ok-top.cz

V kategorii Odšťavňování najdete lisy na citrusy, které pomohou při extrahování šťávy z citrusů. Lisy na citrusy jsou skvělým pomocníkem pro všechny milovníky čerstvého ovocného džusu. Díky nim můžete odšťavnit limety, citrony, pomeranče a další citrusy rychle a bezpečně. Vyberte si z naší nabídky lisů na citrusy, jako je například lis na citrusy Severin CP3537 nebo lis na citrusy Black+Decker BXCJ350E. Tyto lisy na citrusy jsou vybaveny ergonomickou rukojetí a bezpečnostním systémem, který zabraňuje poškození citrusů a zajišťuje bezpečnost při používání. Nastavitelný průměr citrusů umožňuje extrahovat šťávu z různých druhů citrusů. Všechny lisy na citrusy jsou vyrobeny z odolných materiálů pro dlouhou životnost. Díky nim můžete užívat si chutných a zdravých citrusových šťáv po celý rok.

Nejnovější produkty

Lis na citrusy Braun CJ3000WH

Rotace vlevo a vpravo Střídavá rotace kužele odšťavňovače snižuje napětí při mačkání a zvyšuje množství získané šťávy. Automatický start/stop Snadná obsluha bez dalších tlačítek – přístroj spustíte prostým zatlačením ovoce a vypnete zvednutím ovoce. Nastavitelný podíl dužiny Jednoduše si vyberte, kolik dužiny chcete ve šťávě mít – snadno nastavte podíl dužiny natočením nádoby na stupnici dužiny. Praktická stupnice Velmi užitečné k získání přesného množství podle jakéhokoli receptu – například ovocné koktejly apod.

399 Kč

Lis na citrusy Concept CE3540, bílý

Čerstvá šťáva, kdykoli si vzpomenete S tímto elektrickým lisem si můžete během pár chvil připravit čerstvou šťávu z citrusů a dopřát si tak pořádnou dávku vitamínů. Přístroj se automaticky zapne ve chvíli, kdy polovinu citrusu nasadíte na lisovací kužel a zatlačíte směrem dolů. Praktické sítko při lisování zachycuje pecky i dužinu, v litrové nádobce tak zůstane čistá šťáva. Dva lisovací nástavce Lis je vybaven 2 kužely různých velikostí. Jedním krásně odšťavníte menší kusy ovoce jako jsou mandarinky nebo limetky, druhým vymačkáte šťávu z citronu, pomeranče i grepu. Kvalitní zpracování a snadná údržba Zařízení je vyrobené převážně z plastu, je tedy lehké a dobře se s ním manipuluje. Samozřejmostí jsou protiskluzové nožičky, díky kterým vám nebude lis během používání sjíždět po pracovní ploše. Výhodou lisu je také to, že se nemusíte trápit a ztrácet čas s ručním mytím. Jakmile nastane čas čištění, stačí jej rozdělat na jednotlivé části a vložit do myčky.

349 Kč

Lis na citrusy Concept CE3531

Lis na citrusy Concept CE3531 Čerstvá šťáva plná vitamínů Vychutnejte si čerstvou šťávu plnou vitamínů kdykoliv máte chuť. S lisem na citrusy Concept CE3531 připravíte lahodnou citrusovou šťávu během okamžiku. Je vybaven sklopným ramenem pro dosažení maximální výtěžnosti a ovládá se velmi jednoduše stiskem lisovacího kužele. 2 lisovací kužely Lis na citrusy je vybaven dvěma různě velikými nástavci na lisování. Menší je ideální na odšťavňování malých citrusů jako jsou limetky nebo mandarinky, velký si hravě poradí s citrony, pomeranči i grepy. Anti drip Díky protiodkapovému uzávěru můžete jednoduše zamezit odtoku šťávy během lisování. Pohodlně si tak vyměníte plnou sklenici za prázdnou, aniž byste ušpinili kuchyňskou linku Kvalitní zpracování Kvalitní plastový plášť zaručuje vysokou odolnost a zároveň se podílí na nízké hmotnosti celého přístroje. Nerezové sítko efektivně oddělí pecky a dužinu od šťávy. Nechybí ani protiskluzové nožičky, které zajistí stabilitu přístroje během práce. Snadná údržba Celý lis se jednoduše rozkládá a všechny odnímatelné části lze mýt v myčce nádobí, takže vám jeho údržba zabere minimum času.

570,40 Kč

Lis na citrusy Black+Decker BXCJ100E

Lis na citrusy Black+Decker BXCJ100E Do poslední kapky Profesionální lis na citrusy je v moderním designu. Pomocí vysoce kvalitní páky snadno a bez námahy vylisujete každý citrus do poslední kapky. Díky praktické Anti-drip hubici odteče všechna šťáva do sklenice. 2 nástavce Lis na citrusy disponuje dvěma nástavci. Na větší a menší ovoce. Můžete si tak vybrat ten který se vám nejvíce hodí. Stabilitu přístroje zajistí gumové nožky.

1 499 Kč

Lis na citrusy Severin CP3537

Nová technologie Inovační technologie šetří čas a zaručuje dokonalý výtěžek šťávy. Plody jsou vylisovány plně automaticky během několika sekund po stisknutí tlačítka. Snadná údržba Lisovací kužel, sítko, zásobník na šťávu a vložka víka lze mýt v myčce nádobí. Univerzální Universální lisovací kužel pro malé i velké plody. Není zapotřebí výměna kužele. Vše v čistotě Díky uzávěru nedochází k žádnému stříkání šťávy během odšťavňování. BPA FREE Všechny díly výrobku, které jsou v kontaktu s potravinami, jsou bez BPA. Technická data: Příkon 50 W Objem 400 ml Barva: šedá / černá Protiskluzové nožičky

1 799 Kč

Lis na citrusy Black+Decker BXCJ25E

Lis na citrusy Black+Decker BXCJ25E Do poslední kapky Šikovný lis na citrusy je v čisté bílém designu. Pomocí kvalitního citrusovače snadno a bez námahy vylisujete každý citrus do poslední kapky. Díky velké nádobě o objemu 350 ml můžete vylisovat spousty šťávy najednou. Snadná údržba Lis se dá snadno rozebrt a umýt v myčce nádobí. Stabilitu přístroje zajistí gumové nožky.

427 Kč