ok-top.cz

V kategorii louskáčky najdete všechny potřebné produkty pro louskání ořechů. Vybírat můžete z klasických louskáčků, nebo z moderních celokovových variant. Každý louskáček má jinou velikost a tvar, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Louskáčky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné a trvanlivé. Díky jejich ergonomickému tvaru se budou dobře držet a vy budete mít pohodlnou manipulaci. Louskáčky jsou navíc vyrobeny tak, aby byly bezpečné a nehrozilo riziko poranění. Užívejte si louskání ořechů s louskáčky Banquet 28505007 Tinto, 16cm a Toro 260133, celokovovým, které vám pomohou dosáhnout dokonalého výsledku.

Nejnovější produkty

Louskáček na ořechy Toro 260133, celokovový

Louskáček na ořechy Toro 260133, celokovový Praktický louskáček na ořechy od značky Toro si určitě najde své místo ve vaší domácnosti. Louskáček ve stříbrné barvě je vyrobený z kvalitního ocelového materiálu a navržený tak, abyste při loupání ořechů nemuseli vyvíjet příliš velkou sílu. Rukojeť je navržena tak, aby krásně padla do ruky. Díky jeho tvaru můžete snadno loupat všechny druhy ořechů, např. mandle, klasické vlašské a lískové ořechy. Ořechy jsou nejenže příjemným zpestřením v koláčcích či buchtách, ale jsou známé i pro svůj velmi dobrý účinek na lidské tělo a proto se doporučují konzumovat v různé formě. Rozměry 15,5×3,5 cm.

119 Kč

Louskáček na ořechy Tygr Lodos 15129

Louskáček na ořechy Tygr Lodos Praktický louskáček na ořechy Tygr od značky Lodos si určitě najde své místo ve vaší domácnosti. Louskáček je vyrobený z kvalitního kovového materiálu a navržený tak, abyste při loupání ořechů nemuseli vyvíjet příliš velkou sílu. Díky jeho tvaru můžete snadno loupat všechny druhy ořechů, např. mandle, klasické vlašské a lískové ořechy. Ořechy jsou nejenže příjemným zpestřením v koláčcích či buchtách, ale jsou známé i pro svůj velmi dobrý účinek na lidské tělo a proto se doporučují konzumovat v různé formě.

241 Kč

Louskáček na ořechy Banquet 28505007 Tinto, 16cm

Louskáček na ořechy Banquet 28505007 Tinto Louskáček na ořechy dnes najdeme snad v každé domácnosti, jde o praktického pomocníka, který nám dokáže zrychlit a zjednodušit práci v kuchyni. Praktický pomocník Louskáček BANQUET TINTO je vyroben ze slitiny zinku s pochromovaným povrchem, díky čemuž je jeho dlouhá životnost zajištěna. Rukojeť je vyrobena z plastu s protiskluzovou úpravou, takže panipulace s ním bude hračka. Délka louskáčku je 16 cm a nedoporučuje se ho mýt v myčce.

101 Kč