ok-top.cz

Květináče jsou ideálním řešením pro dekoraci vašeho domova. Můžete je použít k vytváření zajímavých a stylových výzdob, které dodají vašemu domovu osobitost. V naší kategorii naleznete širokou škálu květináčů, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, aby vám vydržely po dlouhou dobu. Vyberte si z naší široké nabídky květináčů, které se hodí do každého interiéru. Můžete si vybrat z různých velikostí, tvarů a barev, abyste mohli najít ten pravý květináč pro váš domov. Naše květináče jsou navrženy tak, aby byly odolné a trvanlivé, takže se nemusíte bát, že by se poškodily. Můžete si být jisti, že váš květináč vám bude sloužit po dlouhou dobu. Navíc jsou naše květináče cenově dostupné, takže si můžete vybrat ten, který se vám líbí a vyhovuje vašim potřebám. Vyberte si z naší široké nabídky květináčů a dekorujte svůj domov s námi!

Nejnovější produkty

Rozprašovač Toro, mix barev, 450ml

Rozprašovač Toro, mix barev, 450ml Praktický rozprašovač Toro se stane skvělým pomocníkem při údržbě vašich květin. Spodní nádoba má dostatečnou kapacitu na vodu a díky vrchnímu aplikátoru můžete pokropit své květiny dle potřeby. Rozprašovač můžete využít ve vaší domácnosti nejen na květiny. Je vyroben z kvalitního plastového materiálu v různém barevném provedení. Objem 450ml.

69 Kč

Rozprašovač Toro, mix barev, 1l

Rozprašovač Toro, mix barev, 1l Praktický rozprašovač Toro se stane skvělým pomocníkem při údržbě vašich květin. Spodní nádoba má dostatečnou kapacitu na vodu a díky vrchnímu aplikátoru můžete pokropit své květiny dle potřeby. Rozprašovač můžete využít ve vaší domácnosti nejen na květiny. Je vyroben z kvalitního plastového materiálu v různém barevném provedení. Objem 1l.

119 Kč