ok-top.cz

Vybírejte lampičky s klipem na našem e-shopu a vybírejte z široké nabídky. Tyto lampičky s klipem jsou skvělé pro osvětlení všech místností, kde potřebujete osvětlení. Můžete je použít na stůl, na pracovní stůl, na noční stolek, na polici a na jiná místa. Můžete je také připevnit na zdi, stěny nebo dokonce na strop. Díky klipu můžete lampičku snadno přemístit, když potřebujete změnit osvětlení. Lampičky s klipem jsou také skvělé pro cestování a používání na cestách. Můžete je snadno připevnit na hotelovou postel, abyste měli osvětlení, když čtete nebo se připravujete na spaní. Lampičky s klipem jsou také skvělé pro pracovní prostory, kde potřebujete osvětlení pro práci. Můžete je připevnit na stůl nebo na stěnu, abyste měli dostatek světla pro práci. Lampičky s klipem jsou skvělé pro všechny vaše potřeby osvětlení. Vybírejte z naší široké nabídky lampiček s klipem a užívejte si kvalitní osvětlení ve vašem domově nebo kanceláři.

Nejnovější produkty

LED lampa na čtení Baseus s klipem

LED lampička Baseus s klipem Pracujete i ve večerních hodinách nebo si před spaním rádi čtete? Pak pro vás tato lampa značky Baseus bude vhodná volba. Poskytuje dostatečně jasné světlo, disponuje možností nastavení tří světelných režimů, a pyšní se také dlouhou výdrží baterie. Bez bolesti očí Ať už pracujete přes čas, nebo se k práci dostanete až ve večerních hodinách, když děti usnou, a nebo milujete čtení před spaním v posteli, pak neváhejte a pořiďte si tuto stolní lampu, která poskytuje rovnoměrné osvětlení a můžete se spolehnout, že vás z něj nebudou bolet oči ani po několika hodinách práce. Nastavení světla podle potřeby U lampy lze nastavit tři úrovně osvětlení, takže spolehlivě vždy najdete to pravé osvětlení jaké v danou chvíli potřebujete. Napájení lampy zajistí baterie s kapacitou 350 mAh, a v provozu vydrží 5 – 24 hodin dle zvolené úrovně osvětlení. Kromě připevnění lampy na notebook nebo knihu pomocí klipu, ji lze také postavit stabilně na stůl.

349 Kč

Lampa na skřipec Rabalux 1477 Noah

Klip-on design Stolní lampička se bude perfektně vyjímat v místnostech, kde budete chtít jen malé osvětlení, které lehce zapadne do vašeho interiéru. Lampičku s klipem skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Prostě všude tam, kde potřebujete bodové osvětlení, které zároveň poskytuje i výhodu snadné přenositelnosti. Svítidlo vás zaujme svým jednoduchým, ale zajímavým provedením, výškou 17 cm a s praktickým vypínačem na šňůře. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

479 Kč

Stolní lampička Rabalux 6408 Carter

Stolní lampa Rabalux Stolní lampa s elegantním designem poskytuje rovnoměrné příjemné světlo. Lampičku skvěle využijete nejen v dětském pokoji u psacího stolu nebo u postele dětí, ale například i ve vaší pracovně nebo ložnici. Lampa se stane elegantním prvkem na vašem stolu. Společnost Rabalux se pyšní několikaletou tradicí specializující na osvětlení a je tak zárukou kvality a spolehlivosti v daném odvětví.

415,20 Kč