ok-top.cz

Kráječe potravin jsou nezbytnou součástí každé kuchyně. Umožňují rychle a efektivně nakrájet jídlo na stejně velké kousky. To je důležité pro vyrovnání chuti, stejné tepelné zpracování a také pro estetický vzhled. Kráječe potravin jsou k dispozici ve různých velikostech a designech, aby vyhovovaly různým potřebám a požadavkům. Některé kráječe potravin mají i speciální funkce, jako je například možnost nastavení tloušťky plátků. Kromě toho jsou kráječe potravin také snadno čistitelné a mohou být použity pro řezání různých druhů potravin, jako je ovoce, zelenina, maso a sýry. Kráječe potravin jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce rychle a efektivně připravit jídlo.

Nejnovější produkty

Kráječ Kluge 294.5 SY

Ostrý jako břitva Ostrý kotouč z nerezové oceli a výkonný motor o příkonu 200 W, nakrájí naprosto dokonalé plátky neuvěřitelnou rychlostí. Nastavitelná šířka plátků Regulátorem jednoduše nastavíte tloušťku plátků od 0 – 15 mm. Po ukončení krájení nezapomeňte nastavit regulátor síly plátků na 0, ochráníte tak ostří nože a svou bezpečnost. Bezpečná a snadná údržba Spouštění kráječe se provádí zamáčknutím spínače a jeho posunutím do přední polohy, takže nehrozí nechtěné zapnutí např. dětmi. Protiskluzové nožičky zabraňují pohybu přístroje při krájení.

1 699 Kč

Elektrický nůž Clatronic EM 3702

Elektrický nůž Clatronic EM 3702 Snadné krájení Elektrický kuchyňský nůž Clatronic EM 3702 je praktickým pomocníkem pro každou kuchařku. Umožní vám krájet přesně a bezpečně čerstvý chléb i zmrzlé maso. Bezpečnost na prvním místě Elektrický nůž Clatronic EM 3702 je opatřen bezpečnostním spínačem i ochranou prstů. O snadnou údržbu se stará tlačítko pro uvolnění nože a možnost mýt čepele v myčce nádobí.

621 Kč

Kráječ Gorenje R401W

Jednoduchost a funkčnost Rozměrově kompaktní kráječ se hodí na každou kuchyňskou linku doma i na chalupě. Plastové tělo nese nerezový zoubkovaný kotouč o průměru 17 cm, který je vybaven čepelí Solingen. Dle vašich preferencí tak nakrájíte potraviny jako chléb, salám, sýr, ovoce a jiné v tloušťce od 0 do 17 mm. Bezpečný Bezpečnost při obsluze zajišťují bezpečnostní spínač a gumové protiskluzové nožičky. Kráječ disponuje napájecím kabelem o délce 1 m, jež v případě nutnosti navinete do prostoru k tomu určenému, pak lze spotřebič uskladnit ve skříni nebo šuplíku.

1 329 Kč

Kráječ Gorenje R506E

Elektrický kráječ Rádi dobře stolujete a nedáte dopustit na čerstvé potraviny? Jistě se vám potom bude hodit elektrický kráječ R506E od firmy Gorenje. Pokud totiž chcete servírovat pravidelně nakrájený chléb nebo čerstvou šunku, bez kráječe se zkrátka neobejdete. Tento kousek je navíc vyroben ve stylovém designu, a tak vhodně doplní každou kuchyni. Bude se vám s ním i dobře manipulovat díky jeho protiskluzovým nožičkám. Ty zamezí jakémukoliv náhlému posunutí kráječe, a tak zajistí jeho bezpečný provoz. Výkonný pomocník Model Gorenje R506E disponuje motorem o výkonu 160 W a vaše potraviny bude krájet nožem o průměru 19 cm. Nůž je navíc nerezový, takže ho snadno omyjete a s údržbou si hlavu lámat nemusíte. Tloušťku krájení si můžete nastavit „od nuly“ do 15 mm. Pokud tedy holdujete tenkým plátkům šunky, s tímto kráječem to nebude žádný problém. Navíc přístroj za chodu nevydává přílišný hluk díky hlučnosti jen 82 dB.

