ok-top.cz

Jednodveřová lednice Guzzanti GZ 340

Jednodveřová lednice Guzzanti GZ 340 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivou volně stojící lednici. S elegantním designem a dostatečným úložným prostorem pro potraviny, je tato lednice ideální pro každou domácnost.
EAN: 5050370102793
Jednodveřová lednice Guzzanti GZ
Do obchodu »
Značka: GUZZANTI
12 035
Detailní popis

Volně stojící lednice Guzzanti GZ 340 s celkovým objemem 335 litrů lehce pojme velké množství potravin. Automatické odmrazování Díky intenzivnímu a dynamickému chlazení je studený vzduch rovnoměrně rozptýlen po celém prostoru chladničky. Spolu s inovativní technologií automatického odmrazování, není interiér chladničky pokrytý ledovou námrazou. Nevznikne tak navýšená spotřeba energie a hluk spotřebiče. Přihrádka pro zeleninu a ovoce Prostor chladničky je vybaven 6 nastavitelnými policemi vyrobených ze skla, dále přihrádky určené pro skladování zeleniny a ovoce, 5 polic umístěných ve dveřích a 1 držáku vajec. Závěs dveří je zaměnitelný. Chladničce nechybí ani osvětlení interiéru, díky kterému budete mít krásný přehled o celém obsahu vaší lednice.

Další produkty z kategorie Volně stojící lednice
Jednodveřová lednice Concept

Prostorově nenáročná Prostorově úsporná lednice Concept LR2047wh vám přináší prostor s objemem 47 l, do kterého naskládáte vše potřebné. Využít můžete také prostor ve dveřích, kde si můžete vychladit například lahodné nápoje. Elegantní bílé provedení krásně podtrhne každou místnost. Nízkoteplotní zóna I přes malou velikost lednice se zde našel prostor pro nízkoteplotní zónu, kde se teplota pohybuje okolo 1 °C. Ideální pro rychlé zchlazení nápojů, například při nečekané návštěvě. Jednoduché ovládání Uvnitř spotřebiče se nachází otočné kolečko, kterým můžete snadno regulovat teplotu. Nižší úroveň je ideální ke krátkodobému chlazení. V případě, že budete v minibaru uchovávat potraviny a nápoje po delší dobu, je lepší úroveň chlazení navýšit.

3 129 Kč
Jednodveřová lednice Amica

Jednodveřová chladnička Amica VJ 1432 AW Jednodveřová chladnička Amica VJ 1432 AW se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. K dispozici nabídne prostory o objemu 229 l, které poskytují místo pro všechny vaše potraviny. LED osvětlení LED osvětlení uvnitř spotřebiče zalištuje lepší orientaci v prostoru a poskytuje mnohem jasnější a bělejší barvu než tradiční žárovky. Mechanické ovládání Chladnička je vybavena intuitivním ovládáním v podobě otočného knoflíku, díky kterému plynule nastavíte teplotu přesně na míru. Variabilita Přizpůsobte si lednici přesně podle vašich individuálních potřeb a preferencí. Chladnička je vybavena variabilními policemi a přihrádkami, s nimiž můžete manipulovat a využít maximální množství prostoru. Automatické rozmrazování Chladnička nabízí automatické rozmrazování, čímž vám ušetří práci a zejména čas, který byste museli věnovat manuálnímu rozmrazování. Univerzální dvířka Nenechte se nijak omezovat otevíráním dvířek. Tento model nabízí možnost výběru mezi levým nebo pravým otevíráním dveří. Proto je jen na vás, jakou variantu preferujete nebo jaké jsou vaše prostorové možnosti.

7 245 Kč
Jednodvéřová monoklimatická lednice Amica VJ

Jednodveřová lednice Amica VJ 1442 R Jednodveřová chladnička Amica VJ 1442 R se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. K dispozici nabídne prostory o objemu 229 l, které poskytují místo pro všechny vaše potraviny. Ovoce & Zelenina Uchovávejte svou zeleninu a ovoce v těch nejlepších skladovacích podmínkách, které pro ně vytváří speciální zásuvka udržující ideální vlkost pro dlouhodobé skladování. Ovoce a zelenina si udrží své nutriční hodnoty, chuť a vůní. Mechanické ovládání Chladnička je vybavena intuitivním ovládáním v podobě otočného knoflíku, díky kterému plynule nastavíte teplotu přesně na míru. Variabilita Přizpůsobte si lednici přesně podle vašich individuálních potřeb a preferencí. Chladnička je vybavena variabilními policemi a přihrádkami, s nimiž můžete manipulovat a využít maximální množství prostoru. Automatické rozmrazování Chladnička nabízí automatické rozmrazování, čímž vám ušetří práci a zejména čas, který byste museli věnovat manuálnímu rozmrazování. Safety Glass Nenechte se nijak omezovat objemem hrnců a skladujte je přímo na vysoce odolných skleněných policích. V chladniče se nacházejí 4 polohovatelné police vyhotoveného z tvrzeného skla, které vydrží velkou hmotnostní zátěž. LED osvětlení LED osvětlení uvnitř spotřebiče zalištuje lepší orientaci v prostoru a poskytuje mnohem jasnější a bělejší barvu než tradiční žárovky.

