ok-top.cz

Kategorie Kleště je součástí naší široké nabídky kuchyňských potřeb. Vybírat si můžete z různých typů kleští, které jsou navrženy tak, aby usnadnily všechny vaše kuchyňské úkoly. Kleště jsou skvělé pro řezání masa a zeleniny, otevírání konzerv nebo uvolňování sklenic. Kleště jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby byly pohodlné a měly dostatečnou sílu pro každodenní použití. Kleště jsou navíc vybaveny pojistkou, která zabraňuje nechtěnému otevření a umožňuje pohodlné uchopení. Kleště jsou dostupné ve dvou velikostech, malé a velké, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Naše kleště jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a trvanlivé kuchyňské náčiní.

Nejnovější produkty

Kleště Kitchisimo, červená, silikon / nerez

Kleště od Kitchisimo červené, silikon Praktické kleště z červeného matného silikonu vám usnadní manipulaci při servírování vašich oblíbených pokrmů. Pohodlně s nimi uchopíte všechny vaše potraviny a nazdobíte je k maximální dokonalosti. Jsou vhodné i při manipualci s nepřilnavými a smaltovanými povrchy, jelikož je nepoškrábou. Dají se mýt v myčce na nádobí.

119 Kč

Kleště na salát Toro 267026

Kleště na salát Toro 267026 Praktické kleště na salát od značky Toro si určitě najdou své místo ve vaší domácnosti. Kleště jsou vyrobené ze stříbrné nerezové oceli v kombinaci s černým nylonem, tyto materiály jsou oblíbeným materiálem na kuchyňské doplňky. Na konci kleští se nachází očko, pomocí kterého si můžete kleště pověsit na závěsnou tyč a mít je tak neustále po ruce. Díky svému materiálu jsou kleště vhodné i do myčky na nádobí. Rozměry 35×3,5×4,5 cm.

79 Kč

OXO kleště Good Grips s pojistkou, velké

Silikonové kleště OXO Good Grips velké Když má kuchař ty správné nástroje, vaření jde pěkně od ruky. S kleštěmi Good Grips nepoškrábete pánev, jsou z kvalitních zdravotně nezávadných materiálů a na jejich úchop se můžete spolehnout. Vaření s nimi bude radost. Skvělý materiál Kleště vydrží teplotu víc jak 300 stupňů. Nebojte se je používat třeba při grilování. Kvalitní silikonové špičky jsou bez BPA a měkká rukojeť se drží pohodlně a pevně zároveň. A až bude jídlo na stole, snadno je opláchnete nebo dáte umýt do myčky. Inteligentní design Kleště mají dost silný a jemný úchop, aby se vám s nimi snadno pracovalo. Zároveň je můžete díky vyboulenému tvaru silikonových ploch použít jako malou lžíci na podlití masa. Navíc s nimi nepoškrábete plochu pánve a můžete je tak používat i na teflon.

419 Kč