ok-top.cz

Indukční varná deska Samsung NZ64H37075K/EO

Indukční varná deska Samsung NZ64H37075K/EO je vynikajícím příkladem kvalitního vestavného spotřebiče. Pokud hledáte spolehlivou a výkonnou varnou desku, nemusíte hledat dál.
EAN: 8806086967198
Indukční varná deska Samsung
Do obchodu »
Značka: Samsung
10 989
Detailní popis

Rychlé a precizní ovládání Indukční varná deska Samsung NZ3000 přichází s extra širokým a intuitivním posuvným ovládáním, které umožňuje rychlou a přesnou regulaci teploty při vaření. Stačí se dotknout prstem dotykové plochy a okamžitě nastavit nebo upravit úroveň tepla pro každou varnou zónu zvlášť. Model NZ64H37075K/EO je navíc doplněn o nerezový rámeček, který dodává indukční varné desce na celkové eleganci. Okamžité vypnutí varných zón Díky funkci Quick Stop okamžitě vypnete varné zóny indukční desky jednoduchým dotykem prstu. Tuto funkci uvítáte v okamžiku, kdy se vám váš pokrm připálí na pánvi nebo vyteče voda z hrnce, případně když potřebujete náhle odejít z kuchyně. Dodatečný výkon Potřebujete co nejrychleji přivést k varu větší množství vody nebo si ohřát polévku? Žádný problém! S funkcí Power Booster vám indukční varná deska krátkodobě poskytne zvýšení výkonu nejvyššího varného stupně tak, abyste u vaření nestrávili mládí. Indikátor teploty povrchu Indikátor teploty je tu proto, aby zamezil jakémukoliv popálení o povrch indukční desky. Po skončení vaření se na hlavním panelu desky rozsvítí velké písmeno H, které značí, že je povrch příliš horký. Jakmile se zobrazí malé písmeno h, je povrch desky chladný natolik, že se jej můžete v klidu dotknout nebo ho po vaření setřít vlhkým hadříkem. Automatická detekce pánve a hrnců Umístěte pánev nebo hrnec na jednu z varných zón indukční desky a ta okamžitě vyhodnotí, zda je daný průměr a velikost nádobí vhodný pro danou zónu. Pokud bude dané nádobí pokrývat méně než 60 % zóny, deska vás na to upozorní. Dětský zámek Děti chvíli neposedí. Z toho důvodu je indukční deska Samsung vybavena dětským zámkem, díky kterému můžete uzamknout celý ovládací panel a znemožnit tak dětem jakoukoliv manipulaci. Automatické vypnutí varných zón Při zábavě s přáteli anebo s rodinou člověk občas zapomene, že vaří. Bezpečnostní vypnutí indukční desky automaticky vypne kteroukoliv z varných zón, když na nich zůstane vařený pokrm příliš dlouho nebo když po delší době nedojde k žádným změnám v provozu (zvýšení/snížení výkonu apod.).

Další produkty z kategorie Vestavné spotřebiče
Plynová varná deska Amica DP

Plynová varná deska Amica DP 6414 DBG Digitální časovač Při vaření vám může být užitečným pomocníkem časovač s automatickým vypnutím, který je součástí varné desky. Lze jej nastavit pro konkrétní varnou zónu až na 99 minut, přičemž po uplynutí dané doby dojde k automatickému vypnutí za doprovodu zvukového signálu. Mějte oheň pod kontrolou Varná deska Amica nezná slovo přibližně. Pomocí knoflíku si přesně nastavíte úroveň výkonu hořáku. Volit můžete mezi 9 úrovněmi: menší plamen se hodí pro přípravu dušených pokrmů, zlatou střední cestou se vydáte při vaření zeleniny a nejvyšší výkon využijete při smažení masa a ryb. Dětský zámek Chraňte sebe a své blízké. Zablokováním ovládacího panelu zamezíte nechtěnému či náhodnému zapnutí varné zóny, a tedy i případnému popálení. WOK hořák Tento dvojitý hořák poskytuje velkou varnou plochu o výkonu 2,8 kW. Nyní můžete využít i velké hrnce, díky kterým připravíte najednou i větší množství pokrmů. Elektrické zapalování Zapalování hořáku nikdy nebylo jednodušší. Stačí zmáčknout a následně otočit knoflík vybrané varné zóny a můžete začít vařit. Bezpečnostní pojistky hořáků Speciální uzavírací ventil v případě náhodného zhasnutí hořáků okamžitě zastaví přívod plynu, takže nehrozí jeho nežádoucí únik do ovzduší.

