ok-top.cz

V kategorii mopů naleznete širokou nabídku produktů, které vám pomohou udržovat čistotu vaší podlahy. Můžete si vybrat mezi různými typy mopů, abyste dosáhli dokonalého výsledku. Ušetřete si čas a úsilí s mopy, které mají ergonomickou rukojeť, ždímací systém a další funkce pro snadné a pohodlné čištění.

Vybírejte z mopů, které mají vysokou odolnost a dlouhou životnost. Mop s dlouhým teleskopickým držadlem vám umožní uklízet i obtížně dostupná místa bez ohýbání se. Zvolit si můžete i mop s odnímatelnou nádobou, kterou můžete snadno vyprat a udržovat hygienu.

Vybírejte mezi mopy s různými typy vláken a materiálů, které se hodí pro různé druhy podlah. Ušetřete čas a energii s mopy, které mají odnímatelnou nádobu, kterou můžete snadno vyprat a udržovat hygienu. Mop s dlouhým teleskopickým držadlem vám umožní uklízet i obtížně dostupná místa bez ohýbání se.

Užívejte si úklidu s mopy, které jsou odolné, flexibilní, lehké a snadno se čistí. Užívejte si pohodlné a snadné čištění s mopy, které mají ergonomickou rukojeť, ždímací systém a další funkce. Vyberte si mop, který je vyroben z kvalitních materiálů a je navržen tak, aby odolal i náročnému používání.

Nejnovější produkty

Náhrada k mopu Toro, mikrovlákno, šedá

Náhrada k mopu Toro, mikrovlákno, šedá Náhradní návlek Toro se stane praktickým pomocníkem pro váš úklid. Je vhodný na každodenní použití při vytírání i větších ploch. Materiál je tvořen z mikrovláken v šedé barvě. Lehká manipulace při výměně. Rozměry 42,5×13,5 cm.

79 Kč

Náhrada k mopu Toro, mikrovlákno, šedá

Náhrada k mopu Toro, mikrovlákno, šedá Náhradní návlek Toro se stane praktickým pomocníkem pro váš úklid. Je vhodný na každodenní použití při vytírání i větších ploch. Materiál je tvořen z mikrovláken v šedé barvě. Lehká manipulace při výměně. Rozměry 42,5×13,5 cm.

79 Kč

Návlek na mop Leifheit Profi pro venkovní použití

Návlek na mop Leifheit Profi Pro efektivní úklid a krásně čisté podlahy je důležité, aby návlek vašeho mopu byl v co nejlepším stavu. Při příliš dlouhém používání jednoho návleku ztrácí totiž tento díl své vstřebávací schopnosti, a proto je třeba jej vždy jednou za čas vyprat v pračce. Účinný úklid Náhradní návlek k mopu Leifheit Profi vám pomůže při úklidu a postará se o to, aby venkovní prostory, jako je třeba terasa nebo balkon, byly vždy perfektně čisté. U tohoto originálního náhradního dílu máte jistotu, že skvěle padne na váš mop, ale také, že vám i dlouho poslouží. Jakmile naznáte, že je návlek už dost špinavý, není třeba jej rovnou vyhazovat, ale můžete jej vložit do pračky na vyprání, jen mějte na paměti, že pro návlek není vhodná aviváž.

309 Kč

Návlek na mop Leifheit Profi Cotton Plus

Návlek na mop Leifheit Profi Cotton Plus Pro efektivní úklid a krásně čisté podlahy je důležité, aby návlek vašeho mopu byl v co nejlepším stavu. Při příliš dlouhém používání jednoho návleku ztrácí totiž tento díl své vstřebávací schopnosti, a proto je třeba jej vždy jednou za čas vyprat v pračce. Účinný úklid Náhradní návlek k mopu Leifheit Profi Cotton Plus vám pomůže při úklidu a postará se o to, aby vaše podlahy byly vždy perfektně čisté. U tohoto originálního náhradního dílu máte jistotu, že skvěle padne na váš mop, ale také, že vám i dlouho poslouží. Díky příměsi bavlny navíc perfektně absorbuje nečistoty. Jakmile naznáte, že je návlek už dost špinavý, není třeba jej rovnou vyhazovat, ale můžete jej vložit do pračky na vyprání, jen mějte na paměti, že pro návlek není vhodná aviváž.

