široká nabídka funkcí Varná zóna z elegantního černého skla potěší nejen svým vzhledem, ale také nízkými nároky na údržbu i odolností vůči vysokým teplotám. V přední části desky najdete ovládací panel s velkým LED displejem a srozumitelnými ikonami pro veškeré funkce a nastavení, které spotřebič nabízí. Lze volit mezi 9 úrovněmi teploty v rozmezí 60 až 240 °C. S vařením vám může pomoci některá z 6 funkcí pro konkrétní typy pokrmů: BBQ na grilování, FRY na opékání a smažení, klasické vaření HOT POT, SOUP na přípravu polévky, WATER (voda) a MILK na ohřev mléka. Vařič disponuje mimo jiné i funkcí Dětský zámek, který zablokuje ovládací prvky a zabrání tak jeho náhodnému přenastavení, zatímco vaříte.

1 399 Kč

Elektrický vařič Clatronic DKP 3668 Hledáte kompaktní přenosný vařič, vhodný do menších bytů nebo například na chatu? Elektrický vařič Clatronic DKP 3668 je vybaven dvěma plotýnkami o celkovém výkonu 2500 W, které vám zajistí snadnou přípravu jídel doma i na cestách. Nastavitelný výkon Plotýnky disponují rozdílnými velikostmi i výkonem. Jedna plotýnka nabízí průměr 18,5 cm a nabízí výkon 1500 W, zatímco druhá o průměru 15,5 cm disponuje výkonem 1000 W. Pomocí plynule nastavitelného termostatu lze upravit teplotu pro každou plotýnku zvlášť. Samotná základna vařiče navíc nabízí vysokou stabilitu.

1 499 Kč

Concept VE3025 je elektrický dvouplotýnkový smaltový vařič s příkonem 2250 W. Vyznačuje se snadnou manipulací a velmi jednoduchou obsluhou. Využijete ho na dovolené, na chatě nebo třeba ve studentském bytě. Přenosný a skladný Dvouplotýnkový vařič Concept VE3025 je naprosto snadné sbalit a vzít s sebou kamkoliv, kde je elektrické připojení. Díky nízké váze jej snadno unesete a malým rozměrům zase jednoduše uložíte. Jednoduchá obsluha Vařit s Concepten VE3025 je velmi jednoduché. Stačí zapojit, nastavit 1 z 5 stupňů a čekat na červenou kontrolku, která upozorní, že je vařič v provozu. Litina a smalt Plotýnky vyrobená z litiny mají průměr 185 a 155 mm. Barva spotřebiče je bílý smalt, díky které snadno zapadne do jakéhokoliv interiéru. Vařič má zabudovaný termostat.

1 109 Kč

Elektrický vařič Clatronic DKP 3583 Hledáte kompaktní přenosný vařič, vhodný do menších bytů nebo například na chatu? Elektrický vařič Clatronic DKP 3583 je vybaven dvěma plotýnkami o celkovém výkonu 2500 W, které vám zajistí snadnou přípravu jídel doma i na cestách. Nastavitelný výkon Plotýnky disponují rozdílnými velikostmi i výkonem. Jedna plotýnka nabízí průměr 18 cm a nabízí výkon 1500 W, zatímco druhá o průměru 15 cm disponuje výkonem 1000 W. Pomocí plynule nastavitelného termostatu lze upravit teplotu pro každou plotýnku zvlášť. Samotná základna vařiče je vyrobena z robustního a tepelně odolného plastu.

1 134 Kč

Indukční vařič ECG Slim IV 2920 Přenosný pomocník při vaření Kompaktní a energeticky úsporný indukční vařič ECG vám pomůže připravit jídlo na dvou varných zónách, proto je vhodný především do menších domácností, na chatu či studentskou kolej. Obě varné plochy jsou vhodné pro vaření v nádobách o průměru 12-30 cm. Vařič nabízí široký teplotní rozsah od 60 do 240 °C, rozdělený do 10 úrovní výkonu. Pro větší bezpečnost je vybaven ochranou proti přehřátí a přepětí, navíc se po odstavení nádobí automaticky vypne, díky čemuž jste chráněni před popálením. Dotykový displej S velkým LED displejem máte veškeré ovládací prvky a funkce jako na dlani. Stačí lehký dotek prstu, abyste nastavili požadovanou úroveň výkonu nebo třeba praktický časovač, který lze zapnout až na 180 minut.

3 389 Kč

Kompaktní rozměry Dvouplotýnkový elektrický vařič Ariete 994 je ideální pomocník při přípravě pokrmů na dovolené, v práci či doma. I po vypnutí vařič udrží teplotu, takže vám uvařené jídlo tak rychle nevychládne. Rychlá příprava nejrůznějších pokrmů Rozměry varných ploch jsou 188 mm a 155 mm. Vařič je vybaven regulací teploty a kontrolkou napájení. Jeho příkon činí 2500 W.

