ok-top.cz

Vybírat lednici s mrazákem znamená vybírat důležitý spotřebič, který ovlivňuje každodenní život. V sekci jednodveřové lednice najdete lednice, které jsou vhodné pro menší domácnosti. Tyto lednice jsou cenově dostupné a nabízí skvělou kombinaci úložného prostoru a energetické účinnosti. K dispozici jsou různé velikosti, takže si můžete vybrat, co nejlépe vyhovuje potřebám vaší domácnosti. Většina jednodveřových lednic je vybavena moderními funkcemi, jako je automatické odmrazování, odnímatelné police a dostatečný prostor pro uložení potravin. Kromě toho jsou tyto lednice vyrobeny z odolných materiálů, které poskytují dlouhou životnost a spolehlivost. Pokud hledáte spolehlivou lednici s mrazákem, která je cenově dostupná a vyhovuje potřebám vaší domácnosti, vyberte si z naší nabídky jednodveřových lednic.

Nejnovější produkty

Jednodveřová lednice s mrazákem Guzzanti GZ 06B

Minibar Jednodvéřová chladnička Guzzanti GZ 06B vyniká svým elegantním designem, kterému dominují antracitové dveře. Své místo si najde v menší domácnosti, v kanceláři, na chalupě či v hotelovém pokoji. Její objem je 46 l, z toho jsou 4 l výparník. Dveřní prostor je vybaven integrovanou přihrádkou na láhve o objemu 2 l. Prostor chladničky je rozdělen jednou drátěnou policí, která je snadno vyjmutelná. objem 46 l výparník 42 dB rozměry vxšxh: 49,5×44,4×48,5 cm spotřeba 0,29 kWh/24 hod drátěná police úložný prostor ve dveřích

3 036 Kč

Vestavná lednice Gorenje RBI4182E1

Vestavná chladnička Gorenje RBI4182E1 Vynikající chladnička od společnosti Gorenje poskytne dostatek prostoru pro všechny vaše potraviny, sklenice i nedojedené jídlo od oběda. Oplývá totiž prostornou zásuvkou na zeleninu s možností nastavení vlhkosti, poličkami na láhve ve dveřích nebo variabilním uspořádáním polic. K tomu ionizovaný vzduch, vyrovnanou teplotu nebo energeticky úsporné LED osvětlení. Zkrátka dokonalý pomocník do každé domácnosti. Ionizovaný vzduch Lednice je vybavena pokročilým systémem ventilace, který zachovává vyrovnanou teplotu v celém prostoru. Navíc rovnoměrně rozděluje vzduch, který je obohacený o záporné ionty a který tak zachovává chuť a odstraňuje nepříjemné pachy. Zásuvka na zeleninu Jednou z hlavních výhod chladničky a jejím velkým tahákem je speciální zásuvka CrispZone, která je maximálně prostorná a navíc nabízí možnost nastavení vlhkosti, aby vaše potraviny zůstaly co nejdéle čerstvé. Úložiště pro láhve Spoustu úložného prostoru nabízejí take dveře lednice, do kterých se vejdou i velké sklenice nebo plastové láhve. Vysoké držáky pak zajistí, aby láhve zůstaly i při prudším otevření na svém místě a nevypadávaly. LED osvětlení Abyste měli vždy co nejlepší přehled nad uskladněnými potravinami, je lednice vybavena praktickým a úsporným LED osvětlením s dlouhou životností. Ani večer tak nebudete muset tápat, zda saháte pro správnou věc. Rychlé zmrazení Unikátní funkce FastFreeze zmrazí potraviny při teplotě -24 °C, kdy zůstane zachována většina minerálních látek v potravinách. Funkce se sama vypne po zhruba dvou dnech a mraznička se vrátí k původnímu nastavení. Variabilní police Prostor lednice je rozdělen robustními skleněnými policemi, které lze libovolně výškově upravit nebo zcela vyjmout. Odolné tvrzené sklo navíc slibuje velkou nosnost, takže snadno uskladníte třeba i objemný hrnec nebo větší množství potravin. Energetická úspora Lednice Gorenje již tradičně myslí i na úsporu energie a tak i na vaši peněženku. Kromě špičkových komponent chlazení a vynikající tepelné izolace tak nabízí například elektronickou regulaci teploty nebo vylepšené těsnění dveří.

