ok-top.cz

Mezikus mezi pračku a sušičku Meliconi 656114 Torre Pro L60

Mezikus Meliconi 656114 Torre Pro L60 spojuje pračku a sušičku do jednoho velkého spotřebiče. Ušetřete místo a čas s tímto praktickým zařízením.
EAN: 8006023303601
Mezikus mezi pračku a sušičku Meliconi
Do obchodu »
Značka: Meliconi
1 359
Detailní popis

Vysoká kompatibilnost Žijete v malém bytě a bojujete o každý centimetr volného prostoru nebo je pro vás jen praktičtější umístění sušičky na pračku? S tímto muzikusem od italského výrobce si splníte vaše přání. Univerzální mezikus Meliconi 656114 Torre Pro L60 je kompatibilní se všemi typy praček a sušiček s předním plněním o hloubce maximálně 60 cm. Kvalita a bezpečnost na prvním místě Mezikus Meliconi získal certifikaci TUV, která splňuje 3 mezinárodní standardy a je tak jediným výrobcem na trhu, který disponuje touto certifikací. Výrobek je vyroben z vysoce odolného technopolymeru, který odolá rzi, a může se taktéž pyšnit nosností až 250 kg. Maximální bezpečnost zajistí 6 m dlouhý bezpečnostní pás se sponou pro lepší stabilitu spotřebičů, a vy tak již nebudete potřebovat žádné další šrouby.

Další produkty z kategorie Pro velké spotřebiče
Mezikus mezi pračku a

Mezikus mezi pračku a sušičku Samsung Mezikus mezi pračku a sušičku Samsung SKK-SSV v tmavě šedém barevném provedení. Bez výsuvné police.

2 599 Kč
Osvěžovač vzduchu Jolly Sorbexlav

Pohlcuje pachy, odpuzuje moly Sorbex od značky Jolly je pohlcovač pachů a vlhkosti, zároveň působí jako odpuzovač molů. Je ideálním do kuchyní, spižíren nebo přímo do lednice, kde si poradí s nepříjemnými pachy. Vaše potraviny budou díky němu přirozeně voňavé a déle čerstvé. Příjemná levandulová vůně vykouzlí nádech Provance přímo u vás doma.

99 Kč
Pohlčovač pachů do lednice

Pohlcovač pachů do lednice Pohlcovač pachů do lednice od společnosti Meliconi funguje na bázi aktivního uhlí. Pomáhá odstraňovat nepříjemné pachy a absorbuje přebytečnou vlhkost, díky čemuž vydrží vaše potraviny déle čerstvé. Účinnost je 6 měsíců pro středně velkou lednici o 230 litrech.

229 Kč
Přípojka sifónu s kondenzační přípojkou

Sifonová přípojka Plastová sifonová přípojka Xavax 111893 slouží k připojení vypouštěcí hadice pračky či myčky na nádobí k sifonu nebo k odtokové hadici. Druhé připojení je vhodné pro kondenzační odtokovou hadici sušičky prádla. Součástí balení je i jedno těsnění. Parametry připojení kondenzační odtokové hadice: 8 mm nominální průměr 1: 1″ (DN:25), 33,7 mm připojení hadice: 20 mm materiál: plast barva: bílá

190 Kč
Další produkty od výrobce Meliconi
Anténní zesilovač signálu Meliconi

Zesilovač signálu Meliconi AMP-200 LTE Zlepšete si televizní signál pomocí anténního zesilovače signálu AMP-200 LTE od společnosti Meliconi. Ten vám pomocí snadné instalace zajistí maximálně kvalitní a ničím nerušený obraz či zvuk a vy si tak můžete naplno užít pohodové chvíle strávené u televizních obrazovek. Kvalitní zpracování Zasilovač signálu AMP-200 LTE díky svému kvalitnímu zpracování dokáže zesílit digitální či analogový signál více než desetkrát. Dále je umožněno, aby byl použit do dvou samotných zařízení najednou, aniž by klesala jeho výkonnost. Navíc sílu zesílení si můžete upravovat pomocí otáčivého kolečka manuálně, což ještě více přispěje k maximální spokojenosti. Snadná instalace Instalace anténního zesilovače je opravdu snadná a zvládne ji naprosto každý. Nejprvé je potřeba připojit externí anténu do vstupu. Dále připojte výstupní signál k televizoru nebo k dekodéru. Do druhého výstupu můžete připojit i další zařízení, pokud je to potřeba, a poté stačí už jen samotný zesilovač zapojit do zásuvky a zapnout pomocí tlačítka ON/OFF a máte hotovo.

499 Kč
Podstavec s košem pro pračku a

Meliconi M656143 BASE SPACE BASKET podstavec s košem Meliconi M656143 BASE SPACE BASKET podstavec s košem se stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Tento univerzální podstavec se skvěle hodí pro všechny pračky a sušičky s předním plněním a minimální hloubkou 450 mm nebo maximální 600 mm. Úložný prostor Je vyroben z technopolymeru a obsahuje praktický úložný prostor o objemu 32 l pro prací prostředky nebo jiné drobnosti, které potřebujete mít vždy po ruce. Spotřebič se tímto zvýší o celých 31 cm, čímž usnadní přístup k dvířkům. Dokonalá stabilita V případě nerovnosti podlahy je možné nastavit výšku jednotlivých nožiček a dosáhnout tak perfektního vyvážení spotřebiče, který může mít maximální hmotnost až 250 kg. Montáž je snadná, intuitivní a velice rychlá. Pás s kovovou přezkou o délce 6 m dodá ještě vetší stabilitu celé konstrukce.

2 299 Kč
Držák TV Meliconi 580460

Úspora místa Držák na televizi nebo monitor od italského výrobce je skvělým řešením v případě, že máte ve svém bytě málo místa. Tento spolehlivý držák snadno připevníte na stěnu a díky tomu nebudete potřebovat žádný stolek a pod televizí vám vznikne prostor, který můžete využít jinak. Pro televizi nebo monitor Náklonný držák je určen pro televize nebo monitory s úhlopříčkou 14″ – 25″, nosností 25 kg. Obrazovku budete moci lze sklopit nebo natočit dle potřeby a dispozic držáku. Společně s vodováhou a montážní sadou, které jsou součástí balení, připevnění televize či monitoru na zeď zvládne i začátečník.

769 Kč
Mezikus a antivibrační podložka

Vysoká kompatibilnost Žijete v malém bytě a bojujete o každý centimetr volného prostoru nebo je pro vás jen praktičtější umístění sušičky na pračku? S tímto muzikusem od italského výrobce si splníte vaše přání. Univerzální mezikus Meliconi 656115 Torre Style L60 je kompatibilní se všemi typy praček min. 45 – 60 cm s předním plněním, a sušiček s předním plněním o hloubce maximálně 60 cm, přičemž vzdálenost nožiček sušičky může být max. 54 cm. Kvalita a bezpečnost na prvním místě 656141 BASE WASH PRO je podložka, která zase perfektně absorbuje vibrace a snižuje hluk jak při praní, tak odstřeďování. Hloubku lze nastavit v rozmezí od 44 do 60 cm. Výrobky jsou vyrobeny z vysoce odolného technopolymeru, který odolá rzi, a může se taktéž pyšnit nosností až 250 kg. Maximální bezpečnost zajistí 6 m dlouhý bezpečnostní pás se sponou pro lepší stabilitu spotřebičů, a vy tak již nebudete potřebovat žádné další šrouby.

2 199 Kč