1 489 Kč

Kráječ Domo MS 171

Nastavitelný kráječ s nožem Solingen Domo MS 171 je univerzální sklopný elektrický kráječ s indukčním motorem. Je vyroben z plastu a obsahuje 17 cm dlouhý nůž Solingen. Pro uspokojení individuálních potřeb je možné nastavit tloušťku krájení od 0 do 15 mm. Bezpečný a výkonný Kráječ Domo MS 171 obsahuje bezpečnostní vypínač. Díky indukčnímu motoru, který se méně zahřívá, je možné kráječ používat delší dobu nepřetržitě. Domo MS 171 pracuje s příkonem 120 W. Hmotnost spotřebiče je 2,55 kg s rozměry balení 32 x 12 x 20 cm.

979 Kč

Kráječ Graef G 50

Perfektní plátky Elektrický kráječ má zoubkovaný nerezový kotouč o průměru 170 mm s bezpečnostním odnímatelným krytem. Revoluční konstrukce je vysoce stabilní, díky opěrné noze. Zároveň disponuje ochranou proti přehřátí a držákem s plastovou opěrkou, díky které je zajištěná vysoká bezpečnost krájení. Můžete si nastavit tloušťku krájení potravin od 0-20 mm. Opěrná deska potravin a vodič vozíku je vyroben z kvalitního hliníku. Kráječ je velmi úsporný, díky Eco Power Motion 45W motor s řídící jednotkou, který pouze při plném zatížení dosahuje příkonu 170 W. Dětská pojistka.

3 299 Kč

Kráječ Clatronic MA3585

Nerezový kráječ Velký vroubkovaný nerezový nůž o průměru 190 mm Plášť motorového prostoru z litého hliníku Kvalitní převodovka 2 stupňový přepínač včetně permanentního chodu Kovová pojezdová kolejnice

1 819 Kč

Kráječ Gorenje R707A

Kráječ Gorenje R707A Elektrický kráječ Rádi dobře stolujete a nedáte dopustit na čerstvé potraviny? Jistě se vám potom bude hodit elektrický kráječ R707A od firmy Gorenje. Pokud totiž chcete servírovat pravidelně nakrájený chléb nebo čerstvou šunku, bez kráječe se zkrátka neobejdete. Tento kousek je navíc vyroben ve stylovém designu, a tak vhodně doplní každou kuchyni. Bude se vám s ním i dobře manipulovat díky jeho ;protiskluzovým nožičkám. Ty zamezí jakémukoliv náhlému posunutí kráječe, a tak zajistí jeho bezpečný provoz. Výkonný pomocník Model Gorenje R707A disponuje motorem o výkonu 120 W a vaše potraviny bude krájet nožem o průměru 17 cm. Nůž je navíc nerezový, takže ho snadno omyjete a s údržbou si hlavu lámat nemusíte. Tloušťku krájení si můžete nastavit „od nuly“ do 15 mm. Pokud tedy holdujete tenkým plátkům šunky, s tímto kráječem to nebude žádný problém.

2 774 Kč

Kráječ Gorenje R901A

Kráječ Gorenje R901A Nechcete se už víc trápit s normálními noži při krájení chleba, sýru nebo šunky? Bojíte se, že se klasickým nožem můžete pořezat? Nebo si prostě jen přejete mít jeden plátek jako druhý? Ať už je důvod jakýkoliv, o vždy skvěle nakrájení potraviny se postará kráječ značky Gorenje. Kvalitní provedení Ostrý nůž je vyroben z kvalitní nerezové oceli a snadno si poradí jak s měkkým chlebem, tak tvrdšími uzeninami nebo masem. Kráječ jistě také využijete pro nakrájení sýru nebo zeleniny, a je jedno jestli uplatnění najde přímo u vás v kuchyni, nebo třeba v obchodě s potravinami. Bez velkých zbytků Jednoduché používání a krájení bez námahy umožní přítlačná deska, se kterou nemusíte mít strach z pořezání, protože perfektně ochrání vaše ruce, a vždy tak dokrájíte i malé zbytky potravin. Pro různé druhy potravin Tloušťku krájených surovin si jednoduše nastavíte otočným kolečkem tak, jak aktuálně potřebujete, a to v rozmezí od 0 do 15 mm. Průměr kotouče je 17 cm, což vám jistě postačí pro krájení i větších kousků masa. Snadné čištění Po skončení krájení lze pohyblivou část vyjmout a tím se tak dostanete k noži, který lehce očistíte. V neposlední řadě oceníte i to, že krájené potraviny budou padat na podnos umístěný za čepelí. No a nožičky ve spodní části kráječe pak zajistí maximální stabilitu bez pohybu při krájení.

5 199 Kč