6 439 Kč
Indukční varná deska Fagor

Malá, ale šikovná Indukční varná deska značky Fagor je ideálním řešením do menších interiérů. Nabízí 2 varné plochy, které nastavíte jednoduše díky senzorovému ovládání. Menší plotýnka o průměru 16 cm nabízí výkon 1,4 kW, větší 20centimetrová varná zóna dosahuje výkonu až 3 kW. Varná deska je vybavena funkcí Booster. Ta prudkým nárůstem výkonu výrazně zkrátí dobu vaření, díky čemuž se budete moci věnovat i jiným věcem. Samozřejmostí je časovač, se kterým bude připravovaný pokrm hotový tak akorát, aniž byste ho museli neustále hlídat. Určitě se vám bude hodit i funkce pro udržování teploty, pokud máte jídlo připravené a už čekáte jen na opozdilce. Indukční deska myslí také na vaši bezpečnost i vašich blízkých, proto nechybí dětská pojistka, která zamezí náhodnému zapnutí desky, nebo ukazatel zbytkového tepla, který eliminuje riziko popálení.

5 539 Kč
Vestavná trouba Mora VT

Bohatá nabídka programů a příslušenství Výkonná multifunkční trouba energetické třídy „A“ je vybavena jedenácti různými programy. Kromě klasického pečení využijete také gril s ventilátorem i bez, horkovzdušné pečení, rychlý předehřev, rozmrazování a ohřev talířů. Horkovzdušné pečení umožňuje péct i různé druhy pokrmů ve více vrstvách najednou, aniž by docházelo k vzájemnému ovlivnění odlišných vůní a chutí. Díky speciálnímu programu ECO CLEAN bez velké námahy vyčistíte vnitřek trouby. Rádi jistě uvítáte také bohaté příslušenství v podobě roštu, mělkého a hlubokého plechu. Praktický přehled o vašem pečení Plně teleskopické vodicí lišty zajistí pohodlnou manipulaci při kontrole, podlévání či vkládání a vykládání pokrmů z vaší trouby. K pečení můžete využít až dvě úrovně výsuvů nad sebou a práci si tak ještě víc zpříjemnit. Díky trojitému sklu s kovovou vrstvou dosahuje vnější sklo dveří velmi nízké teploty a dvířka jsou tak bezpečná i pro vaše děti. Tato multifunkční trouba potěší také dětským bezpečnostním zámkem ovládání. Čistota a jednoduché ovládání Tato nerezová vestavná multifunkční trouba na první pohled zaujme svými designovými a praktickými zamačkávacími knoflíky. Vysunutím knoflíků jednoduše nastavíte požadovaný program pečení a teplotu. Můžete je také plně zasunout a snadno tak vyčistit přední panel. Digitální programovatelné hodiny Digitálně ovládané programovací hodiny zobrazují teplotu v troubě a probíhající zvolenou funkci trouby. Díky digitálnímu časovému spínači s hodinami se již nemusíte obávat, že spálíte oběd a můžete si lépe plánovat váš čas. horní a dolní topné těleso elektrický gril – malý elektrický gril dolní a kruhové těleso s ventilátorem kruhové těleso s ventilátorem dolní těleso s ventilátorem speciální rychloohřev ohřev talířů EcoClean . rozmrazování elektrický gril s ventilátorem

