ok-top.cz

Kuchyňská váha Beurer KS 54, 5 kg, miska

Kuchyňská váha Beurer KS 54 s miskou je ideálním pomocníkem pro přesné vážení potravin a ingrediencí až do hmotnosti 5 kg. Patří do kategorie příprava potravin a nabízí jednoduché ovládání a snadnou údržbu.
EAN: 4211125708405
Kuchyňská váha Beurer KS 54
Do obchodu »
Značka: BEURER
1 019
Detailní popis

Kuchyňská váha Kuchyňská váha Beurer KS 54 je výborným pomocníkem v každé kuchyni. Navážíte na ní ingredience o hmotnost až 5 kg, a to s přesností 1 g. Díky funkci automatického vypínání se šetří energie. Na praktické kuchyňské váze Beurer KS 54 můžete vážit s miskou i bez ní. Samotnou misku pak snadno můžete umýt v myčce. A díky funkci Tara nemusíte použít více nádob, když potřebujete smíchat více ingrediencí.

Další produkty z kategorie Příprava potravin
Mlýnek na maso Bosch

Multifunkční pomocník Bosch MFW3640A pro každodenní použití Mlýnek na maso Bosch MFW3640A vás zaujme hned na první pohled svým kvalitním a moderním černobílým provedením. Oblíbíte si ho zejména díky jeho velkému příslušenství, které vám pomůže vykouzlit ty nejlepší jídla jako od šéfkuchaře. Mlýnek perfektně a rychle rozemele až 1,9 kg masa za minutu. Dokonalou stabilitu a bezpečnost při provozu zajišťují přísavné gumové nožičky. Snadnou manipulaci vám zajistí držadlo a samozřejmostí je prostor na uložení sítek a kabelu. Všestranné využití Mlýnek disponuje ostrým oboustranným nožem, který zajišťuje skvělé výsledky mletí a delší životnost celého zařízení. Masomlýnek Bosch MFW3640A vám nabízí velkou škálou možností při přípravě chutného jídla. Bohaté příslušenství vám umožní vyrobit si vlastní domácí uzeniny. Díky speciálnímu nástavci si můžete jednoduše připravit pokrm Kebbe. Jistě vás potěší sítka ve třech velikostech – 2,7 mm, 4 mm, 8 mm. Nechybí ani praktické struhadlo, které disponuje 4 bubny, které jsou určené pro jemné a hrubé strouhání, krájení a ke strouhání brambor. Specifikace Příkon: 500 W Blocking power 1600 W Velký plnící otvor a šikovné pěchovadlo Prostor pro uložení příslušenství Snadno složitelný Rychlost mletí 1,9 kg / min 2 rychlostní stupně Reverzní funkce Oboustranný nůž Příslušenství Sítka velikosti 2,7 / 4 / 8 Kebbe Nástavec na klobásy Struhadlo se 4 bubny: krájení, strouhání brambor, hrubé strouhání, jemné strouhání

2 539 Kč
Vakuovačka ECG VS 110

Vakuovačka ECG VS 110 B10 Vakuovací svářečka folií ECG VS 110 B10 se stane vhodným pomocníkem pro skladování potravin. Nejenže až pětkrát prodlouží dobu čerstvosti skladovaných potravin, jako je ovoce nebo zelenina, ale současně pomůže při vakuovém vaření Sous-vide nebo při marinování masa. Díky programům pro utěsňování a vakuové balení navíc usnadňuje používání. Až pětinásobné prodloužení čerstvosti potravin Podle průzkumů vyhodí průměrný člověk až 115 kilogramů potravin za rok. S vakuovací svářečkou folií však můžete toto číslo výrazně snížit a šetřit tak nejen životní prostředí, ale i svoji peněženku. Vakuovací fólie s maximální šířkou 30 cm až pětkrát prodlouží možnou dobu skladování potravin, díky čemuž výrazně snížíte počet vyhozených potravin. Rychlá a snadná obsluha Vedle svého stylového a kompaktního provedení s povrchovou úpravou z nerezové oceli zaujme vakuovačka také snadnou a intuitivní obsluhou, kterou zvládne každý. Bezpečný provoz zajišťují protiskluzové patky a přímo v balení najdete celkem 10 vakuových sáčků (5 x 20 x 30 cm / 5 x 28 x 40 cm). K vakuování a svařování postačí svářečce díky silnému výkonu kompresoru 9 l/min pouhých 10 až 20 sekund.