9 389 Kč
Jednodveřová lednice Guzzanti GZ

Termochladnička Guzzanti Hledáte netradiční a technologicky vyspělý chladící spotřebič? Zařizujete chatu, kancelář či hotelový pokoj a potřebujete chladící zařízení, které bude maximálně efektivní a rozměrově kompaktní? Pak vás zajisté zaujme termochladnička Guzzanti GZ 44W. Termoelektrický chladicí systém minibaru nevyužívá kompresoru ani ventilátoru, ale pouze hliníkových článků. Díky této speciální technologii jsou hodnoty hlučnosti Guzzanti GZ 44W absolutně na nule. LED osvětlení Minibar chladí v rozmezí 5 až 10 °C pod okolní teplotu. Vnitřní objem 40 l přináší dostatek prostoru pro uchování chlazených nápojů. Prostor je rozdělen dvěma plastovými poličkami, které si můžete nastavit dle vlastních potřeb. Uvnitř termochladničky nechybí ani LED osvětlení, díky kterému budete mít dokonalý přehled o obsahu minibaru. Samozřejmostí je u tohoto modelu termostat.

4 559 Kč
Další produkty od výrobce GUZZANTI
Autochladnička Guzzanti GZ

Autochladnička Guzzanti GZ 37 Pro chlazení i mrazení Tato přenosná chladnička je ideálním řešením na cesty. Díky kvalitní izolaci a výkonnému kompresoru zajistí rychlé a vysoce efektivní chlazení v teplotním rozsahu -20 až +20 °C. Můžete v ní skladovat dokonce i mražené potraviny. Při nastavování lze volit mezi režimy ECO (úsporný provoz) a rychlým chlazením. Praktické proporce Výhodou chladničky jsou její kompaktní rozměry s vnitřním objemem 37 litrů, které umožňují převoz autem nebo obytným přívěsem. Důležitou součástí výbavy je ochrana před úplným vybitím baterie, díky které bude chladnička během cesty ještě spolehlivější.

9 499 Kč
Guzzanti ORW black

Chcete se zbavit nepříjemných zápachů při vaření a zároveň ozvláštnit vaši kuchyni skutečně netradičním prvkem? Právě pro vás je zde stylová ostrůvková digestoř ORW Black v lakovém černém provedení od italské firmy Guzzanti, jejíž spotřebiče v sobě snoubí neotřelý vzhled, výbornou kvalitu a příjemnou cenu. Tento ostrůvkový komínový odsavač par je nádherně podsvícený LED diodami v modré barvě a krom toho, že vaši kuchyňzbaví nepříjemných zápachů vzniklých při vaření, vlhkosti a kouře, se také stane jedinečným interiérovým doplňkem. Nabízí maximální výkon až 767 m3/hod a 4 rychlosti ventilátoru. Průměr hrdla je 150 mm.Odsavač Guzzanti ORW Black je vybaven časovačem automatického vypnutí, který lze nastavit minimálně na 10 min a maximálně na 90 min. Poskytuje možnost čištění vzduchu recirkulací (uhlíkový filtr pro recirkulaci je třeba dokoupit) nebo odtahem do komína. LED osvětlení pracovní plochy (4 x 3W) vám poskytnou skvělou viditelnost na všechny varné zóny při práci ve večerních hodinách. Digestoř disponuje elektronickým ovládacím panelem s tlačítkem Soft Touch. Dotykové ovládání snadno zvládnou všichni členové domácnosti. Jistě vás potěší také velmi nízká hlučnost spotřebiče (max. 60 dBA), díky níž vás provoz digestoře nebude rušit při práci v kuchyni či konzumaci připraveného pokrmu. Kovový tukový filtr proti mastnotám s neomezenou životností po zanesení snadno umyjete v myčce nádobí a vaše digestoř bude pracovat jako dřív.

9 649 Kč
Elektrický brousek na nože Guzzanti

Elektrický brousek na nože Guzzanti GZ009 Vybavte svou domácnost elektrickým brouskem na nože GZ009 od společnosti Guzzanti. Ten se pyšní kvalitním zpracováním a dlouhou životností. Dále vám dopřeje snadnou manipulaci a jednoduché využití, což zcela určitě oceníte. Kvalitní zpracování Brousek je určen k broušení ocelových a i keramických nožů. Navíc disponuje čtyřmi diamantovými brusnými kotouči, jež zaručují efektivní a kvalitní nabroušení po dlouhou dobu. Kotouče jsou zabudovány ve správném úhlu, což při broušení vytvoří rovnoměrný tlak a vaše nože tak budou naprosto perfektně nabroušené. Snadná manipulace Elektrický brousek GZ009 má vestavěnou baterii, a proto jej můžete snadno využít i mimo dosah elektrické sítě. Dále se chlubí lehkou manipulací a vy jej tak snadno můžete přenášet či si ho prostě vzít na cesty. Brusné hlavice můžete i kdykoliv vyměnit, a dokonce se i snadno čistí.

1 299 Kč
Chladící Vitrína Guzzanti GZ

Chladící Vitrína Guzzanti GZ 117B Chladící vitrína disponuje objemem 117 litrů, který vám zajistí velký prostor pro nápoje. Vnitřní prostor je rozdělen pomocí 4 polohovatelných polic, které si můžte nastavit dle svých potřeb. Rychlý přehled o obsahu vitríny zajišťují prosklené dveře s temperovaným sklem. Osvětlení vnitřního prostoru Osvětlení vnitřního prostoru chladící vitríny Guzzanti GZ 117B vám poskytuje přehled o uložených láhvích. Nastavení provedete jednoduše pomocí digitálního displeje. Hlavní vlastnosti Energetická třída E Objem 117 l 4x polohovatelné police Chlazení kompresorem a eko chladivem R 600a bez CFC Nastavitelný termostat s rozsahem chlazení od 3°C Vnitřní osvětlení Nízká hlučnost, pouhých 42 dB

8 999 Kč