7 999 Kč
Vestavná trouba Whirlpool OAS

Multifunkční trouba Vestavná trouba Whirlpool OAS KC8V1SW IX vás zaujme již na první pohled a skvěle zapadne do každé kuchyně. Jeho vnitřní objem je 71 litrů, takže vás rozhodně nezklame malým prostorem. Když k tomu přidáte speciální funkce a různé druhy ohřevu, vznikne tak perfektní společník do kuchyně. Výrobce samozřejmě myslel i na bezpečnost. Chlazení dveří se postará o to, aby se nikdo nepopálil. Ovšem, největší výhodou zůstává nízká spotřeba. Ta řadí vestavnou troubu do energetické třídy A+. To znamená, že je šetrná nejen k životnímu prostředí, ale především k vaší peněžence. Chytrá technologie i programy Trouba v nerezovém designu využívá STEAM parní technologii pro zdravou přípravu jídel, které si uchovává vitamíny. Stačí do spodní části trouby nalít pitnou vodu a vybrat funkci pečení. Kromě parní funkce zde naleznete spoustu dalších programů, jako jsou Horkovzdušné pečení, Statické pečení, Gril, Eko, Kynutí těsta, Maxi vaření, Pizza nebo Turbo Gril.

10 390 Kč
Další produkty od výrobce Samsung
Pračka se sušičkou Samsung WD90T634DBH/S7

Výkonné bubliny Technologie Eco Bubble™ zajišťuje mimořádně výkonné praní, a to dokonce i při nízkých teplotách. Prací prostředek se změní v aktivní pěnu, která rychle proniká do tkaniny a snadno odstraňuje nečistoty, přičemž tkaninu chrání a šetří energii. Desinfekce vzduchem účinně zlikviduje až 99,9 % bakterií Je možné zbavit oblečení bakterií bez použití vody a pracího prostředku? S tímto spotřebičem ano! Technologie Air Wash k tomu nevyužívá nic jiného, než pouhý horký vzduch, který vaše prádlo zanechá hygienicky čisté a bez nepříjemných pachů. Účinné praní do hodiny Nová pračka Samsung může dokončit praní za pouhých 59 minut a to při náplni až 5 kg. Program Super Speed používá duální vstřikování k rychlejšímu vhánění vody do bubnu pračky a urychluje rychlost odstředění k dokončení praní za pouhých 59 minut. Účinná likvidace alergenů Dopřejte svému oblečení důkladnou a hygienickou čistotu díky páře. Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu praní, a to bez předpírky. Vypouští ze dna bubnu páru, která prostoupí každý kousek oblečení a odstraňuje uchycené nečistoty, 99,9 % bakterií a alergenů. Tichý a účinný motor Bezkartáčový digitální invertor využívá silné magnety a pracuje na tichý chod a přesto na vyšší výkon. Zároveň spotřebovává oproti běžným motorům méně energie. Vynikající odolnost invertoru zajistí pračce delší životnost, navíc na něj lze uplatnit 20letou záruku. Hygienická čistota bubnu, šetrná k přírodě Nejen prádlo, ale i vnitřek pračky lze udržovat hygienicky čistý. Funkce Drum Clean odstraňuje z bubnu nečistoty a bakterie způsobující zápach. Využívá k tomu kombinaci namáčení, pulzování a vysokorychlostního odstřeďování – nepotřebujete agresivní ani drahé čisticí prostředky. Navíc vás pračka automaticky upozorní, když je čištění potřeba. Intenzivní čištění Funkce Bubble Soak pomáhá s vyčištěním i silně zašpiněného prádla. Hravě si poradí s odolnými skvrnami od krve, čaje, vína, make-upu či trávy. Aktivní bublinky špínu v namočené tkanině uvolní a nakonec účinně odstraní. Zásuvka StayClean Drawer Přestaňte plýtvat prací prostředek a vyhněte se otravné nutnosti čistit zásuvku. Samočisticí zásuvka StayClean Drawer díky speciálně navrženému vodnímu oplachovému systému zajistí, že se spláchne větší množství pracího prostředku. Zbyde tak méně nevzhledných mýdlových nečistot a zásuvka zůstane čistší a hygieničtější.

21 990 Kč
Řemínek Samsung

Jedinečný styl i při sportu Ukažte svůj styl i během tréninků se sportovním řemínkem Samsung v červené barvě, určeným pro chytré hodinky Galaxy Watch 4. Stylový řemínek velikosti S/M vyrobený z fluoroelastomeru pevně a přitom příjemně obepne vaše zápěstí a při vašich sportovních aktivitách se postará o účinné odvádění potu. Stvořen pro lepší výkony Sportovní řemínek je díky svému provedení z fluoroelastomeru neuvěřitelně lehký a pohodlný, díky čemuž vás nebude omezovat při kontrole vašich aktivit a zdravotních údajů. Zásluhou kvalitního a přitom příjemného obepnutí zápěstí, se navíc postará o vysoce přesné měření údajů i během intenzivnějších tréninků.