1 399 Kč

Snadno a rychle Indukční dvouzónový vařič se speciálním sklokeramickým povrchem. Má dvě nezávislé varné zóny, kdy levá zóna má od 500 do 2000 W a pravá od 500 do 1500 W. Šetří váš čas a el. energii, je velmi rychlý a zajišťuje rovnoměrný ohřev. Vařič má 10 přednastavených stupňů ohřevu od 60-240°C. Jednoduché ovládání Vařič automaticky detekuje vhodné nádobí a šikmý ovládací panel slouží pro pohodlnější obsluhu. Na něm najdeme dva dobře čitelné LED displeje. Minimální ztráty el. energie s vysokou účinností přenosu tepla až 90%. Dále se na ovládacím panelu nachází časovač, má zvukovou signalizaci i automatické vypínání a pojistku proti přehřátí. Protiskluzové nožičky slouží pro dokonalou stabilitu.

2 699 Kč

Elektrický vařič Dvouplotýnkový elektrický vařič se sklokeramickými plotýnkami. Provedení je bílý smalt, což značí nový elegantní design. Plotýnky jsou ze speciálního krystalického skla o průměru 19 cm/1200 W a 16 cm/800 W. Vlastnosti Světelná signalizace provozu Plynulá regulace teploty Pojistka proti přehřátí Efektivní směřování tepla Délka napájecího kabelu 76 cm Snadná údržba

1 109 Kč
Další produkty od výrobce Vivax

Sáčkový vysavač Vivax VC-702 Zeo Šikovný pomocník Pořiďte si sáčkový vysavač Vivax VC-702 Zeo, který vám rád pomůže udržet vaši domácnost v dokonalé čistotě. Tento elegantní pomocník se pyšní účinným motorem o příkonu 700 W. Díky HEPA filtru 10, který zadrží až 85 % nečistot, bude vaše domácnost vždy čistá. Délka kabelu je až 5 metrů. Bez problému tak zvládnete vysát všude, kde je to potřeba. Všechny nečistoty jsou zachytávány v 2 litrovém sáčku.

1 199 Kč

Konvektor Vivax CH-2009FW Praktický konvektor Udělejte si radost účinným konvektorem Vivax CH-2009FW, který vám zajistí neomezené množství tepla. Díky výkonu 2000 W a nastavitelnému termostatu si vždycky zatopíte tak jak potřebujete. Navíc si můžete vybrat ze 3 rychlostí ohřívání.

969 Kč

Volně stojící myčka nádobí Vivax DW-601262C, 60 cm Hledáte kvalitní a tichou myčku, která se dobře postará o vaše nádobí a přitom vás její pořízení finančně nezruinuje? Tenhle bílý, volně stojící model značky Vivax vás uspokojí účinným mytím s efektivním a úsporným provozem, a to vše za velmi příznivou cenu. Bohatý vnitřní prostor Můžete se těšit na velkou kapacitu, jež pojme až 12 jídelních sad. Nádobí pohodlně rozmístíte do dvou košů a na příbory je k dispozici praktický košík. Programy a funkce Myčka nabízí celkem 6 programů pro různé potřeby. Zahrnuje například cyklus pro běžné každodenní mytí, úsporný ECO, program pro šetrné mytí skla či rychlé mytí, které vám ušetří čas. Když budete chtít umýt nádobí, kterého ale není dost pro úplné naplnění košů, problém pomůže vyřešit bez zbytečného plýtvání funkce Poloviční náplň. S odloženým startem si můžete začátek mytí naplánovat a nebezpečí úniku vody při poškození hadice předejdete díky funkci Aqua stop.

5 999 Kč

Konvektor Vivax CH-2007 Praktický konvektor Udělejte si radost účinným konvektorem Vivax CH-2007, který vám zajistí neomezené množství tepla. Díky výkonu 2000 W a nastavitelnému termostatu si vždycky zatopíte tak jak potřebujete. Navíc si můžete vybrat ze 2 rychlostí ohřívání.

597 Kč

Elegantní mikrosystém Vivax MS-650 Své oblíbené hity si můžete bez problému přehrávat pomocí stylovému mikrosystému Vivax MS-650, který nabízí hned několik možností pro pouštění hudby. Disponuje klasickou CD mechanikou, ale zároveň nabízí i bezdrátové Bluetooth připojení pro mobilní telefony nebo tablety, AUX vstup a USB vstup pro připojení flash disku se skladbami ve formátu MP3. Nechybí ani FM rádio a výstup na sluchátka. Informace o skladbách poskytne přehledný LED display. Nepřeberné možnosti přehrávání Přehrávejte hudbu podle vašich představ a možností. Mikrosystém je vybaven technologií Bluetooth, která umožní bezdrátové streamování hudby z různých chytrých zařízení. Dále je možné nastavení celkem 30 předvoleb FM stanic. Nenechávejte své oblíbené CD disky podlehnout času a přehrajte si je na tomto mikrosystému. Pomocí USB portu můžete lehce připojit flash disk, který obsahuje vaše oblíbené hity ve formátu MP3. Soukromý poslech písniček zajistí výstup na sluchátka. Kvalitní zvuk O čistý a jasný zvuk se postarají dva dřevěné reproduktory, které o výkonu 30 W dávají hudbě úplně nový rozměr. K dispozici jsou i EQ režimy v podobě Flat, Pop, Rock, Jazz a Classic. Frekvenční odezva reproduktorů se pohybuje od 40Hz do 16kHz, proto vám i malý mikrosystém dokáže přehrát hudbu v té největší kvalitě. Jednoduché ovládání Na první pohled mikrosystém Vivax upoutá svým stylovým designem, který dodává mikrosystému jedinečný vzhled. V klasických černých barvách se stříbrnými prvky zapadne mikrosystém mezi vaši další elektroniku v obývacím pokoji. Samotné ovládání se skládá z velkého kulatého ovládače hlasitosti, tlačítek na přehrávání a přehledného LED displeje, jež vám poskytne skvělý přehled o aktuálně přehrávané skladbě. K dispozici je i dálkový ovladač, díky kterému nemusíte k mikrosystému chodit, pokud chcete přepnout nebo zesílit písničku.

