ok-top.cz

Konektor Hama 205214, koax zásuvka IEC

Konektor Hama 205214 je ideální pro propojení kabelů s koaxiální zásuvkou IEC. Vybaven vysokou kvalitou a spolehlivostí, tento produkt je nezbytný pro každého, kdo hledá efektivní propojovací kabely a konektory.
EAN: 4047443431776
Konektor Hama 205214
Do obchodu »
Značka: Hama
39
Detailní popis

Konektor Hama 205214 Koaxiální konektor od uznávaného výrobce Hama vám poslouží zejména při montáži vlastního anténního kabelu. Konektor je vyroben z kvalitních materiálů a pokryt odolným plastem. Díky stínění zajistí i hladký přenos pro vaši maximální spokojenost. Typ konektoru: přímý Provedení: zásuvka Barva: bílá

Další produkty z kategorie Propojovací kabely a konektory
Audio kabel Philips SWA2529W/10

Audio kabel Philips Pokud hledáte kvalitní audio kabel, pak neváhejte a pořiďte si ten od značky Philips. Kabel umožní přenos audio signálu mezi danými zařízeními a to především díky vodičům z vysoce čisté mědi. Protiskluzová rukojeť zajistí velmi snadné používání a díky pružnému plášti a pryžové ochraně nebude docházet k poškození nebo lámání kabelu, které by mohlo ovlivnit jeho funkčnost. Dokonce nemusíte mít strach, že bude docházet ke ztrátě signálu, stínění z holé mědi totiž poskytne bezproblémový přenos. Praktická je i jeho délka 1,5 m, se kterou hravě propojíte požadovaná zařízení. Tak neváhejte, a dopřejte si čistý přenos zvuku pro váš maximální zážitek.

89 Kč
Anténní koaxiální kabel Hama 205328

Anténní koaxiální kabel Hama 205328 Kabel od výrobce Hama slouží k propojení televize či rádia s anténou. Navíc se pyšní spoustou skvělých vlastností, které zajistí kvalitní přenos a dlouhou životnost. koax-koax Provedení Essential Kvalita 7,5 m Délka 75 dB Stínění Vynikající vlastnosti Jednou z nejdůležitějších vlastností každého kabelu je mimo jiné i jeho délka. U tohoto modelu se můžete těšit na pěkných 7,5 metru. S kvalitním dvojitým stíněním z hliníkové fólie a opletením, si pak užijete perfektní přenos bez rušení signálu.

159 Kč
Konektor Hama 20521

Konektor Hama 20521 Koaxiální konektor od uznávaného výrobce Hama vám poslouží zejména při montáži vlastního anténního kabelu. Konektor je vyroben z kvalitních materiálů a pokryt odolným plastem. Díky stínění zajistí i hladký přenos pro vaši maximální spokojenost. Typ konektoru: kolmý Provedení: zásuvka Barva: bílá

39 Kč
Optický digitální audio kabel Real cable

Optické kabely se využívají pro digitální propojení dvou zařízení bez rušení a zkreslení zvuku. Můžete je použít na propojení například reproduktorů, zvukových karet či jiných audio a video přehrávačů. Tento kabel se řadí mezi velmi kvalitní optické kabely a disponuje například TOSLINK konektory. Jeho délka činí 3 metry a patří do řady Moniteur.Kabel je vyroben z bezkyslíkaté mědi, označované jako OFC, vodič je typu PMMA. Na obou stranách kabelu se nachází optické konektory ve standardu TOSLINK, díky kterému nebudete mít problém se zapojením do klasických optických zástrček. Konektory jsou pozlacené a ručně pájené, kvalita je tedy zajištěna. Kabel využívá dvojitého stínění, proto je chráněn proti okolnímu rušení. Díky jeho délce 3 metry jej můžete použít na propojení dvou zařízení v rámci jedné místnosti. Kvalitní optický kabel Délka 3 m TOSLINK konektory Vyroben z bezkyslíkaté mědi (OFC) Pozlacené konektory, ručně pájené Dvojité stínění

559 Kč
Další produkty od výrobce Hama
Anténní zesilovač s rozbočovačem Hama

Anténní zesilovač Hama 205228 Praktický zesilovač anténního signálu od ověřeného výrobce Hama dokáže navýšit signál o celých 22 decibelů, přičemž si pro sebe nezabírá příliš místa a jeho využití díky připojení přímo do zásuvky nemůže být jednodušší. Využít jej na víc můžete hned pro dvě zařízení a se svým designem navíc skvěle zapadne mezi ostatní elektroniku. Snadné použití Asi největší výhodou přístroje je jeho snadné použití. Díky integrovanému napájecímu zdroji a vidlici jej totiž jednoduše připojíte do síťové zásuvky a koaxiální vstup s dvěma výstupy pak využijete pro vedení anténního drátu. Jednodušší řešení pro vedení signálu na delší vzdálenost tak asi nenajdete. Regulovatelné zesílení Další skvělou vlastností je možnost regulování zesílení pomocí otočného knoflíku až na maximálních 22 dB. Zesilovač je pak vybaven i samostatným síťovým vypínačem, přičemž o tom, zda je přístroj v provozu či ne informuje provozní LED kontrolka.