563 Kč
Kombinovaná chladnička Samsung RB38T600DSA/EF

Space Max – více prostoru pro vaše zásoby Space Max nabízí až o 30 % vyšší čistou kapacitu než srovnatelné modely Samsung se stejnými vnějšími rozměry. Zásluhu na tom mají tenké vnitřní stěny, které poskytují více prostoru. Silná izolace spotřebiče je i přesto zachována. Power Cool / Power Freeze Mezi chytré funkce patří také rychlý chladící a mrazící výkon. Při vložení nových potravin, ať už do lednice či mrazáku, stačí stisknout tlačítko Power Cool či Power Freeze. To zajistí, že do dané části fouká intenzivní studený vzduch, který rychle zchladí vaše potraviny. Rovnoměrná distribuce chladného vzduchu Chladící systém All around cooling přináší rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu do všech úrovních lednice. O vše se starají průduchy umístěné na několika místech v interiéru spotřebiče. O vaše potraviny je tak perfektně postaráno a to o všechny, ať už je do lednice umístíte kdekoli. Digitální invertor Technologie s digitálním invertorem automaticky reguluje teplotu a upravuje rychlost v závislosti na potřebě chlazení. Díky této technologii se udržuje stálá vnitřní teplota chladničky a zároveň se zvyšuje energetická účinnost a životnost spotřebiče. Rozmrazování? Už nikdy více Technologie No Frost odvádí vlhkost směrem ven, čímž zabraňuje tvorbě ledu v chladničce i mrazáku a udržuje zde stálou teplotu. S tímto systémem chladí spotřebič rychleji, čímž se snižuje zatížení chladicího systému a prodlužuje se jeho životnost. Až 4 láhve ve dveřích Využít můžete také prostor ve dveřích a nyní díky většímu prostoru lze do dveří vložit až 4 láhve. Nebudou vám tak zabírat místo na policích a vy tak budete mít větší prostor pro skladování potravin. Odolná zadní strana Zadní část lednice teď vyčistíte ještě snadněji. Hladký bezpečnostní kryt Clean Back slouží pro ukrytí bezpečnostních cívek a kabelů, které zároveň chrání od nečistot a před nárazy.

13 606 Kč
Samsung Externí SSD disk

Externí SSD disk Samsung T7 Shield, 1 TB, bílý Užitečný SSD disk bílé barvy od firmy Samsung se skvěle hodí domů i na cesty. Zesílené tělo zajistí, že jej jen tak nepoškodí, i když třeba spadne z větší výšky. Kapacita 1 TB jednoduše pojme všechna vaše data a skrze rychlý zápis s nimi budete manipulovat jedna báseň. Skvělá odolnost Disk je designován tak, aby vydržel opravdu hodně. Jeho služby tedy můžete bez obav využít i v přírodě, dokonce během ne úplně dokonalých podmínek. Díky pogumovanému designu z elastomeru bez problémů zvládne i pád ze tří metrů. Krytí IP65 zase zajistí, že jím voda a prach projde jen v omezené míře. Výtečná rychlost Je jedno, jakým operačním systémem disponujete. S diskem Shield se hravě připojíte k systému s Windows, MacOS, Androidem nebo herním konzolím. Svá data přečtete a zapíšete s opravdu skvělou rychlostí a to 1050/1000 MB/s. Výkon navíc posílí gumový kryt Dynamic Thermal Guard, který zajistí, že se jen tak nepřehřeje. Perfektní zabezpečení Svá data budete mít v perfektním bezpečí. Díky softwaru Samsung Portable SSD si totiž můžete nastavit heslo, aby se k vašim údajům jen tak někdo nedostal. Skrze Samsung Magician zase budete moci sledovat jeho stav, vyladit jeho výkon nebo chránit vaše data. Software je kompatibilní s PC, Mac i chytrými telefony.

2 589 Kč