13 459 Kč

Jednodveřová lednice Whirlpool W55RM 1110 W

Jednodveřová lednice Whirlpool W55RM 1110 W Jednodveřová volně stojící chladnička Whirlpool W55RM 1110 W se svými praktickými rozměry perfektně doplní vaši kuchyňskou linku. Díky své výšce 83,8 cm ji můžete umístit vedle pracovní desky kuchyně a vytvořit si tak další odkládací plochu, která se vždy hodí. Mnohem důležitější je samozřejmě její obsah a vybavení, avšak i v těchto případech má chladnička rozhodně co nabídnout! Malá, ale šikovná Vybavení chladničky s kapacitou 135 l tvoří 3 skleněné poličky a zásuvka na ovoce a zeleninu. Dvě z polic jsou nastavitelné, což vám umožní přizpůsobit si vnitřní prostor tak, jak právě potřebujete. Ve dvířkách pak můžete do třech poliček uložit k chlazení nápoje a drobné potraviny. Hlučnost zařízení dosahuje hladiny 41 dB.

4 829 Kč

Jednodveřová lednice s mrazákem Amica VT 862 AM

Volně stojící chladnička Amica VT 862 AMVolně stojící chladnička s mrazákem v béžovém provedení a praktickým madlem Amica VT 862 AM se svou velikostí perfektně hodí do studentského bytu, kanceláře, hotelového pokoje nebo na chatu. Její celkový objem činí 108 litrů a disponuje mechanickým ovládáním termostatu. Přestože se jedná o výkonnou kombinovanou chladničku, její tichý chod pouze 37 dB zajistí, že vás nebude nikdy rušit. Kombinované provedení Lednice o objemu 95 litrů je vybavena jednou odnímatelnou policí, která vám pomůže přehledně uskladnit potraviny a nechybí ani šuplík na zeleninu a ovoce. Dveřní prostor je vybaven 3 přihrádkami. Spodní polička je ideální místo pro zchlazení oblíbeného vína či jiného nápoje. Mrazák umístěný v horní části nabízí celkovou kapacitu 13 litrů. Automatické rozmrazování Zejména starší chladničky je třeba často odmrazovat, protože vytvořený led zvyšuje spotřebu energie. Zapomeňte na nutnost vyndávání celého obsahu chladničky a pracné rozmrazování. Lednička Amica VT 862 AM vám místo toho nabídne pohodlí a úsporu energie díky systému automatického odmrazování.

7 159 Kč

Jednodveřová lednice s mrazákem retro Hisense RR106D4CRF

Úsporná lednice Malá, ale šikovná chladnička Hisense RR106D4CRF přináší dostatek prostoru pro 1 až 2 osoby, konkrétně 75litrovou kapacitu v chladicí části a mrazáček o objemu 7 l. Lednice je rozdělena pomocí 2 polic, ve dveřích se nachází 3 přihrádky například pro vejce či nápoje. Lednice spadá do energetické třídy F, takže vám ušetří dostatek financí. Bezproblémový přístup Dokonalou orientaci v interiéru vám poskytne kvalitní a úsporné LED osvětlení, které ve srovnání s běžnými svítidly neoslňují, šetří energii a podstatně déle vydrží. Jistě vám také přijde vhod, že dveře ledničky jsou oboustranné. Můžete si tedy, ať už podle prostorových možností u vás doma nebo dle vlastních preferencí, sami vybrat směr otevírání dveří.

4 689 Kč

Jednodveřová lednice s mrazákem Candy CFO 050 E

Volně stojící jednodveřová chladnička Candy CFO 050 E se díky svým kompaktním rozměrům skvěle hodí do menších bytů, kanceláří či na chatu. Její celkový objem činní 43 litrů. Vnitřní prostor je rozdělen pomocí 1 drátěné police. Další 2 přihrádky se nachází na dveřích chladničky a v její vrchní části se nachází malý mrazák. Vše snadno manuálně nastavíte pomocí vnitřního kontrolního panelu. Závěs dveří je umístěn vpravo, ale lze jej vyměnit na druhou stranu.