749 Kč
Meteostanice Hama Black

Dokonalý přehled o aktuálním počasí Hama Black Line je spolehlivá meteostanice do každé domácnosti. Skládá se ze základny a bezdrátového venkovního senzoru, který přesně změří aktuální teplotní podmínky. Domácí základna je vybavena přehledným VA displejem, který se vyznačuje perfektními pozorovacími úhly a vysokým kontrastem. Na displeji je pak zobrazen aktuální čas řízený radiovým DCF signálem, vnitřní a venkovní teplota a vlhkost vzduchu nebo předpověď počasí. Třešničkou na dortu je funkce duálního buzení, která je ideální pro páry, které stávají do práce v různých časech. Snadné ovládání Přepínejte mezi venkovními senzory nebo třeba změňte stupně Celsia na Fahrenheity díky intuitivnímu dotykovému ovládání na boční straně základny. Venkovní senzor Bezdrátový senzor vám vždy spolehlivě změří venkovní teplotu. Navíc jeho dosah k základně činí až 50 metrů, takže jej můžete připevnit i na odlehlejší místo (například garáž, pergolu apod.). Meteostanici Hama Black Line můžete spárovat až se třemi samostatnými venkovními senzory (v balení pouze jeden, další je nutné dokoupit zvlášť).

889 Kč
SMART WiFi stropní světlo Hama

WiFi stropní svítidlo Hama 176546 Chytré stropní svítidlo poslouží jako skvělý doplněk domácnosti všem, kteří netouží jen po obyčejném svícení, ale chtějí mít nad světlem v místnosti kontrolu. Ovládat jej můžete například přes mobilní aplikaci, ale i pomocí chytrých asistentů a dovolí vám nastavit plynulé stmívání, teplotu bílé barvy i jen třeba vypnout světlo z pohodlí křesla. Ovládání v aplikaci Základním stavebním kamenem světla je zejména možnost jej začlenit do vaší Wi-Fi sítě a ovládat jej bezdrátově pomocí mobilu. K tomu poslouží intuitivní aplikace Hama Smart Home dostupná pro Android i iOS. Klidně tak můžete zhasnout svítící světlo, i když už jste půl hodiny v práci či na dovolené v zahraničí. Nechybí pak ani podpora IFTTT, tedy naprogramování vlastních podmíněných akcí. Spolupráce s asistenty Velkou výhodou přístroje je, že nepotřebuje žádnou další řídicí jednotku a funguje samostatně. Využít však můžete chytrých asistentů, ať už od Googlu či Amazonu. Ty vám pak dovolí upravovat nastavení, zhasínat a rozsvěcovat pomocí vašeho hlasu. Co může být příjemnější než se v noci pohodlně uložit do postele beze strachu ze zakopnutí a následně jen pomocí jednoho příkazu zhasnout? Působivé osvětlení Svítidlo vám, díky možnosti nastavení, dopřeje přesně tolik světla, kolik budete potřebovat. Můžete si například nastavit příjemnou teplou bílou a ještě jí snížit jas při sledování televizních pořadů nebo naopak využít plné denní světlo, pokud se chcete ještě večer soustředit na práci či koníčky. Množství světelných bodů ve stínítku pak působí jako hvězdy a vytváří působivý třpytivý efekt.

809 Kč
HDMI kabel Hama 83056

Tento HDMI kabel dlouhý 1,5 m má postříbřené vodiče a pozlacené kontakty pro bezpečný přenos dat a malé přechodové odpory. Má jednotlivě stíněné vodiče + celkové stínění fólií a hustým opletením, nedochází tak k ovlivňování signálů. profesionální kabel pro digitální audio-video propojení, vhodný pro HDTV nejnovější HDMI specifikace integrovaný Ethernet kanál (HEC, 100 Mb/s) pro připojení zařízení k Internetu zpětný audio kanál (ARC) pro možnost obousměrného přenosu audio signálu podpora 3D zobrazení přenosová rychlost: 10,2 Gb/s max. rozlišení: 3840 x 2160 – 24 Hz/25 Hz/30 Hz, 4096 x 2160 – 24 Hz podpora komprimovaných audioformátů (DD, DTS, DolbyTrueHD, DTS-HD) podpora protokolu CEC pro přenos řídicích signálů mezi zařízeními stíněné kovové vidlice feritové filtry, vhodný pro 100 Hz přístroje, ploché obrazovky a vysoce citlivé tunery kvalitní vnější opletení délka 1,5 m 19-pólový kategorie: ProClass HDMI specifikace: High Speed with Ethernet (zpětně kompatibilní) VHODNÉ PRO DIGITÁLNÍ TELEVIZI barva černá

279 Kč