ok-top.cz

U nás najdete nejrůznější masáže, se kterými Vám pomůžeme udělat radost. Ať už hledáte masáž na nohy, masážní podložku nebo jiný masážní produkt, máme pro Vás tu pravou volbu. Jsme si jisti, že si vyberete produkt, který se bude hodit jak k Vašim potřebám, tak i k Vašemu budgetu. Masáže jsou skvělý způsob, jak zlepšit své fyzické i duševní zdraví. Naše masážní produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které Vám poskytnou optimální komfort. Díky tomu se můžete úplně uvolnit, zrelaxovat a dosáhnout maximálního uvolnění.

Masážní produkty jsou také skvělé pro masážní terapeuty, kteří chtějí zlepšit své zákaznické zkušenosti. Tím, že používají kvalitní masážní produkty, mohou zákazníkům nabídnout skvělý zážitek. Kvalitní masážní produkty, jako je například masáž na nohy ProfiCare FM 3027 nebo masážní podložka Beurer MG 280, pomohou uvolnit svaly, zmírnit bolest a podpořit léčebný proces. Také jim umožní vytvářet pohodlné a relaxační prostředí pro jejich klienty.

U nás najdete masážní produkty, které Vám pomohou dosáhnout maximální pohody a uvolnění. Ať už hledáte masáž na nohy, masážní podložku nebo jiný masážní produkt, u nás si vyberete to pravé. Naše masážní produkty se postarají o to, abyste byli v maximálním komfortu a mohli dosáhnout optimálního uvolnění.

Nejnovější produkty

Masážní podložka Beurer MG 205

SHIATSU masážní, rotační hlavice 3 individuálně nastavitelné masážní oblasti (horní část zad, dolní část zad, celá záda) Snadné ovládání Možnost použití na všech druzích sedadel Pevná záda Výkon: 18 W Vyhřívaná masážní plocha Automatické vypnutí po 15 minutách Neváhejte a dopřejte si příjemnou masáž s pomocí masážní podložky již dnes!

2 309 Kč

Masáž na nohy Beurer FB 21

Masáž na nohy Beurer FB 21 Skvělý odpočinek! Tou nejlepší terapií pro vaše unavené nohy je perličková nožní koupel Beurer FB21. Tato bohatě vybavená masáž na nohy je určena pro domácí použití a dopomůže vám k uvolnění svalů v chodidlech i lýtkách. Pokud vás trápí častá únava, bolesti nohou, pocit těžkých nohou nebo oteklé nárty a kotníky, masážní vanička je přesně ta úleva, kterou hledáte. Nožní masáž také podporuje krevní oběh. Tento model disponuje třemi funkcemi: vibrační masáž, perličková masáž a uklidňující ohřev vody. Perfektní příslušenství Mezi odnímatelným příslušenstvím pak najdete masážní nástavec, kartáč nebo odstraňovač zrohovatělé kůže. Uvolněte sebe i své nohy s touto luxusní masážní vaničkou! Můžete využívat všelijaké blahodárné účinky, jako je stimulace prokrvení, podpora regenerace buněk, regenerace a revitalizace nohou nebo uvolnění napjatých svalů. Disponuje praktickými gumovými nožičkami, které zabraňují jejímu klouzání po mokré podlaze koupelny.

1 799 Kč

Masážní přístroj Beurer MG 16, zelený

Příjemná masáž v pohodlí domova Vhodné na celé tělo Ideální na cesty LED osvětlení Vibrace pomůžou od ztuhlého krku Neváhejte a dopřejte si příjemnou masáž v pohodlí domova!

449 Kč