ok-top.cz

Kompresorový inhalátor Nimo HNK-NBL-MON

Inhalátor Nimo HNK-NBL-MON je kompresorový inhalátor určený pro efektivní léčbu dýchacích cest. Je lehký, snadno přenosný a vhodný pro domácí i profesionální použití. Ideální pro léčbu astmatu, bronchitidy a dalších plicních onemocnění.
EAN: 8698973761602
Kompresorový inhalátor Nimo
Do obchodu »
Značka: Nimo
1 199

Kompresorový inhalátor Nimo HNK-NBL-MON Pořiďte svým dětem kvalitní kompresorový inhalátor Nimo HNK-NBL-MON, který je díky svému hravému designu v provedení opičky zabaví během inhalace. Vedle veselého designu nadchne inhalátor i snadnou obsluhou, širokým výběrem příslušenství nebo možností regulace výkonu. Veselé provedení pro děti Kompresorový inhalátor Nimo nadchne nejen svým hravým designem, díky kterému si ho zamiluje každé dítě. Vedle odolné konstrukce s dlouhou životností umožní nastavení množství aerosolu a vhodný je pro použití s minerálními vodami a všemi druhy léčiv. Široká nabídka příslušenství Součástí balení je vedle inhalátoru i celá řada omyvatelného příslušenství. Mezi ním najdete například masku pro dospělé i děti, náhradní vzduchové filtry, náustek, hadičku nebo nebulizační nádobku.

Další produkty z kategorie Zdravotní pomůcky

Kompresorový inhalátor Nimo HNK-NBL-FISH Pořiďte svým dětem kvalitní kompresorový inhalátor Nimo HNK-NBL-FISH, který je díky svému hravému designu v provedení ryby zabaví během inhalace. Vedle veselého designu nadchne inhalátor i snadnou obsluhou, širokým výběrem příslušenství nebo možností regulace výkonu. Veselé provedení pro děti Kompresorový inhalátor Nimo nadchne nejen svým hravým designem, díky kterému si ho zamiluje každé dítě. Vedle odolné konstrukce s dlouhou životností umožní nastavení množství aerosolu a vhodný je pro použití s minerálními vodami a všemi druhy léčiv. Široká nabídka příslušenství Součástí balení je vedle inhalátoru i celá řada omyvatelného příslušenství. Mezi ním najdete například masku pro dospělé i děti, náhradní vzduchové filtry, náustek, hadičku nebo nebulizační nádobku.

1 119 Kč

Kompresorový inhalátor Norditalia HI NEB Sháníte zbraň pro boj s respiračními onemocněními? Pokud vám od ucpaných dutin nebo alergií ulevuje inhalace, nemusíte být odkázaní na lavor s horkou vodou a ručník přes hlavu. Inhalátor je mnohem účinnější. Dostane léčivo do vašich dýchacích cest rychleji a v mnohem větší koncentraci a přinese vám znatelnou úlevu. HI NEB vyniká zejména svěžím neotřelým designem a modernizovaným pístovým kompresorem, který zajišťuje vysoký výkon. Inhalátor pro každého Mají vaše děti věčně ucpaný nos a rádi byste ulevili i jim? HI NEB má pro ně menší masku, nosní nástavec i přizpůsobený výkon. Když zavřete víčko rozprašovací ampule, bude léčivo rozprašovat menší rychlostí 0,22 ml/min (maximum je 0,37 ml/min) vhodnou pro malé pacienty. Potěší je také zvířátka na obalu. A jelikož ampule inhalátoru rozpráší lék do poslední kapky i v nakloněné poloze, je vhodný i pro ležící pacienty. Evropská kvalita Inhalátor vyrobili v Itálii podle evropských standardů pro zdravotnické pomůcky. Jeho nárazuvzdorné plastové pouzdro vám zaručí dlouhou životnost a oceníte také praktickou úchytku pro namotání kabelu a kompaktní rozměry. Jeho modernizovaný pístový kompresor vám kromě výkonu zajistí také nepřetržitou inhalaci, takže 8ml nádobku na léčivý roztok vyprázdníte rychle do poslední kapky.

1 389 Kč

Náhradní díl pro ultrazvukový inhalátor V případě, že ztratíte, poškodíte nebo prostě jen naznáte, že by se vám hodil nový díl pro váš ultrazvukový inhalátor Laica, tak tento náhradní díl je kompatibilní s modelem LAICA MD6026. Zároveň však není určen pro model MD6026P.

169 Kč

Digitální teploměr Digitální teploměr Emos E0121 se stane praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Disponuje drátovou sondou o délce 2,9 metrů, díky které vám poskytne co nejpřesněji naměřené hodnoty vnitřní nebo venkovní teploty, vlhkosti a tlaku. Kvalitní teploměr od společnosti Emos můžete buď snadno zavěsit na zeď, nebo jej jen položit například na stůl. Energii mu dodává jedna AAA baterie, jež není součástí balení.