1 190 Kč
Kenwood mlýnek na

Mlýnek na maso Kenwood MG450 patří mezi nejvýkonnější modely ze sortimentu Kenwood. 1400W motor, vysoce lesklý povrch v bílé a černé barvě s kovovými detaily a robustním designem zajistí, že perfektně zapadne do každé moderní kuchyně. Tento model má tlačítko pro zapnutí, vypnutí a zpětný chod, aby ingredience snadno prošly mlýnkem. K dispozici jsou tři mlecí disky pro jemné, střední a hrubé mletí. Mlýnek můžete využít také při výrobě domácích klobásek nebo masové speciality kebbe použitím speciálních nástavců, které jsou důmyslně uloženy v pěchovátku. výkon 440 W plastová násypka výkon 1,5 kg/min

1 749 Kč
Severin ZU 3608

Dojdou-li vám fólie do svářečky fólií typu Severin FS 3604 nebo Clatronic FS 3261, společnost Severin pro vás má náhradní role s označením ZU 3608. V balení naleznete 3 role fólií v provedení polorukáv, z nichž každá má šířku 29 cm a délku 10 m. Potraviny uchovávané v těchto fóliích vám vydrží mnohem déle čerstvé, vzduchotěsné uzavření sáčků totiž zabraňuje průniku bakterií k potravinám.

249 Kč
Další produkty od výrobce BEURER
Tlakoměr Beurer BM

Tlakoměr Beurer BM 93 Výkonný tlakoměr/pulsoměr na paži Beurer BM 93 vám poskytne přehled o vašem zdraví. Jedná se o zařízení 2v1 – monitor krevního tlaku vybaven snímačem EKG prstu. Po skončení měření vám dá prostor pro zjištění výsledků a poté se sám automaticky vypne, takže se už nemusíte o nic starat. Automatické měření Měření krevního tlaku a pulsu nikdy nebylo jednodušší. Jediné, co stačí udělat, je připevnit si přístroj na paži a o vše ostatní se postará on. Navíc, zvládne vypočítat průměr z denních a z večerních měření za posledních 7 dní. Přehledný displej Tlakoměr disponuje velkým a dobře čitelným displejem, takže své výsledky zjistíte za všech okolností. V případě chyby či slabé baterie vás sám upozorní. Dále zde najdete i datum a čas.

4 149 Kč
Sada na manikúru Beurer

Sada na manikúru/pedikúru Profesionální sada na manikúru a pedikúru Beurer MP 42 potěší každého, kdo chce, aby jeho ruce, nohy a nehty vypadaly dobře. S touto sadou odstraníte ztvrdlou kůži na nohou nebo si profesionálně upravíte své nehty jako máchnutí kouzelným proutkem. S pomocí manikúry a pedikúry Beurer MP 42 bude pro vás úprava nehtů do trendy podoby naprostou hračkou. 7 nástavců Sada Beurer MP 42 obsahuje 7 nástavců například pro obroušení, odstranění a vyhlazení nehtů nebo kůže. Zařízení disponuje možností volby ze 2 rychlostí a navíc si u nich můžete zvolit levý či pravý chod. Samozřejmostí je jasné LED světlo.

1 449 Kč
BEURER chůvička BY

Dětská chůvička BEURER BY 33 s digitální bezdrátovou technologií pro vynikající kvalitu zvuku, vám zajistí, že budete mít své miminko vždy bezpečně pod kontrolou. Přístroj využívá systém jednosměrné komunikace a ECO MODE, který vám zaručuje energeticky efektivní přenos. Chůvička BEURER BY 33 disponuje vizuálním sledováním hladiny šumu pomocí blikající LED kontrolky. Přenosová frekvence je 1,8 GhZ a přenos je možný přes 120 různých kanálů. Model má dosah 300 m a samozřejmostí je možnost ovládání hlasitosti.

1 569 Kč
Teploměr BEURER FT

S multifunkčním digitálním teploměrem do ucha a na čelo Beurer FT 65 je měření hygienické, bezpečné a hotové za pár sekund. Červená LED kontrolka značí vysokou teplotu, zelená znamená, že je vše v pořádku. Na snadno čitelném displeji se mimo jiné zobrazuje i čas a datum. Nechybí zde ani funkce automatického vypnutí. Jedná se o lékařský výrobek vhodný pro celou rodinu. Pozice měření Čelo. Pozice měření Ucho. Teplotní alarm Varovný zvukový signál při zvýšené teplotě (37,5 °C). Funkce paměti 10 paměťových míst. Zobrazení teploty Teplota zobrazená na displeji (° C / ° F). Měření povrchové teploty předmětů a tekutin Změří například teplotu dětské lahve.

749 Kč