ok-top.cz

Kategorie kempingových lamp je určena pro všechny, kteří hledají spolehlivé světlo pro své dobrodružství. V této kategorii naleznete vše, co potřebujete, abyste si vybrali tu správnou lampu pro vaše potřeby. Naleznete tu kompaktní svítilny, které jsou vhodné pro děti i dospělé, až po výkonné svítilny, které jsou ideální pro dlouhé večery u ohně. Všechny kempingové lampy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly spolehlivé světlo v každé situaci. Díky robustnímu designu, který je odolný proti vodě, lze lampy používat i v nepříznivých podmínkách. Kromě toho jsou vybaveny funkcemi, jako je například regulace intenzity světla, která vám umožní přizpůsobit světlo vašim potřebám. U všech kempingových lamp naleznete také dlouhou životnost baterií, takže si můžete být jisti, že vám poskytnou dostatek světla. Veškeré kempingové lampy jsou navíc k dispozici v mnoha různých designech, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Nejnovější produkty

Lucerna Ledlenser ML4 Core, warm lights

Lucerna Pořiďte si praktického pomocníka v podobě kompaktní lucerny ML4 Core Warm Light od společnosti Ledlenser. Poskytuje příjemné teplé světlo, jež zcela jistě oceníte při turistice, campingu, rybaření nebo také při práci. Disponuje čtyřmi režimy svícení, červeným světlem a karabinou pro bezpečné připnutí k opasku či k batohu. Lucerně ML4 Core Warm Light s maximálním světelným tokem 300 lm poskytuje energii baterie o kapacitě 750 mAh, přičemž v případě nutnosti můžete využít i obyčejnou AA baterii jako záložní zdroj energie.

899 Kč

Lucerna Ledlenser ML4 Core

Lucerna Pořiďte si praktického pomocníka v podobě kompaktní lucerny ML4 Core od společnosti Ledlenser. Poskytuje příjemné studené světlo, jež zcela jistě oceníte při turistice, campingu, rybaření nebo také při práci. Disponuje čtyřmi režimy svícení, červeným světlem a karabinou pro bezpečné připnutí k opasku či k batohu. Lucerně ML4 Core s maximálním světelným tokem 300 lm poskytuje energii baterie o kapacitě 750 mAh, přičemž v případě nutnosti můžete využít i obyčejnou AA baterii jako záložní zdroj energie.

1 031 Kč

Lucerna Ledlenser ML6

Lucerna Pořiďte si praktického pomocníka v podobě lucerny ML6 od společnosti Ledlenser. Poskytuje příjemné studené světlo bez oslnění v kombinaci s maximální úsporou energie, což zcela jistě oceníte při turistice, campingu, rybaření nebo také při večerní práci. Disponuje třemi režimy svícení s možností plynulého stmívání a červeným světlem. Lucerně ML6 s maximálním světelným tokem o hodnotě 750 lm poskytuje energii baterie o kapacitě 11,52 Wh, přičemž poslouží i jako powerbanka.

1 971 Kč

Dětské kempingové světlo Ledlender KIDCAMP6 Rainbow

Dětské kempingové světlo Ledlender KIDCAMP6 Rainbow Užitečná kapesní lucerna od firmy Ledlenser se stane přirozeným společníkem pro vaše děti. Tlumené LED osvětlení vás může doprovázet při stanování nebo náhodných nočních aktivitách. Bude tak perfektní součástí všech vašich aktivit. Na doma i při kempování Decentní osvětlení zajistí, že bude generovat světlo, ale zároveň nebude rušit své okolí. Bude se tak hodit do dětských pokojů, při nočních aktivitách, ale také ji zajisté oceníte i ve stanech nebo karavanech. S pomocí elegantního háku ji lze jednoduše pověsit. Můžete volit ze 4 barev a pro správný efekt je dokonce lze spustit i blikání. Tři AAA baterie Kempingové světlo KIDCAMP6 vydrží svítit mezi 8 až 40 hodinami. Záleží na zvoleném režimu. Energii jí dodává trojice tužkových baterií AAA. Ty jsou bezpečně ukryty v uzamykatelném bateriovém boxu, takže máte zároveň jistotu, že se k nim nenechavé ruce vašich ratolestí jen tak nedostanou. A aby se jen tak nevybíjely, lucerna se po dvaceti minutách automaticky vypne.

454 Kč

Lucerna Ledlenser ML6, warm lights

Lucerna Pořiďte si praktického pomocníka v podobě lucerny ML6 Warm Light od společnosti Ledlenser. Poskytuje příjemné teplé světlo bez oslnění v kombinaci s maximální úsporou energie, což zcela jistě oceníte při turistice, campingu, rybaření nebo také při večerní práci. Disponuje třemi režimy svícení s možností plynulého stmívání a červeným světlem. Lucerně ML6 Warm Light s maximálním světelným tokem o hodnotě 750 lm poskytuje energii baterie, která slibuje výdrž na jedno nabití až 200 hodin, přičemž může posloužit i jako powerbanka.

1 971 Kč

Lucerna Ledlenser ML6, connect warm lights

Lucerna Ledlenser ML6 Connect Warm Light Pořiďte si praktického pomocníka v podobě lucerny ML6 Connect Warm Light od společnosti Ledlenser. Poskytuje příjemné teplé světlo, jež zcela jistě oceníte při turistice, campingu, rybaření nebo také při večerní práci. Snadné ovládání Disponuje čtyřmi režimy svícení s možností plynulého stmívání a červeným světlem. Ovládat ji můžete prostřednictvím aplikace Ledlenser Connect ve vašem chytrém telefonu nebo pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení, díky čemuž je ovládání naprosto jednoduché. Inovativní funkce Dále je vybavena transportním zámkem, jenž zamezí náhodné aktivaci světla. Lucerně ML6 Connect Warm Light s maximálním světelným tokem o hodnotě 750 lm poskytuje energii baterie o kapacitě 3000 mAh, která může posloužit i jako powerbanka.

2 590 Kč