ok-top.cz

V kategorii Vaření můžete najít multifunkční hrnce, které vám umožní připravit jídlo rychle a efektivně. Tyto hrnce jsou navrženy tak, aby se daly použít pro různé druhy vaření, od vaření na páře po smažení. Vyberte si z široké škály multifunkčních hrnců, které jsou k dispozici, včetně tlakových hrnců Concept CK7000, 2v1 a multifunkčního hrnce Salente Cuco+ CUCOCZ.

Multifunkční hrnce jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vařit rychle a efektivně. Ušetří vám čas a energii, protože můžete vařit různé druhy jídel současně. Tyto hrnce jsou navíc velmi snadno použitelné a lze je čistit jednoduše. Díky jejich kompaktnímu designu můžete multifunkční hrnce snadno uložit do kuchyně.

Vyberte si z široké škály multifunkčních hrnců, které jsou k dispozici. Tyto hrnce jsou vybaveny moderními technologiemi, které vám umožní připravit jídlo rychle a efektivně. Užijte si různé druhy vaření, včetně vaření na páře a smažení. Vyberte si mezi tlakovým hrnci Concept CK7000, 2v1 a multifunkčním hrnci Salente Cuco+ CUCOCZ.

Vyberte si multifunkční hrnec, který vám pomůže připravit jídlo rychle a efektivně. Ušetří vám čas a energii a jeho kompaktní design vám umožní uložit ho do kuchyně. Vyberte si mezi tlakovým hrnci Concept CK7000, 2v1 a multifunkčním hrnci Salente Cuco+ CUCOCZ.

Nejnovější produkty

Multifunkční hrnec ECG Vario MH 178, 9v1

Multifunkční hrnec ECG Vario MH 178, 9v1 Užitečný multifunkční hrnec od společnosti ECG nabízí celou škálu možností, takže si pohodlně připravíte právě to jídlo, na které máte chuť. Můžete tak využít devítku funkcí a to fondue, pomalé vaření, dušení, smažení, vaření, fritování, grilování, zapékání a vaření v páře. Prostě cokoliv chcete. Dostatečně velká nádoba Máte náladu na fondue? S hrncem ECG MH 178 Vario si jej připravíte opravdu snadno. Součástí balení je dokonce šest vidliček, pro snadnou manipulaci. Pokud máte chuť na fritované věci, naplníte jej místo čokolády olejem. Usmažíte si tak například domácí bramborové či batátové hranolky. Fritovací koš je samozřejmě součástí balení. S ideální teplotou Jestli si raději chcete dopřát něco zdravějšího, je tu mřížka na vaření v páře. Jednoduše si tak připravíte zeleninu podle své preference. Stejně tak můžete s hrncem i grilovat. O všem budete mít přehled s pomocí užitečného LCD displeje. Na něm můžete třeba kontrolovat teplotu, která se může pohybovat od 50 do 240 °C. Nestane se vám tedy, že byste si oblíbené pokrmy z masa, ryb či rýže připravily špatně.

2 490 Kč

Multifunkční tlakový hrnec Concept CK7000, 2v1

Multifunkční tlakový hrnec Concept CK7000 Pomocí jediného multifunkčního hrnce můžete připravit hned několik pochoutek, zbytečně vám tak ve vaší kuchyni nebude zabírat místo několik různých hrnců a přístrojů, ale postačí vám mít jen tento jediný multifunkční hrnec od značky Concept. S tímto hrncem připravíte zdravé hranolky, výborný guláš nebo domácí jogurt snadno a rychle. Několik možností Součástí hrnce jsou dvě poklice, které nabízí opravdu široké využití. V hrnci tak budete moci připravit výbornou polévku k nedělnímu obědu, hlavní chod i pro celou rodinu, ale třeba i dezert k odpolední kávě. Z 16 programů, kdy 8 je určeno pro vaření pomocí horkovzduchu a 8 pro vaření v tlakovém hrnci si jistě vyberete. Tlakový hrnec Při použití tlakové poklice můžete využít hned osm přednastavených programů, je jen na vás zda zvolíte pomalé vaření, metodu sous vide nebo funkci jogurtovače. Vaření pod tlakem vám dokáže výrazně zkrátit celkovou dobu vaření a tím vám tak ušetřit nejen čas, ale i energie. Tento typ vaření navíc v potravinách uchovává jejich přirozenou chuť, aroma, ale i důležité živiny. Horkovzdušná fritéza Pro křupavé hranolky nebo kuře s lahodnou kůrčičkou pak zvolte horkovzdušnou poklici, v kombinaci s fritovacím košem dosáhnete i bez použití oleje velice chutných pokrmů. Cirkulární proudění horkého vzduchu uvnitř hrnce perfektně a rovnoměrně propeče dané jídlo a současně nebude obsahovat tolik kalorií a tuku. Přehledný displej Na čele spotřebiče najdete přehledný LED displej a ovládací dotykový panel, kde si jednoduše můžete vybrat mezi 16 přednastavenými programy, nastavit časovač nebo upravit teplotu. V případě, že se rozhodnete vařit s tlakovou poklicí, můžete využít i funkci odloženého startu, a jakmile nastavený program doběhne do konce, automaticky se aktivuje funkce Keep Warm, která bude udržovat jídlo teplé. Bezpečnost zajištěna O bezpečnost při vaření se stará pojistka proti přehřátí, ale i chladná rukojeť. Součástí tlakové poklice je i zámek, který se aktivuje vždy během vaření. Údržba hrnce je velice snadná a nezabere vám příliš času, vnitřní nádoba se pyšní nepřilnavým povrchem, díky čemuž se na něj nebude připravované jídlo přichytávat, a po dovaření ji postačí umýt jarovou vodou nebo vložit do myčky nádobí.

2 498 Kč