2 849 Kč

Jednodveřová lednice s mrazákem Amica VT862AB

Volně stojící chladnička Amica VT 862 ABVolně stojící chladnička s mrazákem v černém provedení a praktickým madlem Amica VT 862 AB se svou velikostí perfektně hodí do studentského bytu, kanceláře, hotelového pokoje nebo na chatu. Její celkový objem činí 108 litrů a disponuje mechanickým ovládáním termostatu. Přestože se jedná o výkonnou kombinovanou chladničku, její tichý chod pouze 37 dB zajistí, že vás nebude nikdy rušit. Kombinované provedení Lednice o objemu 95 litrů je vybavena jednou odnímatelnou policí, která vám pomůže přehledně uskladnit potraviny a nechybí ani šuplík na zeleninu a ovoce. Dveřní prostor je vybaven 3 přihrádkami. Spodní polička je ideální místo pro zchlazení oblíbeného vína či jiného nápoje. Mrazák umístěný v horní části nabízí celkovou kapacitu 13 litrů. Automatické rozmrazování Zejména starší chladničky je třeba často odmrazovat, protože vytvořený led zvyšuje spotřebu energie. Zapomeňte na nutnost vyndávání celého obsahu chladničky a pracné rozmrazování. Lednička Amica VT 862 AB vám místo toho nabídne pohodlí a úsporu energie díky systému automatického odmrazování.

6 699 Kč

Jednodveřová lednice s mrazákem Amica VT 862 AR

Volně stojící chladnička Amica VT 862 ARVolně stojící chladnička s mrazákem v červeném provedení a praktickým madlem Amica VT 862 AR se svou velikostí perfektně hodí do studentského bytu, kanceláře, hotelového pokoje nebo na chatu. Její celkový objem činí 108 litrů a disponuje mechanickým ovládáním termostatu. Přestože se jedná o výkonnou kombinovanou chladničku, její tichý chod pouze 37 dB zajistí, že vás nebude nikdy rušit. Kombinované provedení Lednice o objemu 95 litrů je vybavena jednou odnímatelnou policí, která vám pomůže přehledně uskladnit potraviny a nechybí ani šuplík na zeleninu a ovoce. Dveřní prostor je vybaven 3 přihrádkami. Spodní polička je ideální místo pro zchlazení oblíbeného vína či jiného nápoje. Mrazák umístěný v horní části nabízí celkovou kapacitu 13 litrů. Automatické rozmrazování Zejména starší chladničky je třeba často odmrazovat, protože vytvořený led zvyšuje spotřebu energie. Zapomeňte na nutnost vyndávání celého obsahu chladničky a pracné rozmrazování. Lednička Amica VT 862 AR vám místo toho nabídne pohodlí a úsporu energie díky systému automatického odmrazování.

6 599 Kč

Jednodveřová lednice s mrazákem Gorenje RB491PW

Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB491PW Kombinovaná lednice s mrazákem nahoře Gorenje RB491PW se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie F, která ušetří vaše finance a životní prostředí. Celkový objem chladící části je 105 l a mrazák pojme 14 l. V případě výpadku proudu či nečekané poruše je akumulační doba spotřebiče 15 hodin. Maximální hlučnost chladničky dosahuje 40 dB, které vás nebudou nijak vyrušovat. Vnitřní uspořádání Vnitřní vybavení se skládá z 1 nastavitelné sklené police, 3 poliček ve dveřích chladničky a zásuvky vhodné pro uchovávání ovoce a zeleniny. Mraznička obsahuje odolnou plastovou nádobku na led, díky které budete mít kostky ledu vždy připravené k použití. LED osvětlení Lednice je vybavena LED osvětlením, díky kterému se budete v lednici lépe orientovat a během chvíle naleznete hledané potraviny.

4 819 Kč