1 890 Kč

Smart TV Vivax 32LE10K Hledáte chytrý a přitom cenově dostupný televizor, který vám umožní sledovat vaše oblíbené filmy a seriály ve špičkové kvalitě obrazu a nabídne i přístup ke spoustě zábavného obsahu? Chytrý televizor Vivax 32LE10K s úhlopříčkou 32“ (80 cm) nadchne kvalitním obrazem ve vysokém HD rozlišení, který umocňují obrazové a zvukové technologie HDR10 a Dolby Digital, potěší bezdrátovým připojením pomocí Wi-Fi a v neposlední řadě nabídne se svým operačním systémem Android 11 přístup k oblíbeným aplikacím Netflix, YouTube nebo Prime Video. Zážitky ve vysokém rozlišení Vychutnejte si sledování filmů, seriálů nebo televizních pořadů bez kompromisů v kvalitě obrazu. Smart TV Vivax vám nabídne veškerý přehrávaný obsah ve špičkové kvalitě obrazu ve vysokém HD rozlišení s dokonalou hloubkou, kterou mu dodává technologie HDR10. Dokonalé vizuální zážitky pak ještě umocňuje i krystalicky čistý a silný zvuk Dolby Digital. Zábava na dosah ruky S televizí Vivax 32LE10K se vám otevře cesta nejen k televiznímu obsahu, ale i filmové a video zábavě či sociálním sítím. Moderní operační systém Android 11 vám pomocí obchodu Google Play umožní přístup ke spoustě zábavného obsahu v aplikacích Netflix, YouTube nebo Prime Video. Hledání požadovaného obsahu navíc ještě usnadňuje dálkový ovladač s funkcí hlasového vyhledávání Google Voice Search. Příjem pomocí trojice tunerů Nalaďte si svoje oblíbené televizní kanály bez ohledu na to, jaký způsob příjmu využíváte. Televize nabízí příjem stanic pomocí digitálního tuneru DVB-T2, satelitního přijímače DVB-S2 i kabelové DVB-C připojení. Samozřejmostí je připojení externích zařízení pomocí USB, HDMI nebo Bluetooth, zatímco technologie Wi-Fi umožní bezdrátový přístup k síti.

4 660 Kč

Rychlovarná konvice Vivax WH-100G Dělá vám vždycky problém odhadnout, kolik vody jste do rychlovarné konve nalili? Se skleněnou konví můžete na nepřehledné úzké měrky zapomenout. O množství vody v konvi budete mít vždy dokonalý přehled a díky tomu ušetříte vodu i energii. Navíc sklo krásně vypadá. Nemusíte se tak bát postavit si konev na servírovací podnos a zalívat svým hostům čaj přímo v šálku. Praktická konev S výkonem 1 100 W ohřejete vodu během chvilky. Vaření vody indikuje podsvícení celé skleněné konve a poté se konev sama vypne. Oceníte také skryté topné těleso ve stojanu otočným o 360 stupňů s praktickou možností navíjení kabelu. Vivax nabízí cenově přijatelnou konev s funkcemi konví mnohem dražších.

499 Kč

Čas na párty? Přenosný párty reproduktor Vivax BS-800 zaručeně oživí každou rodinnou oslavu nebo zahradní večírek. Nabídne vám jedinečný 80W RMS zvukový výkon, který dokonale ozvučí i větší místnost plnou lidí. Je tvořen dvěma basovými 20cm reproduktory, jedním středovým 7,5cm reproduktorem a jedním výškovým 7,6cm reproduktorem pro jedinečnou reprodukci oblíbené hudby. Těšit se můžete na dlouhou výdrž na jedno nabití, spoustu možností připojení nebo třeba na bezdrátovou funkci TWS, která umožňuje spárovat dva reproduktory a užít si tak unikátní zvukový systém 2.0. Snadné ovládání K reproduktoru Vivax se snadno připojíte pomocí bezdrátové technologie Bluetooth nebo přes AUX audio vstup. Využít můžete také USB port pro přehrání hudby z flash disku. Nechybí ani FM tuner pro poslech oblíbených radiových stanic. Na vrchní straně reproduktoru se nachází tlačítka pro ovládání hudby, úpravu hlasitosti a jiné. Užít si můžete také karaoke party, díky bezdrátovému mikrofonu, který je součástí balení.

2 879 Kč