379 Kč

Náhradní hlavice k mopu Leifheit Clean Twist Disc

Náhradní hlavice Pro Leifheit Clean Twist Disc Pro efektivní úklid a krásně čisté podlahy je důležité, aby náhradní hlavice vašeho mopu byla v co nejlepším stavu. Při příliš dlouhém používání jediné hlavice ztrácí totiž tento díl své vstřebávací schopnosti, a proto je třeba vždy jednou za čas hlavici na mopu vyměnit. Účinný úklid Náhradní hlavice k mopu Leifheit Clean Twist Disc vám pomůže při úklidu a postará se o to, aby vaše podlahy byly vždy perfektně čisté. U tohoto originálního náhradního dílu máte jistotu, že skvěle padne na váš mop, ale také, že vám i dlouho poslouží. Po koupi nové hlavice je její výměna velice snadná a nezabere vám více jak pár vteřin.

169 Kč

Návlek na mop Leifheit Profi Micro Duo

Návlek na mop Leifheit Profi Micro Duo Pro efektivní úklid a krásně čisté podlahy je důležité, aby návlek vašeho mopu byl v co nejlepším stavu. Při příliš dlouhém používání jednoho návleku ztrácí totiž tento díl své vstřebávací schopnosti, a proto je třeba jej vždy jednou za čas vyprat v pračce. Účinný úklid Náhradní návlek k mopu Leifheit Profi Micro Duo vám pomůže při úklidu a postará se o to, aby vaše podlahy byly vždy perfektně čisté. U tohoto originálního náhradního dílu máte jistotu, že skvěle padne na váš mop, ale také, že vám i dlouho poslouží. Jakmile naznáte, že je návlek už dost špinavý, není třeba jej rovnou vyhazovat, ale můžete jej vložit do pračky na vyprání, jen mějte na paměti, že pro návlek není vhodná aviváž.

309 Kč

Náhradní hlavice k mopu Leifheit Clean Twist Disc, micro duo

Náhradní hlavice Leifheit Twist Disc Mop Pro efektivní úklid a krásně čisté podlahy je důležité, aby náhradní hlavice vašeho mopu byla v co nejlepším stavu. Při příliš dlouhém používání jediné hlavice ztrácí totiž tento díl své vstřebávací schopnosti, a proto je třeba vždy jednou za čas hlavici na mopu vyměnit. Účinný úklid Náhradní hlavice k mopu Leifheit Twist Disc vám pomůže při úklidu a postará se o to, aby vaše podlahy byly vždy perfektně čisté. U tohoto originálního náhradního dílu máte jistotu, že skvěle padne na váš mop, ale také, že vám i dlouho poslouží. Po koupi nové hlavice je její výměna velice snadná a nezabere vám více jak pár vteřin.

169 Kč

Náhradní hlavice k mopu Leifheit Twist Static Plus M

Náhradní hlavice Leifheit Twist Static Plus M Pro efektivní úklid a krásně čisté podlahy je důležité, aby návlek vašeho mopu byl v co nejlepším stavu. Při příliš dlouhém používání jediné hlavice ztrácí totiž tento díl své vstřebávací schopnosti, a proto je třeba vždy jednou za čas návlek vyprat v pračce. Účinný úklid Náhradní návlek k mopu Leifheit Twist Static Plus M vám pomůže při úklidu a postará se o to, aby vaše podlahy byly vždy perfektně čisté. U tohoto originálního náhradního dílu máte jistotu, že skvěle padne na váš mop, ale také, že vám i dlouho poslouží. Tato náhrada je určena pro suché vytírání všech typů podlah a jistě ji oceníte v případě, když s vámi doma žijí zvířecí kamarádi, tato utěrka totiž výborně zachytává právě zvířecí chlupy. Jakmile naznáte, že je návlek už dost špinavý, není třeba jej rovnou vyhazovat, ale můžete jej vložit do pračky na vyprání, jen mějte na paměti, že pro návlek není vhodná aviváž.

184 Kč

Set podlahový mop Leifheit Clean Twist Disc Ergo

Set k mytí podlah Leifheit SET52101 Postrádáte kvalitní mop s vědrem, které opravdu něco vydrží, a díky kterým zvládnete umýt podlahy, aniž by došlo ke styku vašich rukou se špinavou vodou? Tak už zapomeňte na klasické hadry s obyčejným smetákem, ale pořiďte si soupravu, se kterou vás bude i mytí podlah bavit. Precizní úklid Mop tvoří hlavice s třásněmi, jež jsou vyrobeny z mikrovlákna, a mezi jejich hlavní vlastnost patří perfektní absorpční schopnosti. Druhou částí mopu je násada s rotačním systémem, se kterým hravě a během chvilky vyždímáte mokrou hlavici. Pomocí kloubu pak vytřete prach a nečistoty pod nábytkem, a dostanete se i na špatně přístupná místa. Bez vody kolem Vědro disponuje kapacitou 20 litrů a k jeho snadnému přenosu slouží velké držadlo. K vědru pak jednoduše připevníte velkou rotační komoru, která velice dobře zabraňuje rozstřiku vody při ždímání.

849 Kč