ok-top.cz

Kuchyňské minutky jsou skvělým doplňkem do každé kuchyně. Umožňují vám připravovat jídla rychle a snadno. Ušetří vám čas a energii při vaření. Kuchyňské minutky jsou navrženy tak, aby vám usnadnily přípravu jídla. Díky digitálnímu displeji můžete nastavit čas a teplotu, abyste dosáhli dokonalého výsledku. Kuchyňské minutky Banquet Culinaria jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají moderní design. Jsou snadno čistitelné a můžete je používat k přípravě všech druhů jídel. Kuchyňské minutky Banquet Culinaria jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá rychlé a snadné řešení pro přípravu jídla.

Nejnovější produkty

Digitální kuchyňská minutka Emos TP202

Digitální kuchyňská minutka TP202 je praktický pomocník do každé kuchyně. K dispozici máte funkce odpočítávání nebo stopky, navíc si zapamatuje poslední zvolenou hodnotu. Odpočet času je možné nastavit až na 99 min. 59 sec. Ovládání je snadné pomocí tří tlačítek na přední straně a vše potřebné uvidíte na přehledném displeji s velkými číslicemi. Minutku lehce připevníte například k ledničce či jinému kovovému povrchu díky magnetu na její zadní straně. Napájení je na 1x 1,5 V LR1130 baterii, která je součástí balení.

98 Kč

Kuchyňská minutka Banquet Culinaria

Kuchyňská minutka Banquet Culinaria Kuchyňská minutka se stane nepostradatelným pomocníkem každé kuchyně. Jednoduše nastavíte dobu, po kterou se má pokrm vařit nebo péct, nebudete muset neustále sledovat čas a naopak se budete moci věnovat i něčemu jinému. Už nikdy se vám nestane, že spálíte oběd, protože minutka vás po uplynutí nastaveného času upozorní, že už je pokrm hotov. Šedobílé provedení zapadne do každé domácnosti a s kompaktními rozměry si ji budete moci vzít kamkoli.

99 Kč

Kuchyňská minutka Banquet Culinaria, digitální

Kuchyňská minutka Banquet Culinaria Kuchyňská minutka se stane nepostradatelným pomocníkem každé kuchyně. Jednoduše nastavíte dobu, po kterou se má pokrm vařit nebo péct, nebudete muset neustále sledovat čas a naopak se budete moci věnovat i něčemu jinému. Už nikdy se vám nestane, že spálíte oběd, protože minutka vás po uplynutí nastaveného času upozorní, že už je pokrm hotov nebo, že jej máte zkontrolovat. Krémové provedení zapadne do každé domácnosti a s kompaktními rozměry si ji budete moci vzít kamkoli.

199 Kč