299 Kč

Rychlý pomocník Bezkontaktní teploměr vám poskytne první pomoc, když si nebudete jistí, zda vy či vaše ratolesti máte teplotu. Díky bezkontaktnímu provedení se nemusíte bát, že by dítě kladlo odpor. Teploměr však můžete využít nejen na měření tělesné teploty, ale také teploty předmětů nebo objektů. Můžete si tak změřit teplotu příkrmů, vody na koupání apod. Praktické funkce Zvuková signalizace a změna barvy displeje vás upozorní na výšku teploty. Zelená barva – normální teplota do 37,5 °C, oranžová barva – zvýšená teplota- 37,6 °C – 37,9 °C a červená barva – vysoká teplota – 38 °C- 43 °C. Po 10 sekundách nečinnosti se přístroj automaticky vypne.

899 Kč

Automatický krevní tlakoměr na rameno Oscilometrická metoda měření Velký přehledný LCD displej Jednoduché ovládání pouze jedním tlačítkem Měří systolický a diastolický tlak a srdeční puls Rozsah měření: tlak 0 – 305 mmHg, puls 30 až 160x / min. Přesnost měření: +/- 5 mmHG, puls +/- 5% Indikace arytmie Paměť 2 x 90 měření včetně záznamu data a času měření Manžeta pro obvod paže 22 – 48 cm Automatické vypnutí Indikace vybité baterie

699 Kč

Tlakoměr Beurer BM 35 Výkonný tlakoměr/pulsoměr na paži Beurer BC 35 vám poskytne přehled o vašem zdraví. Po skončení měření vám dá prostor pro zjištění výsledků a poté se sám automaticky vypne, takže se už nemusíte o nic starat. Automatické měření Měření krevního tlaku a pulsu nikdy nebylo jednodušší. Jediné, co stačí udělat, je připevnit si přístroj na paži a o vše ostatní se postará on. Navíc, zvládne vypočítat průměr z denních a z večerních měření za posledních 7 dní Určitě oceníte funkce WHO klasifikace a detekce arytmie. Displej Tlakoměr disponuje velkým a dobře čitelným displejem, takže své výsledky zjistíte za všech okolností. V případě chyby či slabé baterie vás sám upozorní. Dále zde najdete i datum a čas.

959 Kč

Bezdotykový teploměr TrueLife Care Q6 Držet si studený rtuťový teploměr v podpaží dlouhé minuty je možná rituál z dob dětství, teplotu si ale můžete změřit i pohodlněji. S bezkontaktním teploměrem změříte teplotu během několika sekund jen přiložením k čelu. Pokud jste byli jako děti milovníky osvědčeného triku s teploměrem v hrnku čaje, vězte, že to dokáže bezkontaktní teploměr také. Kromě tělesné teploty změří i teplotu tekutin nebo předmětů. Když si s ním nebudete zařizovat volno z práce, můžete tuto funkci použít při měření pitelnosti teplých nápojů, třeba kojeneckého mléka. Teploměr měří do 100 stupňů C. Snadné měření Stačí namířit a pal. Samozřejmě obrazně, ve skutečnosti teploměr nevzbudí ani spící nemluvně. Díky podsvícenému displeji nemusíte při měření teploty své spící ratolesti ani rozsvěcet světlo. Snížíte tím riziko, že se probudí. Naměřené hodnoty okamžitě uvidíte na přehledném displeji okamžitě. Teploměr si jich dokáže deset zapamatovat, takže budete mít přehled, jak se nemoc vyvíjí v čase. Přesný výsledek Teploměr změří teplotu s odchylkou maximálně 0,1 °C. Umožňuje mu to technologie infračerveného záření. Díky tomu, že se čela vůbec nedotýká, je také mnohem hygieničtější. K dispozici máte dva režimy měření, pro tělo a předměty. Určením, co přesně teď teploměr měří, docílíte ještě přesnějšího výsledku. Kvalita a výdrž Teploměr je certifikované zdravotnické zařízení, takže se o jeho bezpečnost a kvalitu nemusíte bát. Baterie potom vydrží 6 000 měření a díky kompaktní velikosti je vhodný i na cesty. Nezapomeňte ho tedy přibalit kamkoliv s sebou. Budete mít jistotu, že jste připravení na každou situaci.

489 Kč
Další produkty od výrobce Nimo

Kompresorový inhalátor Nimo HNK-NBL-FISH Pořiďte svým dětem kvalitní kompresorový inhalátor Nimo HNK-NBL-FISH, který je díky svému hravému designu v provedení ryby zabaví během inhalace. Vedle veselého designu nadchne inhalátor i snadnou obsluhou, širokým výběrem příslušenství nebo možností regulace výkonu. Veselé provedení pro děti Kompresorový inhalátor Nimo nadchne nejen svým hravým designem, díky kterému si ho zamiluje každé dítě. Vedle odolné konstrukce s dlouhou životností umožní nastavení množství aerosolu a vhodný je pro použití s minerálními vodami a všemi druhy léčiv. Široká nabídka příslušenství Součástí balení je vedle inhalátoru i celá řada omyvatelného příslušenství. Mezi ním najdete například masku pro dospělé i děti, náhradní vzduchové filtry, náustek, hadičku nebo nebulizační nádobku.

1 119 Kč